>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA - French Open 24.V-07.VI

Status
Zamknięty.
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
a co sadzicie o spotkaniu Shvedova-Rus ? kusi mnie 2, lecz nigdy tej młodej pani nie widziałem. Shvedovą widziałem na clayu i mnie nie zachwyca, to typowa pani od hardu.
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Hantuchova D. - Razzano V kurs: 2.41

Uważam, że gra warta kursu, który wystawiły buki. Virginie nie jest, aż tak słabą zawodniczką, żeby w pojedynku z chimeryczna Hantuchova, była aż taka różnica w kursach. Słowaczka nie gra być może źle, ale bez rewelacji. Ciągle duży wpływ na nią ma to, co dzieje się gdzieś obok kortu. To tylko woda na młyn, ambitnej Razzano. Nie sądzę bowiem, by publiczność w większości francuska, dopingowała Danielę. A że publika momentami jest nie wybredna, to juz problem Słowaczki. Kolejna sprawa to, to że z Roland Garros pozegnała się już Momo i Francuzi (pewnie też sędziowie) całą swoją miłość zarezerwowaną do tej pory dla niej przeleją na inne zawodniczki. miedzy innymi na Virginie. Wiec Daniela nie ma co liczyc, by jakiekolwiek wątpliwości były rozwiewane na jej korzyść. To że Razzano jest ambitną i walczącą do ostatniej piłki zawodniczką udowodniła już wiele razy w tym roku, a to niestety znów nie jest &quot;na rękę&quot; Hantuchovej. Słowaczka może &quot;obrazić się&quot; na przeciwniczkę i przestać grać. Hantuchova lubi prowadzić grę, ale jeśli przeciwniczka stawia duży opór i &quot;nie daj Bóg&quot; to ona wygrywa większość piłek, &quot;piękna Daniela&quot; zamienia sie w &quot;kłębek nerwów&quot; To nie pomaga jej niestety.
Francuzka nie ma nic do stracenia, nawet jesli przegra, nikt jej głowy nie urwie (przecież Hantuchova jest faworytką), dlatego podejdzie do tego meczu bardzo skoncentrowana i ambitnie będzie walczyć o każda piłkę. Dobry serwis, umiejetne prowadzenie gry doprowadzą Słowaczkę wręcz do rozpaczy. Jestem zdecydowany oddać swoje ciężko zarobione (u buków) pieniążki w ręce Razzano (może ich przybędzie)

Ps. Wczoraj obstawiłem to spotkanie, dzis kursy zdecydowanie spadły w dół

3:6 3:6 Wszystko sprawdziło się co do joty, .... jak niewiele trzeba żeby zdenerwować Hantuchovą, ... wystarczy walczyć
 
ester 87

ester

Użytkownik
Kolejna sprawa to, to że z Roland Garros pozegnała się już Momo i Francuzi (pewnie też sędziowie) całą swoją miłość zarezerwowaną do tej pory dla niej przeleją na inne zawodniczki. miedzy innymi na Virginie. Wiec Daniela nie ma co liczyc, by jakiekolwiek wątpliwości były rozwiewane na jej korzyść.
Taka moja mała uwaga. Na cegle ciężko cokolwiek podrukować, bo przecież każda piłka zostawia ślad i każdą można spokojnie sprawdzić. Nie ma więc za bardzo jak rozwiewać wątpliwości w niewłaściwą stronę. Tutaj akurat atutów dla Razzano bym nie szukał. Tym bardziej, że Francuzi mają lepsze opcje przelania swojej miłości niż Virginia.

PS. Na pinnacle jest ciągle kurs 2,35 na Francuzkę jeśli ktoś miałby ochotę. Bo w innych miejscach faktycznie poleciało w dół.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
G.Dulko - A.L.Groenefeld 1.75 ✅

Troche mnie zaskoczył kurs na Argentynke. Niewiele atutów przemawia za Niemką, po dobrym występie z Venus Williams na twardym korcie znów przestała grać tak jak oczekują tego kibice. Nawet wyników deblowych nie ma oszałamijących a wszystko wskazywało na to, ze powinna wygrywać turnieje. Ciągle nadwaga, ciągle duże problemy z forehandem. Robi z fh niesamowite ilości błędów, nie potrafi w biegu domknać uderzenia przez co piłka wylatuje daleko poza kort. Inaczej jest z bh. To najlepsze uderzenie Leny, bardzo mocne i pewne. Rownież serwis to duży atut ale na tej nawierzchni nie odegra aż takiej roli. Wygrana nad Maursemo nic nie znaczy, Momo nigdy nie zrobiła wyniku w Paryżu i zapewne już nie zrobi. Dlaczego powinna wygrać Dulko? Powodów jest bardzo wiele. Niezla gra taktyczna, regularność, spryt. Ona potrafi długo przebijać nie robiąc błedow, grac bezpiecznie a taka taktyka bedzie dobra na Niemke. Tego wlasnie brakowalo w grze Mauresmo. Spodziewałam sie kursu okolo 1.50 na Gisele, myśle, że wygra 2:0.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Samantha Stosur - Francesca Schiavone
Data i godzina: 26.05.09 godz. 20:00
Typ: 2:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pierwsza runda French Open. Dziś o 20:00 zapowiada się bardzi ciekawy i wyrównany pojedynek pomiędzy Samantha Stosur, a Francesca Schiavone. Ta pierwsza jest 32 w rankingu WTA, zaś zawodniczka z Włoch jest 40. Stosur jak i Schavione nigdy nic specjalnego nie osiągneli w French Open. Zawodniczka z Australii gra w tym sezonie bardzo dobrze, a ostatnio pokonała naszą najlepszą zawodniczkę (Agnieszkę Radwańską). Schavione też radzi sobie nie najgorzej. Ostatni jej pojedynek to mecz z Vera Dushevina gdzie przegrała 2:1. Bezpośrednie ich pojedynki kończyły się bilansem 2:0, jednak sądzę, że dziś będzie 2:1 dla zawodniczki z Australii po bardzo zaciętym meczu ponieważ Samantha jest wyżej w rankingu i jej gra według mnie jest lepsza od Włoszki.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Ogólnie turniej Wielkiego Szlema zaskoczył wczoraj wszystkich. Szczególnie tych, co oglądali pojedynki tenisistów. U pań na razie bez większych niespodzianek (poza Penettą i Kirilenko). Najwyższy czas skończyć z graniem po kursach i zaproponować coś konkretnego. Na dziś przygotowałem następujące spotkanie:

Wickmayer Y. (Bel) - Radwańska U. (Pol)
Typ: 2
Kurs: 3.00
Stawka: 4/10

Bardzo ryzykowny typ. Tutaj można powiedzieć spotkają się rówieśniczki. Zaledwie rok strasza od Urszuli - Yanina według bukmacherów jest faworytką tego spotkania. Faktycznie Belgijka jest w dobrej dyspozycji. Wygrała ostatnio turniej WTA w Estoril. Później jednak odpadła w pierwszej rundzie w Strasbourgu przegrywając w 3 setach z przeciętną Mediną. Być może miało to związek z przygotowaniami do French Open. Tego nie wie nikt... Obie zawodniczki spotykają się po raz pierwszy. Zarówno Wickmayer jak i Radwańska to bardzo młode talenty europejskiego tenisa. Ula po sensacyjnym zwycięstwie nad Kuznetsową (mało kto pamięta ???? ) przez ostatnie miesiące jakby trochę przygasła. W ostatnim spotkaniu z Hantuchovą popełniła bardzo dużo niewymuszonych błędów, nieszczęśliwie wypadały jej piłki w wymianach. W drugim secie z powodu zmęczenia miała wielkie problemy z utrzymaniem podania. W efekcie pożegnała sie z turniejem Warsaw Open. Niektórzy pewnie pomyślą: jak można poprawić grę w tak krótkim czasie? Przecież to nie możliwe. Można. To spotkanie ma zupełnie inny charakter. Polka będze chciała się pokazać z jak najlepszej strony, ograniczy błędy, poprawi serwis. Jej atutami w dzisiejszym meczu będą przede wszystkim dynamiczne wymiany forhendowe, zmiany tempa gry i crossy, które sprawią duże kłopoty Belgijce. Jako że Ula jest słaba kondycyjnie mam nadzieję, że już na początku podejmie próby przełamania rywalki. Uważam, że kluczowym dla tego spotkania będzie pierwszy set. W tym wypadku liczę na odrobinę szczęścia oraz zdecydowane wyjście na prowadzenie Uli już w jednym z początkowych gemów, dzięki czemu to ona zacznie dyktować warunki na korcie. O ile żadna z zawodniczek nie wywrze na początku zdecydowanej presji pojedynek będzie wyrównany. Wtedy scenariusz będzie loterią. Oczywiście młodsza z sióstr Radwańskich nie jest tu zdecydowaną faworytką i kursy są adekwatne do ryzyka. Nawierzchnia ceglana nie należy do jej ulubonych, dyspozycją i kondycją także nie zachwyca. Chciałbym żeby powróciła do formy z Indian Wells. Wiem, że jest to zawodniczka o nieprzeciętnych możliwościach i stać ją na zwycięstwo. Całkiem prawdopodobne, że przebudzenie nastąpi właśnie dzisiaj. Według mnie w tym turnieju zajdzie dalej niż jej siostra (ale to tylko moje przekonanie ???? ). Ja ryzykuję i wbrew wszystkim i wszystkiemu stawiam na &quot;naszą&quot; Urszulę.
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik

Rezai A. - Hercog P. 1 @ 1,40



Kurs @ 1,40 jest dla mnie swego rodzaju zaskoczeniem.. Rezai jest obecnie w bardzo dobrej formie. Wygrany turniej w Strasbourgu(stracony tylko 1 set). W I rundzie szybki mecz z doświadczoną Sugiyama 6-3 6-2. Hercog to młoda zawodniczka ze Słowacji, w zasadzie ujawniła nam się dopiero w tym roku, choć w zeszłym osiągała już pojedyncze dobre wyniki. Ten sezon jednak jest jej przełomowym w karierze. Obecny bilans to 24-5 :!: Niestety nie widziałem nigdy w akcji Słowaczki, ale na pewno taki bilans nie wziął się z nieba ;-) Mimo to stawiam tutaj na dość spokojne zwycięstwo Aravane. Zagra u siebie, jest obecnie na fali a dla 18-letniej Hercog II runda RG to na pewno swego rodzaju sukces. Francuzka gra mądrze, potrafi skończyć i liczę, że awansuje do III rundy.


Szavay A. - Vesnina E. 1 @ 1,65




W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą 2 utalentowane, młode zawodniczki. Uważam, że zwycięży Szavay. Ten sezon rozpoczął się dla Niej słabo, łatwe porażki i leciała w rankingu w dół. W Acapulco rozegrała dobry turniej dochodząc do ćwierćfinału i urywając seta Venus. W Miami wygrane ze Schiavone, Ivanovic. I wreszcie Masters w Madrycie, gdzie Węgierka odpadła co prawda w ćwierćfinale, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie ogrywając Pennette, Rezai i Azarenke. Przegrała z Mauresmo. To był ostatni występ Agnes i mam nadzieję, że dobrze przygotowała się do French Open. Mocny FH, solidny BH + niezła gra przy siatce. W 2005r. wygrała nawet juniorski French Open ;-) Co do Vesniny.. Dla mnie jest to taka nieudolna kopia Szarapowej. W zasadzie prezentuje bardzo podobny styl co Maryśka, tyle że w gorszym wydaniu. Rosjanka woli szybsze korty. Na kortach Rolanda Garrosa wiedzie jej się słabiutko, przegrywa tutaj non stop od 2006r. Także dojście do II rundy to dla Niej już jakiś progres ;-) Reasumując, stawiam na Agnes, której umiejętności bardziej do mnie przemawiają. Do tego niezła forma i powinno być dobrze.


Govortsova O. - Amanmuradova A. 1 @ 1,45


Dla mnie ten mecz 10/10. Gdyby panie grały na hardzie to widziałbym jakieś szanse dla Amanmuradovej, jednak na wolnej nawierzchni zdecydowanie typuję Olgę. W Warszawie pokazała próbkę swoich możliwości. Walczy, dobrze porusza się po korcie, potrafi skończyć z FH i BH. Do tego regularna. Akgul ( :-| ) w meczu z Martą wyglądała na zagubioną. Na plus jedynie serwis, tyle, że pierwszy bo drugim nie robi już krzywdy rywalkom. Reprezentantka Uzbekistanu ma predyspozycje do gry na szybkich nawierzchniach. Govortsova powinna spokojnie ją wypunktować. Przyznam szczerze, że set stracony przez Białorusinkę byłby już dla mnie zaskoczeniem. Szykuję się 2-0.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Petrova N. - Sharapova M 2 2,16​


Powiem szczerze jestem lekko ale bardzo pozytywnie zaskoczony takim kursem na Marie ktora wraca po kontuzji.Pierwsze spotkanie po dluzszej przerwie piekna Rosjanka rozegrala podczas Warszaw Open,wygrac nie wygrala, styl jaki prezentowala do wysokich nie nalezal jednak potrzeba troche czasu by Maria wrocila do dawnej formy,jednak na pokonanie Petrovej mysle ze to wystarczy,ale po kolei.Sharapova w pierwszej rundzie miala male problemy z Yakimowa ale czy sie zbytnio meczyla nie powiedzial bym.Pierwszy set przegrany ale to akurat w WTA zdarza sie bardzo czesto,kolejne dwie partie to zdecydowana dominacja Mari sporo winnersow ale tez niewymuszonych bledow,jednak tym mecz trwal dluzej tym Maria grala coraz lepiej i dokladniej.Petrova ma dodatni bilans w tym sezonie na ziemi,jednak w finale nigdzie nie byla co wiecej przegrywala z takimi zawodniczkami jak chociazby Wozniak,Czink czy Sanchez juz nie mowie o Pennecie z ktora odpadla szybko po dwoch setach.W pierwszej rundzie na kortach w Paryzu rozbila swoja rywalka ktora byla?no wlasnie nikomu nie znana amerykanka Embree ktora tylko statystowala w tym spotkaniu.Panie graly ze soba juz siedmiokrotnie tyle ze ani razu na ziemi,bilans 5-2 dla Mari a po jutrzejszym spotkaniu powinno juz byc 6-2 ;)
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Nadia Petrova vs Maria Szarapova 1 @ 1,75


Zapowiada nam się jedno z ciekawszych - jak nie najciekawsze - spotkanie w II rundzie na kortach Rolanda Garrosa. Bukmacherzy za nieznaczną faworytkę uważają Petrova. I ja ich zdanie podzielam - ba, uważam nawet, że Petrova ma większe szanse niż przewidują oddsmakerzy. Jak wiadomo Maria nie dawno wróciła na kort po 9 miesięcznej przerwie spowodowanej urazem barku, którego nabawiła się w meczu z Domachowską. Ściślej rzecz biorąc Rosjanka powróciła na korty już 22 marca, tyle, że zagrała tylko 1 mecz w grze podwójnej(porażka w parze z Vesnina). Singlowy mecz z Garbin w zasadzie Marysia rozpoczęła zapewne tak jak sobie wymarzyła. Wiele kończących uderzeń, dobry serwis i Tati nie miała wiele do powiedzenia. 2 set podobnie, Szarapowa prowadzi 6-1 5-2 i.. jej gra zmienia się diametralnie. To co w zasadzie było nieuniknione - błędy, niepewność i doświadczona Włoszka obroniła parę piłek meczowych, a nastepnie wygrała seta 7-6. Ostatecznie zwyciężyła Rosjanka, w decydującej partii kontrolowała przebieg meczu. 2 mecz z Kustova bez historii, szybkie 6-2 6-0 i na pewno nastroje w obozie Marii były dobre. Mecz z Alona jednak z pewnością ostudził zapały tych, którzy liczyli że Rosjanka powróci do wielkiej formy. Słabiutki mecz, sporo błędów i szybkie 2-6 2-6. Do Paryża Szarapowa przyjechała niezbyt pewna i to się potwierdziło w meczu z Yakimowa. Rosjanka wygrała, ale nie bez problemów. Niestety nie widziałem tego spotkania i sugeruję się statystykami. 36 winnersów przy 29 UE, cóż - bywało gorzej ;) Petrova z kolei, podobnie jak rywalka, woli szybsze nawierzchnię. Na mączce w tym sezonie nieźle, bilans 8-5. Widziałem ją w Stuttgarcie w meczu z Zheng(6-4 5-7 6-4). I powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem gry Nadii. Mecz stał na wysokim poziomie, Chinka przecież znana z waleczności, inteligencji sportowej. Petrova świetnie operowała FH. W zasadzie trafiała tam gdzie chciała. Dobra forma fizyczna, timing i ogólnie fajnie prezentowała się na korcie. Wydawało mi się, że może w tamtym turnieju powalczyć, jednak w kolejnej rundzie porażka w Pennetta 2-6 2-6. To pokazuje, że forma Rosjanki nie jest jeszcze ustabilizowana. Ostatni występ to III runda w Madrycie i porażka ze Schnyder. Dlaczego typuję Nadie? Zna ona doskonale rodaczkę i na pewno wie jak wykorzystać jej niepewność. Nie sądze, aby gra Maryśki różniła się od tej prezentowanej w Polsce. Jeśli Petrova będzie cierpliwa i FH będzie funkcjonował to wygra. Parę razy &#39;zreturnuje&#39; serwis Szarapowej, Maria zacznie kombinować z podaniem , pojawią się DF, niepewność itd. Co ciekawe, panie grały ze soba jak dotąd 6-cio krotnie(nie licząc oddania meczu przez Szarapową w 2007r w Los Angeles ;)) ale żaden z pojedynków nie odbywał się na clayu. Reasumując, moim zdaniem górą będzie jutro Nadia. Szarapowa nie jest jeszcze w stanie wygrywać z rywalkami które prezentują poziom ponad przeciętny i potrzebuję ogrania. Kurs @ 1,75 jak najbardziej do wzięcia.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Gisela Dulka - Anna-Lena Groenefeld
Data i godzina: 27.05.09 godz. 15:00
Typ: 0:2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj o 15 w French Open zapowiada sie fenomenlany pojedynek pomiędzy Gisela Dulka z Anna-Lena Groenefeld. Ta pierwsza jest 42 w rankingu WTA, zaś zawodniczka z Niemiec jest 51. Dulka ostatnio gra na średnim poziomie lecz pierwszy mecz na Roland Garos wygrała bez żadnych problemów z Tamirą Paszek 2:0 (6:1 6:3). Jednak Anna-Lena Groenefeld jest rewelacją tego wspaniałego turnieju. W pierwszej rundzie pokonała faworytkę francuskiej publiczności Amelie Mauresmo i to w dwóch setach 2:0 (6:4 6:3). Niemka grała po prostu fenomenalnie. Biegała do każdej piłki, a także serwowała bomby z którymi francuska nie mogła sobie poradzić. Sądzę, że dziś mecz będzie miał podobny przebieg jak mecz Groenefeld z Mauresmo i ta pierwsza wygra w dwóch setach.
 
dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
Hradecka.L-Suarez N
Typ: Over 21.5 gema
Kurs 1.80

Zacznę od tego, że kursy wystawione przez bukmacherów to śmiech na sali. Na Czeszkę Pinnacle oferuje aż 3,40(w dodatku kurs cały czas leci w dół) a na Suarez więcej niż 1.50 się nie znajdzie. Zastanawia mnie tylko czy m się buki kierowały wystawiając takie kursiwa, chyba tylko pozycją w rankingu. Obie zawodniczki ostatnio nic nie grały. Hradecka dalej niż pierwsza runda nie prezchodziła w ogóle dopiero teraz na RG w 1 rundzie pokonała kwalifikantkę Meusburger Yvonne, co wielkim wyczynem nie jest. Z kolei Navarro ma wg. mnie lepszy potencjał którego nie potrafi wykorzystac... Tak jak Hradecka dalej niż 1 runda nie przechodziła oprócz turnieju w Rzymie gdzie ograła brytyjke Keothavong 2:0. W drugiej rundzie trafiła na Nadie Petrovą której urwała seta, lecz przegrała 1:2. Kolejny turniej to Madryt gdzie w pierwszej rundzie trafiła na chinke Li Na której także urwała seta ale niestety przegrała również 1:2. Teraz na RG w pierwszej rundzie los jej przydzielił nie wymagającą Gallovits Edine którą ograła 2:0. Także jak widac obie zawodniczki prezentują podobną forme, czyli czytaj słabą i ten kurs na Hradecką to value spory lecz ja napewno nie będę ryzykował gry na czeszke bo tak jak powiedziałem, to Navarro ma zdecydoanie lepszy potencjał... Buki wystawiły linie 21.5 co wydaje mi się do przejścia na luzie. Ba, nawet przy wyniku 7:5, 6:4 dla którejś z zawodniczek linia pęka. A wg. mnie 3 sety powinni byc rozegrane.

⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A co powiecie o typie przeciwko Serenie Williams?Z zakopalova zaprezentowala sie slabo,jednak rywalka tego niewykorzystala.moze ruano sie powiedzie?
 
M 28

mitch

Użytkownik
Wczoraj sam gralem przeciwko siostrze, czekam na dokonczenie dzis spotkania z Safarova. Jednak bylbym ostrozny przy typowaniu przeciw Serenie, przynajmniej jeszcze teraz. Mimo tego, ze gra slabiej to jednak wciaz jest mocna, i co najwazniejsze, doswiadczona.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Stosur - Wickmayer 2 @2.20 5/10

Oglądam mecz Fed - Acasuso, więc nie mam czasu pisać szczegółowej analizy. Belgijka ostatnio w dobrej formie, zawodniczka dużo bardziej lubiąca clay niż Sammy. Typuję, bo daję jej ponad 50%, przy tym kursie to okazja.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: S. Stosur - Y. Wickmayer
Typ: 1:2
Kurs: 4,50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
To będzie bardzo ciekawy pojedynek.Stosur,doskonała deblistka wykorzystuje swoje atuty i jak jest tylko mozliwośc do idzie do siatki,skracając wymiany.Wickmayer gra róznorodny tenis i bardzo bogaty w różne zagrania.Belgijka ma zdecydowanie większe dokonania w ostatnich tygodniach i dlatego licze na jej zwyciestwo.Wickmayer wygrała turniej w Estoril.Australijka natomiast nieprezentuje dobrej gry na kortach ziemnych i oprócz zwyciestwa w jednym secie nie widze by mogła ugrać coś więcej.
Sądze ze ten pojedynek będzie wyrównany,gdy Stosur będą się udawaly akcje przy siatce,w przeciwnym wypadku nie ma szans z Belgijką.Musi skracać akcje i niewdawać się w długie wymiany z Wickmayer,poniewąz w conajmniej 75% będzie je przegrywać.
Jedyna szansa dla Australijki to liczenie na słabszy dzień Wickmayer.Myśle ze zagra tak jak w meczu z Urszulą radwanską,gdzie przegrała pierwszego seta,a w kolejnych niedała szans rywalce.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Ja proponuje na dziś dwie niespodzianki:
Williams, Venus-Szavay, A 3,55 lub Szavay(+1,5s.) 1,9 0-6 4-6 ✅✅
Sharapova, M-Shvedova, Y 3,1 lub Shvedova(+1,5s.) 1,8 1-6 6-3 6-4 ⛔✅
Każdy widzi jak ostatnio Venus męczy się w każdym meczu. Natomiast Agnes z meczu na mecz gra coraz lepiej. Drugi typ jest bardziej przeciwko Marii niż na Yaroslave ale ta druga też ostatnio radzi sobie bardzo dobrze. Więc myślę, że dobra postawa Yaroslavy i brak ogrania po kontuzji Marii są dobrymi argumentami do postawienia na Shvedova.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czemu zazwyczaj nie dostosowujecie stylow gry? Moim zdaniem to wazne dlatego gralam np. Tsonge z Monaco. Wiadomo, ze Argentynczyk nie myśli, zamiast gry bezpiecznej pojdzie na wymiane ciosow wiec przegra i tak bylo. Ja nie bronie formy Venus i nie bede tego mecuz grac ale fatalnie wyszkolona technicznie z fh Wegierka bedzie miec problem z ostra gra Amerykanki. BH Agnes rewelacyjny i ladnie grany chociaz najskuteczniejszy kiedy wlozy w uderzenie cale cialo, FH tragiczny, wyma****e tą reka w smieszny sposob i potrzebuje bardzo duzo czasu na zlozenie sie do uderzenia. Gdyby nie ten zamach nie byloby problemu ale chyba jakis kelner ją trenowal w pierwszym okresie i niestety ten zamach nienaturalny zostal a to powoduje, ze musi dodatkowo pracowac na nogach aby zdazyc. Kiedy gra z rywalka, ktora nie gra tak mocno to nadaza ale z Venus moze byc problem. Prosze zauwazyc, ze najlepsze wyniki Agnes osiagala na cegle mimo gry off i plaskiej, dlaczego? Bo wlasnie na cegle jest czas aby sie ustawic a na szybkim korcie nie, to jest mniej wiecej ta sama sytuacja jak u Viktora Hanescu. Zreszta Williams gdyby grala zle to by przegrala z Lucie bo Czeszka zagrala jeden z lepszych meczow w ostatnich miesiacach. Oprocz ogolnej formy liczy sie tez styl gry rywala przy analizie dlatego wg mnie to sie nie nadaje do gry.

Acapulco 2009 Venus - Agnes 6-2 5-7 6-1
 
S 0

s666

Użytkownik
wszyscy piszecie ze szarapowa po kontuzji, ze musi sie ograc itp. itd. ale ona juz ograla Petrova badz co badz moze Petrova nie byla w super formie ale ja ograla. dla mnie Szarapowa 10/10 i hc -1.5 7/10
 
P 15

panasik

Użytkownik
mysle, ze sharapova juz dzis moze sie pozegnac z RG, o shvedovej pisalem wczesniej, ograna mocno na nawierzchni w paryzu, juz 6 spotkanie dzisiaj, zmeczenie nie gra roli bo ostatnie 2 rudny to gra co 2 dzien, +1.5 seta mysle dobra opcja, ja zaryzykuje czysta wygrana po kursie ponad 3 bo shvedowa mocno niedoceniana przez buki, a o sytuacji sharapovej kazdy wie, tym bardziej ze clay nigdy nie byl jej mocna strona
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Myślę, że jutro nie będzie niespodzianki w meczy T. Garbin - V. Razzano na 2. Kurs jak na tą chwilę jest 1,40 ( expekt) Jak do tej pory Panie ze sobą nie grały jeszcze. Będzie to pierwsze spotkanie. Myśle, że przed własną publicznością Razzano wygra mecz i awansuje do następnej rundy gdzie zagra ze zwycięscą meczu Samantha Stosur - Elena Dementieva. Jeśli o mnie chodzi to będzie Samantha Stosur ponieważ Elena bardzo szczęsliwie awansowała do tej rundy gdzie przegrywała wyraznie z Dokić ale kontuzja uniemożliwiła jej dalszą gre.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom