>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami ( 21.03.2023 - 02.04.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina o6,5 asa @1,5
o7,5 asa @1,85
o8,5 asa @2,4
betclic

11 asow. Na Elene zawsze mozna liczyc. Jeszcze niech wygra final i wpadnie kasa za win turniejowy.


Elena po wygraniu IW nie zwalnia tempa i ma ochotę na turniej Sunshine Double i chce powtórzyć ubiegłoroczny sukses Igi. Początek w Miami był niemrawy w jej wykonaniu. Trzy setowe mecze z Kalinskaią oraz Badosą gdzie musiała bronić piłki meczowej. Później było juz łatwiej. Jednak cały czas bardzo dobrze funkcjonuje serwis Rybakiny. W 1 meczu zanotowała 14 asów, kolejno 12, 10 i 10. Zwłaszcza ten ostatni mecz z Trevisan robi wrażenie bo był dość krótki a mimo to potrafiła ustrzelić dwucyforwą liczbe asów. Dziś pojedynek z Pegulą, która miała sporo szczęścia w poprzedniej rundzie gdzie musiała bronić piłek meczowych. Jessica wyglądała w trzecim secie na mega zmęczoną. Do tego ciągle gra w deblu, wczorajszy mecz został przerwany z powodu deszczu. Jednak licze że postawi sie Rybakinie i zobaczymy pojedynek godny tej fazy turnieju. Dla mnie patrząc na ewentualny zestaw par drugiego półfinału to spotkanie Rybakina - Pegula to przedwczesny finał. Nie wykluczam trzech setów, a wiadomo, im więcej gemów serwisowych tym większa okazja na posłanie asa. Mam nadzieję że w tym pojedynku Elena udowodni, że obecnie znajduje sie w ścisłym topie pod względem serwisu w WTA i po raz kolejny ustrzeli sporo asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2376
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Elena Rybakina Over 8 Aces & Jessica Pegula Over 4 Double Faults
Kurs 7.00 williamhill
Pegula ostatnio pilnowała serwisu ale z Potapową 7 podwojnych moze powtorzy wyczyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +880
Tenis by Dawid 864,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Cirstea vs. Kvitova
Spotkanie o finał turnieju kończącego Sunshine Double, w którym zmierzą się bardzo dobrze dysponowane zawodniczki, o sporym doświadczeniu. Ponadto dyspozycja obu pań w ostatnim czasie jest wysoka, co potwierdziły turniejem w Indian Wells, choć Czeszka jest na tyle nieregularna, że osobiście wątpiłem, że w kolejnych zawodach poprawi ten rezultat czyli ćwierćfinał. Gra Petry jest zawsze efektowna, lecz przeplata znakomite zagrania słabymi czyli niewymuszonymi błędami. Tenis Sorany jest bardziej dojrzały, cierpliwy, a także przewidywalny. Efektem tego jest jedna porażka na ostatnie dziesięć spotkań i ogranie m.in. Sabalenki, Muchovej, Keys czy też dwukrotnie Garcii. W Miami nie straciła nawet seta, a ostatni mecz z Aryną można rzec, że miała pod kontrolą. Nie wystraszyła się potężnych returnów, a co więcej była nawet groźniejsza na serwisie od rywalki, inkasując aż siedem asów. Kvitova zagrała tutaj jedno spotkanie mniej z racji rozstawienia i wydaje się, że jej drabinka była łatwiejsza, ponieważ najgroźniejszymi rywalkami były Vekic i Alexandrovą. Z tą drugą straciła seta w walce o półfinał. Rosjanka to rywalka dość nieprzewidywalna z kilkoma lukami, także pod kątem mentalnym, więc jeśli ona potrafiła to Rumunka także jak najbardziej może ugrać seta, a może nawet powalczyć o pełną pulę. Patrząc na ostatnie tygodnie jak najbardziej na to zasługuje, ponieważ w jej grze nie ma przypadku – wszystko jest poukładane i funkcjonuje jak należy. Z racji, że dziś underdogiem jest Rumunka to preferuję pójść w jej kierunku, tym bardziej, że już kilkukrotnie nas nie zawiodła w tym turnieju. Liczę, że regularność będzie ponad siłą i nieprzewidywalnością. Petra pokazała z Alexandrovą, że ma pewne luki, które należy wykorzystać. W starciu z Sabalenką wydawało się, że zabraknie jej argumentów, a wyszło totalnie na odwrót. Alternatywną opcją są też asy Sorany ustawione na poziomie 2,5 u bukmachera betclic. W poprzednich meczach potrafiła je pokryć, choć nie zrobiła tego z inną leworęczną zawodniczką – Vondrousovą, co daje do myślenia.

👉 Cirstea wygra seta @1,45 (forBET) ❌ (5-2 i dwie setowe oddane!)

Z luźnych typów zaryzykowałbym seta Linette/Pera po kursie @1,84 (forBET).
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Kvitova
Hmm... moim zdanie kluczowy będzie tutaj serwis. Petra w Miami 3 ostatnie mecze i wszystko powyżej 65 % w pierwszym podaniu. Ponadto nie zgodzę się że miała łatwiejsza drabinkę. Grachewa w ostatnim czasie bardzo dobra forma.... Alexandrowa po słabszych tygodniach trafiła mocno z dyspozycja w Miami. Z kolei Romunka... Garcia pod forma, potem Muchova która ewidentnie nie wytrzymała fizycznie ( Indian Well, potem kwale w Miami i dam turniej)... już w Indian Wells była mocno obklejona. Potem mecz na styku z Vondrousova i Sabalenka... która miała swoje problemy ze zdrowiem jak się okazało i trzeba nadmienić ze sporo grania za nią od AO. Szanuje wynik Romunki, ale uważam że Petra że swoim doświadczeniem postawi tutaj mocne warunki. Z pewnością jeśli ten mecz będzie na dłuższym dystansie to Romunka będzie zyskiwała przewagę bo motorycznie jest kapitalnie przygotowana. Niemniej wydaje mi się że podstawa będzie serwis i to po obu stronach bo Petra potrafi returnowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina o7,5 asów @1,43
o9,5 @1,96
o10,5 @2,36
fortuna


W zasadzie opisane było wszystko już wyżej podczas meczu półfinałowego z Pegulą. Rybakina nie wygląda tak dobrze jak w IW. Więcej błędów i niecierpliwości w wymianach, ale finał jest. I serwis pod wzgledem asów w dalszym ciągu dobrze działa, choć przegrywa sporo swoich gemów serwisowych. W każdym spotkaniu dwucyfrowa liczba asów. Nie spodziewam się krótkiego meczu, bo Kvitova w dobrej formie podczas tego turnieju. Już dawno nie miała okazji wygrać tak wielkiego turnieju. Liczę na dobre spotkanie i podtrzymanie bardzo dobrej dyspozycji serwisowej Eleny.

ed. I oczywiście wygrana Rybakiny @1,4 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Miami
Godzina: 21:00
Spotkania: Rybakina - Kvitova
Typ: Kvitova
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rybakina przystąpi do tego meczu jako zdecydowany faworyt do odniesienia zwycięstwa. Zawodniczka z Kazachstanu pokazuje że jest w najlepszej dyspozycji w całej swojej karierze. Zwycięstwo w Indian Wells nie było dziełem przypadku, jednakże są przesłanki ku temu by ta niesamowita seria 11 zwycięstw z rzędu, dziś się zakończyła. Po drugiej stronie siatki zobaczymy ogromny talent oraz doświadczenie. Kvitova mimo że powoli będzie wybierać się na sportową emeryturę, dziś z całą pewnością powalczy o kolejne trofeum. Zawodniczka z Czech na tym turnieju straciła zaledwie seta a nie miała łatwych rywalek. Uważam że fakt że finały rządzą się swoimi prawami jak i to że WTA jest niesamowicie nieprzewidywalne, przemawia za tym że warto zagrać na Kvitova, która po swojej stronie ma argumenty by wygrać ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +428
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rybakina - Kvitova
Kvitova i powyzej 19.5 gema
Kurs 4.0 williamhil
Each Player Over 4 Double Faults kurs7.00
Each Player Over 5 Double Faults
Kurs17.00
Williamhiil
Chyba podobny rozmiar kapelusza.
Rybka nr 7 swiatowego rankingu choc trochę oszukano ją na Wimbledonie bo nie dostała punktow.Moze swiatowa dwojka trojka badz czworka , dla mnie jedynka pietwszego kwartału.Gra tak dobrze ze niektore przeciwniczki dostają bòli zeber:) Rybka rzeczywiscie jest tu faworytką pełna zgoda ale kurs 1.36 ??? Czy az tak morowaną faworytką?
Petra Kvitowa aktualnie ranking 12 to legenda.Czeska vel Czechošlovacka Szkoła Tenisa jest wielka.Navratilovej nikt i nic nie pobije , owszem Krejcikova i Siniakova dominuja debel ale w singlu Kvitova nr2 u pepikow.29 turniejow 2 Wimbledony (jeden wygrany z Safarovą),Puchar Hopmana , bilans 614/280 35melnonkòw$ i jeszcze tak mozna dlugo ale po co.
W h2h 1do1 i oba mecze dość swierze oba po 2:0.
Obie grały ostatnio z Pegulą , Rybka z problemami w pierwszym secie runde wcześniej , a Petra w IW po Tajbreku decidera 13-11 na wolniejszym korcie.
Mnie tu dzisiaj zalatuje meczychem przez M , myślę ze obie bendą wylazic ze skòry.Szanse na set z obu stron i na over gemowy w mojej opinii.
Rybka faworytką ale moim zdaniem kursy na Petrę dobre i nie bez szans.
Typy na błedy z wysokimi liniami dla odważnych , ja taki jestem i man trochę nadwyzek ale gdyby mecz poszedł w dystans , obrodziło w Tajbreki i dlugie gemy z przewaga/rownowaga A/40 , 40/40 OBIE Niezłe w starystykach serwisowych.Powinien byc lepszy finał od tego w IW.No zobaczymy:)
Czy Посмотрим ?.Czy Uvidíme?:)

WSZYSCY JĘZYCY SOM TRUDNI -)
Ale te słowiańskie som podobni:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rybakina gra fantastycznie , pierwszy set super , ale obie grają fantastycznie a Kvitova lepiej , nie od parady siedzi w tym 20 lat
Post automatycznie złączony:

Poza tym mecz jeszcze trwa i to tylko jedno przełamanie w drugim secie .Ja sobie Kvitovą ubezpieczyłem po Kursach 6 a potem 10 na Rybakinę .
I mnie to teraz Rybka:)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
KOS M Jakiś pomysł na finał debla u pań w Miami.???
Moze Pegula i Gauff znowu obejdą się smakiem????
Thowsend/Fernandez 2:1
??????
Mają farta Linet i Pera miały match pointa a wczesniej obroniły 4.
A w meczu z Babos/Mladenovic
W drugim secie wyposciły przewagę
5:1 ale wygrały tajbrek.
Co myslicie?????
 
M 928

majer04

Użytkownik
cieżko stwierdzić ja na finały debli lubie dać łamaka bo często są zacięte mecze na styku, z racji ze o kobiecym tenisie wiem mało pożyczę twój typ i zagram 1/2 po fajnym kursie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom