>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bogota, Dubaj & Memphis, 14.02-22.02.2010r

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Poza tym, takie zawodniczki jak Caroline Wozniacki czy Elena Dementieva okupowały już 3-cie miejsce w rankingu WTA a według mnie obie są znacznie gorsze od Radwańskiej. Podobnie jak Jelena Jankovic, która kiedyś była zawodniczką nr 1. To prawda, że Aga ma niewielkie szanse z zawodniczkami bardzo silnymi, zwłaszcza z siostrami Williams, ale ich era powoli będzie mijała i do momentu, kiedy na dobre wykształcą się nowe tenisistki bazujące głownie na sile uderzeń - a mam na myśli tutaj zwłaszcza Pavluyechokovą, Petkovic, Oudin, Isia powinna dopracować element nazwany przez Was &quot;kończącym uderzeniem&quot; i na stałe zadomowić się w TOP 5 rankingu.
Sorry ale nie mogę czytać takich durnot
Od Wozniacki tak, ale jesli ktoś pisze że Polka jest znacznie lepsza od Dementievej to kompromituje się na całej linii..... nie na miejscu jest porównywanie obu zawodniczek bo jak narazie do Elena jest w każdym względzie tenisistką lepszą, gdy by jeszcze bardziej poprawiła serwis. była by idealna w każdym calu.
A jeśli chodzi o TOP 5 to chyba śmiesz żartować, jestem niemal przekonany, że Aga po tym sezonie poleci kilka miejsc w dół( zresztą z czasem coraz bardziej w rankingu WTa będzie spadała), może mały zakładzik?
Osobiście nie podoba mi się gra Polki, mało efektowna, nudna, ogólnie całe WTA jest na niskim poziomie ale.....
jak można napisać że Aga ma szanse zadomowić się w Top5 skoro jest tyle lepszych o klase zawodniczek: Siostry W, Dinara, Henin, Kim, i kilka innych, to jest nie do osiągnięcia, co z tego ze ma 20 lat, uwazasz że w wieku 25 będzie grała lepiej, nie będzie bo niema takich możliwości.
Ale co ci będe tłumaczył przekonaz się w trakcie nawet już tego sezonu
Obecnie z młodych zawodniczek tylko i wyłącznie Wiktoria Azarenka osiąga lepsze rezultaty niż Agnieszka. Wozniackiej nie liczę, bo jej &quot;sukcesy&quot; z zeszłego to pasmo fuksów plus granie 25 - ciu małych turniejów i już pierwsze 2 miesiące tego sezonu ją zweryfikowały jako zawodniczkę na 13-e miejsce rankingu, a na pewno nie trzecie. Safina natomiast jest dwie klasy lepsza od Agnieszki i Wiktorii razem wziętych, ale wątpię, żeby jeszcze kiedykolwiek wróciła do swojej dawnej formy.
Jeśli chodzi o Azarenkę to wczoraj pokonała Radwańską bez żadnego problemu, cały czas kontrolując mecz, co do Wozniacki to się zgodzę bo podobne baloniki przebija co Aga, jest pewnie troszkę gorsza, ale nie aż tak dużo.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
I sie nie pomylilem grajac na Williams. Do Levy: Przepraszam moze zle sie wyrazilem ale pisalem tego posta lekko zirytowany wczesniejszymi wypowiedziami i to dlatego. Szybkosc Azarenki to jej duzy atut ale ktos kto jest szybki nie znaczy, ze przez 2 czy 3 sety wytrzyma takie tempo latania za pilka a Wenus gra tak celowo i wykancza swoje przeciwniczki i tyle. Dla mnie ten mecz byl w 99% pewny , ze wygra i sie nie mylilem.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No widzisz. Dla mnie Dementieva jest gorsza od Agnieszki Radwańskiej. Choćby dlatego, że jest znacznie starsza a w tenisie żeńskim osiągnęła relatywnie niewiele ( zero szlemów w tak wyrównanej od lat rywalizacji ).
Na trawie Agnieszka jest powiedzmy równa Elenie. Obie odpadają w momencie trafienia na siostry Willliams. Poza Amerykankami nie znam tenisitek lepszych na grassie niż nasza Isia.
Na hardzie, zgodzę się - Elena jest lepsza. Zawsze prezentuje świetną formę na początku sezonu, ale w Szlemach ostatnio jej nie idzie - szybkie wtopy na US i AO potwierdzają, że 29 - letnia już Rosjanka ma bardzo mało czasu na to, żeby zwieńczyć karierę w wielkim stylu. A Aga ma czas i jeśli dalej będzie się rozwijała, to prędzej czy później wygra Wimbledon.
Na mączce Agnieszka już jest według mnie lepsza od Eleny. W zeszłym roku na RG przegrała z niepokonaną Kuzniecową, odbierając jej seta. Poza tym przegrywała tylko będącymi w życiowej formie Safiną i Stosur oraz z Venus, która ma na nią patent.
Podsumowując - Agnieszka Radwańska to zawodniczka prezentująca podobny poziom co Elena Dementieva. Przepraszam.
Musisz się jednak zgodzić co do tego, że ma całą karierę przed sobą, natomiast Rosjanka powoli powinna zastanawiać się nad nowym zajęciem po zakończeniu kariery. Sam talent Polki jest niezaprzeczalnie wyższy i według mnie jest nieporównywalnie wyższy niż KAŻDEJ INNEJ ZAWODNICZKI WTA, może poza Sesil Karatantchevą i Justine Henin.
A te kilka miejsc w dół Agnieszki to przecież życzenie prawie każdego polskiego kibica tenisowego. Niestety, ale muszę Was zmartwić, bo Isia już w poniedziałek awansuje na najwyższe w karierze, ósme miejsce w rankingu WTA.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak tylko to nie oznacza że Aga za te kilka miesięcy, lat.... będzie grała lepiej niż obecnie.... nie wiem jak może się podobać komuś gra Agi, a to że jest to Polka dla mnie niczego nie zmienia, nie kibicuje jej, gdyż wogóle nie przekonuje mnie jej tenis a co do tego nieporównywalnie wyższego talentu to równie mocno przegiąłeś, skąd taki wniosek, zaraz napiszesz że jest najbardziej utalentowaną zawodniczka która kiedykolwiek się urodziła, widzę musisz bardzo Rydwana lubić, ale zejdź na ziemię.
Aha a z tym zwycięstwem w Wimbledonie to rozumiem że miał być żart.
 
F 0

filweb

Forum VIP
1. Nie kibicuję jej dlatego, że jest Polką. Jestem Polakiem i Poznaniakiem, ale nie wiem, czego bardziej nie lubię - Lecha Poznań, czy reprezentacji Polski w piłkę nożną. Kibicuję Agnieszce, bo gra wg mnie najciekawszy i najinteligentniejszy tenis w całym WTA Tour.

2. Moje prognozy możesz traktować jako żart. Wysil się jednak trochę, to może odszukasz, jak na początku sezonu 2009 wróżyłem eksplozję talentu Verdasco, a na początku tego sezonu awans do TOP 10 Cilica. A to tylko małą część mojej, według mnie, dużej wiedzy na temat tenisa. Oczywiście nie takiej, jak niektóre osoby z tego forum, ale wystarczającej. A z Wimbledonem pójdę dalej - jeśli w tym sezonie siostry Williams nie zagrają w tym turnieju, dla mnie Aga jest faworytką nr 1, może poza Justine Henin.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie a ja wasz spór podsumuję tak: prędzej Azarenka(zresztą już to zrobiła w US Open) wygra z Venus niż Radwańska z Victorią(bo w Masters Azarenka skreczowała a nie przegrała). I tak jak Azarenka ma szanse być nr 1 na świecie tak Agnieszka nie ma szans na bycie nr 5. Takie moje skromne,skrzywione zdanie.
A co do dzisiejszego meczu-był bardziej zacięty niż wczorajszy półfinał Azy z Agą. Venus była jednak lepsza,ale Victoria walczyła i za to ją uwielbiam ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Widzę, że Twój świat jest dosyć &quot; Vikocentryczny&quot; ????

Szkoda, że nie potraficie docenić talentu Agnieszki. Zawsze będą się pojawiały zawodniczki, które biegają jak szalone i wkładają potężną siłę w każde uderzenie, natomiast takich &quot;czarodziejek&quot; jak Isia jest coraz mniej i nazywanie jej następczynią Martiny Hingis jest według mnie jak najbardziej na miejscu.

Kto oglądał mecz Aga - Vika w Doha ten wie, że Azarenka prowadziła w drugim secie 5-2 i była już niemal pewna wygranej. Wtedy Agnieszka zaczęła odrabiać straty i wygrała całego seta 7-5. Dopiero po pierwszym gemie trzeciego seta wyszła kontuzja Białorusinki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
filweb-no tu mnie masz,ale mam słabość do niej;) A Agnieszce jako Polce też kibicuję, doceniam jej technikę i spryt,to że potrafi zagrać takie skróty że rywalkom się odechciewa biegać. Ale brakuje jej według mnie(tu kolokwializm,mam nadzieję że nie dostanę ostrzeżenia od admina)&quot;jaj&quot;. A dokładniej ambicji sportowej, agresywności na korcie w trudnych momentach. A bez tego drugą Hingis ani Seles nie zostanie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
filmweb tamten mecz oglądałem, ale wystarczyło mi tez że obejrzałem wczorajszy, różnica klasy w umiejętnościach tenisowych to była ale na korzyść Azy... grała naprawdę ciekawy i ładny dla oka tenis, a Aga strzeliła focha jak zwykle i dreptała po korcie z miną jak by to że nie jest w stanie nic zrobić to była wszystkich wina tylko nie jej.
Ot cała prawda o wczorajszym meczu, i nikt tu nie mówi ze Agnieszka jest słaba, ba stwierdzam z pełną stanowczością że jest bardzo dobrą tenisistką bo jeśli tak by nie było nigdy by się do czołowej 10 WTA nie zbliżyła, zresztą gdzie inne Polki? i chwała jej za to że chociaż jedna z Kraju gdzie tenis jest tak mało popularny gra na wysokim poziomie, tylko brakuje tego czegoś co mają inne zawodniczki ze ŚCISŁEJ czołówki, ja jej źle nie życzę ale też nie wróżę jej takich sukcesów jak wygranie np: Wimbledonu ani tego żeby awansowała to Top5 czy nawet długo zabawiła w top 10.
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Panowie,
Dosyć, miałem się nie wtrącać ale to już się troche robi &quot;offtopic&quot;. Zachęcam do wysyłania kolejnych swoich uwag na priv Wasze priv. Sugeruję skierować swoją wiedzę i ciekawą
debatę na kolejne rozpoczynające się turnieje, mecz Agnieszki sugeruję pozostawić w przeszłości.
JAk będzie z Nią dalej to się okaże, w juniorskim wimbledonie kiedyś ładnie zawojowała, życzę jej tego samego w seniorskim. Tymczasem rozpoczynają się nowe turnieje, pora na ciekawe alanizy a nie na jałowe dysputy. Więc STOP !
 
F 0

filweb

Forum VIP
Kolego Dalrid - wybacz, ale od oceniania tego, co jest offtopiciem, a co konstruktywną dyskusją na poziomie jestem tutaj ja i kilka innych osób.

Nic nie podnosi bardziej poziomu forum niż rzetelena i poparta faktami polemika na tematy bezpośrednio dotyczące akurat w tym przypadku tenisa.

Pozdrawiam
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
:0 ???? . wobec tego zapraszam do działu CHALLENGERÓW w tenisie ziemnym mężczyzn, dział ładnie prowadzony, regularnie i estetycznie, zobaczcie sami, w każdym turnieju jego drabinka z kwalifikacji i turnieju głównego oraz inne ważne tego typu inforamcje, wszystko to prowadzone jak powtarzałem regularnie, tylko jakoś troszkę mniej ludzi piszących w tym dziale niż ATP czy WTA, tak więc zapraszam wszystkich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom