>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Acapulco & Kuala Lumpur, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
J. Dokic @ 1.610 (Pinnacle) ✅
Po Dokic można się wszystkiego spodziewać, ale tutaj broni tytułu, więc powinna się postarać. Rywalka z potencjałem, ale ostatnio bez wyników. Mladenovic raczej nie lubi się bronić, a Dokic lubi wymianę ciosów. Nie powinno być tutaj za dużo biegania i to również odpowiada Jelenie. Mladenovic jest zdolna do pokonania Dokic, jednak po takim kursie można zagrać win Australijki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kuala Lumpur 15-00 27.02.2012
Nara - Lertcheewakarn N
typ : -1.5 seta Nara
3.46
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w malezyjskim kuala lumpur Tajlandka Lertcheewakarn spotka sie z Japonka Nara. Tajlandka nie wygrala jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie w cyklu wta. Przegrala zarowno w I rundzie kwalifikacji podczas australian open, jak i w I rundzie w Pattaya City. Ulegala kolejno w dwoch setach Alison Riske i rodaczce jej dzisiejszej przeciwniczki Misaki Doi. Nara wystapila w turnieju kwalifikacyjnym do wielkoszlemowego Australian Open i byla bliska awansu do turnieju glownego, przegrala w finalowej rundzie kwalifikacji z Savinykh, pokonujac wczesniej Knapp i Karatancheva. Podczas Fed Cupu rowniez pomogla swojej reprezentacji, pokonala Rampre w dwoch partiach. Zupelnie nie rozumiem faworyzowanie przez niektorych bukmacherow Tajlandki. Uwazam, ze Japonka to zawodniczka napewno duzo bardziej regularna. Sadze, ze to dzis przewazy o jej zwyciestwie.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Radwanska A.(-6.5)-Amanmuradova 1 1,85

Agnieszka 1. od bardzo dawna zwycięstwo w tak znaczącym turnieju. Na pewno nie odpuści turnieju w Kuala Lumpur, ponieważ jak wszyscy wiemy jest to taki pracuś że jeżeli zdrowie by pozwoliło brałaby udział w każdym turnieju rangi WTA. Akgul zawodniczka już 28-letnia nie osiągająca wielkich sukcesów. A jak wielu Agnieszka uwielbia takie przeciwniczki. H2H 1-0 na korzyść Isi, ale mecz z 2008r. w dodatku na clayu, który jest najgorszą nawierzchnią dla Agi. Myślę że teraz pełna pozytywnego nastawienia po zwycięstwie znów będzie chciała zawojować ten turniej. Uważam po prostu że warto brać handi na naszą rodaczkę jeżeli nie gra z TOP10, bądź zawodniczkami leworęcznymi, dlatego tak też biorę i tym razem
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Radwanska A.(-6.5)-Amanmuradova 1 1,85

Agnieszka 1. od bardzo dawna zwycięstwo w tak znaczącym turnieju. Na pewno nie odpuści turnieju w Kuala Lumpur, ponieważ jak wszyscy wiemy jest to taki pracuś że jeżeli zdrowie by pozwoliło brałaby udział w każdym turnieju rangi WTA. Akgul zawodniczka już 28-letnia nie osiągająca wielkich sukcesów. A jak wielu Agnieszka uwielbia takie przeciwniczki. H2H 1-0 na korzyść Isi, ale mecz z 2008r. w dodatku na clayu, który jest najgorszą nawierzchnią dla Agi. Myślę że teraz pełna pozytywnego nastawienia po zwycięstwie znów będzie chciała zawojować ten turniej. Uważam po prostu że warto brać handi na naszą rodaczkę jeżeli nie gra z TOP10, bądź zawodniczkami leworęcznymi, dlatego tak też biorę i tym razem
Czytam i płaczę ( choć tekst pogrubiony wartko mnie rozśmieszył )

Aga przed chwilą wygrała dość duży turniej. Za tydzień czeka ją kolejny duży turniej: Indian Wells. Nie wiem i nie rozumiem jaką motywację mogłaby ona tutaj mieć? Startuje, bo zapewne chce spełnić narzucone przez WTA wymagania i szczerze mówiąc nie zdziwię się jak odpadnie już w pierwszej rundzie. Wygrywać cały turniej byłoby dla Niej w tym momencie bardzo bezsensowne...

Co do typu to nie mówię, że nie wejdzie, jasne, jak Aga podejdzie do tego choćby w połowie zmobilizowana to wejdzie spokojnie, ale nie zdziwiłbym się gdyby podeszła, trochę poodbijała i np skreczowała. Dla mnie znaczący No-Bet, może pokuszę się za grosze o postawienie przeciwko naszej rodaczce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 47

all_in

Użytkownik
Post no offence.
Radziłbym sprawdzic pewne statystyki. Pisząc o kreczu ja w tym wypadku dostaje zwrot, ale Agnieszka od 2009 tylko raz kreczowała w starciu z Caroline Wozniacki, także za bardzo nie liczę na poddanie przez Agę, oczywiście mówimy o umówionym kreczu nigdy nie mamy wpływu na kontuzję odniesioną podczas gry. Biorąc pod uwagę ostatnie ponad 2 sezony, Agnieszka odpadała 3-krotnie w 1. rundzie turniejów, mianowicie:
- Eastbourne 2010 z Azarenką
- Pekin 2010 z Kerber (w poprzednim turnieju kreczowała z Caroliną)
- Doha 2011 z Safarovą
Azarenka i Safarova wiedomo nie leżą Adze co wszyscy wiemy. W Pekinie musiała wystąpic gdyż broniła finału z ubiegłego sezonu, niestety po tym meczu ogłosiła prawie 3-miesięczną przerwę z powodu kontuzji.
Agnieszka jest turniejowym pracusiem, tylko dzięki temu doszła tak wysoko, ponieważ niestety ale uważam że finał turnieju wielkoszlemowego jest dla niej nieosiągalny( niestety, gdyby zaczęła ostro pracowac na siłowni kosztem 1 sezonu mogłoby to wyglądac inaczej) dlatego ciułając punkty jest tak wysoko za co jej chwała. Może się sprawdzic Twoja teoria, ale ja uważam że nie mając żadnych przesłanek odnośnie kontuzji akurat w przypadku Agnieszki trzeba bardzo uważac w typowaniu na niespodziankę
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Radwańska pojechała do Kuala Lumpur bo po 1 to dobre przetarcie przed Miami i Indian Wells (wcale nie narzuciło to WTA tylko sama tak zdecydowała po namowie ze sponsorem głównym w Kuala Lumpur), po 2 bo dostanie wysokie startowe w granicach 100-150 tys dolarów a biorąc pod uwagę jakie zawodniczki wystartują (najgroźniejsza Jankovic, którą ostatnio ograła) nie powinna mieć większych problemów z wygraną, po 3 turniej w Malezji kończy się 5 marca, Aga na Indian Wells ma 1 rundę free więc zacznie koło 10, więc ma kiedy odpocząć. Więc sam zanim zaczniesz kogoś oczerniać to jasmin_Bogow zastanów się co piszesz bo faktycznie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z twoich wypocin.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Radwańska pojechała do Kuala Lumpur bo po 1 to dobre przetarcie przed Miami i Indian Wells, po 2 bo dostanie wysokie startowe w granicach 100-150 tys dolarów a biorąc pod uwagę jakie zawodniczki wystartują (najgroźniejsza Jankovic, którą ostatnio ograła) nie powinna mieć większych problemów z wygraną, po 3 turniej w Malezji kończy się 5 marca, Aga na Indian Wells ma 1 rundę free więc zacznie koło 10, więc ma kiedy odpocząć. Więc sam jasmin_Bogow zastanów się co piszesz bo faktycznie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z twoich wypocin.
Świetne przetarcie, biorąc pod uwagę, że przed chwilą wygrała cały turniej i długa gra w KL tylko dodatkowo ją osłabi przed 10x ważniejszym turniejem.
Co mnie obchodzi kto gra w tym turnieju? Turniej jest słabo notowany i słabo finansowany, jak dla mnie mogłaby tu nawet grać cała pierwsza dziesiątka, to nie ma nic do rzeczy!
A co do tych 100-150tysięcy startowego to świetny podałeś argument - rozumiem, że zabiorą je jej jak odpadnie w pierwszej rundzie?
Btw co do Kuala Lumpur i startu. Nie wiem czy to wiesz, ale zawodniczki z czołówki mają przymus wystąpienia w kilku niższych turniejach...;] Podejrzewam, że KL gra dla Agi taką właśnie rolę.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Twój jest za to zajebisty, odpadnie w 1 rundzie po kreczu bo chce więcej odpocząć przed turniejem większej rangi (hahaha). Jej występ nie został narzucony z góry, zawodniczka z topu ma prawo wybrać 1 turniej w ciągu roku mniejszej rangi i teraz widocznie stwierdziła, że to jej się opłaci. Dostanie w sumie sporą kasę, może cały czas podkreślać swoją wysoką formę również wygrywając w takim turnieju, ponadto podkreśla, że nie jest jeszcze bardzo zmęczona a gra z Amanmuradova będzie dla niej dobrym treningiem. Aga podkreśla, że chce tu zwyciężyć i na pewno poważnie myśli o wygranej tu, nie ma mowy o odpuszczaniu. Ty pewnie byś tak zrobił na jej miejscu ale z całą pewnością Agnieszka nie należy do osób odpuszczających ani chciwych.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wątpię, żeby Radwańska wygrała ten turniej (choć nie wykluczam takiej opcji, może po prostu zagra na 30% swoich możliwości i to wystarczy? ;)), ale pierwszy mecz raczej wygra, bo wypada. To turniej pokazowy, &quot;wejściowe&quot; zgarnie i o więcej nie ma sensu się męczyć. Argument z 5 dniami przerwy do IW - dobry. Argumenty jasmin_Bogow - również dobre. Raczej warto spróbować po tym kursie 15 na Amanmuradovą, kto jak kto, ale ja bym nie odpuścił... Kreczu na pewno nie będzie, jak już to wtopi w 3 setach.
Wozniacki podobnie miała z turniejem w Warszawie. Kurs na jej zwycięstwo w turnieju był w granicach 3-3,5 czyli bardzo niski, była murowaną faworytką w sumie, a jednak odpadła w pierwszej rundzie. Oczywiście, że celowo. Należy pamiętać, że Agnieszka nie jest sprzedawczykiem w przeciwieństwie do Dunki. &quot;Aga podkreśla, że chce tu zwyciężyć i na pewno poważnie myśli o wygranej&quot; - Wozniacka tez mówiła, że fajnie by było wygrać turniej na kortach Legii. Dziękuję, dobranoc.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Coś ciekawego na jutrzejszy poranek spostrzegłem w ofercie WTA Kuala Lumpur. Rano o 06:00 naszego czasu zmierzą się na kortach w Kuala Lumpur (Malezja) Casey Dellacqua oraz Bojana Jovanovski. Dlaczego to gram? Ponieważ według mnie to swoista promocja, kurs 2,16 (betsafe). Dellacqua niemiłosiernie puka do drzwi turniejów. W Dubaju mimo porażki z Ivetą Benesovą, dostała się do 1 rundy turnieju, gdzie poległa z Julka Goerges.
Ja jednak zauważyłem, że te dwie tenisistki grały ze sobą w Australian Open. Wtedy Casey wygrała z Bojaną gładko 6:3 6:2, bo potem w 1 rundzie trafić na Azarenkę i każdy już wie co z Dellacqua zrobiła Białorusinka. Czyli ostatni raz ze sobą Dellacqua i Jovanovski grały 16.01.2012 r. Dellacqua pozytywnie zaprezentowała się w drugim secie pojedynku z Ivetą Benesovą, kiedy to Iveta wygrała 5:7, męcząc się z Casey. Australijka pokazała kilka fajnych zagrań. Wtedy pierwszy raz zwróciłem uwagę na Casey i stwierdziłem, że jest dobra na stawianie na nią w rundzie kwalifikacyjnej. Powinna sobie poradzić z Bojaną, a dotego kurs ciekawy, więc za kilka groszy warto zaryzykować.
Dellaqua, Casey - Jovanovski, Bojana
typ:
1 (2,16) // betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tak czy tak powodzenia wszystkim stawiającym na Agę i przeciwko ???? Jutro typy będą zweryfikowane. Racja, Aga raczej nie skreczuje, a jak pisał LubięKebab - kurs na Amanmuradovą jest kuszacy, ja złapałem 16 na betfairze.

Tak czy siak ciekawa dyskusja, fajnie że się wywiązała, o to tu chodzi ???? Następnym razem sugerowałbym skazany10 bez wycieczek osobistych ( Ty pewnie byś tak zrobił na jej miejscu ) bo to tylko pokazuje Twój poziom.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Widzę że wielka rozkmina tutaj panuje wśród kolegów na temat nocnego spotkania Agnieszki Radwańskiej. Pozwolę sobie dodać parę zdań na ten temat. Po pierwsze Agnieszka nie przegra tego pierwszego spotkania. Jak wiemy nasza rodaczka zdecydowała się przystąpić do tego turnieju w ostatniej chwili traktując go jako sparing przed wielkim turniejem. Radwańska nie ukrywała przed kamerą że drabinka turniejowa trudna nie jest i nie wyklucza pokuszenia się o zwycięstwo. Wszystko zależy jak będzie szła jej gra. Jeżeli Agnieszka będzie się męczyć zapewne zrezygnuje. Nie wierzę aby Polka wyłożyła się ponieważ sama gardzi zawodniczkami które robią przekręty, przykładem tutaj jest Victoria Azarenka która bardzo zdenerwowała ostatnio Agnieszkę podczas spotkania z nią gdzie Białorusinka afiszowała domniemaną kontuzję. Polka ma znakomitą serię zwycięstw przeplataną porażkami tylko z V. Azarenką. Oczywiście że Agnieszka tego turnieju nie musi dokończyć do końca jednak wątpię przez duże W aby nie dokończyła go wykładając się i psując sobie nastrój i renomę. To nie w stylu Agnieszki zupełnie. Raz w życiu chyba widziałem tylko jak Polka się wyłożyła i było to w spotkaniu ze swoją siostrą która potrzebowała punktów do wbicia się do pierwszej setki WTA. Jeżeli Agnieszka zrezygnuje z turnieju to zrobi to przed spotkaniem.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Pliskova - K. C. Chang - 2 (1,83) ⛔
bet365 Dzisiaj rano zostanie rozegrana 1 runda turnieju Kuala Lumpur. Pozwoliłem sobie wybrać spotkanie którego linia kursowa na obie zawodniczki jest wyrównana. Prościej mówiąc bukmacherzy nie bardzo wiedzą która spódniczka lepiej się zaprezentuje. Karolina Pliskova wylosowała trudniejszą przeciwniczkę niż jej siostra. Dzisiaj musi się zmierzyć z Tajwanką która mówiąc prościej gra z przeciwniczkami klasę wyższymi niż Czeszka. Kurs na Karolina musi być dobry także ponieważ notuję bardzo udaną passę zwycięstw. Jednak w tej passie nie ma żadnej zawodniczki z pierwszej setki rankingu WTA. Nie ma żadnej dziewczyny która zajmuje miejsce blisko numeru 104 który obecnie zajmuje K. C. Chang jej dzisiejsza rywalka. Tajwanka ma gorszą passę ale przeciwniczki jak wspomniałem wcześniej bardziej wymagające. Ostatni mecz to porażką z V. Lepchenko nieźle się spisującą ostatnio. (85 miejsce w rankingu WTA). K. C. Chang od 14 spotkań przegrała jedynie 4razy i to tylko z zawodniczkami wyżej notowanymi. Oczywiście K. Pliskova także ostatnie porażki notowała z lepszymi od siebie ale chciałbym zauważyć że o wiele rzadziej gra z zawodniczkami wyżej notowanymi niż dzisiejsza jej rywalka która w przeciwieństwie od niej ogrywa lepsze od siebie rakiety. Typ czysto statystyczny, jednak ze względu na wysoki kurs i wyrównany warto spróbować. Statystykami się zwykle nie sugeruje a tym bardziej rankingiem WTA jednak spodziewam się że w tym meczu jednak mogą odegrać kluczową rolę. Pożyjemy zobaczymy.
by scotratez
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kuala Lumpur 10-30 28.02.2012
Pliskova - Chang
typ: 2-0
3.10
gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w malezyjskim kuala lumpur Czeszka Pliskova spotka sie z Tajwanka, Chang. Tajwanka specjalizuje sie raczej w grze deblowej, w singlu wystepuje z duzo gorszym powodzeniem. Aktualnie to 104 rakieta rankingu Wta. Ostatnimi czasy gra ona co najwyzej przecietnie. W ostatnim turnieju w ktorym wystapila, w Pattaya City dotarla do drugiej rundy, pokonujac Danilidou i przegrywajac z Tamarine Tanasaugarn. Czeszka natomiast w ostatnich tygodniach jest w wyraznym gazie. Wygrala turniej z cyklu ITF, w Grenoble, w finale pokonujac swoja siostre Krystyne, w turnieju nie tracac nawet jednego seta. Tutaj musiala przebijac sie przez kwalifikacje, w ktorym rowniez zwyciezala trzy spotkania bez straty seta. Karolina przede wszystkim bardzo dobrze serwuje. W kolejnych rundach kwalifikacji uzyskiwala kolejno 7,10 i 11 asow serwisowych. Karolina bardzo lubi i potrafi grac na kortach twardych, a z takimi mamy doczynienia w Malezji. Nie sadze, aby miala ona wieksze klopoty z pokonaniem Chang.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
TURNIEJ W ACAPULCO
Nie jest on mocno obsadzony kilka wyrozniajacych sie nazwisk pretendujacych do wygrania: Errani, Pennetta. W pierwszej rundzie rozstawiona z numerem 1 Roberta Vinci po dobrym kursie warta zagrania, bardziej atrakcyjny do typowania jest debel Errani/Vinci do finału stawiam ze przeciw rozstawionym z numerem 2 Dominguez/Parra i cały turniej dla Włoszek które znajduja sie w dobrej formie robiac ostatnio niezle wyniki. Gre mozna oprzec na Errani ktora jest niezłą singlistką ma mocną budowe ciała umięśnione nogi przygotowane do wygrywania wielu meczów (perspektywa wygrania turnieju - trzeba byc fizycznie przygotowanym na ponoszenie wysilku z rundy na runde) gra mocno i sa moimi faworytkami.
KUALA LUMPUR
Inne zawodniczki wybrali sie do Malezji, turniej rowniez nie obstawiony mocno Craybas-Sema tutaj widze Jill w kolejnej rundzie ktora juz doswiadczenia w WTA zebrała. Oczywiście Agnieszka i Jelena faworytki turnieju, Dokic moze byc grozna i zapewne miedzy soba rozstrzygną rywalizacje ale przeciez inne fazy turnieju istnieja rowniez.
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Fajnie, że wytypowałeś win Craybas kilka godzin po zakończeniu meczu.
upss to sorry bo wiesz ja jak typuje to nie patrze na kursy tylko na DRAW turnieju i według umiejetnosci tenisowych, tam nie bylo podanego wyniku i stad moja wpadka ... a ostatnio mam codziennie treningi i + turnieje to troche nie kontrolowalem wynikow tak jakbym chcial
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
o meczu Garcia - Jankovic
nie powiedziałbym .. oglądałem ten mecz akurat bo wynik byl w połowie meczu dość dziwny .. Garcia serwowala bardzo dobrze, przede wszystkim mocno ... natomiast Jankovic ma ewidentne problemy ze schylaniem się do niskich piłek .. prawdopodobnie moim zdaniem jest to związane z tą opaska na nodze, czyli coś ją trzyma i nie może kucać jak i poruszać się na szybkiej zwrotności
no i to był mecz w ktorym stawiałem na Garcie, przegrała, ale kursy na nią były w ciągu meczu bardzo dobre jak na marną jakość Jankovic w tym akurat pojedynku
nie znaczy to, że w następym będzie słaba, ale jak znowu trafi na mądra która będzie posyłała niskie silne piłki i mocno serwowała, to Janković skończy na drugiej rundzie
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Garcia - Jankovic? Ten mecz to parodia miesiąca kto widział ten miał niezły ubaw, a kto postawił pieniądze ten musiał patrzeć z żalem na to co robią obie zawodniczki. To co grała Jelena to totalny wstyd i obciach na miejsce które zajmuję. Piłki w 3 secie waliła na pałkę na oślep a nóż widelec trafie w kort. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobiła. Garcia niech idzie na naukę serwisu ponieważ podczas serwowania piłka leciała o jakieś 180 stopni w drugą stronę. Dziewczyny w 3 secie grały jak na paraolimpiadzie. Zastanawiałem się przez chwile czy sobie celowo jaja na korcie nie robią. Ten mecz mogła każda z nich wygrać. Obie siebie warte były w tym spotkaniu. Jeszcze takiej kpiny w wykonaniu kobiet na tym poziomie tenisa nie widziałem. Gdyby obie zawodniczki miały numer 200 lub ponad bym zrozumiał. Chociaż nie wiem czy nie obraziłem właśnie dziewczyn z rankingu 200 i więcej.
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom