>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

2. kolejka Ligi Narodów [6-8.09.2020]

Status
Zamknięty.
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska Typ: Bośnia i Hercegowina lub remis @ 1,49 Fortuna



Poprzedni typ przeciwko Polakom nie wszedł. Dzisiaj bez zastanowienia gram przeciwko naszym. Wszyscy poza Brzęczkiem są niezadowoleni i rozczarowani postawa kadry. Mecz z Holandia potrzymał wielu w przekonaniu, że stan naszej kadry jest zły. Polacy nic ciekawego nie pokazali w meczu z Holandia. Przeszkadzanie w grze i bieganie za piłka to były dominujące elementy gry w ostatnim meczu. Bardzo mało stworzyliśmy sobie okazji. Chyba tylko w pierwszej połowie coś było wartego uwagi: strzał Piątka i akcja Jóźwiaka. Generalnie wydaje mi się, ze Jóźwiak coś próbował i starał się w pierwszej połowie. Piątek, Klich i Krychowaik zagrali słabo, Zieliński próbował w pierwszej połowie brać ciężar gry na siebie, ale średnio to wychodziło. Glik trochę wyróżniał się w obronie bo wiele razy wybił parę dośrodkowań. W drugiej połowie mieliśmy chyba jedna „groźna” sytuacje, kiedy wyszedł kontratakiem pod koniec meczu, ale szybko straciliśmy pikę po przekroczeniu połowy. XD Personalnie wydaje się, ze jesteśmy lepsza drużyna od Bośni, ale jakoś nie idzie nam jako cała drużyna. Oczywiście dzisiaj również zabranie Lewandowskiego. Tak jak mówiłem, dzisiaj trzeba spróbował pograć w stronę BiH. Rywal wydaje się mocny. Patrząc na wynik z Włochami mogą być groźni. Zwłaszcza, ze grają na swoim terenie. Kursy buków nie wskazują, żadnego faworyta. Chyba przed meczem z Holandia byliśmy stawiani w roli delikatnego faworyta, ale teraz już wyrównało się i na obie ekipy jest kurs w granicach 2,80. Ja wybieram opcje Gospodarze z remisem. Jak nie wejdzie to przynajmniej będzie jakaś mała nadzieja na lepsze czasy, której chyba coraz brakuje wśród kibiców. Do dubla kurs bardzo dobry.
 
Ostatnia edycja:
mrsmith 91,4K

mrsmith

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska Typ: remis @ 3,25 Fortuna


Polska ma dobry bilans spotkań z BiH bo 2 wygrane i 1 remis problem polega na tym że to było przed erą Dżeko i Pjanicia.
Pjanic akurat nie wystąpi w tym meczu z powodów zdrowotnych co będzie bardzo dużym osłabieniem gospodarzy ale i tak według mnie na własnym terenie BiH jest faworytem tego meczu. Co przemawia z gospodarzami to według mnie są lepiej wybiegani i bardziej zaangażowani w grę, mają lepszego napastnika (w tym meczu) i trenera. Polska na pewno dysponuje lepszym bramkarzem. Dodatkowo na niekorzyść Polski działa brak Lewandowskiego.
Po tym co Polska pokazała w meczu z Holandią, jedna akcja zasługująca na uwagę i słaby strzał Piątka to wszystko co można było zobaczyć w tym meczu, twierdze że dziś będzie podobnie.
Wyłączając ostatni mecz z Holandią Polacy w zeszłym roku kalendarzowym nie grali meczu z poważnym rywalem w przeciwieństwie do BiH który miał w grupie do Euro Włochów.
Na remis stawiam tylko dlatego że to tak na prawdę rozgrywki drugorzędne i jak widać nikt ich nie traktuje poważnie vide R. Lewandowski czy 2 skład Niemców.
W meczu o stawkę po tym co widziałem z Holandią stawiałbym na wygraną BiH.
 
R 612K

rjastrzab

Użytkownik
BiH - Polska
Typ: Polska nie strzeli gola
Kurs: 3,05
eFortuna

Dwa słabe mecze z rzędu nie mogą się zdarzyć? W przypadku ekipy Brzęczka to hasło nie ma zastosowania. W meczu z Holandią nie było błysku, ba nawet przebłysk trudno było dostrzec. Jeden celny strzał na bramkę to nawet przy tak trudnym rywalu jak Holandia to zbyt mało. a dzisiejszy rywal biało-czerwonych wcale nie jest dużo gorszy. W piątkowym meczu z Włochami przy 19 sytuacjach brakowych rywali Bośniacy stracili tylko 1 bramkę. Gdzie nasi stworzą tyle okazji. Kurs wysoki, ale myślę, że warto spróbować. Ostatnie mecze H2H to zamierzchła historia, a dodatkowo przerwa wirusowa zrobiła swoje i różne rozwiązania są możliwe, ale ostatnie piątkowe występy mnie przekonują do tego typu.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Polska lub remis
Austria lub remis i pow 1.5 gola
ako: 2.25 @totalbet



Wiekszosc gra w strone Bośniaków, a ja ide w strone Polakow. Z Holandia wiekszosc zespołów na ten moment nie ma podjazdu, tutaj Polacy beda mieli wiecej okazji do popisu. Napewno tak do Zielińskiego nikt nie bedzie doskakiwał, a wiemy co potrafi mając troche przestrzeni. Bośnia bez atutu własnych kibiców, zresztą skład oparty głównie na rodzinnej lidze, tam największa gwiazdą jest Dżeko, na każdej innej pozycji Polska ma w teorii lepszego gracza. Moim zdaniem ten remis dla nas to jest minimum.
Austria kapitalniee zagrała z Norwegią, nawet bez 4-5 podstawowych graczy. Gram bezpieczną opcje, bo Rumunii tez potrafią zaskoczyć, do tego u gospodarzy wypada podstawowy obrońca, takie 1:1, 2:0 lub 2:1 bardzo realne, a kurs fajny.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska typ Polska kurs 2.86 FORTUNA

Polska jeszcze ma szansę na pierwsze miejsce mimo iż pierwsze spotkanie zostało przez naszych reprezentantów przegrane. Według mnie z Holandią mogliśmy powalczyć o zwycięstwo. Graliśmy za bardzo defensywna piłkę. Holandia nie powiem w tym spotkaniu mieli więcej sytuacji podbramkowych ale według mnie za dużo pozyskaliśmy Holandii. Nasza defensywa nie wyglądała źle. Pracowaliśmy całym zespołem na boisku o widać było że nasza Reprezentacja chce zdobyć punkty na boisku w Amsterdamie. Widać że trochę brakowało naszego kapitana Roberta Lewandowskiego który potrafi utrzymać się przy piłce czy uderzyć na bramkę gdzie nie ma stuprocentowej okazji. Kursy według mnie są wystawione i zawyżone na Polskę po pierwsze że Bośnia gra u siebie A po drugie, zremisowali z bardzo dobra reprezentacja jaką są Włosi. Według mnie dzisiaj Polacy nie mogą przegrać tego meczu ponieważ potem z Włochami wcale nie będzie łatwego meczu. Z Holandia dobrze utrzymywalismy sie przy pilce w miare kontrolowalismy gre. Niestety troszke nasza gra stanela po stracie bramki, ale dzisiaj Polacy liczymy na trzy punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Francja i over 2.5
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna


Choć od finału Mistrzostw Świata w Rosji minęło już ponad 2 lata, to wydaje się jakby to było wczoraj. W pamiętnym starciu w Moskwie Francuzi nie dali żadnych szans Chorwatom. Wynik 4:2 został ustalony po koszmarnym błędzie Hugo Llorisa, który jednak nie miał już żadnego wpływu na końcowe rozstrzygnięcie. O ile Francuzi zdają się utrzymywać na topie, a kadra ciągle zasilana jest świeżymi postaciami, o tyle Chorwaci na Mundialu w Rosji chyba osiągnęli swój szczyt. Tacy piłkarze jak Modrić, Rakitić czy Mandżukić znacznie obniżyli loty w ostatnich latach, co odbija się na wynikach Reprezentacji Chorwacji. Jednak najistotniejszą rzeczą z punktu widzenia zakładów bukmacherskich jest fakt, że selekcjonerzy obu kadr dość długo pracują na swoich stanowiskach, co daje nam sporo użytecznych do typowania danych. Wnioski jakie można wysnuć z wyników Francuzów pod wodzą Deschampsa oraz Chorwatów pod wodzą Dalicia są następujące:

- Francja u siebie wygrywa niemal wszystkie mecze ze światową czołówką, a w spotkaniach tych pada sporo bramek.
- Chorwacja na wyjeździe przegrywa niemal wszystkie mecze ze światową czołówką, a w jej spotkaniach również pada wiele bramek.

Po finale Mundialu, Chorwaci rozegrali 4 wyjazdowe spotkania ze światową czołówką i 3 z nich przegrali. Rodzynkiem jest tylko towarzyski remis z Portugalią, która to z kolei rozgromiła w sobotę Chorwatów aż 4:1. Oprócz tego była klęską w Hiszpanii w stosunku 6:0 oraz porażka na Wembley z Anglikami w rozmiarach 2:1. Jak można łatwo zauważyć, w meczach zespołu Zlatko Dalicia pada sporo bramek. Wystrzega się on defensywnej taktyki i murowania dostępu do własnej bramki. Mówiąc krótko - chce by jego piłkarze grali w piłkę, bez względu na klasę rywala, co czasem bywa opłakane w skutkach.

Z kolei Francuzi po triumfie na Mistrzostwach Świata raczej nie spuścili z tonu. Co prawda nie zdołali zatriumfować w swojej grupie Ligi Narodów, ale w pojedynczych meczach z czołówką - spisywali się jak należy. Wygrali w stosunku 2:1 zarówno z Niemcami, jak i z Holandią. Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że to właśnie gospodarze mają w swoich szeregach zdecydowanie więcej jakości - a co za tym idzie, powinni podnieść z boiska 3 punkty. Wyniki na arenie międzynarodowej, oraz styl gry mówią nam, że powinniśmy być świadkami dobrego widowiska. Szczególnie, że zarówno Deschamps, jak i Dalić stosunkowo długo pracują z kadrą i mieli czas by zaszczepić swoim podopiecznym odpowiednie boiskowe wzorce. To wszystko powinno wyjść na murawie - kurs na wybrane przeze mnie zdarzenie również wygląda fantastycznie. Nic, tylko grać.
Post automatycznie złączony:

Armenia - Estonia
Typ: Armenia
Kurs: 1.88
Bukmacher: Superbet


Wydaje mi się, że warto zagrać na zwycięstwo Armenii. Tę kadrę prowadzi teraz Joaquin Caparros, czyli duże nazwisko w Hiszpanii. Niedawno pracował w Sevilli. Już pierwszy mecz z Macedonią Północną potwierdził to, czego można było się spodziewać. Dużo gry piłką i ofensywna gra. Armenia w meczu wyjazdowym miała optyczną przewagę, punktów to nie przyniosło - bo zabrakło jakości, ale tym razem zmierzą się z dużo słabszą Estonią i wszystko powinno się zgadzać. Zazwyczaj bywa tak, że ofensywny i widowiskowy futbol bywa bardzo skuteczny w ogeywaniu słabszych od siebie. Armenia ma kilku przyzwoitych grajków i nawet bez Mkhitaryana wygląda na papierze lepiej od swojego rywala. Jeżeli zagrają odważnie, z nastawieniem żeby strzelić rywalowi kilka sztuk - to zapewne z łatwością to wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska
Typ: 1X @1.49
Typ: 1 @2.76
Typ: Bośnia (-1,5) @5.70
Typ: 1/obie strzelą NIE @4.00
FORTUNA


W poniedziałkowy wieczór Polska reprezentacja zmierzy się z Bośniakami na trudnym terenie w Zenicy a sędzią meczu będzie Turek Cakir. Podejrzewam, że Polacy zaprezentują podobny poziom jak w meczu z Holandią i to nie będzie porywające widowisko lecz kopanina. Niewykluczone, że to spotkanie będzie o być albo nie być dla naszych piłkarzy w Dywizji A - co dodaje dodatkowego smaczku.
Bośniacy w pierwszym meczu LN urwali punkt Włochom i to na ich terenie (1:1). Wynik meczu otworzył Edin Dzeko a do wyrównania doprowadził Stefano Sensi. Tymczasem team Brzęczka przegrał z Holandią (1:0). Jednocześnie Polacy wciąż nie potrafią wygrać swojego meczu, gdy na murawie nie ma z nimi Roberta Lewandowskiego. Dziś również go zabraknie więc na górze, podaję kilka ciekawych typów - oczywiście na Bośnię ;)
 
djkruko 74,4K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna
Liga Narodów UEFA
Typ Polska strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs 2.03
Buk Fortuna
Godzina: 20:45
Analiza:


Przyznam szczerze że czekałem do końca na składy, bo słychać było w obozie Bośniaków że nie chodzi im dziś o wynik tylko o sprawdzenie jeszcze jakiś schematów, kilku punktów przed barażami do euro które mają za miesiąc z Irlandią północną. I patrząc na ten skład to szybko patrzyłem ale bramkarz rezerwowy dwóch obrońców z dwóch pomocników i z przodu brak Dżeko czy Kolasinac. Dlatego dobrą opcją wydaję się bramka naszych W PIERWSZEJ połowie, też dlatego że m.in. mamy od pierwszych minut i grosika i Milika, góralskiego co daję szansę Krychowiakowi by iść do przodu, także zostawił Brzęczyszczykiewicz dobrze grającego z Holandia Jóźwiaka. Także wejście Rybus może dać coś więcej niż Bereszyński. Patrząc na niezgrany skład gospodarzy jak i mocniejszy ofensywnie skład gości szansę na bramkę w pierwszej połowie są duże, a kurs dobry. Po za tym nasi nie nie grają dwóch słabych meczy jeden po drugim, a Bośnia to nie jakaś górna półka w końcu do tego w tym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Polska, Austria i Szkocja wygrają mecze - TAK 9.30 E efortuna

Biore to bo kursy leca, a tutaj zaspali delikatnie. Bośnia nie dość, że bez Pjanica, to Dżeko i Kolasinac na ławce zaczynają. Do tego 2 nowych graczy w szeregach obronnych. Na Polske kurs spadł do 2.20~. Austria traktuje powaznie Lige Narodów, znowu ten sam skład, zadnych praktycznie roszad, na samo ich win jest obecnie 1.65. Szkocja zagra z Czechami, z kadrą B, ktora zagra ze soba po raz pierwszy, wszyscy nowi graczy z ligowego podwórka. Kurs petarda, trzeba za drobniaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Duży pęd na win Anglii w dzisiejszym meczu z Danią. Mnie to tylko cieszy. Dania w ostatnim meczu z bardzo mocną Belgią , nie prezentowała się źle mimo przegranej. Anglicy cudem wygrali ze słabą obecnie z Islandią, po takim kursie zaryzykuję win Dania 3,90 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom