>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane, Shenzhen, Auckland 04.01-10.01.2015

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik

Miejsce: Brisbane, AUSTRALIA
Data rozgrywania: 04.01.2015-10.01.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $1,000,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Miejsce:Shenzhen, CHINA
Data rozgrywania:
04.01.2015-10.01.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $500,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.shenzhenopentennis.com/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Miejsce:Auckland, NEW ZEALAND
Data rozgrywania:
05.01.2015-10.01.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.festivaloftennis.co.nz/asbclassic/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

---------------------
BRISBONE

Shenzhen

Auckland
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Tsurenko-Maria 1 @1.5
Mialem roztropnie zaczynac rok tenisowy, ale jeden mecz kwalifikacyjny juz przyklul moja uwage. Oczywiscie bez szalenstw na dzien dobry, ale ja tu widze przeslanki za Ukrainka. Tsurenko zagrala tutaj w Brisbane swietny turniej 2 lata temu, docieraj do polfinalu. Widzialem ta zawodniczke w formie, ranking to nie wszystko, ona potrafi grac. Dwa tygodnie pozniej na potwierdzenie slow byla w 3 rundzie Aussie Open. Ogolnie Ukrainka bardzo dobrze gra w tym australijskim okresie na poczatku roku, wiec licze ze bedzie podobnie. Tatiana Maria, a wlasciwie Tatiana Malek to z kolei jest zawodniczka opierajaca swoj tenis wlasciwie tylko na aspektach silowych. Wyniki generalnie rzadko sa dobre, a zdarzaja sie glownie na amerykanskich kortach, wiec typuje wygrana Tsurenko. Dodam jeszcze, ze Tsurenko na ostatnie 3 edycje turnieju byla w Brisbane dwukrotnie, a Malek tutaj w tym czasie nie widziano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Brengle Madison - Hsieh Su-Wei @ 1.85 betsson ✅
Zaczynamy sezon 2015. Tenisistki rozpoczynają w Brisbane. Dzisiaj w nocy startują kwalifikacje. Ze stawkami nie ma co szaleć, choć typ wydaje mi się dość pewny. Hsieh sezon 2013 miała katastrofalny. Bilans 13/26. Ubiegły nie był wcale lepszy. Bilans 20/23. Wyraźnie przestała sobie w singlu radzić. Porażki z zawodniczkami z jakimi nie wypada przegrywać. 28 lat na karku, więc jeszcze trochę gry przed nią, jednak powinna skoncentrować się głównie na deblu, w którym radzi sobie znakomicie. 5 miejsce w rankingu deblistek, z Peng tworzą jeden z najlepszych debli w stawce. W ubiegłym sezonie wygrały RG, 2 lata temu Wimbledon, kilka innych turniejów. Właśnie od dwóch sezonów od kiedy nie idzie jej w singlu, w deblu osiąga najlepsze wyniki, jest w światowej czołówce i na tym powinna się skupić, bo w singlu nie jest już raczej w stanie rywalizować z ogromną, mocno napierającą falą młodych zawodniczek. A do takich właśnie zalicza się Brengle. Młoda Amerykanka dobrze się rozwija, co prawda gra głównie w ITF-ach, ale z niezłymi wynikami, od czasu do czasu próbuje swoich sił w turniejach WTA. Awansowała do top100 rankingu, więc może w tym roku coraz częściej będziemy ją widywać w kwalifikacjach do turniejów WTA. Ma umiejętności, aby powalczyć o turnieje główne. Dobry początek sezonu na pewno będzie dla niej ważny, żeby nie wypaść z top100, zebrać trochę punktów do rankingu, złapać dobry rytm i móc na spokojnie patrzeć na resztę sezonu. Bez szaleństw ze stawkami, ale widzę value w tym typie.
Kursi jeszcze Hogenkamp(2.30 unibet ✅) w Holenderskim pojedynku, ale to jeszcze do przemyślenia. Jak ktoś ma jakieś zdanie na temat tego meczu to śmiało, pisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
5 miejsce w rankingu deblistek, z Peng tworzą jeden z najlepszych debli w stawce. W ubiegłym sezonie wygrały RG, 2 lata temu Wimbledon, kilka innych turniejów. Właśnie od dwóch sezonów od kiedy nie idzie jej w singlu, w deblu osiąga najlepsze wyniki, jest w światowej czołówce i na tym powinna się skupić, bo w singlu nie jest już raczej w stanie rywalizować z ogromną, mocno napierającą falą młodych zawodniczek.
Wspomniałbym tu jeszcze o tym, że Su-Wei będzie teraz występowała w parze z Sanią Mirzą, więc przy zmianie partnerki na tylko-deblistkę może wyłącznie jeszcze bardziej skupiać się na deblu. Tak więc kwalifikacje mogą być dla niej tylko rozgrzewką pod początek sezonu deblowego. Od siebie chciałem tylko tyle dodać, gdyż popieram ten typ, jak i argumentację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Na życzenie Majestro kilka slow o holenderskim starciu w Brisbane. Moj maly powrot na forum po dluzszej przerwie.

Hogenkamp 2,05 Unibet✅

Kursy już nieco spadly, ale to żaden argument dla mnie, bo spadki/podwyzki kursow rzadko maja cokolwiek wspolnego z koncowym rezultatem.

Przyznam, ze w tym pojedynku faworytką jest bardziej ograna ostatnio na tenisowych arenach Hogenkamp. Grala nawet w ITFach w Listopadzie. Co prawda nie odnosila wielkich sukcesow, ale w stosunku do rywalki, gra na codzien w tourze.

Krajicek po dlugiej kontuzji od roku selekcjonuje turnieje, wybiera gdzie ma ochote grac. Np mączkę omija szerokim łukiem, wolała swoj turniej w Holandii od Wimbledonskich kwalifikacji. Czytalem ze jej ulubiony turniej to ten w IW (tam ograła Katarzynę Piter), czyli wolniejsze korty niz w Brisbane.

Jej forma to totalna tajemnica, ale na pewno nie jest taka marka w swiatowym tenisie by uznawac ja za faworytke meczu WTA z zawodniczka ktora gra na codzien i osiaga solidne jak na ten poziom wyniki. Dlatego nie za kufer gotowki, ale za symboliczne 200 stawiam na Hogenkamp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Brengle M. - Hsieh S-W. 1 1.62

nie chce mi się przepisywać kolegi u góry ale ten typ jest naprawdę godny uwagi . Brengle bije Hsieh o milion lat świetlnych . Jak dla mnie peffka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Tsurenko-Dabrowski 1 @1.33
Sam kurs oczywiscie nie jest duzy, ale to takie sprawdzenie czy tok rozumowania przy poprzednim typie byl dobry. Skoro powiedziało sie &quot;A&quot; to trzeba powiedziec i &quot;B&quot;, jak to mowia. Powielac analizy ogolnie nie bede, wszystko co sadze o grze Ukrainki w poscie wyzej. Meczow tez oczywiscie nie zobaczymy narazie tych zawodniczek, wiec jest to caly czas na podstawie spekulacji.Tsurenko jak dotad bardzo dobre miala swoje poczatki w okresie australijskim na poczatku sezonu, wiec tego sie trzymam. Tsurenko na pewno jest wyzej w moim zeszytowym rankingu, ze to tak okresle i uwazam, ze powinna pokonac rywalke z Kanady. W moim odczuciu Ukrainka jest lepsza tenisistka o wiekszych mozliwosciach. Typ do kombinacji generalnie, mam nadzieje ze znajde cos ciekawe do polaczenia dzis. I to by bylo na tyle, nastepne typy chyba dopiero juz z turnieju glownego po obejrzeniu jakis spotkan, tak przynajmniej wstepnie zakladam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Anett Kontaveit to jedna z najbardziej perspektywicznych tenisistek młodego pokolenia. Zawodniczka reprezentująca Estonię w zeszłym sezonie startowała praktycznie jedynie w turniejach rangi ITF, gdzie seryjnie kompletowała tytuły w tych imprezach i w rankingu WTA osiągnęła pozycję, która pozwala jej na występy w kwalifikacjach do turniejów rangi WTA, jak ten w Auckland. Kontaveit jest bardzo wszechstronną tenisistką, potrafiącą grać na każdej nawierzchni, począwszy od mączki, kończąc na kortach trawiastych.
Urszula Radwańska w 2014 roku prezentowała fatalny tenis, co było efektem wypadnięcia nawet z drugiej setki rankingu WTA. Reprezentantka Polski zaliczyła niezłą końcówkę sezonu, która pozwoliła chociaż w małym stopniu zamazać plamę całokształtu, jednak później wydarzyło się najgorsze, czyli zakończył się sezon w momencie, gdy Ula łapała wiatr w żagle. Uważam, że dyspozycja Radwańskiej jest jedną wielką zagadką, ale sądzę również, że Polka nie będzie osiągać najlepszych wyników już na starcie i że minie trochę czasu, gdy wróci do niezłej dyspozycji.
Szukam w tym meczu małej niespodzianki w postaci typowania zwycięstwa Anett Kontaveit, która się wydaje równorzedną rywalką dla Polki, której forma jest zagadką.
Kontaveit @ 2,50 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
deepred 763,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Witam, w dziale tenisa piszę chyba po raz pierwszy, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość. ;)
Dzisiaj wziąłem pod lupę spotkania, które teoretycznie są niespodziankami, ale wiadomo, że w kobiecym tenisie niespodzianka, to rzecz normalna, a jeżeli wygrywa faworytka, to wtedy mamy do czynienia z niespodziankami. Dobra, bez zbędnego ciamkania.
WTA Brisbane (kwalifikacje)
Razzano - Gavrilova
W tym spotkaniu celuję po raz kolejny w zwycięstwo Francuzki, która wczoraj nie bez problemów ograła Panovą. Trzeba przyznać, że jak na kobiecy tenis nie mieliśmy jakiejś potężnej liczby przełamań, Razzano przełamała 4-krotnie, Panova 3-krotnie. Można to obejść bez zbędnego rozpisywania się. Francuzka jest znacznie bardziej doświadczona od swojej rosyjskiej rywalki i między innymi z tego powodu na nią gram. W zeszłym roku Virginie nie grała w Brisbane, odpadła za to w pierwszej rundzie turnieju w Sydney. Uważam, że dla tak doświadczonej zawodniczki wstydem będzie odpadnięcie w kwalifikacjach, tym bardziej, że Gavrilova nie jest zawodniczką, której nie da się ograć. Obie panie nigdy ze sobą nie grały. Francuzka wykaraskała się ze swoich problemów i po ośmieszającej ją grze w ITF-ach zaczyna grać na wyższym szczeblu. Spotkanie z pewnością do wygrania, a po takim kursie grzech nie spróbować.
Razzano / 2.50 / Pinnacle
Rodionova - Falconi
Tutaj również upatruję teoretyczną niespodziankę. Obydwie panie grają na hali najlepiej ze wszystkim nawierzchni. Koniec roku na hardzie nie był dla Australijki najlepszy, ale wcześniej grała całkiem przyzwoicie i ten sezon również rozpoczęła od wygranej. Obydwie zawodniczki grają według mnie na identycznym poziomie, a kursy nie do końca to odzwierciedlają. Bukmacherzy próbują zastawić pułapkę na graczy, którzy grają &#39;po kursach&#39;. Oczywiście Irina może to spotkanie wygrać, ale nie wydaje mi się, żeby była tak oczywistą faworytką, jak jest postrzegana przez bukmacherów. Obydwie panie grały ze sobą na hardzie tylko raz i lepsza była Australijka wygrywając pewnie w dwóch setach. Dzisiaj liczę na podobny scenariusz, a kurs, który Pinnacle proponuje na to spotkanie jest bardzo zachęcający.
Rodionova / 3.28 / Pinnacle
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Aleksandra Krunic v Fangzhou Liu
Aleksandra Krunic 1.50 Bet365 ✅✅✅
W nocy będziemy mieli wiele spotkań z kwalifikacji do poszczególnych turniejów. Wybrałem pojedynek dwóch zdolnych i perspektywicznych zawodniczek, Serbki Aleksandry Krunic i Chinki Fangzhou Liu. Faworytką bukmacherów jest młoda Serbka. W ubiegłym roku Krunic zaliczyła świetny występ na US Open pokonując takie nazwiska jak Kvitova czy Keys. Pod koniec roku zaliczyła świetny występ w Ankarze gdzie była zwyciężczynią. Chinka Liu gra równo na poziomie ITF, jednak na poziomie WTA już przegrywa np. 2-0 z Lepchenko. Myślę że Aleksandra udowodni swoją mądrą grę i pokona Chinkę.

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 592,9K

jozzy22

Użytkownik
II runda Kwalifikacji
K.Date-Krumm - Kulichkova E.
Typ: 1 Kurs: 1.65
Dość wysoki kurs na seniorke kobiecego tenisa więc nie podarowałbym sobie gdybym odpuścił to spotkanie.Rosjanka jest mi kompletnie nieznaną. Ranking oraz doświadczenie daje mi zwycięstwo &quot;babci&quot; z Japonii

Wynik: 4:6 0:6 ⛔⛔⛔

Jednak trzeba będzie zwrócić uwagę na tą młodą Rosjanke
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
II runda Kwalifikacji
K.Date-Krumm - Kulichkova E.
Typ: 1 Kurs: 1.65
Dość wysoki kurs na seniorke kobiecego tenisa więc nie podarowałbym sobie gdybym odpuścił to spotkanie.Rosjanka jest mi kompletnie nieznaną. Ranking oraz doświadczenie daje mi zwycięstwo &quot;babci&quot; z Japonii
Jeśli zawodniczki kompletnie nie znasz to radzę sobie poszukać informacje. Taka postawa to często łatwa droga do porażki. Rosjanka ma 150 miejsce w rankingu bo w niewielu turniejach brała udział. W zestawieniach wyników najczęściej nie ma wyników z zawodów dla juniorów, a w tych Jelizawieta nie tylko brała udział ale i je wygrywała, choćby ostatnii AO i to zarówno w grze pojedyńczej jak i podwójnej.
http://www.itftennis.com/juniors/players/player/profile.aspx?playerid=100165087
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Poczatek sezonu a bukmacher fajnie rozpieszcza nas z kursami.
Date-Krumm, Kimiko - Kulichkova, Elizavet @ 2.10 (kursy spadaja) ✅
Bardzo utalentowana Rosyjska tenisistka z Novosibirska. Na poziomie ITF radzila sobie znakomicie notujac bilans z 2 ostatnich sezonow 68/25. Rok temu wygrala juniorskie AO wiec poczatek sezonu i Brisbane to idealna okazja aby przypomniec sie kibicom w Australi i pokazac ze swieza krew z Rosji wchodzi powaznie do gry! Date w tym roku skonczy 45 lat wiec moim zdaniem niedlugo zacznie powazny regres w dol bo nie sadze aby grala na takim poziomie zbyt dlugo. Niewiadomo zreszta jak u niej z forma. Japonka prezentuje bardzo techniczna strone tenisa i jesli wygrywa to glownie przez ulomnosc przeciwniczek. Warto dodac ze Kimiko pogrywa rowniez w debla w ktorym osiaga duzo lepsze wyniki niz w singlu.
Anett Kontaveit - Urszula Radwanska @ 2.20 (kursy spadaja) ⛔
Gra Urszuli Radwanskiej to patola do kwadratu. Przegrywa czy to w glownym cyklu WTA czy to w itfách , jest slabiutka i robi sie z niej powoli druga Domachowska. Kontaveit nie dosc ze wyzej w rankingu to juz ma na koncie 9 wygranych itf. Ostatnie 2 sezony to bilans 84/30 + 3 SF w juniorskich szlemach i jeden final. Estonka ma spory potencjal a juz napewno wiekszy niz Radwanska. Wyjsciowe kursy na ten mecz to niezla kpina ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Razzano V. - Gavrilova D. @ 1.72 Pinnacle ✅
śmiało gram tu na Gavrilova, która wydaje się być na fali wznoszącej i na dobrej drodze do pięcia się w górę rankingu. Byłą liderka juniorskich list. Kariera zahamowana przez kontuzję kolana, przez co ostatni sezon był w większości zmarnowany, wróciła do gry w końcówce sezonu, ale nawet w tym krótkim czasie zdołała ugrać fajne wyniki, była w 2 rundzie dużego turnieju w Tokyo, przechodząc tam kwalifikacje pokonując m.in. młode Amerykanki Townsand i Davis, wygrała ITF-a w Bangkoku. Ten sezon zaczęła też z przytupem. Wygrała kwalifikacje o dziką kartę do Australian Open gdzie w 4 meczach nie straciła nawet seta. Tu w Brisbane też w 2 setach uporała się z Kovincic, młodą, zdolną zawodniczkę z Czarnogóry, która w ubiegłym sezonie dała się poznać z bardzo dobrej strony. Jednak na Gavrilova nie starczyło jej umiejętności. Teraz na drodze Darii staje Razzano. Nieobliczalna Francuska, która w pojedynczych meczach potrafi mocno zaskoczyć, ale są to pojedyncze wysoki a nie jakaś stałą dobra gra, do tego najlepsze lata ma już za sobą. Częściej zawodzi, zalicza wpadki. Tutaj w 1 rundzie wymęczyła zwycięstwo nad Panovą, ale nie powiedziałbym aby był to jakiś sukces patrząc na to, że Panova 2 tygodnie temu w Czechach w 3 meczach dostała ostry łomot i ugrała w sumie 11 gemów. W 2 tygodnie pewnie formy zbyt mocno nie poprawiła, streama wczoraj nie było, ale nie sądzę aby mecz stał na wysokim poziomie, Razzano dość mocno się męczyła, broniła piłek setowych, z tak słabą rywalką. Teraz trafia na dużo lepszą przeciwniczkę, która wyraźnie jest w gazie na początku sezonu i spodziewam się pewnego zwycięstwa Gavrilovej.
Podpisuję się też pod typem użytkownika rm6330 na Krunic. Dla mnie spokojnie powinna ten mecz wziąć.
Pograłbym też na Krejcikova w meczu z Minella, ale kurs już mocno spadł, ale jak ktoś koło 4.00 nie będzie spał i na live jakiś fajny kurs będzie to polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Date Krumm – Kulichkova
Typ: Date Krumm⛔
Kurs: 1,83 | WilliamHill


Wczoraj nie zawiodła i nie było niespodzianki, a jak nie było wczoraj to nie sądzę, by była dziś, gdyż Kulichkova na ten moment nie będzie lepszą rywalką od tej z pierwszej rundy. Jest to młoda, 18-letnia dziewczyna, wczoraj dość spokojnie wygrała z rok młodsza rywalką, ale w nocy przyjdzie jej się zmierzyć z doświadczeniem i umiejętnościami, a nie tylko talentem. Kimiko zagrały dobry mecz, pogoda jej nie przeszkadzała, więc sądzę, że zamelduje się w III rundzie. Po takim kursie naprawdę warto.

Konta – Zhu
Typ: over 21,5g✅
Kurs: 1,72 | Bet365


Ciekawy mecz nam się zapowiada w pierwszej rundzie kwalifikacji. Obie zawodniczki, które potrafią grać ofensywnie i potrafią mocno skończyć z forehandu, ale są przy tym nieregularne, więc myślę overek jak znalazł. Zhu grała w futuresach niedawno i występowała na dość przyzwoitym poziomie, 20-letnia tenisistka przed własną publicznością będzie chciała powalczyć ze starszą o 3 lata zawodniczką i szanse nawet ma. Obie mogą zdobywać seriami gemy, ale też i tracić. Z racji wyrównanego meczu przewiduję 3 sety i myślę, że overek wpadnie.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Samantha Stosur v Varvara Lepchenko
Samantha Stosur 1.40 bet365 ⛔⛔⛔
/hmm, kontuzja mózgu u tak doświadczonej tenisistki, która miała 5-1 (piłkę meczową) i przegrywa 5-7 !! WTA dało po tyłku pierwszy raz w sezonie.. to nie powinno się tak zakończyć, i nikt naprawdę nikt nie mógł przewidzieć takiego zakończenia.. :?
Na niedzielny poranek wybrałem spotkanie, doświadczonej Australijki Samanthy Stosur z Amerykanką Varvarą Lepchenko. Panie spotykały się ze sobą cztery razy, gdzie 3 razy górą była Samantha a raz wygrała Varvara. Samantha przegrała na korcie ziemnym, a wiadomo że jest specjalistką od twardych nawierzchni (wygrała prestiżowy US Open w 2011r). Warto wspomnieć że spotkanie odbędzie się w rodzinnym Brisbane, co również działa na korzyść Stosur, Sam czuje się świetnie i nie może doczekać się swojego występu, wspomniała również że jest zadowolona z nie rozstawienia w turnieju. Statystyki na hardzie panie mają porównywalne. Stosur 22/14 i Lepchenko 23/15 za 2014 rok. Lepchenko zakończyła sezon odpadając z niżej notowaną Allertovą w Luksemburgu, natomiast Samatha Stosur wygrała Turniej w Osace pokonując Kazaszkę Diyas. Myślę że Stosur nie zrobi niespodzianki i pozostanie niepokonana na twardej nawierzchni w spotkaniach z Lepchenko.

--------------------------------
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Auckland kwalifikacje
3.01 22:00
Lucie Hradecka - Van Uytvanck
typ: 2
1,42
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu kwalifikacji WTA w Auckland Lucie Hradecka spotka sie z Belgijka, Van Uytvanck. Dla Czeszki ubiegloroczny sezon był fatalny, wypadła z pierwszej setki rankingu, a i w deblu, po zmianie partnerki nie wiodlo juz sie tak dobrze. Czuje ze wiek nie pozwoli juz jej na odpowiednio dobre start w rozgrywkach singlowych, powinna raczej skupić się na grze deblowej. Już nowozelandka, Westbury sprawila jej ogromne problemy, Lucie wygrala dopiero po 3 partiach. Belgijka natomiast systematycznie pnie sie w gore rankingu, jest juz tuz za czolowe 100 rankingu i zapewne w tym sezonie przekroczny magiczna barierę. W pierwszej rundzie ograła inna Czeszkę, Voracovą. Dziś powinna odprawić kolejną.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Radwanska U. - Siegemund L. 1 @ 1,63 MarathonBet✅ 6-1 6-3 :cool:
Jedziemy z tym kobiecym koksem od początku sezonu. Pierwsze dni głównie obserwowałem i nie ma tragedii, jeśli chodzi o wyniki. W Ulkę wczoraj nikt nie wierzył, co mnie trochę zdziwiło, bo Estonka utalentowana jest, ale to straszny czajnik i popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów. Podobnie jak Polka. Jej styl nie ewoluował przez te wszystkie lata i dalej jest to &#39;hit or miss&#39;. Zszokowało mnie, że poprzedni sezon miała po prostu tragiczny. Uratował ją dopiero niezły występ w Taszkiencie, gdzie rokrocznie osiągała dobre wyniki. Może w końcu zacznie mniej udzielać się towarzysko, a zacznie lepiej grać w tenisa. Okazja jest przyzwoita, bo turniej w Auckland wielkich zawodniczek nie ugości. Ale najpierw trzeba przejść ostatnią rundę kwalifikacji. Jej rywalki w ogóle nie znam. Gra praktycznie tylko na cegle i w turniejach rangi ITF. Na szybkiej nawierzchni Radwańska powinna dominować swoim agresywnym stylem i mocnymi uderzeniami z forehandu. W meczu z Kontaveit można powiedzieć, że standardowo nie potrafiła zagrać regularnie. Co najważniejsze serwis, który jej pomaga był w całym meczu na poziomie 63%, więc nie jest źle. Jeśli chodzi o siostry Radwańskie, to zdecydowanie bardziej wolę Ulę, niż Agnieszkę. Liczę na to, że młodsza Radwańska będzie punktować od początku sezonu i wygra z Niemką.
Diyas Z. - Vekic D. 1 @ 1,66 Bet365 ✅ 6-3 6-1
Kazaszka to jedna z tych młodych gniewnych w kobiecym tenisie. Poprzedni sezon miała bardzo dobry. Szkoda tylko, że nie wygrała turnieju w Osace, ale postawiła się w finale Stosur. Ma za to 3 finały rangi ITF, z czego 1 wygrany. Zarina gra miły dla oka tenis. Płaski serwis, czasem z dodatkiem kicku, mocny forehand, dobrze porusza się po korcie, wytrzymuje dłuższe wymiany. Jej styl zdecydowanie pasuje do szybkich kortów i w tym sezonie myślę, że taką grą jak w poprzednim roku może osiągnąć dużo. Okazja do pierwszych punktów w tym roku pojawia się szybko. W Shenzhen trafia na Chorwatkę Vekic. Donna to wciąż melodia przyszłości i widać to w jej grze. Prezentuje podobny styl co jej starsza koleżanka. Różnica polega na tym, że jest dużo mniej regularna w swoich poczynaniach. Bardzo często jej mecze zamykają się w 3 setach. Popełnia masę niewymuszonych błędów. Owszem, bije piłki z dużą siłą, ale brakuje jej regularności i chłodnej głowy. Te cechy moim zdaniem posiada już Zarina i na arenie WTA jest zawodniczką ograną. Myślę, że to zaprocentuje i w spotkaniu z Chorwatką to ona będzie górą.
Pironkova T. - Suarez Navarro C. 2 @ 1,22 Bet365 ✅ 6-3 2-6 1-6
Jeszcze taki typ do jakiegoś dubla. Nie lubię Bułgarki. Zawsze ją zapraszają na ten turniej w Sofii na koniec sezonu, a ta zawsze wszystko w plecy, weźmie kasę i do widzenia. W przekroju całego sezonu próżno szukać jakiś dobrych wyników. &#39;&#39;Ślizganie się&#39;&#39; to dobre określenie na takie granie. Gdzieś tam coś ugra i jest 38 w rankingu. Potrafiła dobrze zagrać w Moskwie, gdzie każda z tenisistek miała już lekko wywalone. I tyle. Siłowe granie, na dodatek nie zawsze skuteczne, to woda na młyn Hiszpanki. Pironkova bije piłki mocno, czasem zaskoczy jakimś skrótem czy dobrym zagraniem przy siatce, ale przeplata to dużą ilością błędów. Carla moim zdaniem zrobiła bardzo dużo postęp w ostatnim czasie. Z tenisistki, która była kojarzona tylko z ziemnym nawierzchniami stała się zawodniczką uniwersalną. Kto by pomyślał, że jako jedna z kilku zawodniczek z tour&#39;u grają jednoręcznym backhand&#39;em zrobi takie wyniki i to na szybkich nawierzchniach. Kluczem do sukcesu jest jej regularność i wyczekiwanie na błędy rywalek. Warunki nie pozwalają jej na mocny serwis, ale grając go z kick&#39;iem lub grając wyrzucający serwis może łatwiej prowadzić wymianę. A takowe prowadzi bardzo dobrze, zmuszając rywalki do błędów. Kurs nie powala, ale taką rywalkę powinna łatwo odprawić. Zrobiła to już na koniec sezonu, wygrywając 2-0, więc wszystko wskazuje, że może zrobić to po raz kolejny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Brengle - Falconi 1 @ 1,72✅
Bet365


Madison dość pewnie idzie przez te eliminacje, wygrana z niezłą Hsieh i Hogenkamp moim zdaniem stawia ją w tu pozytywnym świetle i jak dla mnie jest tutaj faworytką. Amerykanka gra odważny tenis, nie boi się uderzyć mocno i płasko, co procentuje. Falconi nigdy mi się w oczy nie rzuciła swoją grą. Patrząc na statystyki, serwis mniej więcej na równym poziomie. Po wynikach stwierdzam, ze Brengle jest w formie i ma tutaj spore szanse na występ w głównym turnieju.

Bacsinszky - Voegele over 20,5g @ 1,69✅
Unibet


Myślę, że to ciekawy pojedynek i na pewno nie zabraknie walki. Obie tenisistki mniej więcej na równym poziomie jeśli chodzi o grę. Obie potrafią uderzyć, ale obie też potrafią być bardzo nieregularne. Jest to jeden z moim ulubionych zakładów, kiedy grają tenisistki o tej charakterystyce i mimo, że to Timea jest faworytką to nie sadzę, aby ten mecz skończył się jej gładkim zwycięstwem. Psychiką też obie panie nie grzeszą, więc dla mnie over jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Siegemund 2,35 Unibet⛔

Rozstawiona z nr 8 Niemka zagra jutro z naszą gwiazdą, Urszulą Radwańską. Nagle nazwisko Radwańska przyćmiło bukmacherom oczy i wydaje im się, że zwycięstwo z Kontaveit to powód do glorii i chwały i uznawiania ją za faworytkę z solidną Niemką.

Chciałbym wszystkim uświadomić, że rewelacja poprzedniego sezonu jakim była Kontaveit do lipca, wraca po mononukleozie. Jak ciężko jest wrócić po takiej chorobie, wie chyba najlepiej Robin Soderling, ktory przez to zakonczyl karierę. Podobnie Roger Federer miał spore chwile słabości przez mononukleozę. Ponadto Estonka niczym Rafa Nadal nie rozegrała meczu, nawet od lipca, a mimo to nawiązała walkę z chimeryczną Radwańską. Pierwszy set to obraz nędzy i rozpaczy. Przełamanie za przełamanie, typowa loteriada tenisowa.

Dlatego nie bierzcie pod uwage tego zwyciestwa na powaznie. Ba, raczej nalezy ganic Radwanska ze tyle sie meczyla z Estonką w takich okolicznościach. Z kolei Siegemund osiaga solidne rezultaty i nie schodzi ponizej pewnego poziomu, jakim bylaby porazka z Radwanską. Niemka w zeszlym sezonie bilans 43/17, Polka 17/27. Wczoraj Siegemund rozjechała lokalną dziką kartę + ma więcej sił niż Radwańska do dzisiejszego meczu. Oczywiscie poczatek sezonu itp. ale na pewno kursy powinny byc minimum odwrotne, jak nie jeszcze nizsze.

Chciałem zagrać za symboliczne 700, ale Unibet dał mi limit;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom