>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Marrakesz & Stuttgart, 22-28.04.2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jeśli oceniasz umiejętności poprzez pryzmat serwisu to jest coś nie tak. Nie uważam, że Rus nie ma umiejętności, bo ma, tyle, że się zagubiła ostatnio tak jak Shahar Peer, ale liczę, że się odblokuje niedługo.
Możesz to nazywać jak chcesz. Stawiaj jeszcze na nią kolejnych 20 meczów z rzędu i pisz za każdym razem, że ma umiejętności i teraz to już na pewno zagra na miare potencjału :] dwa gemy dziś ugrała tak dla przypomnienia.
Znawca WTA ze mnie żaden jakby co, ale akurat w przypadku Rus statystyki mówią same za siebie.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Barthel - Safarova
Jutro meczyk tych dwóch pań . Barthel kurs nie powalający koło 1,47 ale ... po 1 - rok temu bardzo dobry występ tutaj. Pewnie niektórzy jeszcze pamiętają jak walczyła z Azarenką. I teraz po 2 - Safarova jeszcze dzisiaj grała długi 3 setowy mecz z Vinci w Fed Cupie. Naprawdę ciężki pojedynek, sporo przebijania i co najważniejsze przegrany więc i fizycznie i mentalnie super nie jest. Włochy wiadomo, że kosmicznie daleko od Niemiec nie są ale Safarova była pewnie na miejscu późnym wieczorem. Wydaje mi się, że Barthel biorąc pod uwagę wszystkie aspekty powinna wygrać jutro pojedynek.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ivanovic 1.35✅

Spotkanie w oparach weekendowego meczu Serbek z Niemkami...

Anka:
- jest w rytmie meczowym i turniejowym,
- w Fed Capie zagrała dwa dobre spotkania i co najważniejsze okazała się w nich
lepsza!
- widać, że jej tenis znowu drgnął w górę,
- gra z optymizmem, wygląda swietnie...
- nawierzchnia jest dość szybka co Serbce z pewnością pasuje,
- dwa wygrane mecze z niemkami dodało jej pewności siebie!

Petko:
- hm, co mam powiedzieć?...
- na pewno ambicja i walka o każdą piłkę
- jej powrót wygląda tak sobie, coś wygra coś przegra, podda mecz z powodów zdrowotnych...
- na solidny tenis serbki, niemka ma za mało argumentów aktualnie...


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Stuttgart
Spotkanie: Barthel M. v Safarova L. ✅✅✅
Typ: Safarova L.
Kurs: 2.75
Bukmacher: Marathon Bet
Stawka: 2/10
Analiza:

Spotkanie I rundy turnieju w Stuttgardzie. Pod lupę biorę mecz w którym każdy pomyśli: Mamy zdecydowaną faworytkę. Nie, ja sądzę inaczej.Od razu gdy spojrzałem na tą parę przyszedł mi na myśl typ na Lucie Safarovą. Tak więc przeczucie po pierwsze (tak bardzo pomocne). Po drugie: mecze Pucharu Federacji. Weźmy pod lupę te ostatnie. Mona Barthel po bardzo słabym spotkaniu wygrywa z słabo dysponowaną w Niemczech Bojaną Jovanovski - 2:1. Lucie Safarova dziś w godzinach rannych odbywa trzysetowy, dobry w jej wykonaniu mecz z będącą na fali Robertą Vinci. Jednak nie udaję się wygrać. Śmieszą mnie wypowiedzi, że Safarova będzie w złej dyspozycji bo grała dziś mecz. A jak wygląda gra zawodniczek podczas zwykłego turnieju? Grają dzień po dniu, więc takie coś jest wliczone w ten sport i nie jest to żadnym argumentem dla mnie. Obie nie są zawodniczkami grającymi często, jednak obie umieją na tej nawierzchni grać. Nigdy nie spotkały się w bezpośrednim pojedynku. Wydaje się, że argumenty po stronie Barthel, jednak nie koniecznie tak jest. Dla mnie szanse tutaj to 55/45 więc dlaczego nie próbować. Mona Barthel gra u siebie, powinien to być jej argument ale jak każdy z nas wie - nie zawsze działa to w dobrą stronę, może wytworzyć się nie potrzebna presja, do tego Safarova wygląda na dobrze dysponowaną, więc czemu nie, polecam!
P.S Jeśli ktoś chciałby zapytać co myślę o innym meczu, zapytać o coś, chętnie pomogę. Jednak proszę abyście pisali na priv, pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 228,5K

dx2

Użytkownik
Goerges-Flipkens 1 @1.9
Naprawde? Buki minimalnie przedkladaja szanse Flipkens nad Goerges i to w Stuttgarcie? Na pewno Flipkens ma bardzo dobry sezon bez dwoch zdan, ale w tym miejscu przeciez nie mozna postawic przeciwko Niemce, bo to wlasnie jest turniej dla Julii. Tak naprawde to trzeba na to spojrzec z perspektywy 3 ostatnich lat. Wtedy wlasnie 3 lata temu w 1 rundzie wtedy jeszcze ogolnie dosc malo znana Goerges zagrala mecz z grajaca wtedy jeszcze &quot;Juju&quot; Henin. Oczywiscie Belgijka wygrala wtedy 7-6 6-1, ale naprawde mecz byl w 1 secie klasykiem. Oczywiscie Henin wygrala nastepnie caly turniej. Rok pozniej w 2011 w Stuttgarcie wygrala juz ... Julia Goerges. Absolutnie wyjatkowy turniej dla Goerges i zawsze mocna obsada w boksie Niemki tutaj. Rok temu tez Goerges przegrala w 2 rundzie po zacietym 3-setowym meczu ze Stosur, ale patrzac pozniej na ostatczene rozstrzygniecia i koncowa wygrana Sharapovej to nietrudno zauwazyc, ze wlasnie ta Stosur to byla jedyna zawodniczka ktora mogla tam ograc Sharapova (6-7 7-6 7-5 dla Rosjanki w tym meczu). Pasuje ta szybka maczka w hali Goerges i juz. Czy bedzie to latwy mecz ? Nie. Ale tutaj wsparcie dla Goerges jest ogromne, a i dyspozycja Niemki bywa fantastyczna. Goerges w tym roku juz poleciala w rankingu i Niemke strasznie zabolala porazka w 1 rundzie w Dubaju, gdzie rok temu byla w samym finale. Problem w tym, ze w tym Dubaju przegrala po kolejnym swietnym meczu z finalistka Sara Errani i smialo wysune twierdzenie, ze gdyby Niemka ten mecz wygrala to osiagnelaby duzo dalsze etapy w Dubaju. Tym razem Niemka wraca do turnieju, gdzie gra rownie swietnie, a ze tym razem to ona ma wiele do zyskania to widze tutaj wygrana Niemki, mimo bardzo dobrej dyspozycji Flipkens. Na pewno wszyscy beda wyczekiwac pozniej starcia Goerges z Kvitova w kolejnej rundzie, a jak Niemka bedzie grac na podobnym poziomie jak 2 lata temu to bedzie miec bardzo duza szanse ograc Czeszke. Ja wierze, ze zobaczymy duzo dobrego tenisa Niemki, a wygrana w 1 rundzie to powinno sie wrecz wydarzyc, a kamery jak zawsze beda tutaj wielokrotnie pokazywac trenera i ojca Niemki, jak to wielokrotnie sie dzieje tutaj w Stuttgarcie.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Z tym, że Goergers nadal gra nieczysto. Po &#39;kontuzji&#39; w Katowicach już nigdzie nie jechała. Flipkens w tym roku zagrała tyle co na clayu nic - tzn jedno spotkanie, które przegrała. Z tym, ze róznica między tą cegła jest ogromna. Sama Flipkens lubi sobie pobiegac po hardzie i ja sądzę, że 1.88 jest do grania.


Kolejne spotkanie to Kvitova - Beck, i napiszę tak.. Vinci sobie radziła dość zdecydowanie z nią na w Katowicach czy na FED, z tym, ze tam był tenis. A tutaj (FED) Kvitova strasznie sypała błędami, błąd za błędem i to samo robiła wczoraj w 1secie, a gdy to ogarneła to nie dała szans Errani - kolejne wyniki partii to: 2:6, 0:6. Dlatego gram Kvitova 1.25 MarathonBet ✅ i DW 2:0 1.61 Bet365 ⛔.


Shvedova - Vinci. Tutaj nie sądze, aby działo się coś specjalnego, wczoraj Vinci dowiezła zwycięstwo w FED. Przy czym właśnie tutaj główne oczko na jutro. Jezeli ktoś nie ogladał to zapraszam.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=joKcho5Olh8

Safarova (2gemy wcześniej jak na filmiku) zaczęła grać kapitalnie. Nie ma mowy o pisaniu iż Vinci się zdezorientowała po pierwszym secie, po prostu ten tennis z wczoraj był najlepszym jaki widziałem w tym roku w WTA i to własnie przez Safarovą. Beckhendem to ona biła tak w kort, że Vinci nawet nie próbowała tego odbierać bo nie była w stanie.. Zresztą co tu pisać więcej, mały (bardzo mały) zadatek tego co pokazała jest na filmiku. Kurs jest znacznie przesadzony, a zmęczenie argumentowane tym, że gra jutro(dziś) i nie miała czasu odpocząć. Tak więc na oficjalnej stronie w kalendarzu nie piszę nic o spotkaniu, które miałoby być przewidziane na dzień już dzisiejszy także podróż nie będzie wprowadzać zamieszania. Pobieram zwycięstwo 2.75 Marathonbet✅ jak i DW 2:0 4.55 MarathonBet ✅


A w spotkaniu Shedova - Vinci robie dubla Vinci⛔ plus Kvitova 1.56 ✅MarathonBet ⛔
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Tak jak piszę Kontekst - jednak spotkanie Barthel - Safarova zostanie rozegrane jutro i to już zmienia postać rzeczy. Bo jednak z dnia na dzień mogłoby to mieć jakiś wpływ. Wczorajszy mecz Vinci naprawdę ciężki fizycznie, Safarova robiła co tylko mogła i przeplatała super zagrania z błędami. Trzeba jednak przyznać, że zagrała wczoraj chyba najlepszy tenis od bardzo długiego czasu. Skoro nie grają dzisiaj, to typ na Barthel nie gram.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Marakesz
Spotkanie: Minella M. - Cabeza Candela E.
Typ: Minella ✅✅✅ 7:6,4:6,7:5
Kurs: 2,89
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 4/10
Analiza:

Mandy jest w 1. setce WTA, a Hiszpanka zajmuje 112 pozycję. Minella była w Katowicach i zagrała tam 2 mecze: wygrana z Dolonc i porażka z Kvitovą, a wcześniej notowała serię porażek. Cabeza Candela grała w Maroku mecz kwalifikacyjny z Bratchikovą (2:1), a wcześniej też raczej kiepskie występy miała na koncie (porażki z Robson, Soler Espinozą czy Min). Kurs zachęcający do gry na zawodniczkę z Luxemburga, bo sportowo jest to mecz 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ana Ivanovic - Andrea Petkovic - 2 (2,89)⛔
Pinnacle Sports
Troszkę na przekór koledze Andre ale wydaje mi się że jeżeli gdzieś szukać niewielkiej niespodzianki dzisiejszego dnia to własnie w tym meczu. Ana Ivanovic gra dobrze, jest niebezpieczna, zwłaszcza z forehandu, wszystko jest super dopóki gra się klei. A gra się klei jak rywalka nie gra za dobrze. Serbka ma problemy z wytrzymywaniem spotkań w kontekście psychicznym. Nie będzie zaskoczeniem fakt że cała hala będzie za Petkovic. To dokładnie tutaj roku temu pamiętam jak na twarzy Victorii Azarenki malowało się przerażenie. Rok temu Andrea dała niezły popis tenisa z Białorusinką. Niemka była bardzo blisko wygrania drugiego seta, niestety fatalna kontuzja przerwała jej grę na długi czas. Jestem pewien że Andrea będzie gryźć siatkę żeby pokonać Serbkę i po takim kursie grosze można rzucić, ponieważ nie jest tutaj bez szans. Niemki raczej olały sobie Fed Cup i na pewno bardziej im zależy na turnieju we własnym kraju.
 
N 0

neldor

Użytkownik
Uwazam, ze nie ma co porownywac Petkovic z tamtym rokiem bo to lekka przesada. Pamietaj rowniez, ze pełne trybuny +kiepska forma i zbytnie checi moze doprowaddzic do wrecz odwrotnego celu niz sobie obrałes. Lepiej jakby Andrea zagrała na luzie a wydaje mi sie ze to co napisales bardziej przyczyni sie do jej spiecia i porazki.Dla mnie win Ivanocic wydaje sie najlepsza opcja.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Kanepii - Medina✅
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2.37


Uważam że spotkanie będzie wyrównane według bukmacherów faworytką jest Kaia i to zdecydowaną ja niestety nie podzielam tego zdania. Kanepi grała ostatnio u nas z Zaniewską i na Pliskovej zakończyła. Czeszkę Pliskovą oglądałem i naprawdę nie było czym się zachwycać , dość mizerna gra w Katovicach. Medina ostatnio grała turniej w Charleston i był krecz z Cirstea , jak startuje to znaczy że kontuzja wyleczona. Stawka oczywiście nie za wysoka bo forma Mediny po kontuzji jest wielką nie wiadomą
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 58

lgaw

Użytkownik
Burnett - Lisicki
kurs 3.25
bet365
Sugerując się wynikami z kwalifikacji widać że Nastassja jest w życiowej formie. W konfrontacji z Lisicki ma bardzo duże szanse. Sabina raczej nie jest w dobrej formie, chyba że do niej doszła od ostatniego turnieju w Katowicach. Jeżeli od Katowic nic się nie zmieniło więcej szans dałbym Włoszce. W kwalifikacjach Burnett pokonała Puig 6:3 6:4, prezentującą podobny styl gry do Niemki.
Reasumując - bardzo wysoki valuebet
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Stuttgart
Spotkanie: Pavlyuchenkova A. - Makarova E.
Typ: Pavlyuchenkova ✅✅✅mega zacięty mecz + kwintesencja WTA 6:7,7:5,6:4
Kurs: 2,10
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 5/10
Analiza:
Pojedynek reprezentantek Rosji z top30 WTA. Obie są świeżo po występach w Pucharze Federacji, gdzie rozegrały zacięte mecze odpowiednio z Cibulkovą (porażka Anastasii)i Hantuchovą (wygrana Makarovej). Pavlyuchenkova wcześniej błysnęła w Monterrey wygrywając turniej i finał z Kerber. Ostatnich 5 meczów (licząc Fed Cup) AP 4/1, Makarova 1/4. Bilans starć 2:1 dla Nastki, ale jedyny mecz jaki rozegrały na ziemi odbył się w 2010 r. i był bardzo zacięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Hantuchova - Puchkova✅
Typ: over 20.5
Kurs: 1.90


Słowaczka ostatnio grała w Fed Cup na którym ostro walczyła i nie źle się zaprezentowała wygrana między innymi z Kirilenko no i jeszcze grała w deblu przeciw Makarova/Vesnina ostatecznie przegrywając w trzy setowej walce. Niestety Hantuchova zawsze lepiej prezentuje się w Fed Cup a gorzej w turniejach WTA nie wiem czym to jest spowodowane no ale takie są fakty. Jeśli chodzi o Rosjanke Puchkova jest parę miejsc niżej w rankingu niż Słowaczka i ostatnio miała kontuzje na turnieju w Monterrey. Teraz już doszła do siebie i powinna powalczyć i dlatego daje tu na over gemowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robel 153

robel

Użytkownik
Takie typy mi dzisiaj wpadły w oko z WTA:

Mattek-Sands - Wickmayer 2 2.30 Pinnacle Sports⛔


szczerze Sands w tym roku nie widziałem, ale po wynikach nie widzę aby była w jakiejś niezłej formie. Belgijka w tym roku na Clayu nie grała a grać potrafi. Kurs dla mnie jest niezłą promocją, Sands po za swoimi strojami na korcie ma niewiele do pokazania.

Edit/ Specjalnie oglądałem dzisiaj te spotkanie i kolega pod spodem miał racje, Sands zanotowała duży progres, Belgijka bez formy - na Sands z ubiegłego roku to by wystarczyło

Stosur - Jankovic 2 1.92 Pinnacle Sports✅✅✅


O Stosur w tym sezonie nie można nawet powiedzieć że gra średno - po prostu kiepścizna. Na cegle jest siłowy tenis jeszcze bardziej ją dyskwalifikuje. Jankovic wygląda jakby powracała do formy. Miami półfinał, Charleston dopiero Williams w finale ją zatrzymała, po drodze było zwycięstwo w Bogocie, zdecydowanie typ i kurs dnia jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Mattek-Sands - Wickmayer 2 2.30 Pinnacle Sports szczerze Sands w tym roku nie widziałem, ale po wynikach nie widzę aby była w jakiejś niezłej formie. Belgijka w tym roku na Clayu nie grała a grać potrafi. Kurs dla mnie jest niezłą promocją, Sands po za swoimi strojami na korcie ma niewiele do pokazania.
Widać, że nie widziałeś Mattek-Sands w tym roku. Amerykanka jest w życiowej formie i gra rewelacyjnie. Wydaje się, że dojrzała i jej gra na prawdę może się podobać. Wszystko w grze Amerykanki funkcjonuje tak jak powinno, dobry serwis, agresywna gra z linii końcowej. Zaznajomiła się już w nawierzchnią w Stuttgarcie grając mecz deblowy w parze z Mirza(ta para od początku sezonu robi furorę, grają rewelacyjnie) pokonując bardzo dobry debel Petrova/Srebotnik. Wickmayer nie gra w tym sezonie nic specjalnego i jak najbardziej skłaniam się tutaj do typu na Mattek-Sands, choć kursy już sporo pospadały i nie jest to już taki super bet.
Mattek-Sands - Wickmayer @ 1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robel 153

robel

Użytkownik
Widać, że nie widziałeś Mattek-Sands w tym roku. Amerykanka jest w życiowej formie i gra rewelacyjnie. Wydaje się, że dojrzała i jej gra na prawdę może się podobać. Wszystko w grze Amerykanki funkcjonuje tak jak powinno, dobry serwis, agresywna gra z linii końcowej. Zaznajomiła się już w nawierzchnią w Stuttgarcie grając mecz deblowy w parze z Mirza(ta para od początku sezonu robi furorę, grają rewelacyjnie) pokonując bardzo dobry debel Petrova/Srebotnik. Wickmayer nie gra w tym sezonie nic specjalnego i jak najbardziej skłaniam się tutaj do typu na Mattek-Sands, choć kursy już sporo pospadały i nie jest to już taki super bet.

Mattek-Sands - Wickmayer @ 1.75

W tym roku WTA za dużo nie oglądałem, mam obraz Sands z roku ubiegłego. Jeżeli Amerykanka osiąga takie wynik w życiowej formie to i tak Belgijka nie jest skazana na porażkę. Dzięki za info ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Stuttgart
Spotkanie: Mattek B. v Wickmayer Y. ⛔
Typ: Wickmayer Y.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 4/10
Analiza:

Spotkanie I rundy turnieju na kortach ziemnych w Stuttgardzie. Po udanym wojażu z Safarovą na dziś wybieram drugi typ. Mianowicie gram na zwycięstwo Yaniny Wickmayer. Przeciwniczką będzie Bethanie Mattek, która w tym sezonie robi małą furorę ponieważ osiąga bardzo przyzwoite wyniki. Najlepszy wynik to finał w Kuala Lumpur, przegrany z Karoliną Pliskovą. Yanina Wickmayer gra w tym sezonie średnio. Można by rzec, że słabo. Jednak zawsze jakieś te wyniki są. Finał Auckland, przegrany z Radwańską Agą, III runda Australian Open i III runda Indian Wells - wydaje się, że nie jest to źle jak na tą zawodniczkę, a jednak - stać ją na wiele więcej. Dziś trudne zadanie, zmierzy się zawodniczką będącą na fali, jednak takiej, której tenis nie jest dużym zagrożeniem dla Belgijki co jest widoczne w bezpośrednich pojedynkach obu pań, gdzie wszystkie trzy mecze wygrała Yanina Wickmayer. Ba, Bethanie nigdy nie zdołała wygrać seta! Ktoś powie, że mecze rozgrywane dawno, że to historia ale takie rzeczy się pamięta. Na pewno pamiętać będzie Belgijka, bo muszą to być pozytywne wspomnienia. Wickmayer nie gra od dwóch tygodni, trenowała. Mattek musiała przebrnąć tutaj przez kwalifikację co łatwe nie było. Największe problemy sprawiła Zanevska Maryna, której udało się wygrać seta. Dziś liczę na świeżość i systematyczność ze strony Belgijki. Po tym kursie trzeba próbować, polecam!
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Marrakesz
Spotkanie: Pironkova T. v Dominguez-Lino L.
Typ: Pironkova T.
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sporting Bet
Stawka: 5/10
Analiza:
Tutaj nie wygrała meczu Dominguez-Lino tylko przegrała go Pironkova..

Mecz R16 turnieju w Marrakesz, który odbywa się na kortach ziemnych. Typuję tutaj na Pironkovą. Przyznam się bez bicia, jeszcze dwa, trzy dni temu nie dawałem szans Pironkovej w meczu z Minellą. Ten mecz się jednak nie odbył ponieważ wycofała się Domi Ciblukova i Tsvetana wskoczyła na jej miejsce. Pierwsze spotkanie w turnieju i spokojne zwycięstwo z dobrze ostatnio grającą Karoliną Pliskovą. Powtarzać się nie będę, kilka dni temu opisywałem poczynania Bułgarki w tym sezonie. Dominguez-Lino to specjalistka od kortów ziemnych. W tym sezonie gra jednak na mączce mizernie. Przegrywa z Knapp, Cornet i Beck a jak wiemy wirtuozki gry na mączce to nie są. W Marrakesz wygrała pierwsze spotkanie po ciężkim i trzy setowym meczu z Japonką, Doi. Faworytką spotkania na pewno jest Hiszpanka, wszystko za nią przemawia jednak myślę, że Pironkova wraca powoli do swojej dobrej gry. Zbyt dużo argumentów Bułgarka nie ma, jednak mam przeczucie, że nie jest na straconej pozycji. Kto uwierzy razem ze mną skorzysta, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Turniej: WTA Marrakesz
Spotkanie: Pironkova T. v Dominguez-Lino L.
Typ: Pironkova T.
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sporting Bet
Stawka: 5/10
Analiza:
Mecz R16 turnieju w Marrakesz, który odbywa się na kortach ziemnych. Typuję tutaj na Pironkovą. Przyznam się bez bicia, jeszcze dwa, trzy dni temu nie dawałem szans Pironkovej w meczu z Minellą. Ten mecz się jednak nie odbył ponieważ wycofała się Domi Ciblukova i Tsvetana wskoczyła na jej miejsce. Pierwsze spotkanie w turnieju i spokojne zwycięstwo z dobrze ostatnio grającą Karoliną Pliskovą. Powtarzać się nie będę, kilka dni temu opisywałem poczynania Bułgarki w tym sezonie. Dominguez-Lino to specjalistka od kortów ziemnych. W tym sezonie gra jednak na mączce mizernie. Przegrywa z Knapp, Cornet i Beck a jak wiemy wirtuozki gry na mączce to nie są. W Marrakesz wygrała pierwsze spotkanie po ciężkim i trzy setowym meczu z Japonką, Doi. Faworytką spotkania na pewno jest Hiszpanka, wszystko za nią przemawia jednak myślę, że Pironkova wraca powoli do swojej dobrej gry. Zbyt dużo argumentów Bułgarka nie ma, jednak mam przeczucie, że nie jest na straconej pozycji. Kto uwierzy razem ze mną skorzysta, polecam!
Podpisuje sie pod typem ,Pironkova zaczyna grac ,wygrana nad nieprzecietna Pliskova doda pewnosci siebie bulgarce i moze zwiastowac powrot do formy ,Dominguez lino hiszpanka niby specjalistka od kortow ziemnych ale bez przesady to nie Rafael Nadal kobiecego tenisa gra w kratke i nie widze jej w roli pewnej faworytki w tym spotkaniu jak dla mnie spore value kurs pewnie spadnie do jutra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom