>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wrzesień 2020 - zgłoszenia analiz do konkursu

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie może zabraknąć analizy gdzie w komentarzu reputacji znajduje się słowo - szacunek, więc wysyłam tą analizę do boju:

 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ludzie ...nie wiem czy dobrze myślę ale to chyba chodzi o to żeby zgłaszać czyjeś analizy a nie swoje. O tym czy analiza jest dobra w szeroko pojętym aspekcie ( trafiona , fajnie napisana , ciekawa , oryginalna , przejrzysta , łatwa w czytaniu itd) decydują inni a nie autorzy. Zgłaszanie własnych analiz to trochę dziwnie wygląda.. To tak jakby brać udział w konkursie piękności i głosować na samego siebie...;). Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie...Pzdr....
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kamasutra , nawet jezeli autor analizy zglasza swoja analize to jaki ma wplyw na to ze jego analiza przejdzie dalej? lub wygra? i tak administracja forum wybiera najlepsze analizy a potem uzytkownicy glosuja, wiec jaki ja mam wplyw czy inny autor analizy ze to wlasnie jego analiza wygra. To ze ty sam lub ktos inny poda analize do konkusu to nie ma tak duze znaczenia, wieksze znaczenie ma to co jest w niej zawarte. No chyba kazdy jest swiadomy jaka analize wysyla do konkursu a z tym konkursem pieknosci to jest nie trafione, a tak propo konkursow pieknosci to siebie bym do konkursu nie wyslal bo za piekny to nie jestem ale swoich analiz jestem jak najbardziej swiadomy .
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ludzie ...nie wiem czy dobrze myślę ale to chyba chodzi o to żeby zgłaszać czyjeś analizy a nie swoje. O tym czy analiza jest dobra w szeroko pojętym aspekcie ( trafiona , fajnie napisana , ciekawa , oryginalna , przejrzysta , łatwa w czytaniu itd) decydują inni a nie autorzy. Zgłaszanie własnych analiz to trochę dziwnie wygląda.. To tak jakby brać udział w konkursie piękności i głosować na samego siebie...;). Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie...Pzdr....
Jesteś w błędzie. Ja jestem na tym forum rok, z aktywnością było różnie, ale jeszcze nikt nigdy nie zgłosił mojej analizy. A bywało, że łapały po kilkaset punktów reputacji i blisko dziesięć lajków (jak jeszcze były).

BTW - kandydatki do konkursów piękności też zgłaszają się same. Nie robi tego za nie tata, ani mama. Nie jest tak, że piękna kobieta idzie ulicą i ludzie ją sami zgłaszają. Wszelkie konkursy polegają na tym, że ktoś musi się do nich najpierw zgłosić. Może nie piszmy nic w Typach Dnia i czekajmy, aż ktoś wrzuci tam naszą analizę z działu tematycznego? No bo to też jest zgłoszenie do konkursu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
GyGy dalej kontynułuje swietna passe w NFL z elitarnymi analizami ale tym razem z mistrzowska analiza az sam siebie zadziwiam , troche musialem posiedziec przytym a jeszcze wykazac sie nad przecietną psychoanaliza potym jak przd meczem tłum zalał handicap +10,0 i nawet to nie pomoglo!.

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ludzie ...nie wiem czy dobrze myślę ale to chyba chodzi o to żeby zgłaszać czyjeś analizy a nie swoje. O tym czy analiza jest dobra w szeroko pojętym aspekcie ( trafiona , fajnie napisana , ciekawa , oryginalna , przejrzysta , łatwa w czytaniu itd) decydują inni a nie autorzy. Zgłaszanie własnych analiz to trochę dziwnie wygląda.. To tak jakby brać udział w konkursie piękności i głosować na samego siebie...;). Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie...Pzdr....
Niezbyt trafiona ta analogia z konkursem piękności, bo akurat tak ma być jak tam. Nikt tu nie głosuje na swoją analizę, tylko ją zgłasza jak na casting, albo tak jak laska zgłasza się do konkursu piękności. A o tym czy zostanie wybrana już ona nie decyduje, tylko jury albo inne grono. Sorry, ale nie wszystkie dobre analizy można wyłapać i bardzo dobrze że użytkownicy zgłaszają swoje analizy. Najlepiej oczywiście zgłaszać i swoje i czyjeś jesli są wartościowe. Tak że nie tylko można zgłaszać swoje analizy, ale nawet trzeba :)
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ja jestem nauczony, że o tym czy czyjaś praca jest wykonana ok decydują Ci którzy z niej korzystają ale ok skoro własne analizy można zgłaszać to mi to nie przeszkadza. Niech zgłaszają...
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Zgłaszam swoją lekkoatletyczną analizę:

 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
zgłaszam analizę xavi90 xavi90

 
Otrzymane punkty reputacji: +88
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom