>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Od 08.03.2023 odkad pojawila sie opcja wplat skrillem zrobilem 12 wplat. Kazda wplata poprzedzona wczesniejszym zasileniem skrilla blikiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Ja z kolei Skrilla mam od +/-15 lat i nigdy nie było z nimi żadnego problemu. Wpłacam i wypłacam już od dawien dawna na Unibet (oczywiście z przerwami bo nie zawsze było można) i potwierdzam szybko i sprawnie, Skrill jak najbardziej "legitny".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Skrill jest "legitny" ale dlaczego skrill się wycofał z bukmacherów dla ludzi zamieszkałych na terenie RP? Wycofał się, bo takie transakcje są sprzeczne z prawem... Transakcje skrill bukmacher bez licencji są nielegalne i tyle. Mnie bardziej interesuje jak unibet to ominął.

82.99
Other business support service activities n.e.c. - to działalność Firstclear LTD. W Wielkiej Brytanii jest tzw. prawo fasadowe czyli... jest tak wszystko pokręcone, że właścicielem Firtstclear może być jakiś Oligarcha z sankcjami (żart, po prostu jest taka możliwość dzięki konstrukcji prawa w UK). Wpisali sobie pozostała działalność, nie wiem jak to działa, bo np. w Norwegii FirstClear LTD jest jako operator hazardowy od 2019 ma zablokowane przelewy.

https://igamingbusiness.com/legal-c...ors-hit-by-norwegian-payment-blocking-orders/

Tutaj ich powiązania (Kindered Group)

Post automatycznie złączony:

https://newsbeezer.com/norwayeng/be...uthority-away-and-continue-as-before-private/

to też fajne, bo Norwegowie już blokowali w 2017 roku takie przelewy i nic z tego nie wyszło xd
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
A przelew ze skrilla na konto bankowe jest "bezpieczny"? - wiemy o jakie względy chodzi?!
Nie przelewam do banku, bo nie mam takiej potrzeby, ale jakbym już był zmuszony zacząć to robić, to pięć razy bym się zastanowił, a powyżej dozwolonej kwoty (chyba 15k ojro jak się nie mylę bank zmuszony jest wysłać info do US) pewnie zapłaciłbym podatek dla świętego spokoju, za dużo mam do stracenia żeby ryzykować o parę tysi
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jeśli chodzi o wirtualną kartę pod NFC to jest ona za darmo. Tylko wirtualna kartą nie wypłacisz pieniędzy. Koszt plastiku z wysyłką do Ciebie to 10 euro.
Bardziej chodzi mi o bezkosztową obsługę środków. A koszt posiadania Skrilla też darmowy ? Bo jeśli tak to nie ma co czekać na Muchbetter, tylko tam wypłacę środki i będę płacił telefonem.
 
Do góry Bottom