>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Ligi Narodów [6-8.09.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-09-4 o 16.24.16.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
W pierwszej kolejce Ligi Narodów odbyło się 27 meczy z czego tylko w 8 padł wynik powyżej 2,5 bramki. To daje nam niecałe 20 % spotkań ,w których padł over. Przed nami druga kolejka. Ciekawe czy tendencja się utrzyma?
To pokazuje jakie podejście mają drużyny do tych pseudo towarzyskich meczy.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
W pierwszej kolejce Ligi Narodów odbyło się 27 meczy z czego tylko w 8 padł wynik powyżej 2,5 bramki. To daje nam niecałe 20 % spotkań ,w których padł over. Przed nami druga kolejka. Ciekawe czy tendencja się utrzyma?
To pokazuje jakie podejście mają drużyny do tych pseudo towarzyskich meczy.

Tak między nami 8/27 to 29,6% czyli niecale 30% :).
 
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
Tak między nami 8/27 to 29,6% czyli niecale 30% :).
Tak masz rację. Pomyliłem się w obliczeniach. Sorry.
Generalnie to dużo nie zmienia , jak im się chce grać w tych meczach. Dużo zwalniania tempa i gra na chodzonego.
Tu raczej trzeba szukać underów, a nie meczy z dużą ilością bramek. Chyba, że się coś zmieni w drugiej kolejce.
Chociaż wątpię.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Słowenia - Mołdawia
Słowenia (-1.5)
@2.10
PZBuk

Jest to mój pierwszy typ na drugą rundę Ligi Narodów. Słowenia po remisie z Grecją marzy o zwycięstwie z ekipą z Mołdawii do zespołu wraca bardzo ważny zawodnik J. Kurtić, który z pewnością będzie chciał pomóc swoim kolegom ograć Mołdawian. Analizując składy oraz formę obu ekip jak i znaczenie na arenie międzynarodowej czy też pozycji UEFA skłaniam się ku Słoweńcom.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Tak masz rację. Pomyliłem się w obliczeniach. Sorry.
Generalnie to dużo nie zmienia , jak im się chce grać w tych meczach. Dużo zwalniania tempa i gra na chodzonego.
Tu raczej trzeba szukać underów, a nie meczy z dużą ilością bramek. Chyba, że się coś zmieni w drugiej kolejce.
Chociaż wątpię.
Zgadzam sie, generalnie dobrym pomyslem jak padnie bramka w ciagu pierwszych 15 minut jest zagrac under 3,5 - zwykle krus 1,6 a do dubla jak znalazl.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Irlandia - Finlandia
Irlandia Win
@ 1.83
Fortuna

Irlandia według bukmacherów wydaje się być faworytem w tym meczu. Jeżeli chodzi o przeprowadzoną prze ze mnie analizę skłaniam się postawić na Irlandię, która pierwszy mecz zremisowała z bądź co bądź silniejszą drużyną Bułgarii. Finlandia natomiast pierwszy mecz przegrała z Walią co pokazuje iż potencjalnie odstaje od reszty przeciwników z grupy.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Irlandia - Finlandia
Irlandia Win
@ 1.83
Fortuna

Irlandia według bukmacherów wydaje się być faworytem w tym meczu. Jeżeli chodzi o przeprowadzoną prze ze mnie analizę skłaniam się postawić na Irlandię, która pierwszy mecz zremisowała z bądź co bądź silniejszą drużyną Bułgarii. Finlandia natomiast pierwszy mecz przegrała z Walią co pokazuje iż potencjalnie odstaje od reszty przeciwników z grupy.
I to jest analiza? Ten wygrał z tamtym, ten wygrał z tym, bo wcześniej wygrał z tamtym to teraz ten wygra z tym. Naprawdę? Nie wierzę. Żadnej merytoryki, pisania składów, osłabień, wzmocnień itd. Śmiech na sali.
Usuńcie proszę komentarz do którego się odnoszę oraz mój komentarz. Po co takie "analizy" jak nic to nie wnosi. Autor tylko się ośmiesza. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Walia - Bułgaria
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Cały turniej - odnoszę wrażenie - ma jak dotąd underowy charakter. Może to świadczyć o małym zgraniu drużyn które w większości przypadków rywalizowały po raz ostatni dobre dziesięć miesięcy temu. To by tłumaczyło dlaczego jest względnie niski kurs na over w meczu Walia - Bułgaria. Czy jednak ten kurs jest nieatrakcyjny? Myślę, że przeciwnie. W czterech ostatnich bezpośrednich meczach padły w sumie trzy gole. Oczywiście nie należy w żaden sposób takiego scenariusza traktować jako pewnik, bo ostatnio grali... 9 lat temu. Jednak biorąc pod uwagę ostatnie indywidualne rezultaty spotkań z udziałem obydwu drużyn myślę, że under w tym spotkaniu jest najzupełniej realny. Cztery ostatnie mecze z udziałem Bułgarii i sześć ostatnich z udziałem Walii, kończyły się underem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Odnośnie Czechów:

Na tą chwilę ciężko grać na Szkotów po tym co pokazali z Izraelem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kosowo- Grecja
pow 2.5 goli 2.50 E efortuna
pow 9.5 rożnychh E efortuna



Ja próbuje tak, dwie mega ofensywne drużyny, oddające co mecz mase strzałów, dwóch trenerów lubiących otwarte spotkanie trzeba zagrać gole i rożne po takich kursach. Kosowo gra skrzydłami- Rashica, Berisha czy Zeneli to maszynki do nabijania roznych. Po drugiej stronie Grecy z nowym trenerem, ktorzy nabijaja co mecz sporo roznych, stwarzają sobie mase sytuacji pod bramką. Ja jeszcze pamiętam czasy eliminacji i drużyne Kosowa, ktora traciła bramke to się mega otwierała, tutaj licze na podobny scenariusz. W pierwszym meczu Grecy ze Słowakami nic nie trafili bo tam gospodarze się zamurowali + Jan Oblak, tutaj będzie inaczej. Ostatnio nawet Mołdawia strzeliła im gola. Grecy skład oparty na mocnym PAOKu + Olimpiakosie do tego paru graczy z innych europejskich zespołów. 3 bramki kurs ponad 2, trzeba zagrać. Do tego wezme za drobne pow 3.5 kartki, sędzia dosyć overowy, Bałkański temperament, szkoda tylko, że bez kibiców.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bośnia i Hercegowina - Polska 1:2 (2-5 RR)
powyżej 9,5 RR, @1,94 Fortuna
Polska powyżej 4,5 RR, @2,11 Fortuna


Kilka typów na dzisiejsze spotkanie Polaków już zostało podanych, wszystkie są przeciwko naszej reprezentacji co w sumie nie może dziwić po tym co "pokazali" w meczu z Holandią, przy okazji tamtego spotkania pisałem, że unikam grania przeciwko swoim i szukam coś w stronę Polski, wtedy padło na rzuty rożne naszej kadry. Kierunek okazał się słuszny, więc i dzisiaj spróbuję pójść w tą samą stronę. Liczę, że nasza reprezentacja będzie się chciała zrehabilitować za porażkę i wyjdą bardziej ofensywnie nastawieni niż w pierwszym spotkaniu. W spotkaniu z Holandią scenariusz się sprawdził i ustawieni mocno defensywnie nabiliśmy te wymagane 4 rożne i większość z nich po przerwie. Dzisiaj linia wystawiona o jeden wyższa, ale też tak jak wspomniałem, nastawienie powinno być bardziej ofensywne, Bośnia i Hercegowina pokazała się z dobrej strony w spotkaniu z Włochami i na pewno będą chcieli potwierdzić to w meczu z nami, my będziemy chcieli uniknąć kolejnej porażki, więc powinniśmy atakować. Statystycznie wygląda to tak w ostatnich 5 meczach eliminacyjnych Polski kolejno 12(5*), 8(4), 5(3), 7(5) i 12(9) cornerów oraz 9(4) we wspomnianym meczu z Holandią. W meczach Bośni i Hercegowiny padało kolejno 9(5*), 9(7), 11(5), 12(7), 9(9), 9(2). W nawiasie rożne tylko danej drużyny. Jak widać jedni i drudzy wykonują trochę rożnych w spotkaniu. Na początku myślałem o zagraniu rożnych tylko naszej reprezentacji, ale myślę, ze mimo wszystko to gospodarze będą przez większość meczu kontrolować wydarzenia na boisku i nabiją trochę cornerów, nasze Orły liczę, ze wyjdą bardziej ofensywnie i kilka rożnych również dołożą, więc idę w over ogólny.
 
Ostatnia edycja:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska
Gol Edin Dzeko @2.75 Fortuna Poza wyjściową "11"
1 połowa: Bośnia @3.10 Fortuna 1:1 zabrakło pół minuty

Witam,Dzisiaj Polacy grają z trudnym rywalem i w dodatku na trudnym terenie.W prasie trwa nagonka na selekcjonera Brzeczka za styl w meczu z Holandią no i słusznie bo wyglądało to nijak o ile w ogóle wyglądało .Bośniacy w pierwszym meczu zremisowali z Włochami i pozostawili po sobie dobrze wrażenie.Wieczorem będą chcieli zgarnąć pierwsze 3 pkt w Lidze Narodów kosztem Biało-Czerwonych i jest wielce prawdopodobne że taki scenariusz się dzisiejszego wieczoru ziści.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Albania-Litwa TYP -1,5 Albania kurs 2,14 5/10 g.20.45 0:1 BOX

PS: W pierwszej kolejce Albania po solidnym meczu pokonała na wyjeździe Białoruś 2:0. Litwa po żenującym występie zwłaszcza w 1 połowie spotkania przegrała z Kazachami 0:2. Będę zdziwiony chociaż to tylko Liga Narodów jak typ nie wejdzie. Moim zdaniem gospodarze mający praktycznie całą obronę z bramkarzem grającą w lidze włoskiej pokryją ten hendi z zespołem który dla mnie miałby na dzisiaj problemy z utrzymaniem się w naszej..1 lidze. Być może trener gości coś zmieni na ten mecz ale uwierzcie Litwy nie dało się oglądać w Wilnie. Ja doskonale rozumiem że Litwa grała rotacyjnym składem ale mimo wszystko po taki kursie łykam ten bet jak browara w upalny dzień.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
BiH - Polska
Powyżej 2.5 gola
@2.21 fortuna
Mimo że w Lidze Narodow jestem raczej zwolennikiem grania na under to jakoś w tym meczu widzę bramki. Co do BiH to w pierwszym swoim meczu, pozytywnie zaskoczyli zdobywając punkt z drużyną Włoch. Polska zagrała bez pomysłu, bez taktyki no chyba że piła w przód to taktyka. Obie drużyny są raczej overowe, Polska np przed ostatnim spotkaniem miała serię 4 meczów na over 2.5. Ktoś powie że dobra ale wtedy w składzie był Lewandowski, może i tak ale gramy przeciwko Bośni która mówiąc delikatnie do czołówki nie należy. Jest kilku piłkarzy którzy spokojnie mogą trafić do bramki przeciwnika, ale nie będę szedl w zwycięstwo Polski bo zwyczajnie jest to trudny mecz do typowania. Bosniacy mogli poczuć krew w pierwszym meczu i dziś mogą wyjść zmotywowani żeby wygrać pierwszy mecz z Polską. Liczę na szybkie otwarcie, bramka na początku spotkania dała by duże szanse na wejście typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Polska
Typ: 2
Kurs: 2,86
Fortuna

W dniu dzisiejszym nasza drużyna narodowa zmierzy się z Bośnia i Hercegowiną. Zespół z Bałkanów zajmuje 49 miejsce w rankingu FIFA. Jak wiemy rankingi nie grają, ale często pokazują w jakim miejscu jest dany zespół. Do analizy biorę pod uwagę tylko ostatni mecz dwóch drużyn. Bośnia i Hercegowina zremisowała z Włochami, natomiast Polska przegrała z Holandią 1:0. Oba zespoły nie błysnęły. Na papierze remis Bośni z Włochami wygląda fajnie, ale prawda jest taka,że drużynie z Półwyspu Apenińskiego za bardzo nie zależało na tym meczu. Zresztą tak samo jak Holandii z Polską. Uważam jednak, że Polska ma więcej do zaoferowania niż Bośnia i Hercegowina. Na pewno w obu drużynach zobaczymy kilka kluczowych zmian. Kurs na Polaków kusi, aby go zagrać. Uważam, że jest za wysoki, dlatego warto go zaryzykować. Szanse na zwycięstwo którejś z drużyn oceniam 40% do 60% w stronę Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Kazachstan - Białoruś 1 @ 2.80 Fortuna


Teoretycznie biorąc pod uwagę większość spotkań drużyn byłego imperium rosyjskiego można by szukać tutaj remisu , ale uważam że Kazachowie z roku na rok czynią postępy i biorąc pod uwagę to co obydwie ekipy pokazały w 1 kolejce zmagań zdecyduję się na zagranie w stronę gospodarzy. Kazachstan wygrał na Litwie 2:0 , natomiast Białoruś uległa w Mińsku Albanii w takim samym stosunku. Tym razem mecz rozgrywany nie w Astanie a w Ałmatach więc na normalnej nawierzchni co z pewnością na rękę jest gościom. Białoruś wygrała jednak tylko trzy z ostatnich 12 meczów wyjazdowych w eliminacjach UNL, EURO i MŚ (W3, D1, L8), tracąc średnio 1,92 gola na mecz.

Patrząc na Kazachstan grający w domu wyraźnie widać że jest chimeryczny . Porażka z Belgią 0:2 w eliminacjach EURO 2020 nikogo nie dziwi ale w ramach tych samych rozgrywek przegrał też z Cyprem 1:2 co już małą niespodzianka dla mnie było. Potrafił też zaskoczyć in plus pokonując Szkocję 3:0. Widać że drużyna się dopiero rozwija. Baktiyor Zaynutdinov, strzelił cztery gole w ostatnich pięciu występach w reprezentacji. To z jego strony widziałbym dzisiaj największe zagrożenie pod bramką białoruską. Uważam że takiego rywala są w stanie miejscowi pokonać jeśli zagrają ambitnie i skutecznie.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Podbijam typ jak powyżej, dodatkowo od siebie dorzucam:
Kazachstan - Białoruś
Typ: 1. Gol w meczu? Kazachstan
Kurs: 2.20, Etoto

Analiza:

Właściwie temat wyczerpał kolega powyżej. Białoruś bardzo kiepsko wyglada w ofensywie, z kolei Kazachstan u siebie jest mocny i zazwyczaj strzela. Myśle, ze od początku zagrają wysoko i będą stwarzać sobie okazje do strzelenia gola, pierwsza bramka powinna być właśnie ich autorstwa.

Dodatkowo:
Czechy - Szkocja
Typ: do przerwy/Koniec meczu - 2/2
Kurs: 2.05, Etoto
Analiza:

Czesc Wszystkim. Value nie ma co już tutaj szukać, ale spotkanie mimo wszystko warto wziąć pod lupę. Kursy mogą się wydawać na pierwszy rzut oka zbyt jednostronne, ale kryje się za tym drugie dno.
Po świetnym meczu w Bratysławie wydawało się, ze Czesi będą na jak najlepszej drodze do zgarnięcia w tej serii kompletu punktów, ale wszystko posypało się zaraz po meczu. Jak się okazało dwóch zawodników było zakażonych koronawirusem i... wtedy zaczęły się schody. Po wielu dyskusjach i pisaniu różnych scenariuszów finalnie UEFA wyraziła zgodę na skompletowanie nowej kadry. I tak reprezentacje poprowadzi trener drużyny młodzieżowej, skład wywodzi się w całości z graczy ligowych, a tylko dwóch zawodników ma za sobą występy w reprezentacji. Najważniejsza postacią w drużynie ma być 36-letni weteran Roman Hubnik, reszta graczy albo była powoływana, ale nigdy nie zagrała w pierwszej drużynie, albo gra w drużynach młodzieżowych albo należy do średniej ligowej i byłaby bez szans na grę w normalnych warunkach. Taka zbieranina graczy, cudem sklecona w ostatniej chwili przy współpracy z kilkoma klubami (zawodnicy mieli mieć wolne weekendy i kluby nie miały obowiązku puszczać ich na ten mecz) ma stawić czoła solidnej drużynie Szkocji, która raczej im nie leży. Przyjezdni dzięki tym okolicznościom sa zdecydowanym faworytem i moim zdaniem nie odpuszcza takiej okazji, sięgając po pełna pule.
Powodzenia ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
BiH - Polska
powyżej 3.5 żółtej kartki @ 1.50
powyżej 4.5 żółtej kartki @ 2.20
STS


Czas na kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów. W pierwszym spotkaniu BiH dość niespodziewanie zremisowała z ekipą Włoch, my natomiast po słabej i nudnej grze ulegliśmy Holandii 1:0. Dziś moim zdaniem będzie to mecz walki i pokazania, kto z dwójki dołączy się do walki z Włochami i Holandią. Polska w spotkaniu z Holandią zobaczyła aż pięć żółtych kartek, a sam Depay się wypowiadał, że Polska zamiast grać w piłkę zajmowała się kopaniem rywala na po nogach. Było to moim zdaniem wynikiem frustracji, że wypadaliśmy bardzo słabo na tle rywala. Bośnia co prawda zobaczyła zaledwie dwa kartoniki z Włochami, ale to ekipa, która ma charakter i potrafi pokazać swoja siłę. Sędzią spotkania będzie Turek Cuneyt Cakir, a poniżej wklejam jego statystyki. Moim zdaniem zobaczymy brzydki mecz, który będzie obfitował w faule oraz żółte kartki.

Zrzut ekranu 2020-09-7 o 14.44.10.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom