>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Brussels & Strasbourg, 20-25.05.2013

Status
Zamknięty.
nalog 40

nalog

Użytkownik
WIE KTOS KIEDY SIE ZACZNA MECZE?
jak deszcz przestanie padać ;)
Kanepi K. (Est) - Cibulkova D. (Svk)
Typ: Cibulkova D. (Svk) 2,37
Grzech nie spróbować. Nie wiem czemu Kanepi jest tak faworyzowana, co jakiś czas uda jej się dobry mecz ale bez przesady.... Co prawda 50/50 zależy od tego czy Cibulkova zechce wygrać czy poprostu wyjdzie przegrać. Niestety nie czytam w myśli zawodniczki inaczej był bym milionerem.
Flipkens K. (Bel) - Keys M. (Usa)
Typ: Keys M. (Usa) 2,00
Dopatruje się &quot;niespodzianki&quot; kolejny mecz 50/50 jak powyżej.
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Niculescu M. / Puchkova O. - Grandin N. / Uhlirova V.
No i tym razem, coś dla każdego, bo każdy powinien zdążyć to zagrać. Spotkanie deblowe i przemawia za nim kilka argumentów, a przede wszystkim fakt, że Monica skończyła przed momentem singla i jakby nie patrzeć pod koniec meczu już była bardzo zmęczona w dodatku Puchkova dzisiaj singiel przegrała z Polką również po trudnym meczu, zaś Grandin i Uhlirova to typowe deblistki i nie dość, że się lepiej rozumieją to jeszcze są wypoczęte. Kurs jest bardzo dobry i zagrałem do już wczoraj z pocałowaniem ręki. Powodzenia !

Grandin N. / Uhlirova V. wygrają
1.80
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Kanepi - Cibulkova 2 2.50 unibet ⛔⛔⛔ kaszana
3 sety raczej jak w banku - do tej pory te Panie zawsze ze sobą długo grały. Cibulkova ostatnio grała fatalnie, więc nie wierzę by przyjechała do Brukseli po to by odpuścić mecz - trochę za dużo byłoby tego przegrywania. Kanepi ostatnio wygrywała i to wysoko, ale ze słabymi rywalkami - fatalną Pennettą (potrzebowała 3 setów by ją pokonać), oprócz tego wygrała z Suarez Navarro i Danielą Hantuchovą (dosyć wysoko) w Madrycie. Tak jak kolega wyżej - warto spróbować, ponieważ Dominika dobrze się czuje na clayu i potrzebuje coś w końcu wygrać, a Kanepi to typowa średniaczka z nierówną formą. Szanse oceniam na pół na pół, więc kurs 2.5 na Cibulkovą biorę.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Lepchenko - Bachara
Typ: 2
Kurs: 5.00

Widze po kursach że buki są bardzo pewne wygranej Amerykanki ja to widzę zupełnie odwrotnie. Ogladałem oba spotkania i mogę jasno powiedzieć że brytyjka naprawdę nie źle gra. Serwis i gra w polu na poprawnym poziomie. Dla wielu mało znana tenisistka ostatnio miała dużo problemów ze zdrowiem operacja stopy chyba pod koniec roku 2012 już myślałem że zakończy kariere ale widać że chce dalej grać. Jeśli chodzi o Lepchenko no to spotkanie z Jovanowski to była jedna wielka komedia ten cały mecz. Obie grały na mizernym poziomie i oglądałem te spotkanie i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
????WTA - Bruksela
Kaia Kanepi v Dominika Cibulkova​
Mecz, który w mojej ocenie nie ma faworyta. Dominika gra ostatnio w kratkę.
Kanepi bez zmian, &quot;swoje&quot;, żaden fenomenalny tenis, ale forma się utrzymuje i potrafi pokonać dobre zawodniczki dość mocno. Cibulkova ewidentnie lekki kryzys, który miejmy nadzieję jest już za nią. Wysoka przegrana w Rzymie z S.Williams 6-0/6-1 może tylko ją zmobilizować do solidnej walki i zobaczymy ciekawy mecz.
Typ: powyżej 21,5 gemów✅
Kurs:2
Typ: Dominika Cibulkova⛔
Kurs:2,37
Typ: Tie-break w meczu✅
Kurs:3,25

Ed:wynik:6-4/7-6(8/6)
Wszystkie kursy z bet365
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bruksela
Mecz: Kanepi K. - Cibulkova D.
Data: 22.05.2013 10:00
Typ: 0:2
Kurs: 4.20
Bukmacher: William Hill
Analiza: Już wcześnie z samego rana na kort ziemny w belgijskiej Brukseli wybiegną Estonka Kaia Kanepi oraz Słowaczka Dominika Cibulkova. faworytką bukmacherów jest Kanpei, jednak ja stawiam zdecydowanie na Cibulkovą, która już nieraz pokała swoją wysoką klasę. Mimo, że jej ostatni mecz trwał nieco ponad godzinę, a podczas niego zdołała wygraż &quot;aż&quot; jednego gema, to mimo wszystko grała z Sereną Williams, a jej wcześniejsze mecze napawały optymizmem. W Rzymie nie czuła się najlepiej, lecz po tygodniowym odpoczynku już czas na walkę, do której nas przyzwyczaiła. W Rzymie pokonała Mladenovic 1:6, 6:2, 6:2 oraz Oudin 5:7, 6:1, 6:3. Wcześniej na ziemi pokonała tsurenko 6:3, 6:2 oraz przegrała z Lisicki 6:7, 6:7 w Madrycie. W Portugalii sensacyjnie przegrała w 3 setach z młodszą z sióstr Radwańskich, która teraz dosyć dobrze sobie poczyna. Na ziemi w tym sezonie zdobyła także jeden punkt w starciu z Pawliczenkową podczas gier Fed Cup. Kaia Kanepi rozegrała nieco więcej spotkań na ziemi, ale o ile o Cibulkovej możemy powiedzieć, że gra w kratkę, to tym bardziej powiem to o Kanepi, której formie jedynie ostatnio się coś ustabilizowała, jednak nie jest to aż tak wielki tenis, by Cibulkova była kompletnie bez szans. Wręcz przeciwnie, gdy Słowaczka zagra swoje, powinna wygrać. Kanepi potrafiła przegrywać z Pliskovą 5:7, 3:6 w Katowicach, w 3 setach z Minellą w Maroko czy porażka 6:4, 6:1 z dobrą Suarez Navarro. Ostatnio w Madrycie wyeliminowała ją Sharapova, która oddała łącznie 6 gemów. Prawie dwu tygodniowa przerwa i powrót na kort. Ja stawiam, że nieco się Kanepi wypali w starciu z Cibulkovą, która będzie chciała zapomnąć o ostatniej porażce z Williams.
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Rogers-Scheepers 2 @1.4
Scheepers powinna wygrac. Wczoraj miala trudniejsza rywalke, a i duet Madryd-Rzym nie poszedl rtak dobrze jak rok temu Scheepers, wiec warto zagrac. Wcozraj Chanelle ograla zawodniczke gospodarzy Feuerstein, ktora otrzymala dzika karte do French Open i gdyby wygrala wczoraj Francuzka to tez stawialbym na nia wlasnie, a ze mamy Scheepers to tym bardziej widze tutaj jej zwyciestwo. ShelbyRogers to dosc mloda zaowdniczka, ktora gra przyzwoicice ostatnio w turniejach ITF na amerykanskim kontynencie i ktora regularnie startuje w kwalifikacjacjach do Charloston, ale faworytka zdecydowanie jest Scheepers tutaj.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Larsson - Razzano
Typ: over 21,5 gema 6:3 6:3 under 21,5 (tak to jest jak sie czuje 1 a sie zacznie kombinowac)
Kurs: 2,0 bet365
Tak jak to bywa w kobiecym tenisie, larsson wczoraj pewnie wygrala pierwszego seta 6:2, zeby drugiego gladko oddac 2:6. Razzano, miejscowa dziewczyna bedzie chciala wygrac u siebie jednak szwedka powalczy. Mimo, ze Razzano jest faworytka to wydaje mi sie, ze larsson moze wymeczyc 2:1 dlatego najbezpieczniejszym zakladem jest tu over 21,5 gema. GL
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Camila Giorgi vs Eugenie Bouchard
Moneyline
Typ: Eugenie Bouchard @ 1.763 pinnacle ✅ 3-6 0-6

Trudno się nie zgodzić z typem przeciwko Giorgi. Lubię styl gry Włoszki i jej cechy wolicjonalne, ale z Bartoli zagrała słabo i tylko dzięki katastrofalnej postawie Francuzki zawdzięcza wygraną. Mnóstwo niewymuszonych błędów (16 podwójnych błędów!), nieregularna gra z linii końcowej Włoszki, a mimo to Bartoli ugrała tylko 5 gemów, w tym 2 w końcówce kiedy już było po meczu. To nie Giorgi wygrała ten mecz, tylko Bartoli przegrała i nie wyglądało na to, żeby chciała wygrać. Z kolei Kanadyjka wróciła do rywalizacji po miesięcznej przerwie i dość łatwo poradziła sobie wczoraj z Soler-Espinozą (6-3 6-3) poprawiając swój świetny tegoroczny bilans na mączce (12-4). Konfrontując grę obu zawodniczek można się spodziewać, że drugi serwis Giorgi będzie kopalnią darmowych punktów dla Bouchard, pewnie nawet bez machnięcia rakietą. Obawiam się, że jeśli Włoszka nie podniesie swojego poziomu conajmniej o klasę, to w starciu z solidną Bouchard nie będzie czego z niej zbierać. Nie wierzę w tak szybką metamorfozę, dlatego stawiam na pewną wygraną pięknej Gieni.
Shelby Rogers vs Chanelle Scheepers
Moneyline
Typ: Chanelle Scheepers @ 1.45 pinnacle ✅ 6-2 3-6 4-6

Co do tej pary właściwie mógłbym powtórzyć analizę z wczorajszego meczu Scheepers, więc przynajmniej w odniesieniu się do Afrykanerki nie ma sensu się powtarzać, bo przez te kilkanaście godzin niewiele się zmieniło. Scheepers znowu za przeciwniczkę ma wyraźnie słabszą tenisistkę, z tą różnicą, że Rogers ma za soba skuteczne kwalifikacje i wygraną w 1 rundzie. Amerykanka do tej pory śmigała głównie po amerykańskich ITF-ach z lepszym, bądź gorszym skutkiem. Właściwie to jej postawa w tym tygodniu jest jej najlepszym wynikiem w tym sezonie, chociaż nie popadałbym w przesadny zachwyt nad zwycięstwami z Wlodarczak, Perrin, Dolonc, czy nawet z Domachowską, bo wszystkim wymienionym daleko nawet do solidnych średniaczek. Wczoraj Scheepers z małymi problemami, ale mimo wszystko pewnie ograła reprezentantkę gospodarzy z dziką kartą. Dzisiaj w moim odczuciu może mieć nawet łatwiej, bo Rogers ma już w nogach 4 mecze w 4 ostatnich dniach, a na demona kondycji to ona raczej nie wygląda. Scheepers powinna wykorzystać swoją większą mobilność, wystarczy zmusić pulchną Amerykankę do biegania i zdobywać łatwe punkty. Moim zdaniem Afrykanerka powinna komfortowo zameldować się w następnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 203

krolwta

Użytkownik
Karolinka Wozniacki - Jie Zheng
Typ: Zheng 2:6 4:6 (biedna karolinka biegala i biegala ale sobie nie wybiegala. Zheng mimo ze grala kilka godzin wczesniej 3-setowke, biegala lepiej ???? swoja droga karolinka znowu odpada w 1 spotkaniu. cieszy mnie to albowiem w RG bedzie dobry kurs przeciwko karolajn a max co jej daje to 2 runda (podobnie agnieszka i bartoli - warto zapamietac. zheng zmeczona bedzie jutro -rowniez warto zapamietac))
Kurs 3.5 bet365
Jak zawsze gram przeciwko karolince poniewaz uwazam, ze ona nie potrafi grac w tenisa. potrafi odbijac i biegac, to fakt ale tenisistka nigdy nie byla i dobra nie bedzie (to jest moja prywatna opinia). Przeciwko niej jest zawsze dobre value (w rzymie nie pograla dlugo i kurs 4,5 mozna bylo zlapac). Tak wiec za mala stawke for value polecam. GL
Putintseva - Vinci
Typ: Putintseva (3:6 7:5 ...2:6) dokonczenie jutro- szkoda bo vinci wygladala na &quot;podlamana&quot; a rosjanka od 15 gema zaczela grac, wlasciwie to po prostu zaczela konczyc pilki z czym do 15 gema miala duzy problem
Kurs: 3,0 bet365
Drugi mecz Putintsevej w dniu dzisiejszym, aczkolwiek pierwszy byl spacerkiem (6:1 6:0). Bedzie rozgrzana i wydaje mi sie, ze wygra z Vinci ktora w rzymie cos grala ale tak naprawde to nie byl to dobry tenis. Dodatkowo za putintseva przemawia to, ze ma w nazwisku nazwisko wielkiego wodza cara rosji &lt;lol&gt; wiec jest namaszczona, szczegolnie na ten mecz. Mysle, ze podobnie jak przeciwko karolince mozna zlapac dobre value. oczywiscie niskie stawki. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 203

krolwta

Użytkownik
OPRANDI-GOERGES
TYP- OPRANDI 6:3 goerges krecz (po 2 gemie goerges cos sie stalo z prawym nadgarstkiem, dograla sete i poddala mecz. niestety dla mnie stawialem w bet365 w zwiazku z czym mam zwrot)
KURS - ?? (gra live, wisi na livescorze ten mecz a u bukmacherow nie widze wiec jak ktos ma u siebie albo dadza live to polecam oprandi) (postawilem live po 1 gemie w ktorym goerges przelamala kurs 2,37)
Oprandi miala dzis spacerek, natomiast goerges spacerek mogla miec ale sama sobie zrobila problemy. Mimo, ze uwielbiam nogi niemki to mimo wszystko ona ma nie tak z glowa wiec solidna opradni powinna sobie poradzic. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 203

krolwta

Użytkownik
Zheng - Oprandi
Typ: Oprandi 3:6 6:3 0:6
Kurs: 1,55 bwin
Zheng zagrala dzis dwa mecze z czego jeden 3 setowy natomiast w drugim wyrzucila turniejowa 1 - karolinke. Tak jak napisalem w podsumowaniu meczu z wozniacka - zheng biegala lepiej i wybiegala sobie wygrana. Dodalem tez, ze warto zapamietac, ze bedzie zmeczona co dalo sie zobaczyc w kilku ostatnich gemach kiedy karolina wygrala 3 z rzedu a w ostatnim widac bylo, ze zheng wrecz prosi (los,niebiosa,etc) zeby nie bylo 3 seta (niektore wymiany byly naprawde mordercze). Oprandi z goerges w 1 secie grala przyzwoicie i wydaje mi sie, ze bardziej wypoczeta szwajcarka dzieki czestemu graniu skrotow powinna jutro wygrac. Oczywiscie nie jest to pewne albowiem zheng porusza sie niesamowicie niemniej jednak jestem za oprandi.

Stephens - Peng
Typ - Stephens 2:6 3:6 (...)
Kurs: 1,75 bwin
Czarnulka ostatnio gra dobrze. Tyle moge powiedziec o jej grze. Co do peng i dzisiejszego meczu to nie wiem czy ona go wygrala czy bardziej gowortsova przegrala. No ale taki jest kobiecy tenis - dziwny, nieprzewidywalny, humorzasty - tak jak kobiety. W stephens widze duzy potencjal w tym meczu

Bouchard-Tatishvili
Typ:Tatishvili 6:3 6:2 przecenilem gruzinke. katastrofalna liczba bledow. zenujacy poziom gry
Kurs 2,3 bwin
Hmmmm, wczoraj pisalem ze mlodziutka kanadyjka latwo wygra z giorgi ktora nie grala nic. dzis po meczu wloszki z kanadyjka stwierdzam, ze wloszka nie grala nic a kanadyjka to po prostu wykorzystala. Malo tego mialem wrazenie, ze kanadyjka duzo latwiej wygrywa punkty w gemach serwisowych wloszki niz przy swoim podaniu &lt;lol&gt; w sumie nie jest to szczegolnie dziwne biorac pod uwage to jak bardzo zle serwowala giorgi. Mimo wszystko kiedy giorgi przebijala pilke to kanadyjka czesto miala problemy a co za tym idzie jedyne co moge postawic w tym meczu to wygrana tatishvili. dodatkowo morda mi sie ucieszyla jak zobaczylem kursy bo bylem przekonany, ze beda odwrotne.
Hradecka - Larsson
Typ: Larsson 7:5 6:3 (wrozbita maciej ze mnie nie bedzie)
Kurs:2,2 bwin
O tym meczu moge napisac tylko tyle, ze Larsson po raz kolejny nie jest faworytka a wydaje mi sie, ze wygra. Czemu? nie wiem. Jakos dobrze jej wroze w tym turnieju ????

GL
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Pennetta - Doi 2 4.00 williamhill ⛔
Trzeba grać przeciwko swoim sympatiom. Pennetta - obecnie 158 w rankingu, seria porażek w sezonie, w Strasbourgu wygrała co prawda już kilka meczy, bo grała w kwalifikacjach i doczołgała się do ćwierćfinału. Od razu kurs na nią drastycznie spadł, a ja nie widzę ku temu uzasadnienia, ponieważ od powrotu nie jest ona w żadnej konkretnej dyspozycji. A Doi to drobna Japonka, z która nie będzie łatwo - jest to typowa przebijaczka, której trzeba trafiać (tak jak Sharapova w AO, gdzie rozbija Japonkę w czterdzieści parę minut rowerkiem), a Pennetta popełnia dużo niewymuszonych błędów. Tak więc może warto spróbować tak zagrać przy takim kursie za drobne pieniążki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Eugenie Bouchard – Anna Tatishvili
Zwycięzca meczu
Typ: Eugenie Bouchard @ 1,60 betclic ✅ 6-3 6-2

Mam wrażenie jakby kursy na ten mecz oparto głównie na rankingu i nie uwzględniają aktualnej formy. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Bouchard i dość wysoki kurs poczytuję jako bonus, bo spodziewałem się dużo niższego. Ja rozumiem, że Tatishvili notuje właśnie coś na miarę małego odrodzenia po serii 8 porażek z rzędu (często w żenujących rozmiarach), ale też trzeba wiedzieć dzięki komu ta seria dobiegła końca. Gruzinka mianowicie pokonała w Strasburgu po ciężkich trzysetówkach takie aktualne tuzy WTA jak Garcia i Niculescu, która w ostatnich tygodniach jest cieniem samej siebie i potrafi przegrać z każdym. Nie deprecjonuję bynajmniej tych zwycięstw, bo każda wygrana zwłaszcza po ciężkim boju buduje morale, a to już połowa sukcesu. Ale drugą połową jest aktualna forma, umiejętności i regularność w ich egzekwowaniu, a te atuty moim zdaniem stoją po stronie młodej Kanadyjki. Wprawdzie w dwóch wygranych meczach rywalki nie stawiły jej wielkiego oporu, ale też Bouchard umiała to wykorzystać i zamknąć mecz w szybkich dwóch setach. Tutaj nie spodziewam się łatwej przeprawy, ale ślicznotka z Quebecu prezentuje się wystarczająco solidnie, żeby zameldować się półfinale i dobrze nastroić się przed French Open. Potencjał drzemie w niej spory, co pokazała w ubiegłym roku wygrywając juniorski Wimbledon zarówno w singlu jak i deblu. Eugenie to jedna z tych tenisistek, na którą warto zwrócić uwagę nie tylko z racji nieprzeciętnej urody.
edit: Bouchard bez większych problemów na plus, generalnie bardzo dobry mecz z obu stron, mało niewymuszonych błędów, za to dużo winnerów. Dla mnie Kanadyjka to w tej chwili główna faworytka do wygrania całego turnieju. Forma jest, regularność z obu skrzydeł również, serwis siedzi, a do tego kończące uderzenie. Wszystkie pozostałe rywalki w jej zasięgu, dlatego przedmeczowy kurs 8.5 na jej wygraną w Strasburgu coraz pewniejszy. Szkoda tylko, że poszło za symboliczną dyszkę ????
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Oprandi - Zheng 2:0, kurs 2,5
betclic
Oprandi jest lepsza na mączce, jest w lepszej formie oraz jest bardziej wypoczęta - myślę że są to wystarczające argumenty. Wysoki valuebet
Bouchard - Tatishvili 2:0, kurs 2,3
betclic
Nie widziałem ostatnio żadnej z zawodniczek w akcji, jednakże bouchard uważam że ma nieco wyższe umiejętności, poza tym sądząc po jej wynikach w tym turnieju musi być w wysokiej formie co powinno pozwolić jej spokojnie odprawić Gruzinkę z kwitkiem
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Oprandi-Zheng
+1,5 Zheng (1.68)✅

Faworytką spotkania na pewno jest Oprandi,ale nie będzie to dla niej łatwy pojedynek. Uważam, że Azjatka dzisiaj powalczy i seta w mojej ocenie powinna wygrać. Z tym zmęczeniem ja bym nie przesadzał. To są profesjonalistki i wczoraj mimo drugiego spotkania Zheng radziła sobie lepiej niż dobrze. Dlatego Oprandi nie będzie miała łatwo z azjatycką ścianą;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Alize Cornet (FRA) – Chanelle Scheepers (RSA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Alize Cornet (FRA) @ 1.67 bwin ✅ 6-3 6-1

Ostatnia reprezentantka gospodarzy i finalistka z ubiegłego roku jest na najlepszej drodze do co najmniej powtórzenia tego wyniku. Cornet łatwo ograła Johansson i Linette, ani przez moment nie będąc zagrożoną. Sprzyja jej przede wszystkim serwis (blisko 70% pierwszego serwu), co przekłada się na masę łatwych punktów (69% punktów z 1 podania) i skuteczne bronienie breakpointów (tylko 4 przełamania na 14 szans). Scheepers ma za sobą dwa niełatwe mecze z dużo niżej notowanymi rywalkami, które wygrała głównie doświadczeniem, bo w obu musiała gonić wynik. Zwłaszcza we wczorajszym meczu z Rogers była o krok od porażki, kiedy Amerykanka przy prowadzeniu 4-1 w decydującym secie zupełnie przestała grać. Obawiam się, że takie wahania formy Chanelle w trakcie meczu z lepszą rywalką nie przyniosą szczęśliwego zakończenia. Cornet prezentuje się solidniej w tym turnieju, zwłaszcza na linii serwisowej, jak do tej pory sumiennie wywiązywała się z roli faworytki i jestem przekonany, że dzisiaj będzie podobnie.

Lucie Hradecka (CZE) – Johanna Larsson (SWE)
Czy Johanna Larsson wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: Tak @ 1.55 bwin ⛔ 7-5 6-3
Games Total
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.80 pinnacle ✅

Chyba najbardziej wyrównany ćwierćfinał i jednocześnie najmniej przewidywalny jeśli chodzi o wynik końcowy. Obie tenisistki po serii niepowodzeń w tym sezonie znalazły w Strasburgu mały renesans formy świetnie wykorzystując atut swojego serwisu. Zwłaszcza Hradecka imponuje w tym elemencie zgarniając 75% punktów po pierwszym i 60% po drugim serwisie, nie dziwi zatem, że jej gemy serwisowe jak na razie były właściwie niezagrożone (tylko jedno przełamanie na 3 próby). Również Szwedka solidnie serwuje (65% punktów po 1 serwisie ), co pomaga jej bardzo skutecznie bronić swoich gemów serwisowych (6 przełamań na 21 breakpointów). Jak widać obie dziewczyny dobrze serwują i trudno je przełamać, co zwiastuje przynajmniej jeden dłuższy set, a to powinno załatwić sprawę overu gemowego. Moim zdaniem kursy w tej parze powinny być bardziej wyrównane. Wyczuwam w tym pojedynku potencjał na zaciętą trzysetówkę, dlatego też postawienie na set underdoga wydaje się racjonalnym rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 203

krolwta

Użytkownik
Hampton - Vinci
Typ: Hampton 5:7 6:3 7:5
Kurs: 3,1
Typ: Hampton wygra seta TAK
Kurs: 1,83
Napisalem dlugiego posta ktory z racji autowylogowania zniknal wiec na szybko - Ostatni mecz Vinci nie zachwycil i obiecalem sobie ze postawie przeciwko niej - wyglada na zmeczona, zatroskana etc. Hampton ograla dwie konkretne zawodniczki. Widze ogromne value w tym meczu i wydaje mi sie, ze szkoda stracic taka szanse.
Srednie stawki - hampton, duze stawki singlowo - hampton wygra seta GL
Bouchard - Cornet
Typ: Cornet 5:7 7:6 3:6 (genialne 3 godzinne widowisko. szkoda tylko, ze wszystko co wygralem live przez caly mecz postawilem w ostatnim gemie serwisowym bouchard na wygranego przez nia gema a ona go przegrala - mimo ze cornet wygladala na &#39;umierajaca&#39; ???? )
Kurs:1,7
Zaryzykuje stwierdzenie, ze kanadyjka SF dostala za darmo gdyz poziom gry przeciwniczek byl bardzo niski. Potrafila jednak dziewczyna to wykorzystac i zamknac 3 mecze 2:0. Dzis stanie przed lokalna dziewczyna Cornet. Cornet poki co gra dobrze, 2:0 w trzech odotychczasowych meczach powazniejszymi przeciwniczkami. Wydaje mi sie, ze dziewczyny moga nam dac 3 sety jednak po takim kursie stawiam na cornet. mala/srednia stawka GL
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Eugenie Bouchard (CAN) – Alize Cornet (FRA)
Czy Eugenie Bouchard wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: Tak @ 1.45 bwin ✅ 5-7 7-6 3-6
Games Total
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.787 pinnacle ✅

Zdecydowanie mocniejszy półfinał i to właśnie w tej parze należy szukać przyszłej zwyciężczyni tego turnieju. Jestem przekonany, że zarówno Kanadyjka jak i Francuzka nie miałyby żadnego problemu z żadną z pozostałych jeszcze w turnieju tenisistek. Zwłaszcza, że druga strona drabinki dopiero musi rozstrzygnąć ćwierćfinały, a ewentualne półfinalistki będą miały w nogach 2 mecze w ciągu dnia. Co do tego kto zagra w finale, to bardziej przekonuje mnie postawa Bouchard, która prezentuje bardzo równą formę. Przede wszystkim bardzo solidny serwis, nie tylko pierwsze podanie (70% wygranych punktów po 1 serwisie), ale zwłaszcza drugi serwis bity głęboko, który utrudnia rywalkom skuteczny return. Duża regularność, mało niewymuszonych błędów, co sprawia, że Kanadyjka nie oddaje rywalkom punktów za darmo (tylko 1 podwójny błąd w 3 meczach). Ale największym atutem pięknej Gieni jest jej kończące uderzenie z obu skrzydeł, co przy wyrównanym poziomie obu tenisistek może moim zdaniem przesądzić o wyniku, bo Cornet takiej broni nie ma w swoim arsenale. Generalnie nie widzę wielkiej przewagi którejś zawodniczki, a kwestia awansu powinna rozstrzygnąć się w niuansach. Obie zawodniczki skutecznie pilnują swojego podania, dlatego spodziewam się wyrównanego i zaciętego meczu, niewykluczone, że na pełnym dystansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
novo 203

novo

Użytkownik
Bouchard @2.0

Gram na czysty win Eugienii. Formą imponuje. W tym roku bilans na clayu 14-4. W Charleston Bouchard pokonała Bournett 2-0 , natomiast po miesiącu ta sama Bournett ograła 2-0 Cornet w Rzymie. Wiadomo, nawierzchnie troche inne, ale o czyms to swiadczy. W Strasburgu obie panie idą jak burza bez straty seta. Lepsze wrażenie pozostawia jednak Gienia, jest bardziej systematyczna i ma mocniejsze uderzenie. Szanse oceniam 60-40 dlatego kurs value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom