>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - French Open 24.V-07.VI

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roland Garros



Paris, France
Grand Slam
Prize Money: TBA
Draw: 128M/96Q/64D
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
http://www.rolandgarros.com

2008 Singles Final
(2) Ana Ivanovic (SRB) d. (13) Dinara Safina (RUS) 64 63

2008 Doubles Final
(10) Medina Garrigues/Ruano Pascual (ESP/ESP) d. Dellacqua/Schiavone (AUS/ITA) 26 75 64

2008 Mixed Doubles Final
(3) Azarenka/B.Bryan (BLR/USA) d. (1) Srebotnik/Zimonjic (SLO/SRB) 62 76(4)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Odpoczełam od gry tenisa w ciagu ostatnich tygodni, grałam bardzo sporadycznie a ostatni miesiac to prawie nic. Tenis spadl w kwestiach zarobkowych u mnie bardzo nisko po zrobieniu szczegolowego bilansu wiec nie bylo sensu na sile grac. Raczej przerwe ta pauze na French Open bo to naprawde wielkie swieto tenisa ale stawki beda malutkie. Kiedys robilam wszystko zeby miec urlop na cztery Szlemy a teraz kiedy czasu wiecej to mialabym nie grac? W WTA mniejszy ruch to może ja tu zaczne.

Propozycje:

Dinara Safina wygra Rolanda 4.50 1/10

Llagostera Vives - Coin 1.88 1/10 ⛔

Ciezko mi znaleść argumenty przemawiające za Francuska. Oczywiscie to jest WTA i chyba sie moze zdarzyc, Coin gra u siebie ale jakie to ma znaczenie przy Szlemie? Llagostera lepsza, bardziej ograna na cegle, większe doświadczenie, lepsze wyniki przed French Open, lepsza taktycznie. Coin wiecej sily wklada w uderzenia ale na tej nawierzchni to nie jest najwazniejsze. W tym roku tylko raz zagrałam Coin, chyba z Salerni i nawet nie powalczyla z nią mimo, ze Argentynka dopiero wraca do gry i na razie nie prezentuje wysokiej formy. Gorzej, ze ja z tenisa ostatnio niczego nie rozumiem :| Na pewno od turnieju w Barcelonie troche Vives zawodzi, tam nie potrafila pokonać Malek, slabo tez w Rzymie i Madrycie ale jej rywalko to samo. Ona w ogólne poza jednym swietnym wystepem chyba na us Open nie miała żadnego sukcesu w karierze. Patrze na wyniki z tego sezonu i nic ciekawego nie widze, pokonała Shvedova dwa razy i Vesnine na hardzie. W sumie to jesli Hiszpanka zagra tak jak w Rzymie czy Barcelonie to wszystko sie moze wydarzyc.

Niespodzianka:

Medina - Makarova nie wiem jaki kurs 3.80 w naziemnym net bedzie wyzej (wywineła Rosjanka numer w meczu z Wickmayer i gdzies uciekła. Cholera wie na ile przygotowała się na French Open. Mnie zawsze dziwi faworyzowanie Mediny. Wiecznie zanizone kursy na nia na cegle jakby grala jakis wielki tenis a tak nie jest. Chimeryczna, stawia glównie na debel, na pewno do ogrania.)

PS. Tak jak panasik rownież myślałam o tym meczu na razie offline kursy w pinn i czekam bo kanepi nie za wiele lepsza edit.

Brawo Szwedowa : )
 
P 15

panasik

Użytkownik
w moim odczuciu moco przeszacowany kurs w meczu
Yaroslava Shvedova - Kaia Kanepi
bwin propnuje 3.21 2/10 plus do tego +1.5 seta 2/10 1.85 w bahu lącznie +6.12j
obie Panie z tego co sprawdzalem z teog samego rocznika 87, Yaroslava siwezo po kwalifikacjach gdzie odniosla 3 gladkie wygrane 2;0, szperajac znalazlem info ze clay to jej ulubiona nawierzchnia, nie wiem czy to dobre zrodlo, bo z tego co obserwowalem jak dotad najlepszymi wynikami moze pochwalic sie na hardzie, jej duzym aututem jest mocny serwis, ktorym ustawia sobie wymiany, mocno bije pilki, bardzo dobre wyniki przed RG, dobry mecz z panetta w rzymie, nastepnie odpuszczone kwalifikacje w strassburgu i przyjazd na RG, Kaia Kanepi moze byc w zagadkowej formie, krecz w madrycie, wyniki na clayu w tym roku rowniez nie napawaja optymizmem, po tym kursie warto sprobowac, a moze ktos sprobuje skorzystac z rady blogera co poleca roxxane i pograc win 1 seta ogranej shvedowej ;)
GL
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Szybkie typy na pierwszy dzień RG. Wszystko skromnie, na rozruszanie się. Analiz nie będzie, z racji tego, że są to bardzo luźne przemyślenia i nie chcę, by ktoś aż za nadto się nimi sugerował.

Llagostera - Coin 1 1,8 - w pełni popieram Roxanne

Dulko - Paszek 2 3,0 - doprawdy nie mogę pojąć tego kursu. Dulko może i prezentuje się ostatnio lepiej, ale czy aż na tyle?

Tyle. Niedziela u pań wygląda ubogo. Nie mam zamiaru stawiać stu meczu w stylu: Azarenka - Vinci 1,15, Mauresmo - Groenefeld 1,2, Ivanovic - Errani 1,12 itp. Każdy z nas wie, że kursy w Wielkim Szlemie na faworytów są mocno zaniżone i zwyczajnie nie warto ich ruszać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia na całe 2 tygodnie zabawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tamarine Tanasugarn - Camille Pin 1 / 2,45 ✅ 2-1 (6-3, 5-7, 7-5)
Nie wiem skąd taki kurs na Tajkę. Może dlatego, że jest ostatnio trochę bez formy, ale w końcu musi się obudzić, a gdzie tam ma jej stanąć na drodze niżej notowana Francuzka, która spisuje się ostatnio jeszcze gorzej?! H2H na korzyść Tamariny, która pół roku temu w Tokyo pokonała Kamilę 2-0, tracąc zaledwie cztery gemy. Myślę że tutaj będzie podobnie - obdarzona wielkim talentem do gry w tenisa Azjatka nie powinna dać tutaj dużo do powiedzenia Pin. Brać, nie gadać.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Schiavone F. - Stosur S. 1 @ 1,70

Podtrzymuję opinię, że Stosur na clayu nie potrafi grać i na tym w zasadzie mógłbym skończyć analizę. Schiavone - typowa Włoszka, gra do końca. Fajny, jednoręczny BH. Ostatnio III runda w Madrycie. Mam nadzieję, że przygotowała formę na RG i pokaże się z dobrej strony. Posiada większe umiejętności niż Samantha i jako specjalista od gry na mączce powinna sobie spokojnie poradzić, a kurs nie do pogardzenia.


Bondarenko A. - Cibulkova D. 2 @ 1,85


Typuję wygraną Słowaczki. Typ bardziej przeciwko Alonie, ale Dominika ma spory talent. Tak naprawdę w Warszawie Ukrainka nie miała godnej rywalki.. Piter :roll: , Domachowska(obecnie w słabej formie), Szarapowa(w zasadzie sama przegrała ten mecz, masa błędów), Keothavong (Brytyjka była tu w formie, ale w półfinale nie zachwyciła, choć 2 set mogła wygrać..). No i wczorajszy finał , przegrany z Dulgheru. Ogólnie słaba gra Ukrainki, po wznowieniu gry od stanu 6-7 4-0 już w zasadzie na korcie istniała tylko Rumunka. 2 set padł jeszcze łupem Bondarenko, jednak 3 to już popis Alexandry. Cibulkova ostatnio trochę przygasła, choć końcem kwietnia pokazała się z dobrej strony w meczach Fed Cup. Dominika - była partnerka życiowa Monfilsa, obecnie Jurgena Melzera(o ile jeszcze go nie rzuciła ;-) ) jest regularna, nie popełnia raczej błędów a z takimi rywalkami Alonie gra się ciężko. Kurs dobry i liczę na sympatyczną Słowaczkę.

Czink M. - Sevastova A. 1 @ 1,50

Czink w Warszawie przegrała w 1 rundzie, choć prowadziła z Zakopalova już 6-3 3-1. Później jednak zaczęła psuć i po meczu. W 1 rundzie RG zmierzy się z kwalifikantką - Sevastova. Jeśli tylko Czink nie będzie robiła głupich błedów to wygra. Łotyszka w kwalach traciła w każdym meczu seta co dobrze nie wróży. Na pewno tenisowo lepsza leworęczna Czink. Posiada niezły serwis, dobry FH. Mam nadzieję, że da radę choć na głównym kuponie grać jej raczej nie mam zamiaru.. ;-)
 
M 0

maarcin89

Użytkownik
Lisicki Sabine - Safarova Lucie typ 1 / 1,5

Sabina Lisicka to bardzo ciekawa i utalentowana zawodniczka w tym sezonie wygrana w Charleston 2:0 w finale z Caroline Wozniacki. W swojej ojczyźnie przegrała po dobrym meczu z Jeleną Jankovic 1:2. Oglądałem jej kilka meczów i imponuje przede wszystkim dobrym serwisem i sposobem gry. Sabina kreczowała w Estoril, po czym miała wystąpić w Warszawie, lecz dla niej priorytetem był French Open, dlatego wolała odpocząć. Jej przeciwniczka bez sukcesów w tym sezonie przegrała już z Sabiną w Memphis 0:2, jutro powinno być tak samo.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Amanmuradova - Pavlovic
Typ: 2
Kurs: 3.06
PinnacleSports
Spotkanie pierwszej rundy turnieju wielkoszlemowego Roland Garros. 25-letnia Uzbeczka Akgul Amanmuradova to setna zawodniczka rankingu WTA, o 4 lata młodsza Francuzka grająca w tym turnieju dzięki dzikiej karcie jest 254. Jest to jedna z najsłabszych par pierwszej rundy, obie nie mogą pochwalić się żadnymi osiągnięciami na tej nawierzchni czy też w tym turnieju. O formie Amanmuradovej może świadczyć choćby przegrana w zeszłym tygodniu z Martą Domachowską, a przede wszystkim urwanie ledwie 3 gemów, wcześniej też nie było wiele lepiej na ziemi, co prawda przeszła eliminacje w Madrycie ale przeciwniczki miała bardzo słabe, w turnieju głównym odpadła w pierwszej rundzie. O tym jak mierna to zawodniczka może świadczyć choćby fakt, że od zeszłorocznego French Open w 16 turniejach w tamtym roku 11 razy przegrywała w 1 rundach, a pozostałe 5 turniejów kończyła na 2 rundzie. Młoda Francuzka także nie jest w jakiejś wielkiej formie, ale widać, że posiada talent. Od bardzo dawna nie zaliczyła jakiejś większej porażki, jeśli nawet odpada we wczesnych fazach turniejów to jednak ugrywa sporą ilość gemów, przegrywa po walce. Urodzona w Belgradzie Pavlovic stanie dzisiaj około godziny 18 przed wielką szansą na awans do drugiej rundy, bo z kim wygrać jak nie z Amanmuradovą.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Schnyder P. - Bondarenko K. 2 3.20

Widziałem ostatni mecz Schnyder - łagodnie mówiąc była to niezła tragedia. Piłeczki posyłane przez panią ze Szwajcarii lądowały zazwyczaj daleko poza linią końcową. Do tego słabiutka wytrzymałość psychiczna zdecydowanie podpowiada by zaryzykować na Ukrainkę. Bondarenko lubi clay, gra solidnie, nieźle też z formą - dobry turniej w Rzymie. Moim zdaniem nie ma co się tutaj więcej zastanawiać trzeba korzystać z tak wysokiego kursu i grać na panią Bondarenko.

Vaidisova N. - Ruano Pascual V. 2 3.20

Wszyscy wiemy co gra aktualnie Vaidisova. Jej aktualna forma, postawa pozwala mi zaryzykować i zagrać na zwycięstwo jakże rutynowanej Hiszpanki. Ruano Pascual to niesamowicie doświadczona tenisistka i słabą grę Czeszki z pewnością wykorzysta bezlitośnie. Jeśli podczas meczu nie pojawią się jakieś problemy zdrowotne Hiszpanki - jej zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe.

Sprem K. - Dokic J. 2 1,95

Pani Dokic od udanego AO nie gra zbyt dobrze. Nadszedł moment na przełamanie. Sprem jak najbardziej do pokonania. Tenisowo Australijka zdecydowanie lepsza - jeśli wyjdzie dobrze umotywowana na ten mecz spokojnie go wygra.
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Garbin T. - Morita
kurs - 1,7
bet at home


Morita doznała kontuzji w ostatnim swoim meczu z Hradecką w Strasbourgu chociaz nie mozna powiedziec czy to nie bylo udawanie jak w innych przypadkach przed French ale jezeli tak to sprawa powinna byc ułatwiona. Garbin chociaz nie wygrywa ostatnio to mysle ze dlatego że trafia na silne zawodniczki jak zvonareva czy ruano pascual albo powracająca Sharapova. Włoszka w kazdym z tych meczy nie poddawala sie i mysle ze jakos wloszka jesta lepsza duzo na nawierzchni ziemnej. Morita w ostatnim czasi wygrala kilka meczy ale nizbyt wymagajace byly jej rywalki wręcz uważam że i tak jest bardzo słaba. mysle ze Garbin pewnie wygra 2-0 ale dla bezpieczenstwa jedynka po dobrym kursie i chyba prezencie od BAHu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Młody 16 - po &quot;nieudanym&quot; ( jak dla mnie nie było źle - ewolucyjna zwyżka formy) dla Patty Schnyder występie w Rzymie nadszedł rewelacyjny w Madrycie, nie wiem, może to przeoczyłeś, ale Twój typ na mecz Katerina B. - Schnyder jest w tym momencie dla mnie jednym z najbardziej nielogicznych typów, jakie tutaj widziałem. H2H 2-0 dla Szwajcarki. Odradzam
Z mojej strony na jutro :
Gisela Dulko - Anna Lena Groenefeld 2 @ 2,04 5/10
Niemka bardzo korzystnie zaprezentowała się we wczorajszym spotkaniu z Mauresmo. Swoją dynamiczną, bardzo agresywną i dobrą technicznie grą przekonała mnie do stawiania na nią w kolejnych rundach. Gisela to zawodniczka poprawna, ale nie jest i nigdy nie była zawodniczką, która mogłaby odnosić poważne sukcesy. Dla mnie bardziej gwiazda kortów niż klasowa tenisistka. Niemka ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich, chociaż ostatnie z nich odbyło się 3 lata temu na mączce, wygrała Anna - Lena. Jeśli Niemka utrzyma formę ze wczoraj, to zmiecie Argentynkę z kortu.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Ana Ivanovic - wygra RG @ 17



Taki luźny typ, za średnią stawkę.. Wg mnie Ana ma szanse i to nie takie małe jak by wskazywał na to kurs. Chociaż z 2 strony, patrząc tak obiektywnie to jest w tym trochę racji. Ana tego sezonu do udanych zaliczyć nie może na pewno. Na usprawiedliwienie trzeba jednak dodać, że Serbkę dręczyło kolano. Musiała z tego powodu opuścić turniej w Madrycie. Przez jakiś czas jej nawet jej udział we French Open stał pod znakiem zapytania, ale Ana potwierdziła, że we Francji na pewno wystąpi. Jak sama twierdzi, jest 100% przygotowana do turnieju i po problemach z kolanem nie ma już śladu. Miejmy nadzieję. Pierwszą rywalką uroczej Serbki była Włoszka Errani. Początek meczu zabójczy. Świetne wymiany zarówno z jednej jak i drugiej strony. Już na początku seta zdecydowałem, że zagram na końcowy triumf Ivanovic. Ostatecznie Ana zwyciężyła 7-6 6-3. Widać było w Niej moc ;-) Świetny FH. Co prawda dość sporo błędów - 38 przy 50 kończących uderzeniach. Myślę jednak, że z każdym meczem Serbka będzie nabierać pewności i jej forma będzie tylko rosnąć. W II rundzie zmierzy się z Tanasugarn, a w III najprawdopodobniej z Benesova. Rywalki wprost na przetarcie i wejście w turniej. Po takim kursie aż żal byłoby nie spróbować zagrać na Ivanovic. Mam nadzieję, że piękna Serbka powtórzy sukces sprzed roku i ponownie wzniesie w górę puchar ;-) KAMĄĄĄĄ :!:




Dulko G. - Groenefeld A. 1 @ 1,80

Ja tutaj gram na Argentynkę. Przyznam, że nie trawię Groenefeld. Nawet nie wiem dlaczego, ale jak już na Nią patrze na korcie to mnie aż ściska w środku :-| Irytuję mnie jej osoba, jej styl poruszania się po korcie, jej gestykulacja. Oliwy do ognia dodała wczoraj psując mi kupon. ;) Nie uważam, że wczorajsza wygrana z MoMo była zapowiedzią wielkiej formy Niemki. Po prostu Amelie jest już wypalona, wczoraj nie zaprezentowała nic. A żeby wygrać z Groenefeld trzeba być regularnym. Tyle. Jeśli Gisela, która potrafi grać na clayu, będzie trafiała i rozrzucała rywalkę po korcie zmuszając do biegania, to Anna będzie wyrzucać stopniowo coraz więcej. Dulko w I rundzie spacer 6-1 6-3 z Paszek. Liczę, że jutro odeśle Niemkę do domu.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ana Ivanovic - wygra RG @ 17

(...)
Ivanovic wygra RG? Nierealne, Ana już od dłuższego czasu nic wielkiego nie pokazała, w pierwszej rundzie też jakieś rewelacji nie było. Jak zdoła wygrać to będzie dla mnie megazaskoczenie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Ana Ivanovic - wygra RG @ 17


Taki luźny typ, za średnią stawkę.. Wg mnie Ana ma szanse i to nie takie małe jak by wskazywał na to kurs. Chociaż z 2 strony, patrząc tak obiektywnie to jest w tym trochę racji. Ana tego sezonu do udanych zaliczyć nie może na pewno. Na usprawiedliwienie trzeba jednak dodać, że Serbkę dręczyło kolano. Musiała z tego powodu opuścić turniej w Madrycie. Przez jakiś czas jej nawet jej udział we French Open stał pod znakiem zapytania, ale Ana potwierdziła, że we Francji na pewno wystąpi. Jak sama twierdzi, jest 100% przygotowana do turnieju i po problemach z kolanem nie ma już śladu. Miejmy nadzieję. Pierwszą rywalką uroczej Serbki była Włoszka Errani. Początek meczu zabójczy. Świetne wymiany zarówno z jednej jak i drugiej strony. Już na początku seta zdecydowałem, że zagram na końcowy triumf Ivanovic. Ostatecznie Ana zwyciężyła 7-6 6-3. Widać było w Niej moc ;-) Świetny FH. Co prawda dość sporo błędów - 38 przy 50 kończących uderzeniach. Myślę jednak, że z każdym meczem Serbka będzie nabierać pewności i jej forma będzie tylko rosnąć. W II rundzie zmierzy się z Tanasugarn, a w III najprawdopodobniej z Benesova. Rywalki wprost na przetarcie i wejście w turniej. Po takim kursie aż żal byłoby nie spróbować zagrać na Ivanovic. Mam nadzieję, że piękna Serbka powtórzy sukces sprzed roku i ponownie wzniesie w górę puchar ;-) KAMĄĄĄĄ :!:
Niestety się nie zgodzę i uważam, że granie tego typu to bezsensowna strata kasy, ponieważ kurs bardzo nie adekwatny do szans na jej zwycięstwo. Przez ten rok sporo się zmieniło i nie patrzę na to tylko z perspektywy wielu (no może zbyt mocne słowo) lepszych zawodniczek obecnie, ale po prostu pogorszenia formy Serbki. Bardzo ją lubię (za tę urodę :-D), mimo że wiele razy mnie zawodziła, nawet ostatnio ze słabiutką Errani nieźle mnie zmęczyła w pierwszym secie na który postawiłem dla lepszego kursu (mimo lepszej gry, ale wielu głupich błędów), wygrywając dopiero w TB. Myślę że Tanasugarn i Benesovą pokona jeszcze bez większych problemów, ale co dalej? Nie sądzę, by powtórzyła sukces z przed roku. Ba, nawet odważyłbym się stwierdzenia, że nie dotrwa nawet do półfinałów. Niewątpliwą faworytką do zdobycia FO 2009 jest Safina, która notabene wygrała dzisiaj ze świetnie spisującą się Keothavong nie tracąc ani gema!
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Ja tutaj gram na Argentynkę. Przyznam, że nie trawię Groenefeld. Nawet nie wiem dlaczego, ale jak już na Nią patrze na korcie to mnie aż ściska w środku :-| Irytuję mnie jej osoba, jej styl poruszania się po korcie, jej gestykulacja. Oliwy do ognia dodała wczoraj psując mi kupon. ;) Nie uważam, że wczorajsza wygrana z MoMo była zapowiedzią wielkiej formy Niemki. Po prostu Amelie jest już wypalona, wczoraj nie zaprezentowała nic. A żeby wygrać z Groenefeld trzeba być regularnym. Tyle. Jeśli Gisela, która potrafi grać na clayu, będzie trafiała i rozrzucała rywalkę po korcie zmuszając do biegania, to Anna będzie wyrzucać stopniowo coraz więcej. Dulko w I rundzie spacer 6-1 6-3 z Paszek. Liczę, że jutro odeśle Niemkę do domu.
Absolutnie się nie zgadzam. Po tym, co Geoenefeld zaprezentowała w spotkaniu z Mauresmo widać, że jest w wyśmienitej dyspozycji. Trzeba było oglądać jej spotkanie z Mauresmo. Widać, że Anna na French Open wytyczyła sobie wyższe cele. To nie jest jeszcze ten etap, aby typować jej porażkę. Kursy nie dziwią i zachęcają do gry na Niemkę.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nic nie jest nierealne, ale zgadzam się, że granie Any po jakimkolwiek kursie na wygranie French Open to bardzo duże ryzyko. Safina jest wg mnie kompletnie poza zasięgiem Serbki, z drugiej strony jednak w WTA obecnie panuje wielkie bezkrólewie - w turniejach błyszczą takie zawodniczki jak Azarenka, Wozniacki czy nawet Lisicki, zawodniczki, którym nie dawałbym szans na końcowy truymf w wielkim szlemie. Ciekawe, jak zaprezentują się siostry Williams, które zdominowały 3 ostatnie imprezy tej kategorii. Niby są bez formy, ale ich ogromne doświadczenie to bezcenny atut właśnie w spotkaniach z młodymi, wschodzącymi gwiazdami. Moimi typami są jednak Safina i Kuzniecowa, po nich siostry Williams, a dalej Ana, Dementieva. Wielka szkoda, że nie zobaczymy Very Zvonarevej, ciekawe też, jak zaprezentuje się Jankovic, która ostatnio obniżyła loty i obawiam się, że już na stałe. No i oczywiście moją wymarzoną tryumfatorką byłaby Aga, która w premierowym spotkaniu pokazała się od bardzo dobrej strony.
 
K 0

krol25

Użytkownik
Medina-Makarova 2 2,80

Makarova bardzo ładna seria na mączce w tym roku dwa finały w Estoril i w Fes , Medina ostatnio słabiutko i prawdopodobnie z jakąś kontuzją bo skreczowała w Strasburgu.Myśle ze typ warty zagrania po takim kursie
 
truum 0

truum

Użytkownik
prosze o poprawki
z kobiet na dzisiaj
Medina
Wozniak Aleksandra
dalo by rade?( nie wiem czemu ale jestem b. przekonany na typ tej 2 Wozniak)
co do opini Króla25 :
skreczowala raczej dlatego że nie chciala sie forsowac przed Rolandem Garosem(priorytetowy turniej), hmm z miesiac temu chyba w finale jakims tam turnieju Medina opykala Makarova bodajże 6:0 6:1, to nie jest raczej przypadek , doswiadczenie po stronie Mediny, ogolnie lubie osobiscie ta zawodniczke, w mojej opini, jedna z tych na ktora nigdy nie ma strasznie niskich kursow a czesto jest murowana faworytka,po prostu jest lepsza.....
 
S 112

staruch

Użytkownik
W ofercie bah jest błąd można obstawiać mecz Wozniacki-Dushevina który zaczął sie wczoraj
Kurs na 3 sety-&gt;2,5 :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom