>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Muchova wygra Roland Gaross @26.00 UNIBET

Dlaczego taki typ?

Nie mam zamiaru tutaj się specjalnie rozpisywać, bo oczywistym jest to, że to Iga jest ogromną faworytką a w dalszej kolejności Sabalenka, ale oglądając wczoraj Muchovą w akcji gdzie wyglądała naprawdę bardzo dobrze przede wszystkim pod względem motorycznym, ale też ogólnie pod względem samej gry i uderzeń gdzie wyglądała całkiem pewnie zajrzałem sobie na kursy na zwycięstwo w RG, a następnie spojrzałem na drabinkę i zdecydowałem się spróbować takiego zakładu.

Mianowicie teraz w 4 rundzie zagra z Awensian która zrobiła fajny wynik, ale nie sądzę, żeby Czeszka miała tutaj jakieś problemy.

Ćwierćfinał to Mertens lub Pavlyuchenkova i tutaj Muchova również powinna być faworytką niezależnie z kim zagra.

W półfinale czekać powinna Sabalenka. Tutaj oczywiście mogą być problemy, ale doskonale znamy Białorusinkę, która mimo, że się znacznie poprawiła w tym aspekcie to dalej zdarzają jej się mecze gdzie walczy sama ze sobą i co drugą piłkę wywala 5 metrów za kort albo w pół siatki. Nie skreślam tutaj Muchovej

Najtrudniejsza przeszkoda oczywiście powinna czekać w finale w postaci naszej IGI, ale według mnie Polka nie jest już w tak nieziemskiej dyspozycji i można ją spróbować ugryźć.

Ja to widzę tak

Muchova - Awensian - 1.20
Muchova- Mertens/Pavlyuchenkova - 1.50
Muchova - Sabalenka - 3.00
Muchova - Świątek - 4.00

Łączny kurs w przypadku najtrudniejszej drabinki: 21-22

Podsumowując: Unibet proponuje kurs 26.00 na zwycięstwo Czeszki a ja zakładając, że powinna ona się zameldować w półfinale próbuje takiego zakładu bo nie widzę, aż tak dużej dysproporcji pomiędzy nią a Sabalenką/Igą które zresztą również mogą się gdzieś po drodze wyłożyć i ta przeciwniczka może być z dużo niższej półki co tylko będzie korzystne dla tego typu
image0000001~2.jpg

Szkoda Muchovej bo fajnie się podniosła w tym meczu a mi mogła przynieść super sianko. I tak nie jest źle bo podejrzewałem że Świątek może być poza zasięgiem wiec zagrane w systemie Each way to za awans do finału wpadlo prawie 2tys. Liczę że ktoś skorzystał chociaż wątpię bo przez większość była skreślana. Do zobaczenia na Wimbledonie !
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Brawo myron_boliwar, świetny typ! Gratuluję wygrania 2k. Na Wimbledonie będą super mecze do wyłowienia, coś czuję.
*myron_bolitar
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom