>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłaty SMSem, DotPay

Status
Zamknięty.
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Witam ????
Wiem, że wielu z Was niekoniecznie pasuje wpłata przelewem i wolałoby to robić przez komórkę. Otóż jest to możliwe dzięki serwisowi http://www.dotpay.pl.
Po utworzeniu konta w tym serwisie mozemy wplacic tam pieniadze, m.in. przez SMS lub telefon stacjonarny. Działa to jak elektroniczny portfel.
Następnie zgromadzone oszczednosci mozemy przelac na wybrane konto (np buka) albo zamienic np na bon Ukash. Pierwsza opcja wymaga aktywacji konta ktora jest jednorazowa i kosztuje 10zł. Po aktywacji mozemy przelewac nasze pieniadze bez ograniczeń. Do kupienia bonu Ukash nie potrzebujemy aktywacji.
W ten sposob mozemy nie robiąc zadnych przelewów, jedynie wysylajac smsy, wpłacić pieniądze na dowolnego buka.
Kieruje jeszcze pytanie/prośbę: czy byłby ktos w stanie zalozyc konto i dać mi je, ponieważ rejestracja nie jest łatwa i wymaga 18 lat. Byłbym wdzieczny.
Pozdrawiam ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Uważaj bo ktoś ci da konto na własne imie i nazwisko, abyś mógł robić przekręty. ????
Zapomnij i nie proś więcej ludzi o takie rzeczy.
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Uważaj bo ktoś ci da konto na własne imie i nazwisko, abyś mógł robić przekręty. ????

Zapomnij i nie proś więcej ludzi o takie rzeczy.
to nie było głównym celem mojego postu. Chciałem wytłumaczyć jak mozna placic SMSami bo wiem ze wielu ludzi to interesuje. ;)
 
D 0

detpistons

Użytkownik
według mnie jest to bardzo dobry sposób dla osób, którym ciężko jest wpłacić do MB np. przelewem, mam jeszcze pytanie w jaki sposób wpłacimy do buka skoro żaden nie akceptuje bezpośrednio DotPay ??
chyba że z DotPay da się wpłacić do MB:spokodfhgfh:
 
D 0

detpistons

Użytkownik
jednak ten serwis ma ⛔
natrafiłem na niego w czasie rejestracji, aby się zarejestrować w tym serwisie trzeba posiadać konto bankowe, ponieważ pytają tam o nazwę banku i numer konta tak więc świetny pomysł okazał się klapą:jezora:
 
0 4

007donald

Użytkownik
Kieruje jeszcze pytanie/prośbę: czy byłby ktos w stanie zalozyc konto i dać mi je, ponieważ rejestracja nie jest łatwa i wymaga 18 lat. Byłbym wdzieczny.
Nie wiem co by miało Ci to dać... Dla Ciebie i tak będą to fikcyjne dane i w razie kontroli leżysz... spróbuj ewentualnie zapytać rodziców,rodzeństwo itp Być może ktoś się zgodzi założyć konto na swoje dane.
Co to portalu jeśli to nie jest żadne fake to mogły by to być darmowe pieniądze na bukmacherkie z niewykorzystanych środków na komórce ew. z różnego rodzaju bonusów podwójne doładowania itp. (np. W Play można dostać do 150 PLN przy załadowaniu 150 PLN) no tylko nie wiem czy operator taka darmowa kasę pozwala przeznaczać na takie usługi... Takie moje przemyślenia być może bez sensu :jezora:
PozdROWienia
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Bezpośrednio z DotPay mozna wplacic na buka ale trzeba aktywowac konto(10zł-jednorazowo). Mozna tez wymienic kase z DotPay na bony Ukash ktore sa akceptowane przez praktycznie wszystkie buki. I jest to darmowy sposob. Wiec nie uwazam zeby ten pomysł był klapą. Pozdrawiam.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Usługę można wykorzystać płacąc:
  • za towary i usługi zakupione w Internecie,
  • w tradycyjnym punkcie sprzedaży,
  • za usługi specjalistyczne, np. zasilanie kont telefonów komórkowych, opłacanie rachunków za media.
Użytkownikiem serwisu płatności telefonem komórkowym może być każda osoba posiadająca telefon komórkowy. Usługa dostępna jest niezależnie od sposobu rozliczeń z operatorem (abonament, karta pre-paid) i zaawansowania technicznego telefonu.
W chwili obecnej usługa płatności telefonem komórkowym jest dostępna dla użytkowników sieci komórkowych Plus, Simplus oraz Sami Swoi.
więc play odpada
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tak, jednak tak jak już ktoś wyżej wspomniał...
Jakie wymogi prawne muszę spełniać, aby móc zarejestrować się w serwisie?
Aby móc zostać użytkownikiem Dotpay, musisz posiadać konto bankowe oraz pełną zdolność do czynności prawnych (w przypadku osób prywatnych oznacza to, że muszą mieć ukończone 18 lat oraz nie mieć utraconego prawa do podejmowania czynności prawnych). Sprzedawane przez Ciebie przedmioty lub świadczone usługi nie mogą naruszać prawa.
Tak więc bez konta bankowego ani rusz ;)
 
mnich 0

mnich

Użytkownik
Tak, jednak tak jak już ktoś wyżej wspomniał...

Jakie wymogi prawne muszę spełniać, aby móc zarejestrować się w serwisie?
Aby móc zostać użytkownikiem Dotpay, musisz posiadać konto bankowe oraz pełną zdolność do czynności prawnych (w przypadku osób prywatnych oznacza to, że muszą mieć ukończone 18 lat oraz nie mieć utraconego prawa do podejmowania czynności prawnych). Sprzedawane przez Ciebie przedmioty lub świadczone usługi nie mogą naruszać prawa.

Tak więc bez konta bankowego ani rusz ;)
no właśnie 18 skończyłem pół miesiąca temu i jeszcze nie mam konta bankowego dlatego chcę się zamienić ukash za sms jest ktoś chętny???
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
No nie powiem na pierwszy rzut oka bardzo fajne, ale ty sms to pierwsze idzie na te DotPay a pozniej normalnie przelewam do buka??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom