>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Acapulco & Kuala Lumpur, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Nie sądzę aby Jelena to przegrała ale każdy ma prawo o swojego zdania i życzę powodzenia oczywiście.
S. Errani - F. Pennetta - 1 (2,25) ✅
bet365
Tutaj bardziej przekonuje mnie forma Sary niz Flavi która to co wyczynia ostatnio na korcie to jedna wielka loteria. Średnie występy przeplata z katastrofalnymi. Oprócz S. Arvidsson z która wygrała po 3 setach nie ma się czym pochwalić w tym turnieju. Pozostałe rywalki były do ogrania. Sara pokonała ostatnio R Vinci w dwóch setach. R. Vinci prezentuje zbliżony poziom gry obecnie do Flavi. Uwazam że Flavia nadal nie osiagneła równej formie w tym sezonie dlatego typ kieruje na Sare Errani która także nie gra rewelacyjnie jednak po takim kursie wole się skusić na nią.
by scotratez
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
a ja mysle ze Errani jest w formie, Pennetta niekoniecznie natomiast troche Errani brakuje do Flavii nie mowiac o Vinci - najslabsza z tej trojki. Flavia 2:1 go go
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Vinci prezentuje podobny poziom gry do Pennetty? Spadłem z krzesła...
scatoratez, trafiasz te swoje typy, ale chyba sam o tym wiesz, że męczysz te analizy. Po co pisać bzdury, podaj lepiej suchy typ w swoim temacie i każdy na tym skorzysta.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
scatoratez, trafiasz te swoje typy, ale chyba sam o tym wiesz, że męczysz te analizy. Po co pisać bzdury, podaj lepiej suchy typ w swoim temacie i każdy na tym skorzysta.
Zauważyłem kolego oldhand że to Tobie wyłącznie te analizy przeszkadzają. Znam dużo osób które korzystają z moich analiz. Nie twierdze że zdarzają się analizy słabe które pisze pod wpływem pośpiechu tak jak wczoraj, ale są moje analizy które dużo wnoszą tylko Ty zauważasz te złe zachowując się niczym sęp czychając jedynie na błąd. To że ktoś się nie zgadza z moją interpretacja nie oznacza że pisze głupoty. Szanuje to że są osoby które nie zgadzają się że Vinci nie prrezentuje poodbnego poziomu gry obecnie do Pennetty w przeciwieństwie do Ciebie. Proponuje więc abyś zamknął oczy i ich nie czytał skoro Tobie przeszkadzają bo wiele osób z nich zapewne korzysta. A jeżeli uważasz że mam farta to specjalnie dla takich jak Ty pod spodem jest link do statystyk. Jeżeli chodzi o dyspozycję Vinci uważam że prezentuje się podobnie obecnie do Pennetty i nie zmieniam zdania.
Zwracam wyżej honor do kolegów którzy grali przeciwko Jelenie Jankovic. Jelenka jest jednak grubo pod swoją formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 27

odrzanski

Użytkownik
scotratez musisz się przyzwyczaić do tego typu osobników na tym forum, którzy ciągle się dowalają i czepiają, czasem nawet obrażają. Ja ostatnio grajac na Isie dowiedzialem się, że jestem idiotą i nie znam się na bukmacherce ;) Oczywiście moderator nie zareagowal, ba nawet nie usunal obrazajacego mnie posta bo tutaj ci panowie z obiektywnością są na bakier już od dłuzszego czasu, mają swoich wybranych koleżków którzy mogą wszystko tutaj wypisywac a inni odrazu dostają ostrzezenia, za byle g ówno Tak czy tak, to gratuluje Ci skutecznosci, czesto sugeruje sie Twoimi typami, a jak mam podobne zdanie co do jakiegos meczu i widze, ze masz podobne to upewniam się żeby to zagrać. Zreszta w bukmacherce najwazniejsza jest skutecznosc, a nie pseudo analiza na milion znaków, a skutecznosc w granicach 10%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 32

gosc83

Użytkownik
Hsieh-Martic
Typ:1
Kurs:1.55
Bukmacher:Expekt
Dojdzie dziś do finałowego spotkania w Kuala Lumpur, Tajwanka zmierzy się z nieżle dysponowaną Chorwatką, o ile niektórych może przekonuje jej wygrana nad Jankovic o tyle mnie w żaden sposób, Jankovic zagrała na luzie i widać było że jej nie zależy na tyle by przejść do finałowej rundy, Hsieh wygrała w niezłym stylu z Danilidou, natomiast Martic zagrała 4 mecz 3setowy z rzędu więc musi się to odbić na zdrówku tym bardziej że bardzo krótko po meczu półfinałowym mamy finał, jestem pewny tego typu tak prawie tak jak wczoraj Federera choć nie ukrywam że pomimo większego kursu na mistrza byłem bardziej pewny wczorajszej wygranej aniżeli dzisiejszej Hsieh, piękna, opłacalna lokata(55%to nie jakieś 6% w dodatku wypłacane po kilku dniach a nie po roku czasu) warto, pozdrawiam życząc miłego dnia.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Hsieh-Martic
Typ:1
Kurs:1.55
Bukmacher:Expekt

Dojdzie dziś do finałowego spotkania w Kuala Lumpur, Tajwanka zmierzy się z nieżle dysponowaną Chorwatką, o ile niektórych może przekonuje jej wygrana nad Jankovic o tyle mnie w żaden sposób, Jankovic zagrała na luzie i widać było że jej nie zależy na tyle by przejść do finałowej rundy, Hsieh wygrała w niezłym stylu z Danilidou, natomiast Martic zagrała 4 mecz 3setowy z rzędu więc musi się to odbić na zdrówku tym bardziej że bardzo krótko po meczu półfinałowym mamy finał, jestem pewny tego typu tak prawie tak jak wczoraj Federera choć nie ukrywam że pomimo większego kursu na mistrza byłem bardziej pewny wczorajszej wygranej aniżeli dzisiejszej Hsieh, piękna, opłacalna lokata(55%to nie jakieś 6% w dodatku wypłacane po kilku dniach a nie po roku czasu) warto, pozdrawiam życząc miłego dnia.
Jankovic nie zależało? Chyba żartujesz? Widać było pełne zaangażowanie. Martic zagrała kolejny bardzo dobry mecz, ale te 3 h w upale na korcie powinny zrobić swoje.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Pliskova - K. C. Chang - 2 (1,83) ⛔ Pennetta F. - Arvidsson S. +1,5 seta S. Arvidsson (2.00) ✅ J. Craybas - J. Jankovic +7 gemów J. Craybas (2,10) ⛔ S. Peng - P. Martic - 2 (2,45) ✅ S.W.Hsieh - E. Daniilidou - 1 (1,66) ✅ P. Martic - J. Jankovic - 0:2 (1,50) ⛔ S. Errani - F. Pennetta - 1 (2,25) ✅
zysk jednostkowy: ✅1,36
Yield turnieju: ✅19,42%
Skuteczność: 57%
Turnieje dobiegły właściwie końca i umiarkowanie jestem zadowolony chociaż mogło być oczywiście zawsze lepiej. Dziękuje wszystkim za analizy w tym temacie które mi jak zwykle pomagały, mam nadzieje że moje typy także pomogły. Życzę wszystkim wysokich wygranych w Indian Wells!
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom