>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bogota, Dubaj & Memphis, 14.02-22.02.2010r

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Barclays Dubai Tennis Championships
Miejsce : Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ranga turnieju : Premier &quot;5&quot;
Data : 14.02-20.02 2010 r.
Nawierzchnia : Hard
Pula nagród : 2.000.000 $
Rozmiar drabinki : 56S/28D
Oficjalna strona : www.barclaysdubaitennischampionships.com

The Cellular South Cup
Miejsce : Memphis, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : International
Data : 14.02-20.02 2010 r.
Nawierzchnia : Indoor hard
Pula nagród : 220.000 $
Rozmiar drabinki : 32S/16D
Oficjalna strona : www.memphistennis.com

Copa BBVA Colsanitas

Miejsce : Bogota, Kolumbia
Ranga turnieju : International
Data : 15.02-21.02 2010 r.
Nawierzchnia : Clay
Pula nagród : 220.000 $
Rozmiar drabinki : 32S/16D
Oficjalna strona : www.copacolsanitas.com

Zapraszam do pisania analiz!
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
petkovic - alona bondarenko (petkovic wygra przynajmniej jednego seta ) 1.75 bwin✅

bardzo podobała mi się gra petkovic w paryżu, dobra gra z głębi kortu. na seta powinno wystarczyć.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Errani - Yakimova @ 1.20 ✅ 6/0 6/4
Sara turniejowa #3 chyba najlepiej jak mogła wybrała turniej w tym tygodniu na mączce na której jej styl najlepiej pasuję, głębokie zagrania, czekania na błąd rywalki i nie taki lipny serwis jak na kobietę powinno starczyć na pierwsze przebicia się w turnieju. Włoszka powinna wypaść najlepiej według mnie z zaplecza dziewczyn z Italii na nawierzchni ceglanej, a pierwsze spotkanie jest jak najlepsze ponieważ gra już nie z taką dobrą Yakimowąa a Errani ma za co się odegrać bo parę ładnych lat temu przegrała z Rosjanką 1/6 6/0 6/7.
 
B 0

bchr

Użytkownik
Radwańska A. vs Sevastova A.
Radwańska -1,5 seta kurs. 1,35✅

Czink M. - Pennetta F.
Pennetta - 1,5 seta kurs. 1,46✅

Patrząc na ostatnią formę Radwańskiej i Pennety, handi całkiem możliwe do pokrycia. Radwańska na 9 miejscu, przeciwnik na 84. Miedzy nimi, nie było jeszcze pojedynku. Mecze Radwańskiej z lutego to wygrana z Flipkens oraz przegrana z Wickmayer. Mam nadzieje, że tym razem gładko wygra swój pierwszy mecz w tym turnieju i przejdzie dalej. Co do Pennetty, to jest w dobrej formie, doszła do finału w Paryżu, może być trochę zmęczona tym szybkim przemieszczaniem z turnieju na turniej, ale powinno być dobrze w tym pierwszym meczu, wiedząc, że gra z 44 rakietą WTA. Węgierka ostatnio grała na AO i przegrała już w R128 z 68 - Voegele, Stefanie, po zaciętym meczu.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
peer - razzano 1 1.32 bwin &lt;----- 100%✅
garbin - pawliuczenkova 2 1.38 bwin✅
AKO 1,82

razzano totalnie bez formy,wygrala z kelnerka sfar i to bez błysku wciąż. peer rozrzuci ją po korcie i tyle.
stosur zagrala beznadziejnie,a garbin ledwo ledwo... ja pokonala. paw. forma wzrostowa,ladny mecz z dementieva w Paryzu. spokojnie Wloszkę &quot;powiezie&quot;
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
C. Black/L. Huber - V. Azarenka/S. Kuznetsova 1 1,80 8/10 Bwin

Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów na najbliższe spotkania tenisa.Doświadczona para debla Black/Huber(skupiająca się tylko i wyłącznie na grze w parach) kontra para z łapanki Azarenka/Kuznetsova(chociaż pare występów razem na swoim koncie mają).Wg mnie kurs jaki ma w swojej ofercie Bwin jest promocją.Ja rozumiem,że zarówno Azarenka jak Kuznetsova osiągają bardzo przyzwoite wyniki i wogle,ale we środe zmierzą z nr 2 w świecie debla(bo wg mnie siostry Williams są lepsze).Nie ma co owijąć w bawełnę bo każdy wie,że Black/Huber niemal w każdej imprezie osiągają finał a czy Azarence czy też Kunetsovej wyników w grze deblowej brakuje.Stawiam po prostu na doświadczenie i wg mnie o wiele lepszą,bardziej zgraną parę a kurs jaki oferuje nam Bwin wg mnie jest bardzo apetyczny.W H2H 2-0 dla pary Black/Huber.Mnożnik zapewne ze względu na krecz w niedzielnym finale Huber,ale uważam,że jak już podejmą walkę to i przechylą szalę na swoją korzyść.Mecz we środe...

I polecam na jutro jeszcze taki dubelek:

J. Knowle/R. Lindstedt -T. Ascione/M. Baghdatis 1 1,39
Alicia Molik (AUS) - Anna-Lena Groenefeld (GER) 2 1,50

Ako:2,09 5/10

Ostatnio Knowle/Lindstedt zaczęli ze sobą często grać,co prawda wyniki może nie są jakieś powalające,ale potrafili powalczyć z Nestorem i Zimonjicem(5:7 6:7) to i wygrają z deblem z łapanki Ascione/Baghdatis.Knowle/Lindstedt bardzo doświadczeni gracze jeśli chodzi o debel a para francusko-cypryjska niema pojęcia o grze podwójnej i przede wszystkim tu upatruje zwycięzca.Drugi typ bardziej na czuja,Groenefeld wg mnie lepsza i tak też stawiam o Molik bez większych wyników w ostatnim czasie,Groenefeld w sumie też,ale wygrane w Fed Cup z Safarovą 6-2 6-2 i Kvitovą 4-6 6-3 6-2 zrobiły na mnie wrażenie i stąd ten typ na nią.

Peer-Razzano 1 1,36 8/10
Peer(-3,5 gema)-Razzano 1 1,72 5/10

Razzano widziałem przy okazji turnieju w Paryży w minionym tygodniu i po prostu grała słabo mając tylko przebłyski niezłej gry ulegając Schnyder 3-6 6-7.Peer z kolei ostatnio całkiem przyzwoite wyniki poza wpadką z Safarovą,widać,że forma jest i uważam,że Razzano w takiej formie niema szans z Peer i Shahar przejdzie do kolejnej rundy eliminując Włoszkę.W H2H 2-1 dla Razzano,ale dawno i nie prawda
 
F 0

filweb

Forum VIP
Melanie Oudin - Alexa Glatch 2 3.57
Zmęczona trudami turnieju w Paryżu ( inna strefa czasowa ) i mega, mega chimeryczna Mel Oudin kontra inna utalentowana Amerykanka - Alexa Glatch. Przeszła tu kwalifikacje i co najważniejsze, nie musiała przelatywać połowy świata, żeby móc tu zagrać ???? . H2H 1-0 Glatch.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Mam pytanie. Czy dokopał się ktoś może do jakiś wywiadów, czegokolwiek na temat Vaidisovej? W zeszlym seoznie Czeszka grała dno, ale jeszcze doskonale pamietam co kiedys robila z przeciwniczkami niżej notowanymi ( a czasem i wyżej ). Kursy ok 2.10 na Nicole kusza strasznie, ale w zeszłym roku parę razy wierząc że wróci do dawnej dyspozycji, kilkukrotnie przegrywałem kase przez nią. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info na temat Nicole ;)
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
nie graj tego. ostatnio komentator euro wspomnial o niej i nie wiem czy dobrze uslyszalem,ale w zeszlym roku w turniejach nizszej rangi nie wygrala.... ani jednego meczu:cool:
sorki macmaster ... jednak vaidisova wygrała... schiza po radku stepanku poszła w siną dal hehe;)
odnośnie typu przeciwko Oudin to z całym szacunkiem filweb, ale nie widzę najmniejszych szans dla Glatch. Obie Amerykanki, to wystarczający powód by Oudin nie odpuszczała meczu. Po Paryżu miała ładnych pare dni aby spokojnie się przyzwyczaić do Memphis. Glatch fakt... przeszła kwale,ale gra jej szła jak krew z nosa. oba mecze trzysetowe z marnymi przeciwniczkami. I prędzej liczyłbym na zmeczenie tej Glatch niz fochy Oudin.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
radwanska - pennetta 2 1.76 bwin

taki kurs to prezent i uważam,że będzie leciał w dół. Polka przegra to spotkanie bez dwóch zdań. Włoszka w dobrej formie, Radwanska przeciwnie. Warunki atmosferyczne tez na korzyść Flavii, która przecież dobrej ostatnio petkovic dała w meczu tylko jedna szanse breakpointową i ją obroniła. Z tego co słyszałem Radwańska wcale nie &quot;szalała&quot; w swoim pierwszym meczu w dubaju. Dla mnie pewny typ i gram to grubo,polecam⛔⛔⛔

????Ja nie wiem,albo sie poddaje mecz przed meczem bo coś &quot;rzekomo&quot; boli,albo sie wychodzi na kort i walczy. Flavia zdecydowanie wyszła na kort i odpuściła,zeby nie powiedziec &quot;sprzedala&quot; ten mecz. Po takim zachowaniu pani pennecie dziekujemy jesli chodzi o bukmacherke. Nie bylo momentu,zeby widać bylo,iz cos ja nagle zabolalo,wczoraj tez wszystko ok,jednym słowem... wałek!


kolejny meczyk...

peer-wozniacki (peer wygra przynajmniej jednego seta) 1,77 bwin✅
mozna to zagrac razem z pennetta w zaleznosci od staweczki. peer ma forme, safarova grala swietnie w paryzu i tylko dlatego peer przegrala tam,zreszta po wyrownanym pierwszym secie. tutaj bedzie chec rewanzu za 6-4 6-0 w AO 2010.... Mysle ze to pierwszy set padnie lupem peer,a jak nie pierwszy to drugi. bedzie walka na pewno, nie zdziwie sie jesli to peer wygra mecz. jesli nie mecz,to set pewny jak dla mnie;)
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Witam jestem tu nowy na forum gram już od 6 lat mam nadzieję że komuś pomogę wygrac jakieś pieniądze i mam nadzieję że pomożecie mi w analizie meczu jakbyście wiedzieli kto w jakiej formie jest w tenisie i mnie poprawili wielkie dzięki z góry ???? a zatem na dzisaj stawiam za wyższą sumę na Justynkę do 3 miejsca i Kvitovą-Krajicek obstawiam na Kvitovą która w pierwszej rudznie wygrała gładko a gra z tenisitką która meczyła się po 3 setowym pojednyku Krajicek, Michaella kontra Schruff, Julia 2:1 26 61 62 niezbyt znaną ale to nie jest najważniejsze ostatnia forma Kvitovej jest dośc wysoka przytoczę ostatnie wyniki 14/02-10 R32 Kvitova, Petra kontra Cohen-Aloro, Stephanie 2:0 64 60
Gra pojedyncza
Data Runda Mecz Wynik Sety
07/02-10 Kvitova, Petra kontra Groenefeld, Anna-Lena 1:2 64 36 26
06/02-10 Kvitova, Petra kontra Petkovic, Andrea 2:0 64 64
przegrała z Groenefeld lecz ta jednak to zdecydowanie wyższa półka niż Krajicek
Jak chcecie skomentowac ten typ to wielkie dzięki z góry ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zvonareva V.-Azarenka V. 1 1,90 8/10 Bwin
Zvonareva ostatnio w ostrym gazie od AO.8 meczy rozegranych-8 wygranych i tylko 2 stracone sety,co prawda przeciwniczki wymagające mocne niemiała,ale wygranie 6-3 6-2 dzisiaj z Jankovic robi wrażenie.Azaranka z kolei 2 tygodnie temu kreczowała i od tamtej pory rozegrała tylko 2 pojedynki z Bodarenko,który przy wyniku 1-4 poddała mecz i z przeciętną Groenefeld wymęczyła zwycięstwo 6-1 4-6 6-3.Biorąc pod uwagę w jakim gazie jest Zvonareva i niezbyt wysoką formę Azarenki uważam,że postawienie w kierunku Very jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza,iż kurs jak proponuje Bwin jest mocno kuszący.W H2H Vera prowadzi 4-1,na AO Zvonareva przegrała właśnie z Victorią więc czas na odwet...
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
A co myślicie o jutrzejszym meczu Radwańskiej? Panuje powszechna opinia, że jest bez formy, a jej przeciwniczka pokonała dzisiaj nie byle kogo, bo Kuznetsovą, po naprawdę niezłej grze. Dysponuje ona dobrym serwisem i silnym uderzeniem. Może być ciężko ją przełamać, a jej forhend w połączeniu z drugim serwisem Agnieszki.. Kurs &gt;3 kusi, choćby za drobne.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dla pseudokibiców z Polski Agnieszka zawsze będzie bez formy. Tymczasem, znaczna poprawa serwisu, jego siły i skuteczności, powoli daje nadzieje na realny awans do czołowej piątki rankingu. Jeśli Wozniacki mogła być trzecia, to dla Agi zajęcie podobnej lokaty nie powinno być problemem.
Co do samego spotkania - widziałem dziś 1,5 seta meczu Agi i ostatniego seta spotkania Kulikovej. Rosjanka grała momentami fantastycznie, ale Radwańska nie raz pokazywała, że spokojnie radzi sobie z takimi &quot;rewelacjami&quot; - vide mecz z Oudin podczas Wimbledonu. Kurs 1,37 na Polkę jednak nie zachęca.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ja Radwańskiej nie widziałem w akcji od dłuższego czasu, opieram się tylko na wyczytanych opiniach o jej braku formy. Trzeba też wziąć pod uwagę, że dzisiaj Rosjanka spędziła na korcie ponad 3 godziny i był to jej bodaj 5 mecz w tym turnieju (kwalifikacje), a Agnieszka miała spacerek.
 
H 28

henka

Użytkownik
Regina do odstrzalu dzisiaj z Agą... Kuza wyrzucala wszystko co sie dalo, a jak sie nie dalo wyrzucic do waliła w siatke grin mysle nad jakims underem albo clear 2-0
 
H 28

henka

Użytkownik
Dla pseudokibiców z Polski Agnieszka zawsze będzie bez formy. Tymczasem, znaczna poprawa serwisu, jego siły i skuteczności, powoli daje nadzieje na realny awans do czołowej piątki rankingu. Jeśli Wozniacki mogła być trzecia, to dla Agi zajęcie podobnej lokaty nie powinno być problemem.

Co do samego spotkania - widziałem dziś 1,5 seta meczu Agi i ostatniego seta spotkania Kulikovej. Rosjanka grała momentami fantastycznie, ale Radwańska nie raz pokazywała, że spokojnie radzi sobie z takimi &quot;rewelacjami&quot; - vide mecz z Oudin podczas Wimbledonu. Kurs 1,37 na Polkę jednak nie zachęca.
Fantastycznie?

Kuza miała 4-1 i oddała mecz po własnych błedach :;/:
 
B 0

bchr

Użytkownik
Fantastycznie?

Kuza miała 4-1 i oddała mecz po własnych błedach :;/:
Zgadzam się, oglądałem cały mecz i nie było jakichś większych serii Kuznietsovej, co mogła po dobrej akcji wykończyć, to waliła po autach. Kulikowa dobra forma, ale dostała niezły prezent, bo grała bez błędów i to zaowocowało 2:1. Nie widziałem meczu Radwańskiej, ale bez formy też by było jej ciężko pokonać Pennette, która dobrze sie ostatnio prezentuje.
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Witam wszystkich. Chcę napisac troche o meczu Radwańskiej. Wszyscy sie rozpisuja jaki to wielki wynik pokonac Kuzniecova ale tak szczerze piszac ogladalem ostatnie jej mecze i naprawde nie prezentowala sie zby rewelacyjnie. Nabrala masy (nie koniecznie miesniowej-tak samo jak Petrova) i to widac na korcie- wiecej siły mniej techniki, cos za cos. Kuzniecova jakby wypalona juz tym sportem, swoje juz w zyciu zarobila. Wiec czas na mlodsze pokolenie, ktore chce na te szczyty dostac. Radwanska nie gra tak źle, pokonala zawsze groźną Flavie (bardziej agresywna niz Kuznietsova- to typ zawodniczki walczacej-dlatego lubie ja za to). Reasumujac Radwanska jak dla mnie powinna wygrac ten mecz bez wiekszych problemow. Turniej w Dubaju nie jest jakims tam challengerem, gra sie o powazne stawki.Sporo punktów do klasyfikacji. Motywacja dla rodziny Radwańskich jest napewno. Ojciec jej nie odpuści ???? . P.S. Obym sie nie mylil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom