>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt, 30.04-08.05.2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
widze ze kazdy mas swoja wersje ???? raczej tej przegranej nie zganailbym tez na wieksze zmenczenie slowaczki, bo ona jest przygotowana fizycznie jak nikt inny, bo tym elementem niweluje swoje niedostatki m.in wzrostu. a co do tych problemow zdrowotnyych to juz sam nie wiem, bo 3 set ogladalem momentami, ale to juz malo istotne bo słowaczki juz nie ma w turnieju. a co do petry to miala wczoraj problemy z &#39;tajmingiem&#39; i z praca nog, ale to byly tylko krotkie momenty, bo gdy juz sie ogarnela i zamiatala tym jednorecznym fh to cebulka nie miala co zbieraz,
dla mnie win Petra, pozdro
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Oglądałem całe spotkanie i po tym twierdze iż zmęczenie także odegrało istotna rolę. Mecz trwał grubo ponad 2h. Cibulkova biegała doi każdej piłki. Może i nie było po niej widać tego zmęczenia, ale podczas ostatnich gemów można było zauważyć iż nie ma już tyle siły co na początku spotkania. Podczas jej serwisu w 1 secie Kvitova ugrała zaledwie 5 pkt!! W drugim secie serwis także nie był najgorszy, ale w 3 to festiwal Df-ów i siatek. Cibulkova nie dochodziła już tak dobrze do piłek, była spóźniona na nogach i dlatego wyrzucała piłki po autach.
Także uważam iż Czeszka wygra ten mecz i to nawet w dwóch setach. Pozdrawiam ????
 
H 19

havierx

Użytkownik
Ja z kolei ogladalem wszystkie mecze Na Li.. no co tu duzo mowic, tragedia. Z taka gra to ona niedlugo wyleci z top10. Duzo niewymuszonych bledow, serwis nie siedzi, nie biega do kazdej pilki, cos jest na rzeczy. Zwyczajna znizka formy, Na Li mogla odpasc wczoraj ze stosunkowo duzo slabsza zawodniczka. Dzis nie ma szans z bedaca w dobrej formie Czeszka.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka - Petra Kvitova
Jak myślę Kvitova, to zaraz na myśl nasuwa mi się Wimbledon 2010, 6-2 6-0 z Wozniacki w 4 rundzie (przegrała dopiero z Sereną w półfinale), wtedy też pokonała Azarenke. Obie zawodniczki teoretycznie preferują nawierzchnie twarde, ale na innych kortach też sobie doskonale radzą. Każdy zaznajomiony z tematem wie, jak grają obie zawodniczki, więc sobie tego oszczędzę. Trzeba pamiętać, że to WTA i że finały rządzą się swoimi prawami. Faworytką jest oczywiście Vicky, ale czy to będzie łatwy mecz, raczej wątpię. Spodziewam się pojedynku w stylu wczorajszego pierwszego seta z Georges wygranego 6-4, ogólnie Aza może nawet seta stracić, co pokazała w spotkaniu z Safarovą - nie jest niezniszczalna i czasami miewa gorsze momenty, ale mecz powinna wygrać. Azarenka w tym turnieju pokonała Dushevine, Ardvisson, Parra Santonja, Safarova i Georges, a Czeszka Dulgheru, Scheepers, Zvonareva, Cibulkova, Li, czyli nieco lepsze nazwiska (nie wszystkie, ale generalnie). Zwycięstwa bym się tutaj nie odważył typować, za mały kurs na Aze - tak jak pisałem, to WTA, to jest sport, to jest finał, nie ma co, mimo że jej kibicuję, przykładowo dw 2-1 po kursie 3,50 też mnie nie do końca zadowala, już prędzej coś na live spróbuje zagrać, w handicapy nie ma co się bawić. Ogólnie daję nawet 60-70% szans Białorusince na zwycięstwo, ale nie gram mając w pamięci jej finał kiedyś z Makarovą (kurs na win był ok. 1,35), który pechowo przegrała, pierwszy set w tb, a w drugim przeszkodziła jej jakaś kontuzja, no i miała też sporo pecha.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Victoria Azarenka - Petra Kvitova 2 @ 2.80 ✅
Dziwi mnie trochę, że bukmacherzy zdecydowali się na wystawienie takiego kursu w tym spotkaniu. Nawet gdyby był bardziej wyrównany, byłbym skłonny postawić na Czeszkę. Kvitova w turnieju gra niesamowity tenis, widać że nawierzchnia pasuje jej idealnie, jest szybsza niż tradycyjne cegły, dzięki czemu jej akcje nabierają dużego rozmachu. Wiadomo, że opiera swój tenis na kończących uderzeniach, jest do tego całkiem regularna, nie popełnia wielu błędów. Azarenka również w turnieju grała bardzo solidnie, świetne returny, niezłe podanie, ale Petra w tych dwóch aspektach jest jeszcze mocniejsza. Myślę, że nie zabraknie przełamań, obie dysponują znakomitymi returnami, Czeszka w trakcie turnieju zrobiła na mnie jednak dużo większe wrażenie, zmuszała rywalki do popełniania błędów, lub nawet nie dawała im na nie szans, poprzez szybkie kończenie akcji. Dawno nie oglądałem tak dużo WTA jak w tym tygodniu, ale wydaje mi się, że Czeszka w tym turnieju złapała wiatr w żagle i będzie tu nie do zatrzymania. Nie wiem czy ten poziom utrzyma do French Open, ale dzisiaj prawo serii powinno jej zapewnić zwycięstwo. Pamiętacie Stuttgart i występ Georges? Tutaj jej rolę przejęła Kvitova ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
07.05.11 18:00
Tenis, WTA Madryt
Azarenka - Kvitova
Typ: 1
Kurs: 1.46
PinnacleSports
Finał turnieju WTA w Madrycie. Białorusinka jest piątą zawodniczką rankingu WTA, w tym sezonie prezentuje się znakomicie, ostatnio wygrała dwa turnieje, a jeśli przegrywała jakieś spotkanie to ze względu na kontuzje. Kvitova jest 18 w rankingu WTA, sezon rozpoczęła bardzo dobrze, wygrała w Brisbane i Paryżu. Później nie wyglądało to już tak dobrze, od połowy lutego jej wyniki są przeciętne. Obie w tym turnieju straciły po secie, patrząc na nazwiska rywalek wydawać by się mogło że to Kvitova miała trudniejszą drogę do finału, ale nic bardziej mylnego, Zvonareva i Li nie są obecnie w swojej optymalnej dyspozycji, a bardzo równy pojedynek z Cibulkovą, której główne walory do defensywa, pokazuje że jest ona do pokonania. Azarenka miała o wiele mniej znaczące w kobiecym tourze nazwiska na swojej drodze do finału ale to choćby Georges w ostatnim czasie była jedną z najlepiej prezentujących się tenisistek w tourze, a ograła ją bez problemu, dając tylko jedną szansę na przełamanie. Seta straciła z Safarovą, Czeszką która dla wielu tenisitek jest bardzo niewygodną rywalką, zwłaszcza na mączce. Widać że Azarenka jest w formie, gra bardzo agresywnie i co najważniejsze trafia. Serwisy rywalek, nawet tak świetnie serwującej Goerges nie robiły na niej większego wrażenia, łamała kolejne rywalki multum razy bez większego problemu. Ranking WTA także o czymś świadczy, to Azarenka jest lepszą, równiej grającą zawodniczką, liczę że potwierdzi to w dzisiejszym finale.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
kolega ogladal, ale nigdzie nie napisal, ze Kvitova popelnila mniej bledow od Li tylko, ze w obliczu podobnej ilosci bledow u Li to czeszka juz tak blado nie wyglada na jej tle jak napisal to kolega kilka postow wyzej, a te problemy z biodrem to jedna wielka sciema ;)
Cibulkova wycofała się z Rzymu, czyli okazało się,że ja miałem rację. :razz:
A pisałem wyraźnie,że 7 podwójnych błędów serwisowych w trzecim secie nie wzięło się znikąd,że to musi być ból przy wyrzucie piłki, ale jak widać kolega wie lepiej,że ściemniała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom