>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

denver94 23

denver94

Użytkownik
Jaki jest najbezpieczniejszy sposób wypłaty wygranej kasy od tego Buka?
Przechodzę właśnie weryfikacje, nie będzie problemu jeśli wszystkie moje dane są z polski ?
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Jaki jest najbezpieczniejszy sposób wypłaty wygranej kasy od tego Buka?
Przechodzę właśnie weryfikacje, nie będzie problemu jeśli wszystkie moje dane są z polski ?
Ja wpłaciłem z Revoluta, wypłacałem również na to podkonto. Bez problemu. Dane podawałem jak w każdym innym buku, nie ma to znaczenia skąd jesteś.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Czy wypłaty z trustly normalnie dochodzą i niema z nimi żadnych problemów?
 
K 0

Konrado90

Użytkownik
Witam. Proszę o poradę. Zleciłem wypłatę w sobotę z unibet. Moja wypłata poszła do weryfikacji. Po kontakcie z czatem kazali mi wysłać potwierdzenia przelewów oraz pytali czemu mam różne IP przy logowaniu. IP mam różne, bo loguje się z laptopa i telefonu, natomiast.. Przebywam obecnie na terenie Niemiec czego nie zgłosiłem do unibet. Po prostu nie miałem pojęcia, ze musze to zrobić, ponieważ wcześniej wypłacałem bez problemu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z graniem na polskim koncie za granicą? Jakie argumenty wystosować? Być może nie będzie problemu, dział bezpieczeństwa ma sprawdzić temat.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Witam. Proszę o poradę. Zleciłem wypłatę w sobotę z unibet. Moja wypłata poszła do weryfikacji. Po kontakcie z czatem kazali mi wysłać potwierdzenia przelewów oraz pytali czemu mam różne IP przy logowaniu. IP mam różne, bo loguje się z laptopa i telefonu, natomiast.. Przebywam obecnie na terenie Niemiec czego nie zgłosiłem do unibet. Po prostu nie miałem pojęcia, ze musze to zrobić, ponieważ wcześniej wypłacałem bez problemu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z graniem na polskim koncie za granicą? Jakie argumenty wystosować? Być może nie będzie problemu, dział bezpieczeństwa ma sprawdzić temat.
Od 2.5 miesiąca jestem w DE, dzisiaj o 5 zlecone na trustly, o 12 na koncie. Też im nic nie zgłaszałem. Pozdro
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
Konrado90 - zleciłeś wypłatę w sobotę, zdziwiłeś się że nie ma na koncie w niedzielę? i wtedy czat a oni ci o IP? Nic nie rób, banki to przemielą, nie zlecaj wypłaty w weekendy i nie gadaj z nimi na czacie, do IP zawsze się czepiają zanim cokolwiek ci odpowiedzą.
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Witam. Ja mam takie pytanko. Wpłaciłem pieniądze na Unibet we wtorek. Dziś jest czwartek i wciąż ich nie ma. Z reguły pojawiają się u nich na koncie maksymalnie na drugi dzień. Wiecie może o co chodzi?
 
Z 0

zescu

Użytkownik
Nie mam opcji wyplaty na karte wirtualną revolut, mimo że nią wpłaciłem. Podobno może być tylko przelew do banku albo trustly jak się wpłaci.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Nie mam opcji wyplaty na karte wirtualną revolut, mimo że nią wpłaciłem. Podobno może być tylko przelew do banku albo trustly jak się wpłaci.
Przelew do banku to nie no cie od razu namierza w US tylko Trustly 😉
 
M 0

moriso

Użytkownik
jak wyplacic najbezpieczniej 25k? wplacilem przez trustly.
Do tej pory wypłacałem max 2-3k, przelew przychodził na konto bankowe, prawdopodobnie z UK, co czytałem było bezpieczne i oznaczone jako "czysty" przelew.
Nie mam żadnych portfeli, ale nie jestem sceptycznie nastawiony jeśli miałbym taki utworzyć. One są anonimowe czy już nie? Chodzi mi o wypłatę kartą z takiego portfela w bankomacie.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Jakim sposobem najlepiej wplacic pieniadze do tego buka oprocz Trustly? Niestety nie ma mojego banku w przypadku wyboru opcji Trustly.
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Witam,
Czy wpłata i wypłata przez EcoPayZ na Unibet jest bezpieczna?
Chciałbym wypłacić około 3 tysiące na rachunek bankowy poprzez EcopayZ.
I czy po aktualizacji do wyzszej wersji zeby móc wyplacic w ECOPAYZ przychodzi karta czy trzeba sobie zamówić?
I czy jeśli zaznaczyłem że pieniądze pochodzą za wynagrodzenie z pracy to czy mogę wypłacić i tak na moje konto bankowe ?
Proszę o odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom