>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Brussels & Strasbourg, 20-25.05.2013

Status
Zamknięty.
R 41

ronni1000

Użytkownik
Oprandi - Peng 1.57 Bet365
Stawiam tutaj zdecydowanie w strone Oprandi. Obie zadowniczki patrzac na turniej grały w tych samych w Rzymie, Oeiras i teraz w Belgii. W Potrugali obie zawodniczki zmierzyły sie ze soba gdzie Oprandi wygrała zdecydwoanie 6:1 6:3. Dzisiaj moze byc podobny wynik ????
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Flavia Pennetta v Lucie Hradecka
(Wygrane gemy)
Typ: Lucie Hradecka +3.5 @ 2.00 bet365 ✅ 6-1 3-6 1-6
Dojdzie w meczu do tie-break&#39;u?
Typ: Tak @ 3.50 bwin ⛔

Kursy na Pennettę to są chyba wzięte sprzed dwóch lat. Przecież teraz to połowa drugiej setki rankingu przegrywająca ostatnio z kim popadnie. Najlepszy przykład, że w Strasburgu musiała przebijać się przez całe kwalifikacje i wcale nie przyszło jej to z trudem. W głównym turnieju już bez przeszkód, bez straty seta wykorzystując głównie skuteczność pierwszego serwisu (73% punktów). Z kolei Hradecka dzięki wyższemu rankingowi znalazła się od razu w głównej drabince i na razie idzie przez nią jak burza, nie straciła jeszcze seta i prezentuje się bardzo solidnie. Rywalki straszy głównie świetnym serwisem (75% punktów po pierwszym i 58% po drugim serwisie), ale też mocnym forhendem. Na bilans bezpośrednich meczy nie ma co patrzeć, bo obie wygrane Pennetty były w jej poprzednim życiu tenisowym. Kursy moim zdaniem powinny być bardziej wyrównane, bo to już nie ta sama Pennetta co kiedyś. Wystarczyło obejrzeć dzisiejszy mecz z Doi, gdzie męczyła się z przeciętną Japonką, dlatego dodatni handicap wydaje się dobrym rozwiązaniem. Obie tenisistki świetnie serwują w tym turnieju, jeśli będą trafiać pierwszym serwisem, to trudno będzie o przełamania i jest szansa, że w którymś z setów zobaczymy dogrywkę tie-breakową. Stawki jednak umiarkowane.
edit: tiebreaka nie było bo jakoś dziewczyny nie spotkały się z dobrą grą w tym samym secie, ale za to handicap na luzie na plus ????
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Proponuje zagrac live Lepchenko w meczu z Kanepi. 1,75 Tobet⛔
Padajacy deszcz i ciagłe przerwy najwyrazienj wybiły z rytmu Kanepi. Do momentu az nie padało Kanepi radziła sobie z Amerykanka teraz ma problemy aby wygrac gema.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tak w 100% popieram. Kanepi już miała powinna być w szatni, w drugim secie było 3:0 40:0*... Teraz juz innym mecz. To dopiero 1/4 a jutro turniej się kończy. Moim zdaniem powinni ten turniej odwołać i tak zrobią, jak nie rozegrają dzisiaj tego meczu. Przeciez Został ten mecz i jeszcze ostati mecz 1/8! Czyli jutro beda musiały rozegrać trzy mecze a to jest niemożliwe... Zobaczymy. Ja mam pograną Kanepi i mam nadzieje, ze przestaną sie wygupiać i odwołają ten śmieszny turniej, bo to nie jest poważne granie... w niedziele przecież RG.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Wogole branie udziału w takim turnieju wiedzac jaka jest prognoza pogody na cały tyg przed RG to jest głupota. Biora udział to niech graja ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Po pierwsze w bet365 na Lepchenko macie kurs 2.0 a na Kanepi 1,75 więc odwrotna sytuacja na korzyść Waszej faworytki.
Po drugie ja bym nie był tak optymistycznie nastawiony właśnie ze względu na tą przerwę. Kanepi była już praktycznie na łopatkach i to jej ta przerwa powinna dać więcej dobrego. Typów nie neguję bo tak jak napisał Widzu wydarzyć może się wszystko bo ten turniej nie ma logicznego uzasadnienia na chwilę obecną jednak dla mnie zawsze jest tak, że przerwa lepiej wpływa na zawodnika/zawodniczkę, któremu nie szło.
E: Obawy słuszne. Kanepi po przerwie zaczęła grać trochę lepiej chociaż jakby umiała odbierać backhandem te baloniki Lepchenko to skończyło by się znacznie szybciej niż w tie breaku.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Moze ale według mnie bardziej ten mecz chce sie wygrac Amerykance a pierwsza na łopatkach w tym meczu była wałsnie ona Kanepi juzmysli chyba o RG
 
G 12

gilsimon

Użytkownik
nie che nic mowic ale gram na betfair juz kilka lat ale takich rzeczy tyle razy pod rzad jak w tym tygodniu nie widzialem. Mozliwosci sa dwie albo na betfair pojawil sie gracz dla kotrego stawianie na kogos kto przegrywa 5-3 i przecwnik serwuje na mecz po minium 20 tys euro to grosze albo po prostu mamy wałki. dzis pisalem w dziale ze powtarza sie sytuacja z wczorjaszego simona. pisalem ze wygra hradecka z larson bo zaywzylem jak ktos po kursie 2.0 postawil na nia 30 tys euro od tego momentu kurs juz szedl tylko w dol , ja nie zdarzylem tego dac, to samo zauwzzylem z kanepii juz przed meczem byl na nia niski kurs ale tez ktos gral grubo...w czasie meczu ja dalem na kanepii po 2.0 a pozniej po 3.5 . kilka razy bylo grane na nia po roznych kursach tak GRUBE STAWKI a najlepsze wlasnie bylo to granie przy stanie 3-5 i serw lepczenko po mecz a tutaj ktos walnal grubo ponad 20 tys euro po kursie 5.5 hehehehe
 
V 37

von-manstein

Użytkownik
Bravo Hampton, dobra technika, mocna psychika. Napewno dużo lepiej niż chimeryczna Kanepi, która cały dzień siedziała pod parasolem. Poczekajmy jaki będzie kurs, ale ja już widze value na Amerykanke na jutro.
 
G 12

gilsimon

Użytkownik
hampton wygrala hahahah no niezle niezle albo to zbieg okolicznosci albo kolejny wal. bylo mnostow kasy wpakowane na hmapotn po kursie 8, jednak nie byla to kasa rzedu 30 tys euro na 1 kurs, tylko rozlozonepo 10 tys na kilka kursow...mowie tutaj o drugim secie gdy byl kurs 8 na jamie ...pozniej gdy jamie wygrala seta byl kurs 1.8 juz na nia....w 3 gdy vinci przelmala byl znow 7 -8 ale poszedlem i juz nie ogladalem . z mysla ze jednak vinci wygra teraz przychodze a tu jamie win po lamanciah jednej i drugiej bardzo ciekawe, nic nie obstawilem na ten mecz zobaczymy co bedzie dalej w innych, czy po porstu te moje typy nie sa zbiegiem okolicznosci. jednak z tych typow ktore mowilem czyli simon hradecka i kanepi oraz o ktrym myslalem czyli hampton wszytskie weszly po tym jak zauwazylem jak dla mnie zbyt wiele piniedzy obstaiwonych na te zawodniczki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
hampton wygrala hahahah no niezle niezle albo to zbieg okolicznosci albo kolejny wal. bylo mnostow kasy wpakowane na hmapotn po kursie 8, jednak nie byla to kasa rzedu 30 tys euro na 1 kurs, tylko rozlozonepo 10 tys na kilka kursow...mowie tutaj o drugim secie gdy byl kurs 8 na jamie ...pozniej gdy jamie wygrala seta byl kurs 1.8 juz na nia....w 3 gdy vinci przelmala byl znow 7 -8 ale poszedlem i juz nie ogladalem . z mysla ze jednak vinci wygra teraz przychodze a tu jamie win po lamanciah jednej i drugiej bardzo ciekawe, nic nie obstawilem na ten mecz zobaczymy co bedzie dalej w innych, czy po porstu te moje typy nie sa zbiegiem okolicznosci. jednak z tych typow ktore mowilem czyli simon hradecka i kanepi oraz o ktrym myslalem czyli hampton wszytskie weszly po tym jak zauwazylem jak dla mnie zbyt wiele piniedzy obstaiwonych na te zawodniczki
No to dawaj znać od razu tutaj, a nie po fakcie to wszyscy zarobimy. Ja zarobiłem @5 x 100, ale to w pierwszym secie postawiłem. Albo tak jak ktoś pisał - stwórz osobny temat :]:]:]
 
V 37

von-manstein

Użytkownik
No to dawaj znać od razu tutaj, a nie po fakcie to wszyscy zarobimy. Ja zarobiłem @5 x 100, ale to w pierwszym secie postawiłem. Albo tak jak ktoś pisał - stwórz osobny temat
Polać mu dobrze prawi. Swoją drogą Hampton dobrze grała. Oglądałem cały mecz Vinci naprawde nie wyglądała jakby odpuszczała!! Inna sprawa że Hamton była non stop opanowana, jak by wiedziała że to wygra.
 
G 12

gilsimon

Użytkownik
za wczesnie jeszcze na takie rzeczy heh...poobserwuje dalej rynki bo byc moze to zwykly zbieg okolicznosci.... na roland garros pewnie nie bedzie takich akcji bo tam raczej wszyscy graja na serio. stawki na hampton byly duze ale nie tak duze jak na simona...moze wlasnie dlatego byly mniejsze bo kurs byl o wiele wyzszy i nie chcieli wzbudzac podjerzen bo przeciez jakby nie bali sie tego ze sie wyda to spokojnie mogli nawet 1 mln euro postawic na kurs 8.0
NO WLASNIE ON MANSTEIN wiekszosc zawodnikow ktorzy robia ustawki podobno potrafia to robic tak ze widzom ani przez mysl nie przejdzie ze mecz zostal odpuszczony. Simon jedynie wczoraj dal 100 procentowa pewnosc ze sprzedal mecz. Poza tym nie zawsze ktos na kogo obstawi sie grubsza kase po wysokim kursie musi koniecznie mecz wygrac. wystrczy ze kursy sie wyrownaja do 2.0 i wtedy jest dzielenie na POŁ WYGRANEJ a dalej zawodnicy graja juz na SERIO...jednak takie cos gdy dzieli sie na pol grube stawki tez mozna zauwazyc gdy obserwuje sie rynek. kwestia tylko tego jakim cudem zawodnicy dowiaduja sie kiedy mniej wiecej kursy sie wyrownuja;)

No to dawaj znać od razu tutaj, a nie po fakcie to wszyscy zarobimy. Ja zarobiłem @5 x 100, ale to w pierwszym secie postawiłem. Albo tak jak ktoś pisał - stwórz osobny temat

o hradeckiej i kanepi pisalem w dziale ATP ale usuneli.
 
dx2 241,7K

dx2

Użytkownik
Cornet-Hradecka 1 @1.7
Tutaj tez nie bede sie rozwodzic i stawiam na Francuzke. Rok temu Cornet przegrala w finale ze Schiavone, wiec tym razem sadze, ze zgarnie calosc. Cornet grac potrafi, jako juniorka wygrywala French Open, byla finalistak turnieju w kilka lat wstecz, wiec powinna ogranac ten mecz. Hradecka bedzie sporo tutaj strzelac, ale tym razem determinacja i chec wygrania Cornet, gdy stanie przed druga szansa na triumf, mysle ze wystarczy.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
przepraszam, ze sie wtracam w bet niemniej jednak cornet w 3 secie wygladala na mocno zniszczona i zabiegana a czasem wydawalo sie ze wrecz placze. cos sie dzialo z jej udami. nie wiem czy na jutro bedzie gotowa bo w niedziele ma mecz w rg ktory raczej bedzie spacerkiem ale jutro to nie wiem. smierdzi mi ten mecz. ja odpuszczam. jezeli wygra a ktos nie da przez to co napisalem to przepraszam. GL
// pilka na 7:6 w 1 secie - lol
// co ta hradecka wymyslila w 2 secie ? nie wiem
 
dx2 241,7K

dx2

Użytkownik
cos sie dzialo z jej udami. nie wiem czy na jutro bedzie gotowa bo w niedziele ma mecz w rg ktory raczej bedzie spacerkiem ale jutro to nie wiem. smierdzi mi ten mecz. ja odpuszczam. jezeli wygra a ktos nie da przez to co napisalem to przepraszam
To pierwsze zdanie wezme pod uwage, wiec dzieki. Jezeli chodzi natomiast o dalsza czesc to w niedziele zawsze jest niezbyt duzo meczow i tam Cornet nie zagra. A to czy polowka drabinki w ktorej jest Cornet zagra w poniedzialek czy we wtorek okaze sie dopiero w pozniejszym czasie przy podziale gier
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja po raz kolejny odniosę się do &quot;rewelacji&quot; jakie serwuje nam któryś już dzień gilsimon.
To, że jak mówisz od paru lat śledzisz i grasz na betfair i dziwujesz się, że są sytuacje takie jak opisałeś to oznacza jedynie tyle, że wcześniej niezbyt uważnie się temu przyglądałeś. Na prawdę sądzisz, że to właśnie przed tym Garrosem ktoś wpadł na pomysł, żeby 3/4 meczów poustawiać? Bardzo możliwe, a nawet pewne jest, że są tu wałki ale uwierz, że nie każdy mecz gdzie ktoś ładuje tysiące euro jest ustawiony. Oczywiście znalazło się paru ludzi, którzy podchwycili to co piszesz i już zacierają ręce na 100% zysk ale tak jest zawsze jak ktoś wyleci z jakąś rewelacją, którą czas i tak zweryfikuje. Napiszę jeszcze raz, żeby uniknąć jakiś napinek i oskarżeń: coś jest w tym co piszesz ale dla mnie to typowa sytuacja jaka dzieje się przed czymś ważniejszym i w każdym sporcie tak jest, że faworyci odpuszczają albo mecze są takie gdzie kursy zmieniają się o 180 stopni co minutę. Życzę powodzenia ????
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ja po raz kolejny odniosę się do &quot;rewelacji&quot; jakie serwuje nam któryś już dzień gilsimon.
To, że jak mówisz od paru lat śledzisz i grasz na betfair i dziwujesz się, że są sytuacje takie jak opisałeś to oznacza jedynie tyle, że wcześniej niezbyt uważnie się temu przyglądałeś. Na prawdę sądzisz, że to właśnie przed tym Garrosem ktoś wpadł na pomysł, żeby 3/4 meczów poustawiać? Bardzo możliwe, a nawet pewne jest, że są tu wałki ale uwierz, że nie każdy mecz gdzie ktoś ładuje tysiące euro jest ustawiony. Oczywiście znalazło się paru ludzi, którzy podchwycili to co piszesz i już zacierają ręce na 100% zysk ale tak jest zawsze jak ktoś wyleci z jakąś rewelacją, którą czas i tak zweryfikuje. Napiszę jeszcze raz, żeby uniknąć jakiś napinek i oskarżeń: coś jest w tym co piszesz ale dla mnie to typowa sytuacja jaka dzieje się przed czymś ważniejszym i w każdym sporcie tak jest, że faworyci odpuszczają albo mecze są takie gdzie kursy zmieniają się o 180 stopni co minutę. Życzę powodzenia ????
mysle ze oboje macie racje, najlepiej ogladac mecz LIVE, a jak ktos lata oglada tenis i zna zawodnikow to wie jak sie zachowuja i jak graja.
Mi sie udało trafic Pella z Tipsarevicem ( 5,0 )tutaj pod koniec seta na slepo zagralem i weszlo, z trocikim ( 2,5) Viktor za chiny tego meczu nie chcial wygrac, stad zawsze mlodzian prowadzil wtedy serb sie zrywal zeby bylo widac, ew pilki grane na srodek kortu....smiech na sali i potem wielka flustracja ???? trafilem dzisiaj jamie z vinci ( 2,2 ) tak smiejcie sie z tego daremnego kursu,ale spieszylem sie a bylo 4:4 0:30 i poszedlem,wazne ze weszlo. Jedynie Dodig mnie &quot;zawiodl&quot; ,Haas gral na mega luzie, widac bylo ze niechetnie chce pograc dalej, ale chyba zrobil to dla kibicow i co potem? wycofal sie z turnieju....

Pytanie dlaczego tylko jedna osoa widzi ile jest postawione na dany mecz kasy na &quot;rynku&quot; betfair a inni nie??
kto mi to wytlumaczy....
 
G 12

gilsimon

Użytkownik
nie bylo nigdy tak ze ktos stawial takie pieniadze na zawodnikow ktorzy sa juz praktycznie przegrani. jak takie cos mialo miejsce to bylo to 2 tys euro nieraz 6 tys po bardzo wysokich kursach ale nie 20 i wiecej Tak jak mowie albo trafil sie gracz bafrdzo majetny i ma to w dupie i narazie trafia albo po porstu sa waleczki. Kanepi byla pod przy stanie 3-5 i nagle ktos po 5.5 dal 20 tys euro haha na takie sytuacje to zawsze bylo dawane maks 2 -3 tys euro na jeden kurs a tutaj bez zastanowienia ktos pakuje 20 patykow euro , nie wydaje wam sie to dziwne ??? i jak narazie wszystko to co przewiduje sie SPRAWDZA. Gielda betfair moze na takie sytuacje nie reagowac bo oni maja to wdupie, dla nich lepiej jak ktos wygrywa u nich kase bo maja od tego prowizje ????
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Melanie Oudin v Aliaksandra Sasnovich
Typ: Melanie Oudin wygra 2-0 @ 1.50 ✅
Typ: Poniżej 19.5 @ 1.83 ⛔

Claire Feuerstein – Chanelle Scheepers
Typ:
Chanelle Scheepers @ 1.575 ✅
Camila Giorgi vs Eugenie Bouchard
Typ: Eugenie Bouchard @ 1.763 ✅
Shelby Rogers vs Chanelle Scheepers
Typ: Chanelle Scheepers @ 1.45 ✅

Eugenie Bouchard – Anna Tatishvili
Typ: Eugenie Bouchard @ 1,60 ✅

Alize Cornet – Chanelle Scheepers
Typ: Alize Cornet (FRA) @ 1.67 ✅
Lucie Hradecka – Johanna Larsson
Typ: Larsson wygra seta @ 1.55 ⛔
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.80 ✅

Eugenie Bouchard – Alize Cornet
Typ: Bouchard wygra seta @ 1.45 ✅
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.787 ✅

Flavia Pennetta v Lucie Hradecka
Typ: Lucie Hradecka +3.5 @ 2.00 ✅
Typ: Tie-break w meczu @ 3.50 ⛔

Jak na razie babeczki dały trochę zarobić w tym tygodniu, zobaczymy jak będzie w ostatnim dniu.
Kaia Kanepi – Jamie Hampton
Suma Gemów
Typ: Powyżej 19.5 @ 1.685 pinnacle ✅ 7-6 6-4
Kto wygra najwięcej gemów w meczu?
Typ: Jamie Hampton +4,5 @ 1.80 bwin ✅

Deszcz trochę zamieszał w Brukseli i w ostatnim dniu turnieju dziewczyny będą musiały rozegrać półfinały i finał, oby już bez deszczowych antraktów. Amerykanka zaskakująco dobrze sobie poczynała do tej pory, ograła dwie reprezentantki gospodarzy (Wickmayer i Flipkens), a wczoraj ciągle niewygodną Vinci (choć akurat co do tego meczu pojawiło się sporo wątpliwości). Warto zauważyć, że wszystkie te mecze to wyczerpujące trzysetówki. Hampton przede wszystkim dobrze serwuje (64% punktów po pierwszym i 50% po drugim serwisie), co sprawia, że mimo wszystko bardzo trudno ją przełamać (70% wygranych breakpointów). Z kolei Kanepi zdążyła pokazać w tym turnieju kilka swoich twarzy. Po ograniu Cibulkovej i Cepelovej w świetnym stylu (71% punktów po pierwszym i 60% po drugim serwisie) przyszedł przedziwny maraton z Lepchenko. Prawdziwy rollercoaster kilkukrotnie przerywany przez deszcz, co miało wpływ na mecz. Dość powiedzieć, że Kanepi prowadząc 6-3 3-0 była o krok od przegrania meczu (3-5 w 3 secie). Zamiast skończyć w 2 secie leżącą i kwiczącą na korcie Amerykankę i jeszcze przed deszczem wskoczyć pod prysznic po wygranym meczu, to zafundowała sobie prawdziwe męczarnie. Gdyby nie wczoraj, to zdecydowaną faworytką byłaby dla mnie Estonka, ale po tym co zobaczyłem, to spodziewam się dla niej niełatwej przeprawy. Obie zawodniczki dobrze serwują, więc niewykluczone, że trafi się jakiś dłuższy set, a to powinno zapewnić przekroczenie linii overu, tym bardziej, że obu dziewczynom nieobce są długie i zacięte mecze. Oby tylko deszcz już dał im spokój.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom