>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Miami ( 21.03.2023 - 02.04.2023)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wang ma zbyt słaby drugi serwis by wygrać z Pliskova.Czeszka nie powinna odpuścić,to 1000 Masters a nie jakaś 250-tka.Chinka jak jej siostra,potrafi grać,pierwszy serwis niezły ale jak drugi leci to mizernie
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tu akurat się z tobą zgodzę drugi serwis to miękki punkt u Wang .
Pliskova silniejsza Wang zwinniejsza :)
No i pytanie jak u Pliskovej bedzie z crlownikiem dzisiaj.
Pliskov faworytką nie bez powodub jest
3.6 na Wang.
Ja zostaje przy swoim mam troche nadwyzek moge zaryzykowac.
Najwyzej sie nie uda
Post automatycznie złączony:

A widziałes mecz Muchovej z Teichman?
MUCHOWA TAK DOBRZE ?
CZY TEICHMAN TAK SŁABO?
KTO OGLĄDAŁ?
Post automatycznie złączony:

Co sądzicoe o Lin Zu +5.5 gema?
W meczu z Muchową?
Post automatycznie złączony:

Ja myślę ze ta linia +5,5 gema na livie sie zwiekszy i wtedy moze w nią uderzyć;-) +6.5 +7.5
Myślę ze Zu nie da sobie duhej krzywdy zrobic.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Vekic 2:0 @1,6
fortuna

Mecz 2 rundy turnieju w Miami. Zmierzą sie w nim amerykanka Brengle i Chorwatka Vekic. Zdecydowaną faworytką tego meczu jest Dona. I całkowicie się z tym faktem zgadzam. Vekic po przerwach związanych z kontuzjami od końca zeszłego roku prezentuje się dobrze i potrafi wykręcić ciekawe wyniki tj. finał w San Diego gdzie przegrała ze Świątek, 1/4 AO w tym roku i wreszcie wygrany turniej na początku marca w Monterrey. Później przyszła porażka w IW z Tsurenko gdzie po gładko wygranym pierwszym secie Chorwatka się posypała. Dzięki tym wynikom wróciła do top 20 gdzie już była w 2019 roku. Brengle to zawodniczka która balansuje na przełomie pierwszej i drugiej setki rankingu. Gdy z niej wypada to punkty nabija dzięki mniejszym turniejom w USA. Dla mnie jest ona fenomenem w świecie WTA. Zawodniczka bez większych umiejętności, bez silnej strony rzemiosła tenisowego potrafi utrzymywać się tak długo w topie. Serwis bardzo słaby, zagrania kończącego w jej grze trudno doszukiwać. Do siatki chodzi bardzo rzadko. Jej głównym atutem jest okopanie się za linią końcową i przerzucanie piłki na drugą stronę siatki i czekanie na błędy rywalek. Ale jak pokazują wyniki jest to skuteczna metoda na zawodniczki pokroju Anisimovej, które na korcie za dużo nie myślą. Chcą tylko z całej siły uderzyć piłkę. Vekic natomiast łączy siłę zagrań z finezyjnymi uderzeniami. Nie gra według jednego schematu. Zmienia rytm gry. Dlatego Madison będzie musiała zaprezentować coś od siebie w tym meczu. Licze jednak na spokój Vekic i że wypunktuje rywalkę tak jak było to nie tak dawno w Linzu gdzie Chorwatka wygrała 6:3 6:1 i zamelduje się w kolejnej fazie turnieju.

Dodatkowo bez analizy:
Kudermetova @2,30 największy zjazd w ostatnich tygodniach w top 15
Andreeva @2,16
Kalinina @1,83
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Krejcikova-Sasnovich

Krejcikova tylko 2 razy wystąpiła w Miami,raz w R2 odpadła ze Światek,a raz w kwalifikacjach.Sasnowicz tu już po pierwszym meczu,dość gładko ograna Galfi i wg mnie jest w tej dziewczynie potencjał.Nie będę tutaj pisać bajek,ale po prostu Krejcikova mnie nie do końca przekonuje w tym zestawieniu i warto iść w stronę doga.

Sasnowicz+5,5g 1,75➖
Sasnowicz set 2,4➖
Sasnowicz mecz 4,5➖
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Kudermetova + 3.5
Kenin +4.5
Ako 2.13 fortuna

Jeszcze na dzisiaj taki dubel. Rosjanka po słabszym okresie uważam że powalczy z Czeszka. Lubię Tenis Kudermetovej i uważam, że spokojnie hard w Miami będzie dla niej dobry. Pogoda nie rozpieszcza... temperatura i wilgotność. Rosjanka pokazała już że w takich warunkach daje rade bo jest poprostu dobrze przygotowana.

Oglądałem Kenin przeciwko Hunter... trochę dwa oblicza. Mam wrażenie że trochę brakuje jeszcze mentalu w stykowych sytuacjach. Niemniej gra u siebie i pogromu nie powinno być a kto wie, może nawet win. Ukrainka solidna, ale nie top. Kenin grała już w tym roku dobre mecze przeciwko Rybakinie czy wyzej wspomnianej Kudermetovej.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zhang wycofała się z turnieju i w jej miejsce wskakuje Magda Fręch, która jako LL zagra z Andreevą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Pegula-Collins 1 @1.37


Danielle Collins byla juz polfinalsitka w Miami, gdy byla duzo mniej znana zawodniczka. Niemniej jednak nie jest chyba obecnie w tak dobrej formie i ma trudnosci w wygrywaniu meczow z nizej notowanymi rywalkami. Pegula to z kolei ubiegloroczna polfinalistka. Ona jednak tzyma wysoki poziom i przede wszytskim ma duze umiejetnosci gry kombinacyjnej. Raczej nie spodziewam sie naglej odmiany Collins, a Pegula tez pewnie mysli o ugraniu czegos wiecej niz w Indian Wells.

Hurkacz-Kokkinakis 1 @1.35

Najlepszy turniej dla Hurkacza. Dwa sezony temu sensacyjny triumf w tak duzym turnieju p opokanniu Sinnera w finale, U ubieglym sezonie polfinal, ktorery przegral po dwoch tie-breakach z pozniejszym zwyciezca Alcarazem. Trenujacy na Florydzie Hurkacz z pewnoscia liczy na kolejny dobry wystep. Po odpadnieciu z Indian Wells od razu wyjzdzali trenowac do Miami z Craigem Boytonem, takze on powinien zagrac.
Kokkinakis tez co prawda lubi ten turniej i jego pamietna wygrana tutaj z Federerem to chyba jego najwiekszy highlight kariery singlowej, ale on tez nie ma az tak znaczacych wynikow w tak duzych turniejach, a Hurkacz tu zagra prawdopodobnie na podobnym poziomie co w ostatnich edycjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIIS WTA Miami
godzina 16.00
J.Ostapenko - B.Haddad -Maia
Typ Haddad Maia kurs 2.3
Haddad- Maia i over 19.5 gema kurs 3,40
Analiza: Hm Bukmaherzy lekko faworyzują Jelenę . kursy 1,6 - 2.3 i można się z tym zgodzić.W h2h 3:0 dla Ostapenko Seul 2017
2:1 , właśnie tutaj w MIami 2018 2:0 i Cincinatti ubiegły rok sierpień 2:0 .Mecze dość zacięte dwa razy grały Tajbreka a trn ostattni ubiegły rok 6:4 , 6:4.ALe moim zdaniem to Brazylijka w ostatnim sezonie zrobiła duży progrs.Ranking ma nawet lekko wyższy od Ostapenko.
Po Jelenie wiadomo czego się można spodziewać a mianowicie wszystkiego - i nic już tu nie napiszę bo to słowo wszystko dokladnie opisuje istotę.
Po Beatriz też wiadomo czego się spodziewać , jest stabilna , i można oczekiwać dobrego meczu , czasem nawet zaskakuje in plus.
Od finału AO minęło już trochę czasu a Haddad- Maia jako jedynej udało się pokonać Rybakinę , owszem jest jeden jeszcze przegrany mecz Rybki z Gauff ale walkowerem.
Beatriz również bardzo dobry występ z Siegemund w IW gdzie doszły do finału i były dośc blisko sprawienia nie małej sensacji w meczu z Sinakową i Krejcikową.Miały 5:4 w deugim secie prowadzenie i serwis i gdyby to wykorzystały na 2:2 to mogły być inne losy supertajbreka/A tak wygrały drugi set po Tajbreku i grały Super Tajbreka po Tajbreku a to już ostra jazda.
Wybrałem tu linę over 21.5 bo taką proponuje regulaminowy bukmacher ale u moijego nieregulaminowego zagram 19.5 po niewiele mniejszym kursie 3,40 ale chyba tutaj warto przyczaić się na livie Ostapenko lubi mocno zaczynać.
Wygrała ostatnio set do zera z Kwitową i przegrała kolejny też do zera.
Haddad przegrała set do zera z Martincovą i wygrał decidera też do zera .
Beatriz ostatnio wygrała dwa tajbreki z Siniakovą i Martincovą.
w h2h z Ostapenko Beatriz dostaje 3:0 , 4:1 w setach i 2:0 w tajbrekach i tak sobie nie myślę że ta statystyka jest trochę krzywdząca dla Brazylijki i dość wyrównanej rywalizacji , mecze były na styku .
Myślę że pora i dobra okazja dla Beatriz by to poprawić a i obecna dyspozycja chyba lepsza niż w tych trzech meczach między nimi dotychczas.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
LINETTE- AZARENKA
pierwszy set mecz
Azarenka / LINETTE
Kurs 11.00
Williamhill
Chyba mozna znaleźć lepiej.
3.4 na Magdę tutaj chyba ciut za duzo
Owszem h2h dwa zero dla Viki i dwa drugie sety do zera jeden nie dokonczony.Vika ma mocny plan A na Magdę i to najbardziej prawdopodobny scenarius ale ja pojdę w inny .Oczywiscie nie poszaleję ze stawką ale dla lepszego ogladania.Vikę w ostatnicj sezonach mozna doscignac w deciderze.Ostatnio udało sie Bencic , Noskovej , Kudermetovej i Zhu była blisko.
HM z ostatnich łamakow Magdy pamietam ten z Garosa z Jabour ,
A Ons zubiegłego lata to duzo wyższa poprzeczka niz dzisiaj , połfinał AO( a tam łamak też w drugiej rundzie z Kontaveit) tez mały argumęt za niespodzianką.
Jak się cos postawi to i tez kciuki sie mocniej trzyma.
Wczoraj Bianka wykręciła łamaka z Shakkari.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ka. Pliskova - M. Vondrousova

Powyżej 9.5 podwójnych błędów serwisowych @1.95 ForBet 8- zbyt krótki mecz...


Pojedynek Czeskich zawodniczek na początek niedzielnego dnia w Miami. Czekałem na zakład na błędy serwisowe. Pogoda w Miami sprzyja takim zakładom, patelnia na korcie od samego rana, duża wilgotność powietrza i podwiewający wiatr również mają wpływ na popełniane przez zawodniczki podwójne błędy serwisowe, których w Miami statystycznie jest dużo. Liczę tutaj głównie na Pliskovą , która przy dwóch wyrównanych, długich setach, a już tym bardziej przy 3, jest w stanie nawet sama pokryć zaproponowaną linię. Marketa na pewno coś dorzuci od siebie, bo zarówno jedna, jak i druga na returnie będą stały w korcie i posyłały mocne returny, co może się odbić na ryzyku przy drugim podaniu. Dziewczyny ostatnio spotkały się w Dubaju, gdzie rozegrały dwa sety i padło 10 podwójnych błędów. Liczę na podobny scenariusz w dniu dzisiejszym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Fręch - Gracheva 2 -1.5 seta AH @ 1.90 STS

Polka pomimo porażki w kwalifikacjach z Hibino awansowała do turnieju głównego, gdzie pokonała Erikę Andreevę. Dzisiaj zmierzy się z kolejną Rosjanką i wydaje się, że to zdecydowanie za wysokie progi dla Madgy. Varvara ostatnio imponuje formą. Wygrała siedem z ostatnich ośmiu meczów, przy czym wszystkie w dwóch setach. Oglądałem ją z Kasatkiną w Indian Well i imponował jej agresywny, bardzo szybki tenis. Wątpię, żeby Polka obroniła się przed naporem Grachevej. Polka bezskutecznie dobija się do pierwszej setki rankingu WTA od dłuższego czasu ,podczas gdy Gracheva już na chwilę obecną tenis, który może zagwarantować jej miejsce w pierwszej 20. Z uwagi na znaczną różnicę umiejętności, jak również wyniki Grachevej z ostatnich tygodni spodziewam się wygranej w dwóch setach i pokrycia handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1262
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zheng - Potapova
Chinska zawodniczka tutaj słusznie lekką faworytką , choc kursy wystawione dość zblizone .Zheng ograła tu juz Begu i odwrociła mecz od stanu 1:0 a w poprzedniej rundzie sporo szczescia bo mecz z Samsonową powinna przegrac ale Ludmiła wyposciła przewagę przełamania deciderze i co czeste w koncowce sie juz posypała.
Potapovej nie widziałem od finału w Linz i swietnego meczu z Martic ale nie spodzcza z tonu ograła tu juz 2:0 Kostyiuk i 2:1 z Coco Gauff po przegraniu pierwszego seta.I tu zaskoczyła bo z Coco ma niekorzystny bilans h2h.
Podobnie z dzisiejszą przeciwniczką
2;0 dla Quinwen ale ostatni ich mecz bardzo zaciety w styczniu na antypodach 6:7 7:5 7:6 dwa tajbreki i jeden w deciderze z wynikiem7:4.
Nie powinno byc do jednej bramki fawotytką Chinka ale blisko 50/50.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Andreescu-Alexandrova 1 @1.59

Bianca Andreescu mozliwosci ma ogromne, jest triumfatorka szlema ww koncu i chyba cos tu drgnelo i klopoty zdorowwotne ma jzu za soba. Andreescu to z reguly sowetnei sobie radzila w tych turniejach Indian Wells i Miami. W swoim zyciorysie zapisala m.in wygrana w IW i final w Miami. Bardzo fajny mecz z Sakkari, widac po samej mowie ciala duza determinacje. Mysle, ze powinna ten mecz wygrac Andreescu. Gdy zostawia sie w pokonanym polu Sakkari i Kenin, ktora nota bene tez zagrala bardzo dobry mecz z Rybakina w IW to trzeba bcy w dobrej dyspozcyji.

Alexandrova w duzych turniejach z reguly zawodzi i tylko raz zaliczyala bardz odobry wynik w Madrycie. Nie mam przekonania co do pokonania Bencic Bencic jakas tak bez determinacji mi sie wydawala we wczorajszym meczu, chociaz maly fragment widzialem jedynie i rozsypala sie po 1 secie, ktory moga tez wygrac. Jestem wiec zdania, ze Andreescu tej szansy nie powinna zmarnowac i licze na jej awans.


Ja bym wlasnei moze cos na Potapova zaryzykowal, gdyby mial cos typowac w tym zestawieniu. Jak widzialem ten tej srednio madrej Rosjanki z Florydy z Pegula to tam szly mega uderzenia. Nie wiem jak Qinwen Zheng wyglada, ale wczorajsza liczba asow i skutecznosc pierwszego podania tez robi wrazenie. Za pozno juz jednak na typowanie, bo mecz wystartowal i 3 gemy rozegrane, a licze glownie na typ z Kandyjka jednak.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Krejcikova
Zaryzykuje po niezłym kursie w stronę Czeszki. Przede wszystkim jest to tenisistka niezwykle inteligentna i doświadczona. Nie przegrają tego meczu mentalnie jeszcze przed jego rozpoczęcie ciem. Dodatkowo jej styl nie należy do wygodnych. Szuka rozwiązać i próbuje zawsze zaskoczyć taktycznie. Myślę że porażka w Indian Wells z pewnością pozwoli jej wyciągnąć wnioski. Ok... miami szybsze więc będzie trudniej returnowac, ale czy Sabalenka utrzyma poziom serwowania. Dodatkowo trzeba pamiętać że pod nieobecność Igi to Sabalenka musi gonić i to ona będzie pod presją... jak sobie z nią radzi każdy wie. Generalnie nie kupuje tego pościgu Białorusinki i Rybakiny za naszą Iga. To co Polka zrobiła w tamtym roku było wyjątkowe... mówię o serii zwycisatw. Mam dziwne przeczucie że kolejne tygodnie mocno zweryfikują obie tenisistki. I nie chodzi nawet o to że przeniesiemy się na mączkę... już tamten rok pokazał że nie da się grać całego roku na maksa. Ta są cały czas młode zawodniczki. Mental, eksploatacja organizmu. Zmęczenie przyjdzie szybciej niż się wydaje. Ja osobiście też uważałem że Iga spuści z tonu... początek sezonu może trochę mnie zaskoczył oczywiście na plus, ale finalnie jakieś przeziębienie, drobna kontuzja dały znać. Na koniec dodam że sabalenka ma również jakieś problemy z pachwina. Jak duże by one nie były to będzie to miało w głowie. Krejcikova potrafi przegonić po korcie i może to być kluczowe. Niemniej reasumujac moja subiektywna opinie :) uważam że i rybakina jak i sabalenka nie pociągnął kolejnych miesieczy na tak wysokim poziomie. Przyjdzie porażka i możliwe że już w miami tenisowe zycie mocne je zweryfikuje.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Miami
Godzina: 02.30
Spotkanie: Krejcikova - Sabalenka
Typ: Krejcikova wygra
Kurs: 2.6
Bukmacher: forbet
Analiza:
A ja w przeciwienstwie do Jakuba wyżej
uwarzam ze mecz bedzie i jest bliski 50/50 chce go obejrzec i w takim wypadku z reguły idę wvkierunku doga.
CHwilę ogladałem mecz Sabalenka Buzkowa i nie było co oglądać.Plan A u Sabalenki funkcjonuje ale nie wystarczy na Krejcikovą.A czy jest plan B C D okarze się.
Ogladałem tez mecz Madison Keys i Krejcikovej i tu było co oglądać i był to powarzny sprawdzian.Mam mieszane uczucia ale z przewagą pozytywnych.
Kort szybszy niż w IW i to plus dla siły Sabalenki a minus dla celownika.
Krejcikowa moze miec jakies Asy w rekawie , a u Sabalenki nigdy nie wiadomo czy Asy czy podwojne błedy zdominują statystykę .Finał Sabalenka Rybakina juz był i rozczarował wolał bym np Rybakina , Krejcikova lub jeszcze lepiej Pegula Krejcikova.
Hm orzeł reszka , tym orłem jest bardziej Kreicikova , Sabalenka to Geś Bernikla lub struś , ten mocno kopje lecz nie lata.Sabalenka faworytką , ale i krejcikowa jak się wkreci moze i coś wykreci.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Krejcikowa w meczu z Sabalenką zrobiła to samo co Bencic w meczu z Sabalenką , widzac swa niemoc połamała sie sama.
Rybakina - Trevisan
Trevisan handi + 1.5 seta
Kurs 3.30
Typ z gatunku zdziwię się bardzo jesli wejdzie ale ten kurs mnie skusił.
Ze stawką nie poszaleję.
Nie ogladałem nic gry Włoszki ale jestem bardzo zdziwiony jej obecnoscią na tym etape w Miami.Jestem zdziwiony ze urwała seta Muchowej a tym że ograła bez straty seta Ostapenko jestem wrecz wprawiony w osłupienie.
I dlatego pròbuje tutaj seta Martiny.
W h2h nic nie ma nie grały nigdy ze sobą i to moze byc tutaj plus.
Z tym meczem z Ostapieńko moze byc jaj z meczem Barerre Norie jednorazowy mecz konia ale seta urwac Muchowej w IW tez nie w kij dmuchał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom