>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Doha, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Turniej w Doha 2 runda pań biorę pod lupę mecz Stosur : Niculescu.

Zobaczyłem kurs na to spotkanie i od razu się przeraziłem, 1,72 na Australijkę? To prawda nie jest obecnie w świetnej formie jednak to nadal ta sama Sam która potrafi grać tenis na miarę TOP 10. H2H 3:0 na korzyść Stosur. Czy ostatnia słaba forma Australijki to argument żeby wystawiać taki kurs? Biorę go z pocałowaniem dłoni. Średnio grająca Niculesku nie wygra ze średnio grającą Samanthą, która przypominam w tamtym roku w tym turnieju grała w finale (w ćwierćfinale pokonująć Rumunke 2:1). Wszystko przemawia na korzyść mojego typu także brać teraz 1.72 bo jutro może być nawet 1.4.

TYP: SAMANTRA STORUR WYGRA MECZ - KURS: 1.72
Czy ty widziales ostatnio w tym roku jakikolwiek mecz w wykonaniu australijki ?z safarova w fed cup z J Zheng(przegrala z nia 2 razy w tym roku) na AO Z Sofia Arvidson w brisboune otoz australijka nie gra na srednim poziomie gra na amatorkim poziomie albo i gorzej jej gra polega tylko i wylacznie na przebijaniu pilek na druga strone zero pewnosci siebie na korcie podejrzewam ze niculescu nie bedzie musiala grac niczego wyjatkowego Stosur przegra walka sama z soba
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wozniacki vs Cirstea
Handicap setów Cirstea +1,5 ⛔⛔⛔edit: a było 1 do 3 w tie breaku ahh...
Unibet
2,28

Murowaną faworytką bukmacherów jest Dunka polskiego pochodzenia, która ostatnio gra nieźle i wróciła do top10. Doha to jej 1 turniej od AO gdzie odpadła w 1/16 z Kuznetsovą (przegrała z nią też w Sydney). Wygrywa z kim powinna, ale moim zdaniem Rumunka będzie dla niej ciężką przeprawą. To numer 31 WTA, więc nie będzie tak łatwo jak w 1. rundzie. Cirstea na AO odpadła na Na Li w 3 swoim mecu, a potem grała bardzo dobrze w Tajlandii osiągając półfinał (przegrała z Kirilenko) i pokonując po drodze w dwóch setach: Bethanie Mattek-Sands,Rodionovą i Sevastovą, czyli solidne zawodniczki. Wczoraj w Doha ograła Jabeur w trzech setach i moim zdaniem dziś także szykują się 3 sety. Bilans gier 2-1 dla Rumunki, ale wszystkie mecze odbyły się w 2009 roku, kiedy to Dunka była dużo wyżej w rankingu od rywalki.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Pograłem już w stronę Makarovej, ale znalazłem informacje, że na ostatnim Fed Cup&#39;ie miała jakieś problemy ze stopą i że dziś może nie być w pełni sprawna. Macie panowie jakieś informacje z rzetelnego źródła na ten temat? Może ktoś oglądał jej weekendowe mecze z Japonkami i wie coś więcej?
Tak,oglądałem cały mecz Makarovej z Moritą w sobotę,zagrała taką tragedię,że to się w pale nie mieści,miała minę,jakby grała z kulkami analnymi w środku,lub miała sraczkę i ją trzymała....nie brzmi to grzecznie,ale ja dziś na nią nie zagram...Powiem tak,gdybym nie widział meczu z Moritą,to wszedłbym mocno przeciwko Kvitovej,ale odradzam mówiąc szczerze,bo Rosjanka zagrała w weekend totalne dno - Makarova vs Kvitova - NO BET
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Hsieh - Petrova 1(+4.5gems) 2.44 Pinnacle✅6-3,2-6,4-6

W drugiej rundzie katarskiego turnieju Su-Wei Hsieh, zajmująca 29. miejsce w rankingu WTA zmierzy się z Nadią Petrovą, sklasyfikowaną na 12 pozycji. Filigranowa Chinka bez kłopotów wygrała w pierwszej rundzie z Majeric(184) i choć dzisiaj jest skazywana przez bukmacherów na porażkę, całkiem realnie oceniam jej szanse na zwycięstwo. A to głównie za sprawą kiepskiej dyspozycji rywalki. Nadia mimo wczorajszego, wydawać by się mogło łatwego pokonania Hlavackovej, nie uniknęła sporej ilości błędów. Miała szczęście, że przeciwniczka, również bez formy, nie umiała tego wykorzystać. Dzisiaj poprzeczka na pewno jest wyżej zawieszona. Sądzę, że Rosjanka będzie miała ogromne problemy z pokonaniem Hsieh, dla ryzykantów proponuje zaryzykować w stronę wygranej Chinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Czy ty widziales ostatnio w tym roku jakikolwiek mecz w wykonaniu australijki ?z safarova w fed cup z J Zheng(przegrala z nia 2 razy w tym roku) na AO Z Sofia Arvidson w brisboune otoz australijka nie gra na srednim poziomie gra na amatorkim poziomie albo i gorzej jej gra polega tylko i wylacznie na przebijaniu pilek na druga strone zero pewnosci siebie na korcie podejrzewam ze niculescu nie bedzie musiala grac niczego wyjatkowego Stosur przegra walka sama z soba
ja widziałem mecz z Kvitovą w FedCupie i grała dobrze, tyle, że do końcówki 2 seta, bo później się posypała. ale i tak podgoniła z 5-0 na 5-4*, miała piłki na 5-5, ale niestety. musi popracować nad psychiką, bo umiejętnościami to Rumunkę zjada na śniadanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wozniacki vs Barthel
Typ:1 ✅✅✅ E: 7:6, 6:3
Unibet
2,15

Mona ma świetny sezon (życiówka) i obecnie jest 32. w rank, WTA. Wystarczy przejrzeć historię jej gier i można powiedzieć: wow!. Niedawno wygrała turniej w Paryżu w fenomenalnym stylu i zanotuje kolejny skok w górę. Z drugiej strony po finale w Hobart zawaliła AO i dziś doszukuję się podobnej tendencji. Grała ogromną liczbę spotkań od początku stycznia (17 meczów) i musi w końcu się jej akumulator rozładować. Dunka też na fali wnoszącej, znowu w top10. Dziś wykaraskała się w tie breaku, a w drugim secie zniszczyła Rumunkę Cirsteę. Historia 2:0 dla Karoliny - bez straty seta, a mecze z 2012 i 2011 roku.

e: do hooh34: spróbuj sobie zagrać choćby 14 amatorskich meczyków (niektóre dzień po dniu) w miesiącu to pogadamy...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Ana Ivanovic - over 20,5 gemów (2,00)⛔
bet365

Nie będzie to na pewno takie samo spotkanie jak w Melbourne. Agnieszka Radwańska gra bardzo podobnie, serwis funkcjonuje co bardzo cieszy, wypunktowała zawodniczkę jej błędami oraz pomysłowością. Ana Ivanovic tymczasem zagrała dzisiaj galaktyczne spotkanie, a jej niektóre wymiany budziły mój zachwyt. Zrezygnowana Simona Halep która nieźle nawet grała skreczowała. Jej kontuzja jest tak samo podejrzana jak Marii Kirilenko. Prawda jest taka że Serbka nie dała szans Rumunce. Największym zagrożeniem Any jest ona sama dla siebie. Jeżeli jej ścięte petardy nisko lecące nad siatką będą wchodzić Agnieszka będzie w poważnych tarapatach. Jestem pewien że spotkanie będzie stało na wyższym poziomie niż ostatnio w wykonaniu Serbki w spotkaniu z Agnieszką Radwańską a i wtedy zabrakło jej niewiele aby wydłużyć spotkanie. Pamiętam że Agnieszka w drugim secie prowadziła dosłownie jednym gemem. Rodionova również poprawiła swoją formę o dziwo bez trenera jej gra wygląda lepiej jak grała z trenerem. Trochę wiatr rozdawał punkty, ale mimo wszystko Polka gra to samo. Over gemowy jest jak najbardziej na miejscu. Szczerze to nie zdziwie się jak Agnieszka jutro przegra jeżeli Serbka wejdzie w trans. Osobiście jednak wątpię aby Ana wytrzymała cały mecz - psychicznie. Nie dziwie się że była przez chwile numerem jeden. Umiejętności są, ale no właśnie..

P. Kvitova - N. Petrova - 1 (1,57)✅
bet365

Petra jak gra już pisałem. Gdyby nie kontuzja E. Makarovej niewiadomo jak mecz ostatecznie by się zakończył pomimo przewagi Czeszki. Typuje tym razem na nią. Czemu? Nadia Petrova gra poniżej oczekiwań. Rosjanka jak trafia jest niebezpieczna, ostatnio z tym na bakier. Szczęśliwie wygrała po trzech setach z Tajwanką i nie sądzę aby po pierwsze odnalazła formę następnego dnia a po drugie zachowała świeżość. P. Kvitova sił ma więcej. Uważam że mimo wszystko aby pokonać Petre trzeba coś prezentować, Rosjanka mnie nie przekonuje. W pierwszej rundzie pokonała inną Czeszkę zupełnie bez formy. Wystarczy chociażby spojrzeć na jej słabe rezultaty.

S. Stosur - S. Kuznetsova - 2 (1,53)⛔
Bet365

Nie chce mi się nawet pisać o tym jaką padakę zagrała z Monica Niculescu wczoraj Australijka. Pomijam, że był to festiwal przełamań, błędów. Nie obyło się również bez słynnych wyrzutów piłek Australijki w kosmos. Poziom makabryczny. Sveta zagrała przyzwoicie z waleczną M. Bartoli. Forma gorsza niż w Melbourne ale i tak wygląda to lepiej jak przypomnę sobie wczorajszy mecz Australijki z Rumunką. Wystarczy że Rosjanka utrzyma swój serwis, a resztę zrobi za nią Samantha która serwuje momentami jakieś 1,5m od cara serwisowego.

C. Wozniacka - M. Barthel - 1 (2,00)✅
Bet365

Tutaj również przychylam się jak jeden z kolegów na stronę Niuni. S. Cirstea zagrała w pierwszym secie z Dunką koncertowo i jeżeli mam być szczery sama sobie winna że przegrała pierwszego seta. Naprawdę nie wiem jak mogła przegrać wygranego tibreaka. Pomijam już niektóre jej błędy w meczu takie jak smecz posyłający piłkę w siatkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Rumunka stała przy samej siatce, i wystarczyło przyłożyć odpowiednio rakietę. S. Cirstea chciała jednak efektownie z hukiem zdobyć punkt. No ale mimo wszystko Sorena grała bardzo dobrze w pierwszym secie. W drugim już posypała się nerwowo. Nie mogła chyba przeboleć przegranego seta. Jeżeli chodzi o M. Barthel gra naprawdę nieźle. Potężnie szybkie uderzenia, dobry serwis. W wymianach nieźle, chociaż uważam że Caro wytrzymuje je dłużej. Będziemy świadkiem gry ofensywnej z grą defensywną. Cały czas jednak jestem zdania że Niemka nie potrafi grać za długo na wysokim poziomie, do tego często gra lekceważąco. Nie wiem ile zapłaciła Kerber za poprzedni mecz ale zupełnie nie potrafię ocenić jej formy na podstawie tamtego kabaretu. Mianowicie dlatego że A. Kebrer pełniła tam rolę statystyki. Już sparing partner bardziej chyba się przekłada do meczu niż A. Kerber w ostatnim spotkaniu. Jeżeli chodzi o Dunkę, gra co raz lepiej, a przede wszystkim walczy do końca i ma dużą wytrzymałość. To co oczekiwałem po Kebrer - czyli wymęczenia Mony uważam zrobi to teraz C. Wozniacka. To idealny typ zawodniczki która męczy każdy punkt. Mecz opiewa na 50/50 więc 2.00 na Dunkę biorę bardzo chętnie.

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lothar 251

lothar

Użytkownik
P. Kvitova - N. Petrova - 1 (1,57)
bet365

Petra jak gra już pisałem. Gdyby nie kontuzja E. Makarovej niewiadomo jak mecz ostatecznie by się zakończył pomimo przewagi Czeszki. Typuje tym razem na nią. Czemu? Nadia Petrova gra poniżej oczekiwań. Rosjanka jak trafia jest niebezpieczna, ostatnio z tym na bakier. Szczęśliwie wygrała po trzech setach z Tajwanką i nie sądzę aby po pierwsze odnalazła formę następnego dnia a po drugie zachowała świeżość. P. Kvitova sił ma więcej. Uważam że mimo wszystko aby pokonać Petre trzeba coś prezentować, Rosjanka mnie nie przekonuje. W pierwszej rundzie pokonała inną Czeszkę zupełnie bez formy. Wystarczy chociażby spojrzeć na jej słabe rezultaty.

S. Stosur - S. Kuznetsova - 2 (1,53)⛔
Bet365

Nie chce mi się nawet pisać o tym jaką padakę zagrała z Monica Niculescu wczoraj Australijka. Pomijam, że był to festiwal przełamań, błędów. Nie obyło się również bez słynnych wyrzutów piłek Australijki w kosmos. Poziom makabryczny. Sveta zagrała przyzwoicie z waleczną M. Bartoli. Forma gorsza niż w Melbourne ale i tak wygląda to lepiej jak przypomnę sobie wczorajszy mecz Australijki z Rumunką. Wystarczy że Rosjanka utrzyma swój serwis, a resztę zrobi za nią Samantha która serwuje momentami jakieś 1,5m od cara serwisowego.
P. Kvitova - N. Petrova -2 (2,25)⛔
bet365

Ja dzisiaj spróbuję przeciwko Kvitovej, jej forma jest żenująca, problemy z utrzymaniem podania, mnóstwo błędów. We wczorajszym pierwszym secie z Makarovą panie łamały się 5 razy, niezły wynik jak na rozegranych 10 gemów. Petrovej w sumie dawno nie widziałem na korcie w Sydney odpadła w 1R z Vinci, a w AO z 42 letnią Japonką Kimiko Date Krumm (nie przynosi to chluby bo Rosjanka ugrała tylko w tym meczu 2 gemy) ale od AO nie grała w żadnym turnieju ,myślę że przygotowywała się solidnie do DOHA. W 1R pokonała Czeszkę Hlavackova, w 2R po 3 setach wygrała z Tajką Hsieh. Wyniki może mało imponujące, ale Petrova grać na hardzie potrafi co pokazała min. we wrześniu 2012 w Tokio (pokonując odpowiednio: Errani, Stosur, A. Radwańską). Na pewno w tym meczu nie jest na straconej pozycji.

S. Stosur - S. Kuznetsova - 2 (1,53)
Bet365
Zgadzam się w 100% ze Scotratezem odnośnie typu na Rosjankę. Stosur obok Kvitovej to najbardziej żenujące tenisistki, masa beznadziejnych nieuzasadnionych błędów. Nie widziałem niestety meczu Svieta-Bartoli, ale widzę że obydwie przyzwoicie utrzymywały swoje podania ( tylko 4 przełamania w meczu, z czego tylko 1 w drugim secie które zadecydowało o zwycięstwie Rosjanki). Teraz kurs na Kuznietsovą ~1.45. Nie chcę pisać, że to pewniak, bo wczoraj Stehpens pokazała swoją niedojrzałość tenisową. Jeżeli Svieta nie przegra z samą sobą w głowie i nie zacznie grać jak Australijka popełniając dużo błędów to bez problemu powinna ograć Stosur.

edit: w meczu Wozniacka-Barthel skłaniałbym się do typu na Niemkę, jednak na razie nie mam tego w planie gry, zobaczymy dziś w ciągu dnia. Pozdr
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
P. Kvitova - N. Petrova -2 (2,25)
bet365
Ja dzisiaj spróbuję przeciwko Kvitovej, jej forma jest żenująca, problemy z utrzymaniem podania, mnóstwo błędów. We wczorajszym pierwszym secie z Makarovą panie łamały się 5 razy, niezły wynik jak na rozegranych 10 gemów. Petrovej w sumie dawno nie widziałem na korcie w Sydney odpadła w 1R z Vinci, a w AO z 42 letnią Japonką Kimiko Date Krumm (nie przynosi to chluby bo Rosjanka ugrała tylko w tym meczu 2 gemy) ale od AO nie grała w żadnym turnieju ,myślę że przygotowywała się solidnie do DOHA. W 1R pokonała Czeszkę Hlavackova, w 2R po 3 setach wygrała z Tajką Hsieh. Wyniki może mało imponujące, ale Petrova grać na hardzie potrafi co pokazała min. we wrześniu 2012 w Tokio (pokonując odpowiednio: Errani, Stosur, A. Radwańską). Na pewno w tym meczu nie jest na straconej pozycji.
Piszesz o żenującej formie, o problemie z utrzymaniem podania przez Kvitovą...a jak sprawa wyglądała we wczorajszym meczu Petrovej? W pierwszym secie na 5 własnych podań, 4 przełamania...w kolejnym wprawdzie tylko raz oddała podanie a w kolejnym już 2 razy...trochę obiektywizmu...
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Ja bym się od meczu Kvitovej z Petrovą trzymał z daleka. Widziałem obie w tym turnieju i delikatnie mówiąc są pod kreską. Fakt, że Makarova wczoraj nie była w pełni sił i pewnie dlatego mamy Petrę w kolejnej rundzie, ale zauważyłem, że z returnem już nie jest u niej tak fatalnie jak było to ostatnio i nie rzuca już tymi piłkami po autach jak wcześniej. Petrova z kolei gra tak jakby od niechcenia. Myślę, że dużo będzie zależeć od formy dnia obu pań. Choć tego nie gram to delikatnie skłaniałbym się ku Czeszce.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA
Spotkanie: Hantuchova - Errani
Typ: Hantuchova
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle
Mecz turnieju w Doha na kortach twardych. Kursu wystawione na mecz zadziwiają mnie nie wiem czym kierują się bukmacherzy wystawiając taki kurs na Włoszkę. Errani w tym roku bez formy. Bardzo słaby występ w niedzielę w pucharze federacji przegrała z Lepchenko bez walki na nawierzchni ziemnej czyli swojej ulubionej. Wcześniej grała w Paryżu i zaszła daleko jednak grał przeciętnie i miała dużo szczęścia wymęczone zwycięstwo w trzysetówce z Navarro- Suarez do tego dwa krecze Rybarikovej i Bartens i finał w którym przegrała z Barthel. Hantuchowa to doświadczona zawodniczka która potrafi grać na kortach twardych zresztą na początku stycznia grała z Errani i wygrała w trzech setach na turnieju w Brisbane 4-6 6-1 7-5. Bilans bezpośrednich pojedynków 5-2 dla Słowaczki. Forma Słowaczki idzie powoli w górę. W Pucharze Federacji gładko ograła Dolonc i Jovanovski. Tutaj w I rundzie wygrana bez walki z Robson oraz niespodziewane 3 setyz Byczkową. Według mnie w wygraniu może przeszkadzać Hantuchowej jedynie silny wiatr wiejący w Doha. Jeśli jednak serwis będzie mocną stroną Hantuchowej powinna to spotkanie wygrać
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Kvitova i Petrova to cienie zawodniczek z zeszłego roku i typowanie w którąkolwiek stronę to jak rzut monetą. Po kursie @2.25 lepiej moim zdaniem spróbować pograć na Nadię, bo w zasadzie nie wiadomo co obie panie znowu wymyślą. Kvitova po US Open nie gra nic, a jej mecz z Robson na AO to już w ogóle poezja ???? Petrova końcówkę sezonu miała lepszą, w tym zagrała tylko 2 mecze, w Sydney porażka z Vinci i w Melbourne z Date Krumm. Później dość długa przerwa i zwycięstwa w Katarze, choć styl tego drugiego pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie 50/50 po takim kursie można na Petrovą.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Witam.I odrazu skontruje fachowcow stawiajacych dzisiaj na Wozniacki.UWAGA!BARTHEL to dzisiaj pewniak dnia..jak zobaczylem kurs 1,70 to az mi sie oczy zaswiecily.Jest to mecz o wiele pewniejszy jak mecz Radwanskiej z Ivanovic gdzie kurs jest 1,17(?)Ogladam turniej jak kazdyy jesli mam czas i mozliwosc.Widzialem mecz Barthel z Kerber,zgodze sie ze Kerber praktycznie zeszla z kortu bez gry,bez ambicji,m.in za zazartosc i ambicje ja zawsze szanowalem.Musze zmienic niestety zdanie.Nie chce jej tlumaczyc ale taka postawa byla spowodowana miedzy innymi za sprawa dla mnie gry zupelnie z innej planety przez Barthel.Tej dziewczynie jesli idzie gra mysle ze malo ktora ma z nia jakiekolwiek szanse.Gdyby byla bardziej regularna Azarenka i Serena moglyby byc w opalach.Jestem zupelnie swiadomy o tym co pisze,bomby precyzyjne winnery byly takie w meczu z kerber ze nie jednej zawodniczce rece by opadly..teraz Wozniacki,z calym szacunkiem dla polskiej Dunki,to typowy wyrobnik,cierpliwie przebijajaca pilke Karolina moze wygrac np.z Radwanska,Schiavone i wieloma slabszymi fizycznie lubiacymi dluga gre tenisistkami.Ale na Boga napewno nie z Barthel.Ona ie bedzie miala kiedy nawet przebijac i bronic.Mysle ze jesli Niemka zagra chociaz w 70 procentach jak z Kerber,Karoline Wozniacki zostanie rozjechana strasznie w dwoch setach a juz wygrana Barthel to BETON dzisiaj.Typ to piekny kurs 1,7 a nie zdziwylbym sie nawet 1,4 w tym meczuwiec brac to bez wachania..
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Aż się muszę wtrącić do tej dyskusji ????
Nie wiem skąd te gloryfikowanie Mony Barthel, to prawda - wygrała turniej w Paryżu w dobrym stylu i zagrała jeszcze kilka udanych imprez w cyklu WTA, ale ja ciągle mam w oczach jej wyniki z turniejów wielkoszlemowych, w których to nie przebrnęła 3 rundy, ba w tym roku wg wielu wspaniałym dla Mony przegrała na AO w pierwszej rundzie.
Ile to już było takich zawodniczek, które pokazywały się w jednej, dwóch imprezach a potem wpadały w bylejakość. np Goerges po zwycięstwie w Stuttgarcie.
W tym meczu widzę zwycięstwo Woźniackiej, przede wszystkim ze względu na niebywałą konsekwencję i regularność Dunki (nawet pamiętając, że ten poziom nie jest ten sam co 2011 roku), która jest najlepszą receptą na grę Niemki. Do tej pory w swoich zwycięstwach Niemka nie spotkała takiej skały mentalnej i fizycznej. Bartoli, Vinci czy Kerber nie prezentują tak regularnej gry. Potwierdza to również h2h 2-0 dla Karoliny.
Mecz z Kerber odbywał się wieczorem, więc wiatr Niemce nie przeszkadzał, ale dziś mecz jako pierwszy na korcie nr 1, gdy wiatr będzie hulać, a Niemka będzie się denerwować, że każda piłka wraca i wraca i wraca... A Dunka tylko na te nerwy i błędy Mony czeka ????
Może uda mi się zdobyć pierwszy punkt reputacji przy okazji pierwszej analizy ????
Woźniacka 2 bet365 (wczoraj 2,1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 101

marcinr

Użytkownik
Barthel - Woźniacka 1
Gloryfikowanie Barthel bierze się stąd, iż jest w rewelacyjnej formie TERAZ. To co było choćby w Paryżu to już przeszłość. Tak działa w tej chwili WTA - forma dziewczyn zmienia się z tygodnia na tydzień i patrzenie daleko w przeszłość nie ma większego sensu. Też miałem obawy co do Mony, lecz to co zrobiła z Putintsievą i Kerber to nie był przypadek. Kerbar słaba - lecz bez cienia szansy. A widzieliście pewno Panowie mecz Woźniackiej. W I secie miała przełamanie - straciła je, TB wygrała cudem. Zawdzięcza to dyletanctwie Rumunki - opisał to zresztą Scotratez. Tyle że Dunka aby wygrać musi przebijać i biegać, przebijać i biegać... I wcale nie wyglądało to tak różowo wczoraj -w I secie popsuła mnóstwo prostych piłek, dociśnięta przez Cristeę waliła w siatkę i po autach. W II secie Rumunka chyba nie wyszła już na kort... To nie jest ta regularność sprzed paru lat. A po Niemce nie widać śladu załamania formy. Nieregularność czyli jej znak firmowy w tej chwili nie istnieje. Serwis w tym momencie bodaj najlepszy w WTA, kapitalny FH i ... pewność siebie. Woźniacka może sobie przebijać ale przy takiej agresji i konsekwencji w grze Barthel zabiega się na śmierć. Zwłaszcza że szybka nawierzchnia to dodatkowy hp dla Mony. Argument o Wielkim Szlemie i presji z nim związanej powinien dotyczyć Szlema a my jesteśmy W Doha, gdzie mecze ogląda 5 kibiców na trybunach i ranga nie ta sama więc i presja z którą Niemka sobie do tej pory nie radziła inna.
Kurs na Pinnacle wzrósł do 1.85, trzeba go zagrać z czystej przyzwoitości...
Dziś również Kuznietsova. Kursy poleciały w dół ale warto spróbować odczekać początek. Z jakiegoś powodu Swieta źle wchodzi w spotkania, wczoraj np był już 3:0 dla Bartoli i kursy skoczyły ponad 3.
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Aż śmiech bierze od tych znaffców którzy typują dziś zwycięstwo Dunki. Tak jak pisałem już klika razy Wozniacki i Radwańska to dwie przybijaczki które tylko dzięki nieporadności po drugiej stronie kortu mogą wygrywać mecze. Jeśli ich rywalką siedzi serwis i uderzają piłki z powerem wtedy powiedzmy sobie szczerze jak jedna tak i druga nie ma czego szukać na korcie.
Właśnie dziś dojdzie do dwóch takich pojedynków o ile Radwańska powinna to na spokojnie wygrać bo mimo wszystko Ivanovic sama siebie wykończy to w drugim spotkaniu Wozniacki - Barthel mamy zdecydowaną faworytkę a jest nią oczywiście Niemka. Wozniacki za dużo sobie dzisiaj nie poprzebija bo Barthel będzie walić takie petardy że wynik 6:1 6:1 czy coś w tym stylu wcale mnie nie zdziwi. Barthel trzyma bardzo dobrze swoje podanie w przeciwieństwie do Wozniacki która podanie ma co by nie powiedzieć śmieszne i za każdym razem będzie dostawać solidny return.
Stawiajcie na Barthel i liczcie kasę nie przejmujcie się tymi znafffcami którzy grają w stronę Wozniacki.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Pisze jeszcze raz na temat meczu Barthel-Wozniacki i ciesze sie ze dyskusja trwa.Postaram sie przekonac choc tenis to sport i jak wiemy nie jedna faworytka z placzem eychodzila z kortu.JA jednak nie widze kompletnie argumentow dlaczego Dunka mialaby wygrac ten mecz.Zero!absolutnie zgadzam sie z -marcinemr-ze w kobiecym tenisie zwlaszcza decyduje DYSPOZYCJA DNIA lub jak kto woli DNI..Niemka naprawde ma zyciowke,obserwuje tenis od lat i czekalem kiedy to nadejdzie.Czekam na wygrana Agnieszki i w nastepnej rundzie spodziewam sie kursu grubo ponad 2 na zwyciestwo Barthel z Polka.Nie mam zamiaru zabierac Polce tego jak gra i czego dokonala bo naprawde szacunek.ale to wlasnie mecz kolejnej rundy pokaze ze Barthel moze wygrac obecnie z kazdym z czolowki kim zapewne jest Agnieszka Radwanska.Ale o tym w nastepnej rundzie..Szanse dzisiaj Wozniacki sa naprawde iluzoryczne i kurs bukmacherow zblizony 1,75-1,85 jest poprostu z kosmosu co trzeba wykorzystac..

Typ jak wyzej
Barthel-Wozniacki-1
pinnacle kurs 1,83
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
A.Radwanska-A.Ivanoviv 2 kurs 5,50

Oczywiscie kto muglby byc faworytem w tym spotkaniu jak nie nasza rodaczka, 4 rakieta swiata obecnie Agnieszka Radwanska.Wszytkie znaki na niebie wskazuja ze to ona wlasnie bedzie trumfowac w tym spotkaniu, H2H na korzysc polki,ranking na korzysc polki,forma jak najbardziej jest 2 wygrane turnieju w tym roku wszytko ladnie pieknie ale nasuwaja sie pewne watpliwosci...
Wedlug mnie bardziej zmotywowana do tego spotkania powinna przystapic serbka woncu przegrala wszytkie 5 spotkan dotychczas wiec czas najwyzszy aby te zla pasje wkoncu przelamac a kiedy jak nie teraz kiedy Ivanoviv jest na najlepszej drodze powrotu do swojej szytowej formy gdy byla nr 1 rankingu WTA Jej gra mnie przekonuje ,gra madrze nie popelnia duzo UE ,potrafi utrzymac swoj serwis malo tego czesto posilkuje sie asami ,dobrze porusza sie po korcie i potrafi wlaczyc w odpowiednim momencie swoj znak firmowy czyli zabujczy forehand.Jej gra zachwyca mnie rownie mocno jak gra Mony barthel.Jesli chodzi o Agnieszke mysle ze tym razem samym przebijactwem i drop shotami spotkania tak latwo nie wygra jesli wygra to po ciezkiej walce a nie jestem pewny czy stac ja na walke ,na AO w cwiercfinale nie byla wstanie nawiazac walki z srednie grajaca Na LI
Daje 70 % szans serbce w tym spotkaniu :grin:
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Ganador szanuje za ryzykowny typ ale kompletnie w mojej opinii nie trafiony...Serbka piekna lala Ana juz nigdy nie powroci na szczyty z przed lat..Podzielila los wielu tenisistek z nadziejami.Gwiazdorstwo,reklamy wszystko tylko nie tenis.Teraz placi za to cene.Owszem prezentuje poziom powiedzmy pierwszej czolowej 30-stki ale nic wiecej.Cierpliwa,skuteczna i regularna gra Polki w zupelnosci wystarczy do gladkiego 2-0..W jednym z wywiadow Ivanovic przyznala ze z Radwanska poprostu grac nie lubi..Czesto tlucze bezmyslnie liczac na tak zwane albo wejdzie-albo nie...Tak sie nie da zwlaszcza m meczu z 4 rakieta swiata..Akurat tym razem przychylam sie do bukmacherow ale fakt kurs jest zbyt niski..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom