>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

A 861

amigo007

Użytkownik
Wypłacaj przez trustly. W ten czy w tamten sposób wypłata jest z zewnętrznej firmy. Niepowiązanej z bukmacherką. Teraz 90% osób korzysta u nielegalnych z trustly. I póki co odpukać nikt na forum nie miał problemów. Nie było takich tematów, że do kogoś się &quot;dopierniczyli&quot;. Jak wypłacisz tym standardowym przelewem możliwym bodaj od 65zł, to dostaniesz mniej na konto ze względu na przewalutowanie najpierw twojej wygranej na euro. A później w twoim banku z euro na pln. Przez trustly dostaniesz wszystko co do grosza.
 
N 0

nasada

Użytkownik
Wypłacaj przez trustly. W ten czy w tamten sposób wypłata jest z zewnętrznej firmy. Niepowiązanej z bukmacherką. Teraz 90% osób korzysta u nielegalnych z trustly. I póki co odpukać nikt na forum nie miał problemów. Nie było takich tematów, że do kogoś się &quot;dopierniczyli&quot;. Jak wypłacisz tym standardowym przelewem możliwym bodaj od 65zł, to dostaniesz mniej na konto ze względu na przewalutowanie najpierw twojej wygranej na euro. A później w twoim banku z euro na pln. Przez trustly dostaniesz wszystko co do grosza.
No a teraz co jeśli środki mam w EURO ? Wychodzi tylko oplata za przewalutowanie na PLN konto ?
I tak btw , moze warto pomyslec na kontem za granica w euro ? nie lepiej i nie taniej btw??
I czy np nie lepiej by to wyszło wypłacając Ecopayz?
 
A 15

adi161997

Użytkownik
Miałem przygodę z Unibetem, wypłaciłem na konto bodajże, 500 zł, kwota skromna, lecz czekałem i czekałem aż w końcu napisałem do ludzi od Unibeta, co sie dzieje z przelewem, odpowiedz jaka dostałem troszkę mnie wystraszyła, bo odpisali mi ze przelew został zablokowany przez Twój Aktualny bank, czy coś w tym stylu, myślałem ze zaraz jakas skarbowka siądze czy cos, ale pieniądze doszły na szczeście bez niespodzianek
 
N 0

nasada

Użytkownik
Miałem przygodę z Unibetem, wypłaciłem na konto bodajże, 500 zł, kwota skromna, lecz czekałem i czekałem aż w końcu napisałem do ludzi od Unibeta, co sie dzieje z przelewem, odpowiedz jaka dostałem troszkę mnie wystraszyła, bo odpisali mi ze przelew został zablokowany przez Twój Aktualny bank, czy coś w tym stylu, myślałem ze zaraz jakas skarbowka siądze czy cos, ale pieniądze doszły na szczeście bez niespodzianek
wypłacałem przez trustly ? Co miałeś jako jako nadawca przelewu wg banku?
 
M 3

matik111

Użytkownik
Ja wpłacałem na konto z nieswojej karty kilka razy i nigdy nie robili mi problemów przy wypłacie, nawet jak rozmawiałem na live chat to mówili ze nie będzie problemu
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
Cześć,
Mam pytanko, zleciłem wypłatę przez Trustly na konto w Eurobank, wypłata została już przetworzona ze strony Unibet z numerem referyncyjnym. Czy pieniadze jutro bede miał na koncie w 1 sesji przychodzącej? Ma ktoś jakieś doświadczenia i moglby mi powiedzieć. Przepraszam jesli juz była odpowiedź na podobne pytanie (nie znalazłem)
p2mgrup
 
N 0

nasada

Użytkownik
Cześć,
Mam pytanko, zleciłem wypłatę przez Trustly na konto w Eurobank, wypłata została już przetworzona ze strony Unibet z numerem referyncyjnym. Czy pieniadze jutro bede miał na koncie w 1 sesji przychodzącej? Ma ktoś jakieś doświadczenia i moglby mi powiedzieć. Przepraszam jesli juz była odpowiedź na podobne pytanie (nie znalazłem)
p2mgrup
Musiałeś się logować przez Trustly wpisjując swoje hasło do banku czy wystarczy podać numer konta? Masz konto walutowe w eurobanku ?
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
Ja wpłacałem przez Trustly/Eurobank wiec musiałem sie tam logować, wypłata szła automatycznie na tamte konto.
 
N 0

nasada

Użytkownik
No to o tyle dobrze. Tylko teraz pytanie czy jeśli mam pieniadze euro to lepiej utworzyć do tego celu konto walutowe w euro czy samo trustly jakoś korzystnie to przeliczy na złotówki?
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Przepraszamy, ta usługa jest obecnie zablokowana.
Upewnij się, że zweryfikowałeś swoje konto tutaj – Weryfikacja Twojego Konta.
Jeśli Twoje konto zostało już zweryfikowane, prawdopodobnie przeprowadzamy rytunową kontrolę bezpieczeństwa Twojego konta. Prosimy spróbować później.
Takie coś mi się dziś pojawia? Wie może ktoś o co chodzi? Wczoraj zleciłem wypłatę kasy, a dziś takie coś, nic nie mogę zrobić na unibecie. Konto niby jest zweryfikowane....
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
witam
UNIBET
Jak wyglada sprawa wyplaty . bezpiecznie i szybko.
przyklad...chce wyplacic 2000 na konto bankowe. bank przewalutowuje. kurs euro 4.10
bank cos jeszcze zabiera ?
mniej wiecej ile dostane bezposrednio na konto ? duzo mniej niz 2000 ?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
czyli zwyklym przelewem z 2000 to na konto z jakies 1900 powinno przyjsc nie mniej no nie ?
a to trustly jak ? chyba z mbanku nie dziala ?
ja walę wpłatę kartą debetową np., a wypłata przelewem bankowym, niby przypał, ale kwoty do 8-9 k to wg mnie małe kwoty. !!! ok 1940 zł dostaniesz
 
Do góry Bottom