>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik
Normalnie wpływają wam wypłaty na skrilla? Zleciłem wypłatę ze 3 dni temu i nic się nie dzieje, nawet żadnej wiadomości z ich strony czy przelew został wykonany czy nie :/
Ja zleciłem wczoraj ok 22 i dziś było ok 17, nieco dłużej niż zawsze ale doszło w ciągu 24 godzin tak jak niby podają na stronce.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Pytanie mam ????
Nie grałem tam od marca w tym Unibecie.
Natomiast póki coś tam grałem to wpłacałem przeważnie przelewy24 i wypłacałem na konto.
Teraz chciałbym tam wpłacić coś skrillem i stąd moje pytanie: czy nie będzie problemu z ewentualna późniejsza wypłata na skrill?
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Pytanie mam ????
Nie grałem tam od marca w tym Unibecie.
Natomiast póki coś tam grałem to wpłacałem przeważnie przelewy24 i wypłacałem na konto.
Teraz chciałbym tam wpłacić coś skrillem i stąd moje pytanie: czy nie będzie problemu z ewentualna późniejsza wypłata na skrill?
Nie, wpłacisz przez skrill = możesz wypłacać na skrill, przynajmniej u mnie tak to działa bez problemu. Nawet jeśli już kiedyś wpłacałeś przez skrill to już możesz na niego wypłacać. Ja obecnie wpłacam do nich cały czas paysafecard a wypłacam na skrill
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Dlatego napisałem na samym początku że &quot;wpłacisz przez skrill = możesz wypłacać na skrill&quot; i że jak kiedyś już wpłacał przez skrill to bez problemu wypłaci ???? Zdanie o wpłacie paysafecard dodałem tylko dla przykładu że potem już można wpłacać inaczej a wypłacać na skrill.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ma ktoś doświadczenie z wypłatami/wpłatami przez karte kredytową/debetową?

Interesuje mnie głównie czas realizacji wypłat.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ma ktoś doświadczenie z wypłatami/wpłatami przez karte kredytową/debetową?

Interesuje mnie głównie czas realizacji wypłat.
dzisiaj wyplacasz , jutro wieczor , albo pojutrze rano masz w zaleznosci od banku
 
C 0

cygaro16

Użytkownik
Ktoś wypłacał w ostatnim miesiącu na konto bankowe PKO? Doszło bez problemu?
Bo coś tam słszałem, że ipko będzie blokować jakieś przelewy. Lepiej przez skrilla?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ktoś wypłacał w ostatnim miesiącu na konto bankowe PKO? Doszło bez problemu?
Bo coś tam słszałem, że ipko będzie blokować jakieś przelewy. Lepiej przez skrilla?
Jeśli masz możliwość przez skrilla - co poniektórzy nie mają - to polecam przez Skrilla. Jak niegdyś na konto wypłacałem to wypłata potrafiła w ten sam dzień wpaść. Jednak Skrill bezpieczniejszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom