>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ja walę wpłatę kartą debetową np., a wypłata przelewem bankowym, niby przypał, ale kwoty do 8-9 k to wg mnie małe kwoty. !!! ok 1940 zł dostaniesz
no ja tez wplata karta tyle ze tez troche zabieraja..a wyplata w uni pozostaje tylko tez na konto przelewem ale prowizja albo to trustly podobno bez przewalutowania
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
trustly nie używałem jeszcze, w typach na żywo cos pisałeś o repucie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
trustly nie używałem jeszcze, w typach na żywo cos pisałeś o repucie ????
jest jest juz ????
czyli co mowisz walic przlewem zwyklym wyplata i kij tam z tym ze troche zabieraja ale bezpieczniej i szybko ?
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Czy jeśli chciałbym zamknąć konto na unibecie, to kasa która tam jest zostanie mi zwrócona?
Bo werifikacja u nich to tragedia żądają o de mnie skanu konta kolegi który przelał mi kase pół roku temu. Masakra jakaś.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ja to mam zawsze sensacje jakieś. W unibecie najpierw mi cofnęli wypłatę - rzekomo wypłacałem nie na swoje konto ???? Jak im zwróciłem uwagę, że to jest moje konto to przeprosili, obiecali że teraz nie będzie już problemów. I tak przetwarzają i przeciągają, jakbym wygrał tonę złota, a nie kilka stówek. (weryfikacja oczywiście zrobiona lata temu).
W Bettson miałem dokładnie to samo, mimo że nigdy nie robiłem żadnych wałków. Jedno konto, wpłata i wypłata ze swojego/na swoje. Dziady ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
JA mam znowu beke z nimi . Wpierw problem , że konto na UK a gram z Polski , to im odpisałem , że siedze w UK tylko uzywam VPNa do ogladania Netflixa polskiego bo angielski do dupy . Zechcieli zdjęcie karty zeby odblokować mozliwosc wplaty na konto - wyslalem , nie bylo problemow . Teraz zlecilem 1 wyplate i weryfikacja standardowo (rachunek , dowod i zdjecie karty ) zesrali mi sie ze nieczytelne prawo jazdy wyslalem , gdzie jakosc zdjecia idealna , a wyslalem dowod a Ci debile weryfikuja konta i nawet nie wiedza co sprawdzaja...wyslalem im kolejne zdjecia dowodu i znowu ze nieczytelne , to sie wkurzylem i sie pytam goscia czy moglby przekazac zdjecia koledze obok, ktory nie ma wady wzroku....odrzucali wszystkie pokolei . Wyslalem wiec w nocy na innej zmianie te same zdjecia i dopiero zaakceptowali. Bez komentarza. Teraz zesrali sie ponownie ze karta nie jest podpisana a jak wczesniej im wyslalem zeby odblokowac mozliwosc wplaty to nie bylo zadnego problemu . Smiech z nich ogolnie ale wazne ze wyplacaja kase na tych multikontach bez problemu i nie limituja od strzala jak bet365 czy ladbrokes
JA mam znowu beke z nimi . Wpierw problem , że konto na UK a gram z Polski , to im odpisałem , że siedze w UK tylko uzywam VPNa do ogladania Netflixa polskiego bo angielski do dupy . Zechcieli zdjęcie karty zeby odblokować mozliwosc wplaty na konto - wyslalem , nie bylo problemow . Teraz zlecilem 1 wyplate i weryfikacja standardowo (rachunek , dowod i zdjecie karty ) zesrali mi sie ze nieczytelne prawo jazdy wyslalem , gdzie jakosc zdjecia idealna , a wyslalem dowod a Ci debile weryfikuja konta i nawet nie wiedza co sprawdzaja...wyslalem im kolejne zdjecia dowodu i znowu ze nieczytelne , to sie wkurzylem i sie pytam goscia czy moglby przekazac zdjecia koledze obok, ktory nie ma wady wzroku....odrzucali wszystkie pokolei . Wyslalem wiec w nocy na innej zmianie te same zdjecia i dopiero zaakceptowali. Bez komentarza. Teraz zesrali sie ponownie ze karta nie jest podpisana a jak wczesniej
Żeby wypłacić kasę musisz przejść weryfikacje
 
S 0

salvio

Użytkownik
Wpłacał ktoś pieniądze poprzez trustly tradycyjnym przelewem bez podawania danych do swojego konta? Chodzi o wybranie opcji &#39;Inny bank&#39; przy wyborze banków.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Witam. Powiedzcie mi Panowie jak to jest teraz gdyż średnio jestem w temacie.
Chciałbym grać w Unibecie. Mam konto bankowe w Raiffeisen. Robiąc przelew z karty kredytowej na konto w Unibet kwota ze złotówek zostaje przewalutowana na euro wg kursu. I teraz: jeżeli będę chciał wypłacić wygraną to mogę to zrobić na konto bankowe czy są jakieś problemy z tym ? Wygrana też będzie szła w Euro ?
Zielony jestem.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam. Powiedzcie mi Panowie jak to jest teraz gdyż średnio jestem w temacie.
Chciałbym grać w Unibecie. Mam konto bankowe w Raiffeisen. Robiąc przelew z karty kredytowej na konto w Unibet kwota ze złotówek zostaje przewalutowana na euro wg kursu. I teraz: jeżeli będę chciał wypłacić wygraną to mogę to zrobić na konto bankowe czy są jakieś problemy z tym ? Wygrana też będzie szła w Euro ?
Zielony jestem.
Wygrana wypłacana będzie przelewem zwykłym i w złotówkach , ponieważ polskie banki blokują przelewy na karte od pośrednika Unibeta.
 
J 0

jacek123456

Użytkownik
Witam. Ja wpłaciłem w Unibet przez Trustly ponad 5,500zł, próbuje wypłacić mniej od prawie miesiąca i cisza z ich strony, nie odpisali mi nawet raz ne email.
Oszuści.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Cześć
Jak to jest z większymi wygranymi ??
Bank ma obowiązek powiadomić urząd skarbowy jeśli na konto wpłynie równowartość 10.000 czy 15.000 euro ???
A jak jest jeśli powiedzmy w ciągu miesiąca 10 razy przeleję po 10,000 PLN to bank to sumuje i powiadamia US ??? czy po 10.000 pln można sobie przelewać ile razy się chcę bo to się nie sumuje ??? A jeśli się sumuje to z jakiego okresu miesiąca?? roku ????
Z góry dzięki za odpowiedź
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Ile czasu trwa wpłata przez trustly? O 18 przelałem hajs i nie wiem czy dostanę hajs dzisiaj jeszcze czy jutro dopiero?
 
Do góry Bottom