>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bogota, Dubaj & Memphis, 14.02-22.02.2010r

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dzisiaj w Dubaju Victoria rozniosła Zwonariową:browar565: Już się napaliłem,że na jutrzejszy półfinał z Radwańską będzie kurs w okolicy 1,5-1,7 a tu mój buk wyskoczył z 1,33 na Azarenkę i 3,25 na Agę:;/: Widać,że Polka nie jest w najlepszej formie, ale w końcu grają 6 z 9 zawodniczką rankingu WTA. Dlatego pomimo mojego uwielbienia dla Viktorii kusi mnie,żeby zagrać na Radwańską, chociaż nie widzę dla niej dużych szans. No ale 1,33 to jakiś żart...Co sądzicie o tym meczu? Zresztą w drugim półfinale czyli mecz Peer-Venus kursy są podobne,a Sahar w tym tygodniu wymiata..
 
F 0

filweb

Forum VIP
No proszę. Gdybym miał na początku tego turnieju wyznaczyć 4 półfinalistki wedle moich osobistych sympatii, to chyba skład 1/2 finału byłby taki sam ????

A póki co bardzo realna szansa dla Agnieszki na drugie już osiągnięcie finału w imprezie wysokiej rangi. Vika jest jak najbardziej do ogrania, według mnie Aga nie ustępuje jej nawet w 1%. Dlatego kurs 3.38 biorę bardzo chętnie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Aga ustępuje jej i to całkiem sporo, Polka to zawodniczka bez kończącego uderzenia.... próbująca raczej dłuższych wymian, a Aza lubi grać z zawodniczkami które mają nie wiele siły, i tutaj wątpie żeby technika i umieętnosci czysto tenisowe wystarczyły, według mnie zawodniczki grające w stylu Wozniacki czy Agi, nigdy nie będe wygrywać z kimś takim jak Serena, Venus, Aza czy Dementieva, brakuje mocy...
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Bardzo bym chciał lecz wątpię w wygraną Agi.
Dziś gra nie wyglądała najlepiej, była blisko przegranej w 2 setach z nie ma co mówić , nie najwyższej klasy zawodniczką.
Azarenka gra bardzo dobry tenis w ostatnim czasie , o czym świadczy chociażby bardzo łatwe dzisiejsze zwycięstwo z Zvoną. Przypomnę że dziś przeciwniczka Agnieszki w 3 secie grała z kontuzją którą nabawiła się już pod koniec 2 seta, kto wie jak by wyglądało spotkanie gdyby nie ta kontuzja..
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tak tak, Agnieszka zawsze wygrywa dzięki kontuzji przeciwniczek. Nikt nie zauważa mega inteligentnej i bardzo dojrzałej taktycznie gry. Znacznej poprawy serwisu w odniesieniu do poprzednich sezonów. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że Agnieszka jest o kilka klas lepsza technicznie od Azarenki. Viktoria dużo biega i mocno uderza rakietą w piłkę - to jest cała filozofia jej gry. Spokojnie do ogrania, C&#39;Mon Isia!
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Tak tak, Agnieszka zawsze wygrywa dzięki kontuzji przeciwniczek. Nikt nie zauważa mega inteligentnej i bardzo dojrzałej taktycznie gry. Znacznej poprawy serwisu w odniesieniu do poprzednich sezonów. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że Agnieszka jest o kilka klas lepsza technicznie od Azarenki. Viktoria dużo biega i mocno uderza rakietą w piłkę - to jest cała filozofia jej gry. Spokojnie do ogrania, C&#39;Mon Isia!
Całkowicie zgadzam się z tobą filweb.
Serwis Agi już znacznie lepszy, może brak asów ale są już podania wygrywające. Technicznie Aga to dla mnie top 3 wśród kobiet, znana już z lobów, wczoraj kilka świetnych volley, niezła rotacja.
Nie zmienia to jednak faktu, że Kulikova rzeczywiście wczoraj kończyłą z kontuzją, podobnie jak wcześniej Pennetta.
Wciąż dużym minusem u Agi jest mentalność, wiem że łatwo krytykować z pozycji kibica. Nie rozumiem jednak, ona jest już doświadczona, a zachwuje się czasami jak debiutantka. Z czasem zaczynam wątpić czy to się kiedyś zmieni.

Obiektywnie rzecz ujmując przy bardziej wyrównanych kursach postawiłbym na Azarenke, a tak dla mnie no bet.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak tak, Agnieszka zawsze wygrywa dzięki kontuzji przeciwniczek. Nikt nie zauważa mega inteligentnej i bardzo dojrzałej taktycznie gry. Znacznej poprawy serwisu w odniesieniu do poprzednich sezonów. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że Agnieszka jest o kilka klas lepsza technicznie od Azarenki. Viktoria dużo biega i mocno uderza rakietą w piłkę - to jest cała filozofia jej gry. Spokojnie do ogrania, C&#39;Mon Isia!
W dzisiejszych czasach siła to główny czynnik potrzebny do wygrywania w WTA, zobacz na zawodniczki z Top 5, Aga jest bardzo dobra, ale no po porstu nie stać jej na wygrywanie z kimś kto góruję zdecydwanie siłą uderzeń, sama technika na nic się zda, chociaż z Azą jeśli ta będzie popełniała błędy Polka jest w stanie powalczyć.
Popatrz na mecze Favii Panetty, dostała nie tak dawno 2x ostre baty od Wickymayer, dlaczego? przecież technicznie jest o klase lepsza, ale siłą odstępuje na kilometr.
Po kursie 1.35-1.4 nie ma sensu grać Azarenki, lepiej moim zdaniem zagrać
Sahar Peer + 4,5 kurs 2.0
Izraelka bardzo dobrze sobie tutaj radzi, a Venus to nie Serena, myślę że nawet Peer jest w stanie wygrać i mocno wkurzyć organizatorów???? oraz kibiców, bo nie od dziś wiadomo że Izrael i Emiraty są to dwa bardzo znienawidzone, kraje, Chyba nawet rok temu Peer nie mogła wjechać do Emiratów, właśnie na turniej w Dubaju, i były nawet dyskusje czy nie odebrać temu miastu turnieju.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie nie wiem jak ugryźć ten mecz Victorii z Agą. Jak już wspominałem kurs na Viki jest za niski,a na Agę nie jestem w stanie postawić przeciwko Azarence w tej formie. Jak zauważył wczoraj komentator Eurosportu w grze Białorusinki zachodzą duże zmiany,oczywiście najlepiej się czuje w mocnych wymianach z głębi kortu,ale według ,mnie jej tenis rozwija się pod względem techniki-a tego bardzo jej brakowało. No i widać zmianę w zachowaniu moim zdaniem-pewniejsza siebie, nie wścieka się po nieudanych zagraniach. Dlatego chyba jednak skuszę się na DW czyli 2-0 dla Azarenki po kursie 1,83.Jakieś opinie o tym meczu?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panowie nie wiem jak ugryźć ten mecz Victorii z Agą. Jak już wspominałem kurs na Viki jest za niski,a na Agę nie jestem w stanie postawić przeciwko Azarence w tej formie. Jak zauważył wczoraj komentator Eurosportu w grze Białorusinki zachodzą duże zmiany,oczywiście najlepiej się czuje w mocnych wymianach z głębi kortu,ale według ,mnie jej tenis rozwija się pod względem techniki-a tego bardzo jej brakowało. No i widać zmianę w zachowaniu moim zdaniem-pewniejsza siebie, nie wścieka się po nieudanych zagraniach. Dlatego chyba jednak skuszę się na DW czyli 2-0 dla Azarenki po kursie 1,83.Jakieś opinie o tym meczu?

Taka masówka się zrobiła na Viki , a ja tutaj proponuję +1.5 seta na Radwańską @1,85. Pamiętam mecz z turnieju Mistrzyń &#39;09. Przed spotkaniem także Azarenka była dużą faworytką , świetna forma, musiała wygrać aby awansować dalej.. I nic z tego nie wyszło. Niby 1 set łatwo wygrala ale później już Aga ogarnęła, była regularna i dała radę(w 3secie krecz Białorusinki). Jaka jest Victoria - wszyscy wiedzą ;) Często się irytuje, łatwo wybić ją z rytmu. Po kursie under 1,35 nie ma sensu stawiać na Azarenke. Dlatego ja próbuje tutaj handicapu na Polkę. Myślę, że 3 sety jak najbardziej realne.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Pezio piszesz o pojedynku z ubiegłego roku że Azarenka skreczowała ale oglądałeś ten mecz? Ledwie chodziła po korcie a Agnieszka grała sprytnie bo ciągle skróty. I organizm Białorusinki odmówił zupełnie posłuszeństwa i dlatego nasza Aga wygrała...

Ogólnie w tamtym turnieju Mistrzyń to same kontuzje były ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No i Viki pogoniła Radwańską. Jestem kibicem patriotą,kibicuję naszym zawsze,ale Radwańska już lepszą tenisistką nie będzie niż jest teraz.Gdyby nie wycofanie się Henin i Clijsters to nigdy by się nie wbiła w pierwszą dziesiątkę rankingu,bo według mnie nr 9 na świecie to dla niej za wysoko z taką grą..A moja ukochana Viktoria się rozwija tenisowo i oby szła do góry ???? A w finale z Venus stawiam na Azarenkę,ciekawe jakie kursy będą.
Ps.DW 2-0 tak jak mówiłem, weszło po kursie 1,83:grin:
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Aga ustępuje jej i to całkiem sporo, Polka to zawodniczka bez kończącego uderzenia.... próbująca raczej dłuższych wymian, a Aza lubi grać z zawodniczkami które mają nie wiele siły, i tutaj wątpie żeby technika i umieętnosci czysto tenisowe wystarczyły, według mnie zawodniczki grające w stylu Wozniacki czy Agi, nigdy nie będe wygrywać z kimś takim jak Serena, Venus, Aza czy Dementieva, brakuje mocy...
Nie jestem ekspertem, nie potrafię dogłębnie zanalizować gry większości zawodniczek WTA. Jak każdego interesują mnie mecze Agnieszki Radwańskiej. Ostatnio nie miałem okazji oglądać spotkania z jej udzialem dość długo. Przed meczem z Azarenką przeczytałem powyższą wypowiedz MistrzAA i w 100 % się z nią zgodziłem. Tak właśnie wyglądała gra Agnieszki gdy ostatnio ją widziałem. Dziś po przerwie ponownie zobaczyłem Polkę w akcji i stwierdzam, że opis MistrzAA jest nadal aktualny, okiem zwykłego widza nic nie zmienił się jej sposób gry. Nie jestem narzekaczem, obiektywnie stwierdzam, że Agnieszka nie ma tego czegoś by w najbliższym czasie choć myśleć o zawojowaniu WTA. Nie ma konczących uderzeń, brakuje jej mocy, brakuje jej takich męskich cech jak zawziętość, agresja.Wygląda w korcie jak krucha dziewczynka o bardzo dobrej technice.. ale po co technika skoro ona rozprowadzi po korcie przeciwniczke, ale kończy 5 razy bo jej uderzenia są tak słabe...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Czy ktoś mi jest w stanie logicznie wyjaśnić skąd taki wysoki kurs na V.Villiams w meczu z V.Azarenką
V.Villiams-V.Azarenka
1,65 - 2,1

Nie ukrywam że chcę zagrać na Villiams ale wg mnie powinien być maź 1,45.
Nie oglądałem ostatnio meczy Azarenki, ale to że rozwaliła Zvorkę ma aż tak istotny wpływ? Bo wg mnie Villiams jest mocniejszą zawodniczką fizycznie i lepszą technicznie.
Nie wiecie nic o jakimś urazie V.Villiams czy co?
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Krzysztof a co tu logicznie tłumaczyć. Wg mnie kursy powinny być tu po równo 1.85 - 1.85
Venus wcale takim faworytem nie jest. Oglądając mecze tego turnieju i formę Azarenki postawię tutaj na nią. Wg mnie winner całego turnieju. Choć mecz napewno będzie zacięty. Azarenko poprawiła ostatnio swoją grę i to pokazuje w tym turnieju. tak więc 2.20 trzeba wziąść z pocałowaniem ręki
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Cięzki mecz do wytypowania, mozna zagrac azarenke +1,5 seta po kursie 1,40, ale taki kurs to malo, a na takim wtopic to lipa. Rzeczywiscie w Dubaju Williams gra slabiej i ma problemy z nizej notowanymi zawodniczkami, a co do azarenki wygrywala zdecydowanie z radwanska, zvonareva, dzis tez mozna zagrac ze wygra w bwin 2,10 a kursy wszedzie spadaja
 
F 0

filweb

Forum VIP
Venus Williams jest od dłuższego czasu bardzo niestabilna. Przegrywa w Szlemach bardzo wcześnie i nie odnosi większych sukcesów w mniejszych turniejach. Wrażenie zrobił na mnie niebywale łatwo wygrany mecz z Peer, jednak biorąc pod uwagę style gry obu zawodniczek nie mogło być inaczej. Kurs 1,45 na Williams i tym samym &gt; 3 na Azarenkę to byłaby promocja tysiąclecia na Viktorię, ja jestem zdania, że obecne 2.22 to również trochę za dużo. Dla mnie jednak w tym momencie no bet.

Wracając do Agnieszki - wielu z Was zapomina, że nasza zawodniczka ma zaledwie 20 lat. Cała kariera przed nią i cieszy to, że coraz mniej elementów pozostaje jej do poprawienia. Znacznie lepiej serwuje, teraz tylko wypada poczekać rok, dwa na kończące uderzenia. Wielka szkoda, że Aga cały czas chyba boi się atakować i częściej biegać do siatki, bo gry w ten sposób próbowała pod koniec zeszłego sezonu i odniosła swój największy sukces - finał turnieju najwyższej rangi w Pekinie.

Poza tym, takie zawodniczki jak Caroline Wozniacki czy Elena Dementieva okupowały już 3-cie miejsce w rankingu WTA a według mnie obie są znacznie gorsze od Radwańskiej. Podobnie jak Jelena Jankovic, która kiedyś była zawodniczką nr 1. To prawda, że Aga ma niewielkie szanse z zawodniczkami bardzo silnymi, zwłaszcza z siostrami Williams, ale ich era powoli będzie mijała i do momentu, kiedy na dobre wykształcą się nowe tenisistki bazujące głownie na sile uderzeń - a mam na myśli tutaj zwłaszcza Pavluyechokovą, Petkovic, Oudin, Isia powinna dopracować element nazwany przez Was &quot;kończącym uderzeniem&quot; i na stałe zadomowić się w TOP 5 rankingu.

Obecnie z młodych zawodniczek tylko i wyłącznie Wiktoria Azarenka osiąga lepsze rezultaty niż Agnieszka. Wozniackiej nie liczę, bo jej &quot;sukcesy&quot; z zeszłego to pasmo fuksów plus granie 25 - ciu małych turniejów i już pierwsze 2 miesiące tego sezonu ją zweryfikowały jako zawodniczkę na 13-e miejsce rankingu, a na pewno nie trzecie. Safina natomiast jest dwie klasy lepsza od Agnieszki i Wiktorii razem wziętych, ale wątpię, żeby jeszcze kiedykolwiek wróciła do swojej dawnej formy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja stawiam dziś oczywiście na Viki-2,20 to prezent od buków. Oczywiście Venus będzie walczyć mocno,ale Azarenka w tym tygodniu gra po prostu najlepiej w Dubaju,nawet jak ją rywalka przełamie, w kolejnym gemie Viktoria powraca i przełamuje przeciwniczkę. Jestem przekonany,że pierwszy set będzie dla Azarenki, później już niewiadoma,ale taki kurs na Azarenkę nie trafia się często dlatego ja ryzykuję&quot;
????Victoria Azarenka-Venus Williams
typ: 1
Kurs:2,20
stawka:100 zł
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Sledziłem drogę do finału obu Pań. Według mnie lepszy tenis prezentuje Azarenka. Po zmianie trenera zaczęła grać dużo lepiej. nie gra już tak nudno i schematycznie jak można to było zaobserwować rok temu. Często teraz schodzi odważnie do siatki i co najważniejsze jest przy niej skuteczna, co pokazał chociażby wczorajszy mecz z Polką. Ponadto dużo spokojniej reaguje gdy traci pkty bądz gemy. Potrafi się wtedy jeszcze bardziej zmobilizować i przełamać rywalkę. I to będzie według mnie decydujący element który pozwoli tryumfować Azarence.
Venus też prezentuję się dobrze, aczkolwiek nie tak rewelacyjnie jak białorusinka. Wczoraj chwilami miała problem z Sahar Peer gdy ta odważnie atakowała.
Ja w betsafe mam kurs 2.05 na Azarenke. Szanse według mnie 55% - 45% na korzyść Viktorii. Co skłania mnie do zagrania tego typu za średnią stawkę.
Typ:
Victoria Azarenka-Venus Williams 2.05 ⛔
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ja nie bardzo rozumiem o czym Wy piszecie a juz tymbardziej kolege powyzej, ktory daje rozklad szans 55 do 45 jezeli juz chcialby tak pisac to 50 do 50 ale nie tak. Co do obu Pan powiem tak. Ogladalem mecz azarenki wczoraj z Radwanska i gdyby nasza nie byla taka slaba jaka jest pod wzgledem wykorzystywania szans to by ten mecz spokojnie wygrala. Zwyczajnie Radwanska jak zwykle zamiast grac crossy to pileczka w srodek a co tam ale co bylo najwazniejsze w tej kwestii to to, ze Azarenka spokojnie dawala sie rozrzucac po korcie i nie kontrolowala tych wymian do momentow bledow Jusi jak to bedzie wygladac w dzisiejszym meczu powiem tak. Williamsowa dysponuje porazajacym serwisem jak na kobiete, prawie kazda tenisitka ma problemy z taka sila oraz na dodatek Williams uderza pilke z duza sila w boki kortow co jak dla mnie jednoznacznie wykonczy Azarenke(zwyczajnie zameczy ja rozrzucajac po korcie), ktorej jedyny dodatni w porownaniu z Williams aspekt tenisowy to szybkosc. Warto tez pamietac typujac to spotkanie o tym jakie problemy Azarence zdarzaja sie z serwisem a return wielkiej siostry odrazu bedzie nadzwyczajnie mocny w boczne strony kortu. Oby sie tylko Williams chcialo to jej zwyciestwo nie bedzie zadnym problemem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
refleks napisał: &quot;Ogladalem mecz azarenki wczoraj z Radwanska i gdyby nasza nie byla taka slaba jaka jest pod wzgledem wykorzystywania szans to by ten mecz spokojnie wygrala.&quot;
Według mnie równie dobrze można powiedzieć, że gdyby Peer nie była &quot;taka słaba jaka jest pod względem wykorzystywania szans&quot; to by mecz z Venus wygrała i była w finale.
Zgodzę się,że serwis Williams jest zabójczy,ale nie zgodzę się że to Radwańska wczoraj kontrolowała wymiany,że Azarenkę rozrzucała po korcie. Piszesz najpierw to,a za chwilę że jedyny plus Azarenki to szybkość. Skoro tak, to chyba dla szybkiej zawodniczki nie stanowi problemu to,że jest rozrzucana po korcie. Czy jestem w błędzie?!
Prawda jest taka,że mecz wygrywa ten kto wykorzysta słabości przeciwnika a sam popełni jak najmniej błędów własnych,ale to oczywista oczywistość;) A jak będzie zobaczymy za kilka godzin ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom