>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA - French Open 24.V-07.VI

Status
Zamknięty.
M 0

mesjasz

Użytkownik
cd Pietrovej to buki na jej wygraną w pojedynkach stawiają śmieszne kursy a ile razy bym na końcowy wynik nie spojrzał to ona przegrywa. Ale że nie śledze tenisa zbyt regularnie to napewno o wielu rzeczach niewiem. Wracając to m.in. tak było z Sharapovą (kurs nie był śmieszny ale faworyzowano Nadię). Ta z kolei przeszła już kolejny etap... Tylko trzeba zauważyć że to bardziej Shvedova ten mecz przegrała niż Maria wygrała. Shvedova rozbiła ją do jednego w 1 secie a potek koniec, stanęła. Zaczęła bić po autach nogi jej ugrzęzły w korcie zabrakło jej sił żeby przebić na drugą stronę łatwą piłkę... cóż za głupotę się płaci i ona zapłaciła wylatując z turnieju. Sam stawiałem na Szarapovą ale byłem zniesmaczony jej grą. Podwójnych błędów około 25:kwasny4565: nie sory ale na tym etapie?

Sharapova zagra bodajże z Na Li. Co mam to postawię na Chinkę
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
cd Pietrovej to buki na jej wygraną w pojedynkach stawiają śmieszne kursy a ile razy bym na końcowy wynik nie spojrzał to ona przegrywa. Ale że nie śledze tenisa zbyt regularnie to napewno o wielu rzeczach niewiem. Wracając to m.in. tak było z Sharapovą (kurs nie był śmieszny ale faworyzowano Nadię). Ta z kolei przeszła już kolejny etap... Tylko trzeba zauważyć że to bardziej Shvedova ten mecz przegrała niż Maria wygrała. Shvedova rozbiła ją do jednego w 1 secie a potek koniec, stanęła. Zaczęła bić po autach nogi jej ugrzęzły w korcie zabrakło jej sił żeby przebić na drugą stronę łatwą piłkę... cóż za głupotę się płaci i ona zapłaciła wylatując z turnieju. Sam stawiałem na Szarapovą ale byłem zniesmaczony jej grą. Podwójnych błędów około 25:kwasny4565: nie sory ale na tym etapie?

Sharapova zagra bodajże z Na Li. Co mam to postawię na Chinkę

Straszne głupoty gadasz oglądałem ten mecz bardzo uważnie bo niestety postawiłem na Shvedovą i nie było tak jak mówisz po pierwsze błędna informacja merytoryczna tzn jakie 25 podwójnych błędów Marii ? miała ich ok 12 +/- 1 bład moge sie mylic ale chyba 12, kolejna sprawa jak staneła Shvedova ? widziałes jak ta dziewczyna biegała do Tych piłek ? zrobiła tyle na ile ją stać było poprostu od połowy 2 seta Marii zaczeły siedzieć potężne piłki pod linie końcową mało nie wymuszonych błędów co miało miejsce w 1 secie gdzie nic nei siedziało no poprostu Sharapowa weszła w uderzenie na co nie miała jak odpowiedzieć Shvedova poprostu brakło umiejetności troszke ale teksty że staneła to miedzy bajki mozna wsadzić coś tam wyrzuciła owszem ale naprawde ciezko jest przebijać takie bomby biegając od rogu do rogu a Maria wcale nie wstrzymywała ręki także widze że słabiutko kolego sie znasz na tenisie przynajmniej tak twierdze po Twojej wypowiedzi na temat tego meczu
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Straszne głupoty gadasz oglądałem ten mecz bardzo uważnie bo niestety postawiłem na Shvedovą i nie było tak jak mówisz po pierwsze błędna informacja merytoryczna tzn jakie 25 podwójnych błędów Marii ? miała ich ok 12 +/- 1 bład moge sie mylic ale chyba 12, kolejna sprawa jak staneła Shvedova ? widziałes jak ta dziewczyna biegała do Tych piłek ? zrobiła tyle na ile ją stać było poprostu od połowy 2 seta Marii zaczeły siedzieć potężne piłki pod linie końcową mało nie wymuszonych błędów co miało miejsce w 1 secie gdzie nic nei siedziało no poprostu Sharapowa weszła w uderzenie na co nie miała jak odpowiedzieć Shvedova poprostu brakło umiejetności troszke ale teksty że staneła to miedzy bajki mozna wsadzić coś tam wyrzuciła owszem ale naprawde ciezko jest przebijać takie bomby biegając od rogu do rogu a Maria wcale nie wstrzymywała ręki także widze że słabiutko kolego sie znasz na tenisie przynajmniej tak twierdze po Twojej wypowiedzi na temat tego meczu
12 podwójnych (przecież to i tak potworna ilość jak na taki etap). Te 25 to z innej okoliczności mi się wpisało. Rozkojarzony jakiś musiałem być. Natomiast cd reszty.. W piłce też czasem drużyna biega do piłki jak pies ale nic z tego nie wynika. Tu właśnie tak było. Biegała jak głupia a jak miała prostą piłkę do przebicia (a miała ich dużo) to w 2 i 3 secie szły w auty albo posyłała taką leciutką piłeczkę że nawet dziecko by z niej mocniej oddało. Pozatym z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że stanęła bo oglądałem wiele spotkań w jej wykonaniu i wiem na co ją stać i jak z reguły gra.

Sama Sharapova też grała lepiej ale tylko błędy Shvedovej dodawały jej pewności uderzeń. Po prostu widząc niewiarygodną słabość przeciwniczki uwierzyła że może to wygrać.
Z resztą.. nudny temat bo obie są na bardzo niskim poziomie sportowym. Bez odbioru
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivanovic A. - Azarenka V. 1.60
Azarenka dopiero dzisiaj awansowała do 1/8 pokonując w trzecim secie swoją przeciwniczke do 2 wiec sie nie nameczyła zbytnio:smile: Serba w Rg idzie jak burza no ale nie miala godnych tywalek az do teraz! Ivanovic do Rg grała odsyc malo i słabo, ale chyba trafiła z formą na RG, Białorusinka mogła odpasc juz wczotaj poniewaz przegrywała juz bardzo powaznie w 2 secie... nie przekonuje mnie jej tenis. Obie maja podobny styl graja silowo &quot;bum bum&quot; zADECYDUJE dyspocyzja dnia, jezeli Ana bedzie trafiać to wynik moze byc jeden, ale nie wiadomo jaką Serbe jutro zobaczymy.
Szavay A. - Cibulkova D. 1.75
Szavay to chyba rewelacja turnieju gra b. dobrze w poprzeniej rundzie ograła Venus do 0 i 4! Wyniki z poprzednich turnieji pokazją, ze jest w formie w przeciwieństwie do Dominiki, która nad spodziewanie łatwo poradziłą sobie w 3 r z Dulko. Cibulkova wyżej w rankingu ale faworytka nie jest i ja sie nie dziwie....
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
Spotkanie: M.Sharapova - N. Li
Typ: Li
Kurs: 1,95
Buk: Expekt

Analiza: Chinka jest rozstawiona z numerem 25. Szarapowa powróciła do gry po ok 9-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Po raz pierwszy po przerwie zagrała tdzień temu w Warsaw Open. Spisała się przeciętnie. Odpadła w 1/4 przegrywając z Ukrainką Aloną Bondarenko. W Paryżu prezentuje się już lepiej (3 setowe wygrane z: Jakimową, Pietrową i Szwedową), ale Chince nie da rady. Na Li w Paryżu nie straciła jeszcze seta, pokonując kolejno: Domachowską, Baszinszky i Goworcową. Na Li wykorzysta szansę i w końcu pokona Szarapową, z którą do tej pory grała 4 razy i za każdym razem bez sukcesu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: M.Sharapova - N. Li
Typ: Li
Kurs: 1,95
Buk: Expekt

Analiza: Chinka jest rozstawiona z numerem 25. Szarapowa powróciła do gry po ok 9-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Po raz pierwszy po przerwie zagrała tdzień temu w Warsaw Open. Spisała się przeciętnie. Odpadła w 1/4 przegrywając z Ukrainką Aloną Bondarenko. W Paryżu prezentuje się już lepiej (3 setowe wygrane z: Jakimową, Pietrową i Szwedową), ale Chince nie da rady. Na Li w Paryżu nie straciła jeszcze seta, pokonując kolejno: Domachowską, Baszinszky i Goworcową. Na Li wykorzysta szansę i w końcu pokona Szarapową, z którą do tej pory grała 4 razy i za każdym razem bez sukcesu.
Przecież to nie jest analiza. Wypisując rywalki Li i Maryśki stawiasz wygraną Chinki jako mniej prawdopodobną bo rywalki miała zdecydowanie słabsze niż Rosjanka i te 2-0 przy 2-1 Szarapy nie robią żadnego wrażenia. Po co więc ten punkt &quot;analizy&quot; ?
Na koniec wszystko podsumowywujesz statystyką h2h, która jest zdecydowanie na niekorzyść Chinki i dodatkowo ośmiesza tą analizę.
Jedynym argumentem, jeżeli można to tak nazwać, jest &quot;szansa&quot;. Tylko co to ma do rzeczy? W koncu obie mają &quot;szansę&quot; nie?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Fakt, że grały ze sobą cztery razy i wszystkie spotkania Sharapova wygrywała pewnie 2-0 nie ma tutaj większego znaczenia, ponieważ ani razu nie grały na clay&#39;u. Chinka Li nie miała trudnej drabinki, dosłownie wręcz przeciwnie, a ostatnio nie bez problemów wygrała z Govortsovą. Szarapowa miała znacznie gorzej (Petrova, Shvedova) stąd walczyła &quot;aż&quot; w trzech setach. Oglądałem jej mecz z Kazachstanką i mimo że przegrała pierwszego seta wygrywając raptem gema wcale nie było widać tej różnicy w grze, a później to się tylko potwierdziło - Rosjanka grała dużo dużo lepiej i nie mogła ostatecznie przegrać tego spotkania. Robi za dużo błędów, stąd uważam że dziś również nie zobaczymy jednostronnego spotkania. Wróciła do gry i na pewno nie odpadnie na tym etapie w tak istotnym turnieju. Nie, nie do tego nas przyzwyczaiła niegdyś (całkiem niedawno, bo w 2006 roku) pierwsza rakieta świata.
Mój typ:
Maria Sharapova 2-1 Na Li
Kurs: 4,10 ✅
Dla nie lubiących dokładnych wyników czysto: Sharapova / 1,85 ✅

Agnes Szavay - Dominika Cibulkova 1 / 1,86 ⛔
Pojedynek będącej w wyśmienitej formie Szavay z także mocną, ale wydaję mi się jednak słabszą Cibulkovą. Dziewczyny już raz grały ze sobą na ziemi i wtedy właśnie Agnes nie dała szans rywalce. Węgierka przeszła przez ten turniej jak burza zaskakując niejedną osobę nokautując taką postać jak Venus Williams 6-0 i 6-4! Wcześniej z Vesniną straciła tylko dwa gemy. Cibulkova już w pierwszym meczu z Aloną Bondarenko miała niemałe problemy, ale ostatecznie wygrała 2-1. Później była przeciętna Flipkens i Dulko. Wygrywając tak łatwo z tą drugą przyznam że mnie zaskoczyła. Kurs na Szavay ciąglę spada. Wyhaczyłem 1,86 w BetSafe, ale już teraz jest 1,70. W Unibecie nadal 1,80 się trzyma, więc warto grać.
Edit:
Filozoficznie powiem, że Cibulkova nie wygrała tego meczu. To Szavay go przegrała. Oddawać tyle darmowych piłek to się w głowie nie mieści! Ciekawe jak będzie wyglądał jej mecz z Marią w 1/4?!
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Zważcie uwagę na style gry Li i Sharapovej. Chinka gra siłą rywalek, z kontry i fantastycznie biega po korcie. Minusem jej jest natomiast brak mocy w uderzeniach. Masha nie jest jeszcze w takiej formie jak kiedyś gdzie miotała fh takie zawodniczki na prawo i lewo i ciężko będzie jej Li pogonić. Do tego Rosjanka gdy grała z rodaczkami popełniała dużo unforcedów a one odwdzięczły się i robiły to samo. Nie sądze by Li robiłą tak samo. Tak więc typ zdecydowanie na Na Li...
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Zważcie uwagę na style gry Li i Sharapovej. Chinka gra siłą rywalek, z kontry i fantastycznie biega po korcie. Minusem jej jest natomiast brak mocy w uderzeniach. Masha nie jest jeszcze w takiej formie jak kiedyś gdzie miotała fh takie zawodniczki na prawo i lewo i ciężko będzie jej Li pogonić. Do tego Rosjanka gdy grała z rodaczkami popełniała dużo unforcedów a one odwdzięczły się i robiły to samo. Nie sądze by Li robiłą tak samo. Tak więc typ zdecydowanie na Na Li...
Dokładnie, podepnę się pod wypowiedź asiek297 bo mam takie samo zdanie. Sharapova jest nieregularna i to jest jej główny problem, pewnie z biegiem czasu, jeśli zacznie się ogrywać to i czucie będzie większe ale na tę chwilę nie jest w najwyższej dyspozycji. Chinka sprytna, zwinna skupia się na obronie, przebija na drugą stronę i Maria będzie bezradna niemożnością skończenia piłek. Tak więc @ 1,90 Na Li biorę z pocałowaniem dłoni.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Moje propozycje:

Azarenka V. (Blr) - Ivanovic A. (Srb) 2 [1.60] ⛔
Sharapova M. (Rus) - Li N. (Chn) 1 [1.80] ✅

Viktoria ma tutaj spore szanse na urwanie seta, jednak Ana gra o wiele piękniejszy, klasowy tenis. Po kontuzji złapała rytm gry, oswoiła się z kortem i jest w wybornej formie. Ten kurs to prezent od buków.

Ludzie, co was skłania do grania na Chinkę? To, że pokonała Martę i inne mniej wymagające rywalki? Owszem, Li jest zawodniczką, która napsuła już krwi nie jednej rywalce. Ale z Sharapovą? Nie ma szans. To, że Maria wróciła do gry po długo leczonej kontuzji barku. To was przekonuje? Li nie prezentuje swoją grą nic szczególnego. Maria to klasa sama w sobie. Olbrzymie doświadczenie, najlepszy oburęczny bekhend z WTA, świetnie czyta grę na korcie, kontroluje spotkania. Nie interesują mnie jej błędy - wśród kobiet jest to nieuniknione. Dla przykładu - wystarczy spojrzeć na Szavay. Taka wielka faworytka? I co? Nie liczą się wyniki - liczy się doświadczenie, ogranie i umiejętności. Jako że Maria to była liderka rankingu WTA z pewnością nie zapomniała jak się gra w tenisa. Li ma szanse tylko teoretyczne. W praktyce Maria udzieli dziś lekcji gry azjatce.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kuznetsova - Radwańska A.
Typ: 2
Kurs 3.83 (bwin)

Czwarta runda - rozstawiona z siódemką Rosjanka i z dwunastką Aga jak narazie nie zawodzą. Obie idą przez turniej bez straty seta, ale trzeba przyznać że nie napotkał jeszcze klasowych rywalek. Dla jednej z nich 4 runda będzie ostatnią. Ciut lepsze wrażenie pozostawia po sobie Rosjanka, która wręcz zmiata rywalki z kortu, jednak Agnieszka niewiele jej pod tym względem ustępuje, bo już kilkukrotnie w tym turnieju odrabiała kilkugemowe straty. Trudno doszukiwać się w Polce faworytki tego spotkania - Switlana na mączce gra świetnie - w tym sezonie osiągnęła już 2 finały (Aga jeszcze nie była w półfinale). Bronią naszej już jedynaczki w turnieju mogą być asy, w statystyce których jest w ścisłej czołówce. W dotychczasowych pojedynkach tych pań zwycięstwa rozkładały się równomiernie, ale na mączce jeszcze nie grały. Nie wróżę Kuznietsowej łatwej przeprawy, choć na papierze to ona ma większe szanse na awans, ale kurs 3.83 zachęca do grania na Agę - dla mnie zdecydowany valuebet.
 
B 30

boher

Użytkownik
A dla mnie właśnie nie. Aga nie gra już tego co za najlepszych czasów, siła zdecydowanie mniejsza od Kuzniecowej, która jest w wybornej formie. Asy Aga robiła z leszczami, ze Swietłaną już tak nie poszaleje, przewiduje szybki dwusetowy mecz. Ale trzeba wziąć ważną poprawke - TO TYLKO KOBIETY i tu cuda w stylu Djokovicia (bez przesady, że Nadala :p) zdarzają sie dość często. Dlatego z reguły omijam kobiety, ale Agi wygrywającej z Kuzniecową w formie sobie nie wyobrażam. Inna siła, doświadczenie, styl.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
tak może i kuznetsova zmiata rywalki ale narazie powiedzmy to szczerze nie trafiła na jakąś mocniejszą zawodniczke z która musiała by troche powalczyć mam nadzieje że to sie dziś zmieni , Aga na pewno nie jest w tym pojedynku bez szans dlatego sam gram 2 bo kurs jest na prawde kuszący ;)
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Zdrowy rozsądek mówi gładkie 2:0 dla Kuznetsovej,serce mówi 1:2 dla Radwańskiej.Rosjanka naprawde w swietnej formie obecnia chyba najlepsza zawódniczka wśród kobiet na mączce obok Safiny.Tak naprawde to wszystko przemawia za Svetlaną bedzie niesamowicie zdeterminowana zeby wygrac,Isia ogrywała rosjanke juz pare razy ale nigdy nie spotkały sie na mączce.Aga nie ma jakiejs preferowanej nawierzchnii wiec w sumie wszystko jej jedno gdzie gra natomiast Svetlana chyba najlepiej czuje sie na mączce co pokazuja zreszta ostatnie wyniki.Wierze że Aga zdoła nawiazac walke,jest cien szansy ze rosjanka jest zmeczona po wielu turniejach jakie rozegrała przed RG i podzieli los Djoko i Nadala.Wszystko wyjasni sie na boisku pozostaje wierzyc jednak gdybym mial postawic swoje pieniadze na ktoras z pan zdecydowanie byłaby to Rosjanka ;)
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Stosur S. - Razzano V. 1 @ 1,65


Stawiam tutaj na Samanthe. Powiem szczerze, że gram to trochę wbrew sobie bo zawsze uważałem, że Stosur na mączce grać nie potrafi, stworzona typowo pod szybsze korty. Serve&amp;Volley funkcjonuje bardzo dobrze i jest efektywny ale właśnie na hardzie, carpecie czy grassie. Ale w RG mnie zaskakuje. Gra naprawdę dobrze i widać, że czuje kort. No i trzeba zaznaczyć, że w tym roku korty w Paryżu wyjątkowo szybkie, co faworyzuje właśnie zawodniczki takie jak Samantha. Przydają się umiejętności nabyte w grze podwójnej, skróty, spowalnianie tempa i przede wszystkim serwis rotacyjny z którym nie radziła sobie Dementieva. Razzano z kolei także w dobrej dyspozycji, nie straciła jeszcze seta, ale nie trafiła na rywalkę w formie, choć Hantuchova, Medina , Garbin to tenisistki groźne. Mimo to jakoś jestem spokojny o Australijkę. Jest doświadczona i to także może wziąć dziś górę. W grze Francuzki widać jeszcze trochę niepewności i przestojów(przykładem może być chociażby poprzedni mecz z Tati, gdzie Virginie prowadząc 5-0 oddała pięć gemów - by wygrać 7-5 ) Reasumując, liczę dziś na doświadczoną Stosur.


Hsieh S.W./Peng S. - Radwanska A./Radwanska U. 1 @ 1,75


Dla mnie jutro mega pefffa. Kurs miodzio. Nie wiem jakim cudem Polki pokonały Peschke/Raymond. Nie mam pojęcia i przyjmuję tylko tłumaczenie takie, że Czeszka i Amerykanka po prostu miały słabszy dzień. Bo tenisowo w deblu Radwańskie nie dorastają im do pięt. Dużo niespodzianek w zasadzie w ostatnim czasie można zauważyć w grach podwójnych. Jutro jednak nasze gwiazdki mogą jechać do domu bo Hsieh i Peng nie przegrają. No, chyba że któraś skreczuje(odpukać) bo innej możliwości nie widzę. Tajka poczyniła spore postępy w deblu, razem z Peng od początku sezonu prezentują bardzo dobrą dyspozycję. Wygrana w Sydney, ćwierćfinał AO(porażka po 3 setach z siostrami W.) Później jedyny słabszy występ w Indian Wells, gdzie odpadły w 2 rundzie. Powrót na sezon clayowy i świetna passa trwa - wygrany turniej w Rzymie i 3 zwycięstwa we French Open. Do tego tylko jeden stracony set. Naprawdę forma Tajki i Chinki jest wysoka. Wg mnie wygrają one RG. A nasze panny były już na wylocie w meczu Chuang/Mirza (4-6 2-4), ale dały radę. Później wspomniany win z Peschke/Raymond. Fakt, należą się brawa ale to max co może z nich być ;) Ula pod siatką grać nie potrafi, jedynie Aga ma jakieś pojęcie ale cóż.. Jutro liczę na gładką wygraną pary Hsieh/Peng.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Hsieh S.W./Peng S. - Radwanska A./Radwanska U. 1 [1.70] ✅

Bardzo dobry typ - kolejny prezent od buków. Agnieszka pożegnała się już z singlem. Zapewne Polki mają już spakowane bagaże na podróż powrotną do Krakowa :-D Nie wiem jak gra Hsieh (zaryzykuję analizę Pezia), jednak Peng jest bardzo niebezpieczną tenisistką - gra bardzo agresywny tenis. Polki miały bardzo dużo szczęścia, że dotarły aż tak daleko w rywalizacji deblowej. Zgadzam się z poprzednikiem co do Uli - ma mało doświadczenia, szwankuje gra pod siatką. Dodatkowo jest słaba kondycyjnie i w niektórych momentach ciężar gry może spaść na barki starszej siostry. Agnieszka z pewnością podniesie poziom spotkania, ale czy to wystarczy? Moim zdaniem nie.

Bez dokładniejszych analiz, bo co tu analizować. Faworytki widoczne czarno na białym.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Maria Sharapova - Dominika Cibulkova 2,08✅
Maria &quot;odpada&quot; w tym turnieju już od pierwszej rundy a mimo to gra dalej. Każdy mecz kończy w 3 setach zazwyczaj przegrywając jednego do 0 lub 1 co świadczy o tym, że brak jej regularności i ma wahania formy. Dziś trafia na Dominikę, która właśnie tą regularność w tym turnieju posiada. Bardzo mnie zaskoczyła pokonując Szavay i to w dwóch setach. Dziś myślę i mam nadzieje, że zrobi to samo z Sharapovą.
Dinara Safina( - 4.5g.) - Victoria Azarenka H 1,7⛔
Dinara po prostu miażdży przeciwniczki w każdej rundzie. Pięć gemów straconych w czterech meczach budzi respekt. Tym razem trafia na rywalkę znacznie mocniejszą niż dotychczasowe przeciwniczki i dlatego handicap gemowy też niższy. Victoria tak łatwo nie radzi sobie jak Dinara ale ostatni mecz z Ivanovic wygrała dosyć gładko. Czy dziś będzie w stanie powalczyć z Safiną? Wydaje mi się, że nie. Dinara w tej chwili jest na tyle mocna i jej gra jest stabilna, że dziś wynik meczu będzie oscylować w granicach 6-2 6-3.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Nie przekreslalbym szans Azarenki w dzisiejszym meczu Nie widzialem co prawda Safiny jak sie prezentuje, Azarenka natomiast nie grala zle. Problemy miala z Carlą ale to raczej był słabszy dzien w jej wykonaniu. Safine juz raz pokonala ostanio na Indian Wells. Moim zdaniem seta moze wygrac a kurs 2,19 to chyba lekka przesada ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań na kortach w Paryżu,pierwszym typem jaki mnie zainteresował to pojedynek pomiędzy Rumunką Sorana Cristea a Autstralijka Samanta Stosur.Dla młodej zaledwie 19-tetnie rumunki ćwiercfinal French Open to największy sukces w karierze, mało kto by sie spodziewał iż, Cristea wyeliminuje najpierw Wozniacki a pożniej Jankovic.Jednak zwycięstwa z Jankovic zbytnio bym nie przeceniał, Sorana zagrała poprawnie jednak serka za wiele dobrego do gry również nie wniosła.Sorana często sie myliła w całym spotkaniu popełniła 51 niewymuszonych błędów przy 41 rywalki.Serwis również do najmocniejszych broni rumunki nie należy,J ankovic w meczu miala jedynaście okazji na przełamanie jednak nie potrafiła tego wykorzystać.

Stosur to zawodniczka znacznie bardziej doświadczona bardziej specjalizująca się na szybszych nawierzchniach jednak na RG zaskakuje i to bardzo pozytywnie.W czwartej rundzie nie dała żadnych szans Razzano, która ugrała ledwo trzy gemy.Głównym atutem Stosur jest dory serwis, Samanta jest jedną z najlepiej serwujących zawodniczek tego turnieju, popełniajacą mało niewymuszonych błędów a do tego dobrze gra przy siatce, dlatego myślę że nie będzie miała problemów z pokonaniem rumunki.

Sorana Cirstea-Samantha Stosur , typ: 2, kurs: 1.75

Z innych spotkań proponuję Kuznetsova(2,05) a z panów Potro-6,5(2,01) i Monfisa(3,9)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Stosur S. - Cirstea S. 1 @ 1,65
Obie zawodniczki zaskakują w turnieju. Samantha pokonała wyżej notowane rywalki i wydaje się, że jej forma rośnie. 24 letnia Australijka wczoraj miała spacerek z gospodynią Razzano 6-1 6-2 . Gra bardzo pewnie, utrzymuj podanie, kończy wiele piłek. Gra przy siatce ma opanowaną znakomicie z debla. Jest to jej atut. Oprócz Razzano pokonała Dementieva 2-1 po bardzo dobrej grze, Wickmayer oraz w pierwszej rundzie Schiavone. W ostatnim krótkim pojedynku zaserwowała aż 8 asów co jest dość imponującym wynikiem. Dla młodziutkiej Rumunki to już chyba koniec przygody, chociaż jest ona z pewnością dla niej najwspanialszą. Pokonała Jelene Jankovic swoją wytrwałością po bardzo długim boju. Gra pewnie, przetrzymując swoje rywalki. Dobrze gra również przy siatce, mając spory procent wygrywania piłek. 19 letnia Rumunka z pewnością powalczy jednak ja widzę tutaj większe doświadczenie Samanty, która wygrała nawet RG w grze deblowej. Presja jej nie straszna, rywalka z pewnością także więc widzę ją dalej w grze po jutrzejszym dniu w meczu przeciwko Williams/Kuznetsova . Obie zawodniczki jeszcze nigdy ze sobą nie grały. Cirstea zajmuje 41 miejsce rankingowe, Stosur 32. Warto wspomnieć iż mecz z Jeleną kosztował sporo sił piękną Rumunkę. Trwał aż 2h44minuty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom