>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Acapulco & Kuala Lumpur, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis wta Acapulco 1:00 29.02.2012
Cadantu - Kraijcek
typ: 2-0
2.90
BAH
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w Acapulco Rumunka, Alexandra Cadantu spotka sie z Holenderka Kraijcek. Bukmacherzy niejednoznacznie stawiaja w roli faworytki Rumunke. Holenderka to zawodniczka przede wszystkim kortow szybkich, nie ziemnych, takich jak w Acapulco. Kraijcek preferuje ofensywny tenis i na cegle nie czuje sie zbyt dobrze. Zupelnie przeciwnie Rumunka. Cadantu wygrala jak do tej pory 8. turniejow na ziemi z cyklu ITF, nie powtarzajac ani jednego triumfu na innej nawierzchni. Obie juz spotkaly sie na korcie ziemnych w Ołomuńcu, w ubieglym roku wtedy pewnie, w dwoch setach zwyciezyla Rumunka. Uwazam, ze dzis powinno byc podobnie. Tym bardziej, ze Cadantu jest ostatnimi czasy dobry turniej, a dla Kraijcek bedzie to pierwszy turniej w tym sezonie na cegle.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Garcia - Jankovic? Ten mecz to parodia miesiąca kto widział ten miał niezły ubaw, a kto postawił pieniądze ten musiał patrzeć z żalem na to co robią obie zawodniczki. To co grała Jelena to totalny wstyd i obciach na miejsce które zajmuję. Piłki w 3 secie waliła na pałkę na oślep a nóż widelec trafie w kort. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobiła. Garcia niech idzie na naukę serwisu ponieważ podczas serwowania piłka leciała o jakieś 180 stopni w drugą stronę. Dziewczyny w 3 secie grały jak na paraolimpiadzie. Zastanawiałem się przez chwile czy sobie celowo jaja na korcie nie robią. Ten mecz mogła każda z nich wygrać. Obie siebie warte były w tym spotkaniu. Jeszcze takiej kpiny w wykonaniu kobiet na tym poziomie tenisa nie widziałem. Gdyby obie zawodniczki miały numer 200 lub ponad bym zrozumiał. Chociaż nie wiem czy nie obraziłem właśnie dziewczyn z rankingu 200 i więcej.
by scotratez
heh, troche nie rozumiem tego rozgoryczenia
Garcia grała na swoim poziomie
Jaknovic grała najprawdopodobniej z obolałą nogą
po za tym widział ktoś żeby co trzeci, czwarty mecz kobiet nie był parodią ?
to wszystko jest całkowicie normalne i wygrywają ci co na live umieją takie rzeczy w porę zauważyć
od kiedy też Jankovic nie należy do nieobliczanych ? od nigdy, po prostu taki wyrobnik, kiedys może coś grała, ale teraz jest kłębkiem nerwów gdy cos nie wyjdzie
ona po prostu jak dość duża liczba kobiet z niższej pozycji rankingu jedzie ku dołowi w całej ciągłości swojego niepowodzenia
teraz warto przyglądnąć się kolejnym chimerycznym z dobrym kursem które o dobrze grze często zapominają ... zresztą sukces w jednej imprezie u zawodniczki dającej z siebie wszystko mimo słabszych umiejętności powoduje naturalnie najczęściej granie bardzo złe w kolejnym turnieju
to nie jest klasa pierwszej 10-tki rankingu a i tam może się trochę podziać
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
po za tym widział ktoś żeby co trzeci, czwarty mecz kobiet nie był parodią ?
podziać
Teraz przestrzeliłeś za wysoko, ponieważ nie przesadzając na 50 spotkań WTA i mam tutaj na uwadze turnieje z podobną drabinką WTA nie spotkałem się z taką parodią. Zdarzają się o wiele rzadziej takie spotkania przynajmniej ja nie widziałem takiego żałosnego serwisu w wykonaniu Francuzki przynajmniej od początku tego roku. Byłem widzem tego spotkania tak więc współczuje tym co grali. A i z drugą rzeczą się Twoją nie zgodzę odnośnie live. Mam na myśli to spotkanie. Powiedz mi w którym momencie było wiadomo na kogo grać? Ponieważ w tym meczu do ostatniej piłki nie wiadomo było która parodia wygra. Myślę że kto gra rozsądnie live takie spotkanie omija szeroki łukiem. Mecz absolutnie nie do obstawiania podczas live. Wszystko się zmieniało z gema na gem. Zgadzam się natomiast z Tobą co do zawodniczek wypadających z górnych półek i rzeczywiście warto na takie uważać albo grać na przeciw. Śmiało mógłbym wymienić 3 z pierwszej 10 które nie zasługują na swoje pozycję.
by scotratez
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
rzadko się zdarza tak dobry mecz na wejście na live
po 10-ciu minutach drugiego seta wziąłem kurs około 3 na Garcie
w drugim secie było widac jak Jankovic po prostu cos boli, myslałem że skreczuje .. tak to wyglądało ... była bezbronna przy mocnym serwisie Garcii jak i przy mocnym returnie na jej backhand
jakoś było tam po równo, ale Jankovic słabła w oczach dosłownie ... czyli idealna sytuacja do stawiania
później w trzecim secie nadal Janković z kłopotami, a Garcia niestety ne wytrzymywala przy najważniejszych bo miala to wygrane ... ale to nic ... co chwilę na Garcie mozna było brac kurs 2-2.5 bo Jankovic nie robiła żadnych postępów
w tie-braku Jankovic zagrała już całkowicie swoje, bo jej psychika puściła jak sie dowiedziała że to już na szczęście tie-break
tym samym na Garcie miałem 70E a na Janković 40E wygranej przy wkładzie 30E
to są najlepsze mecze live na betfair
przecież specjaliści z dużą kasą właśnie na takich dziwacznych meczach wyczuwając trend chwilowy ściagają czasami ogromna kasę
na przykład w tamtym roku ktoś pokazywał że ugrał kilka tysięcy funtów na meczu Radwańska - Woźniacki
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadza się jeżeli wyczujesz możesz zarobić, ale powiem Ci że jeżeli zagrałeś tak jak mówisz w tym meczu to miałeś naprawdę wielkie szczęście. W 3 secie to tibreaku nie musiało dojść. Francuzka miała przełamanie tuż przed końcem i gdyby nie jej &quot;galaktyczny serwis..&quot; wygrałaby i naprawdę granie w takich sytuacjach tak jak mówisz to się nazywa uda się albo nie. 50/50. Nie jestem zwolennikiem takiej gry. W tym meczu wszystko się mogło stać i granie na którąkolwiek w trakcie było loterią. Życzę Ci oczywiście aby jak najczęściej Ci się udawało. Proponuje abyśmy nie robili już tutaj spamu. Zawsze możemy podyskutować na priv.
by scotratez
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
http://www.bmwmalaysianopen.com/news/rain-plays-havoc-schedule
Niestety ale deszcz przerwal 3 z 8 dzisiejszych spotkan. Zostana dokonczone one jutro oczywiscie o ile pogoda na to pozwoli...
W takim wypadku jestem przekonany o tym ze Radwanska nie dotrze do finalu tej imprezy.
Agnieszka napewno chce miec kilka dni wolnego przed tak wazna impreza jak Indian Wells, a na razie nie zapowiada sie na to aby final w Kuala Lumpur odbyl sie 4 marca.
Daje to swietna okazje na stawianie przeciw naszej najlepszej tenisistce i tak mam zamiar wlasnie robic ????
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
http://www.bmwmalaysianopen.com/news/rain-plays-havoc-schedule
Niestety ale deszcz przerwal 3 z 8 dzisiejszych spotkan. Zostana dokonczone one jutro oczywiscie o ile pogoda na to pozwoli...
W takim wypadku jestem przekonany o tym ze Radwanska nie dotrze do finalu tej imprezy.
Agnieszka napewno chce miec kilka dni wolnego przed tak wazna impreza jak Indian Wells, a na razie nie zapowiada sie na to aby final w Kuala Lumpur odbyl sie 4 marca.
Daje to swietna okazje na stawianie przeciw naszej najlepszej tenisistce i tak mam zamiar wlasnie robic ????
jednakże zajrzałem z ciekawości w prognozę pogody i nie prezentuje się zbyt ciekawie
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hmmm czytalem wlasnie zaciekla dyskusje na temat meczu Jankovic i skusilem sie na Craybas po kursie 11.00... Jelena zagrala juz fatalnie 3 set z Radwanska turniej wczesniej, zal i rozpacz... z tego co widze, gry nie poprawila a do tego dochodzi jeszcze jakas &quot;kontuzja&quot;... Moze byc ciekawie...
Zapraszam do dyskusji... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Na pewno warto spróbować przeciwko Jankovic, która też może &quot;odpuścić&quot; ten mecz/turniej. w razie co, najlepiej u buka, który krecz Serbki rozliczy jako wygraną
a Radwańska raczej jednak wygra to spotkanie z Amanmuradovą...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Acapulco 3:30 1.03.2012r
Alberta Brianti - Krajicek M.
typ: 2-0
3.0
Williamhill
Analiza
Dziś w nocy w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w acapulco Wloszka, Alberta Brianti spotka sie z Holenderka Michelą Krajicek. Podobnie jak wczoraj, dzis rowniez stawiam przeciwko Holenderce. Nieco szczesliwie w pierwszej rundzie po trzysetowym pojedynku udalo jej sie pokonac Rumunke Cadantu. Dla Holenderki nie jest to jednak nawierzchnia kortu przystosowana do jej gry. Holenderka zdecydowanie bardziej preferuje nawierzchnie szybsze, dobrze serwuje, gra ofensywnie, bywa jednak tez bardzo nieregularna. Dzis przyjdzie jej sie zmierzyc z wszechstronna zawodniczka w Wloch, Alberta Brianti, ktora na swoim koncie ma porownywalna ilosc sukcesow na korcie ziemnym, jak i twardym. W jedynym finale WTA, byla wlasnie na korcie ceglanym. Wloszka potrafi grac regularnie, na ziemi, potrafi rowniez zagrac nieco bardziej ofensywnie. Wloszka ma jak dla mnie wiecej atutow po swojej stronie na korcie ziemnym i wedlug mnie to ona dzis zwyciezy.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Hmmm czytalem wlasnie zaciekla dyskusje na temat meczu Jankovic i skusilem sie na Craybas po kursie 11.00... Jelena zagrala juz fatalnie 3 set z Radwanska turniej wczesniej, zal i rozpacz... z tego co widze, gry nie poprawila a do tego dochodzi jeszcze jakas &quot;kontuzja&quot;... Moze byc ciekawie...
Zapraszam do dyskusji... ????
To jest kurs na wygraną Craybas czy dokładny wynik? Jak na wygraną to w jakim to buku?
 
J 13

jrq-

Użytkownik
W bet365 masz podobny, Pinnacle też.
Ta Craybas ma jakieś szanse w ogóle? Choć z 10%?
Nie zabije się o własną rakietę?
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Pennetta F. - Arvidsson S. +1,5 seta S. Arvidsson (2.00) ✅
bet-at-home
Nie widzę powodu aby nie spróbować zagrać na Szwedzkę która bardzo ładnie spisuję w tym roku. Włoszka jest bez formy. Jedynie co za nią stoi to nawierzchnia na której statystycznie odnosi sporo zwycięstw w karierze. Dziewczyny grały ze sobą raz jednak było to wieki temu. Wtedy wygrała Włoszka. Szwedzka pokonała w ubiegłym turnieju takie rakiety jak A. Briani, M. Erakovic, L. Tsurenko, H. Watsonwszystkie w dwóch setach. Szwedka na pewno jest w dobrej dyspozycji. Flavia od turnieju Auckland nie może się pozbierać, czy będzie lepiej teraz? W pierwszej rundzie wygrała ze 169 rakietą WTA która notuje bardzo słabą formę wynikiem 6:4 6:2. Jeżeli powrót ma nastąpić teraz to słaby ten wynik. Flavia z pewnością szuka formy na następny większy turniej i nie sądzę aby tutaj biła się za wszelką cenę.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
To jest kurs na wygraną Craybas czy dokładny wynik? Jak na wygraną to w jakim to buku?
na wygraną, w Pinnacle jest dokladnie kurs 11,25. przynajmniej jeden set musi zostać rozegrany, żeby zakład był uznany. ja tam pograłem i liczę, że jeśli będzie kreczowanko to nie w pierwszej partii. nie wiem gdzie obstawiasz, że dziwisz się, że taki kurs jest - w BetFair jest nawet 14, na Bet365 11 i to taka optymalna wartość, najmniej z tego co widze jest 8 u paru bukmacherów.
a czy Craybas ma szanse na wygraną? raczej tylko jak Jankovic pomoże, a ona słynie z przegrywania takich spotkań, w przeciwieństwie do Radwańskiej
P.S. post numer 1000 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
no1-tennis-bet 0

no1-tennis-bet

Użytkownik
WTA Kuala Lumpur

J.Craybas - J.Jankovic

Jankovic w ostatnim swym pojedynku pokazala sie z nedznej strony . Zal bylo patrzec na to widowisko , do tego dochodza problemy zdrowotne , ktore od Fed Cup dokuczaja Serbce.
Craybas to doswiadczona tenisistka , ktora moze i swe najlepsze lata ma za soba , ale z pewnoscia nie odbiega poziomowi gry jaki zaprezentowala Jelena w spotkaniu z Garcia .
Przed Indian Wells - na tym turnieju zawsze wieje niespodziankami - odpadaly tu po # pieknych meczach i Schiavone , i N.Li , i Zheng i wiele innych - dlaczego by i dzis Jelena miala grac o niebo lepiej i na 100% przed wielka impreza?


over 17,5
@ 2,09 Pinnacle
7/10

Powodzenia
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J. Craybas - J. Jankovic +7 gemów J. Craybas (2,10) ⛔
bet365
Jelena gra strasznie nierówno a jej ostatni mecz z Francuzką był parodią tenisa kobiecego. Jelena zapewne pokona niemłodą już tenisistkę jaką jest J. Craybas. Nie doszukiwałbym się sensacji w tym spotkaniu mimo że kurs zachęcający na przeciwniczkę Jeleny. Bukmacherzy z pewnością tak wysokiej linii by nie ustawili gdyby coś się rzeczywiście święciło. Jednak linia gemowa na J. Craybas jest zachęcająca. I patrząc co wyczyniała Serbka ostatnio to po takim kursie można spróbować zaatakować.
by scotratez
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ja to liczyłem na krecz Jankovicz ale nic z tego nie będzie a Craybas no cóż ja bym się wstydził wyjść na kort z takim poziomem po prostu żenujący
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Jak zaprezentowala sie w dzisiejszym spotkaniu Jankowic?
Nadal bylo widac bol na jej twarzy czy wszystko juz z nia w porzadku?
Zastanawiam sie czy zagrac przeciw niej w jutrzejszym spotkaniu z Morita...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no niestety nie oglądałem tej Craybas, nawet nie widziałem nigdy na oczy więc podejrzewam że jak piszecie że tragedia to tragedia, ale jeżeli Jaknovic nadal cos dolega
to moim zdaniem wystarczy że trafi na dobrze serwującą, zwłaszcza taką co drugi serw potrafi zaserwować silniej niz male dziecko i wtedy Janković bedzie zapewne w opałach
a taki fakt zapewne wystarczy że mozna postawić na przeciwniczkę Jankowic +X gema
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom