>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Unibet gracze z polski mają dwie metody wpłaty:
1. Karta debetowa/kredytowa
Minimalny depozyt: 50zł
opłat: brak
2. Szybki przelew błyskawiczny: Trustly
Minimalny depozyt: 50zł
opłat: brak
Wypłacimy z Unibet metodami:
1. Przelew na konto bankowe:
Minimalna wypłata: 65zł
Czas operacji: 1-3 dni robocze
Przelew realizowany jest przez pośrednika: EARTHPORT PLC 21 NEW STREET
2. Przelew na kartę kredytową/debedtową
Minimalny wypłata: 65zł
Czas operacji: 1-3 dni robocze
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
Czyli na Polskim rynku UNIBET jest spalony, wpłacić wpłacisz ale z wypłatą jest problem, nikt normalny nie wypłaci kasy na konto bo zaraz US wszystko będzie widział. Zastanawia mnie tylko dlaczego nic nie kombinują aby zyskać graczy tzn jakieś własne sposoby na legalną wypłatę,tzn np. pre-paidowa dla konta bukmacherskiego lub coś innego przecież Polski rynek to spore profity dla nich a oni nic z tym nie robią?? NIE KUMAM!!. No nic, ich sprawa, zastanawia mnie też jeszcze dlaczego SKRILL się tak poddał i ogólnie inni pośrednicy w wypłatach, nie podlegają przecież Polskiemu prawu, firmy zarejestrowane są w UK a się wycofali? Unią Europejska ich postraszyli czy jak?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Mysle, ze do pierwszego postu warto dodac informacje o przewalutowaniu z euro na pln w przypadku depozytu karta kredytowa w pln. Nie wiem jak w tej drugiej metodzie wplaty oraz wyplatach (niech wypowie sie ktos kto testowal).
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Przecież przelew jest realizowany przez pośrednika i nie wiem co ma do tego US ?
no i co z tego? myslisz ze oni nie wiedzą?
samo wpisanie w google EARTHPORT PLC 21 NEW STREET i mamy kilkanaście wyników powiązanych z zakładami bukmacherskimi.
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Widzę na moim koncie w Uni, że nie ma wypłaty przez Trustly, ale niedawno na chacie mnie zapewniali, że po wpłacie przez Trustly pojawi się możliwość wypłaty Trustly. Czy ktoś to może potwierdzić? Albo inaczej, czy ktoś z was wpłacał przez Trustly i nadal nie ma możliwości wypłaty tą metodą?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
no i co z tego? myslisz ze oni nie wiedzą?
samo wpisanie w google EARTHPORT PLC 21 NEW STREET i mamy kilkanaście wyników powiązanych z zakładami bukmacherskimi.
Wypłacam od 5lat i nikt nigdy mi się nie przyjebał.Przestańcie siać ferment.

Bank nie może obejść tego, kasa przychodzi od pośrednika, nie od UNIBET i nie widzę opcji by mieli to blokować w przyszłości
 
J 19

jajo

Użytkownik
Wypłacam od 5lat i nikt nigdy mi się nie przyjebał.Przestańcie siać ferment.
Bank nie może obejść tego, kasa przychodzi od pośrednika, nie od UNIBET i nie widzę opcji by mieli to blokować w przyszłości
jak to bedziesz tlumaczyl przy ew kontroli skarbowki, czy WG policji?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Hawok bez komentarza ???? ???? ????
Skarbówka, policja masakra ludzie ogarnijcie się. Jeszcze proboszcza dodajcie do tego.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Hawok bez komentarza ???? ???? ????

Skarbówka, policja masakra ludzie ogarnijcie się. Jeszcze proboszcza dodajcie do tego.
Poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz lament tych co twierdzą że &quot;ch#ja US może mi zrobić&quot; za bardzo się za hazard biorą aby kont i przelewów nie sprawdzali
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Witam kolegów. Mam pytanie odnośnie wypłat w Unibet. W samym sierpniu wyplacilem stamtąd grubo ponad 10k (wypłaty dzielone po 1-2 tys., przelewy co dwa dni). Uzbierało się jeszcze trochę i zastanawiam się czy powtarzać proces wypłat bez obaw o US? Czy może lepiej się wstrzymać i wyplacic to w przyszłym miesiącu ? Ciekawi mnie czy jest jakaś kwota bądź ich suma, gdzie US mógłby zacząć coś podejrzewać ? Dodam, ze przelewy przychodza od posrednika w EURO.Dzięki za odpowiedź
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Witam kolegów. Mam pytanie odnośnie wypłat w Unibet. W samym sierpniu wyplacilem stamtąd grubo ponad 10k (wypłaty dzielone po 1-2 tys., przelewy co dwa dni). Uzbierało się jeszcze trochę i zastanawiam się czy powtarzać proces wypłat bez obaw o US? Czy może lepiej się wstrzymać i wyplacic to w przyszłym miesiącu ? Ciekawi mnie czy jest jakaś kwota bądź ich suma, gdzie US mógłby zacząć coś podejrzewać ? Dodam, ze przelewy przychodza od posrednika w EURO.Dzięki za odpowiedź
Powiem tak, z tego co już gdzieś kiedyś czytałem na tym forum, to bank vel US sprawdza przelewy pow określonej kwoty z tego co ja pamiętam jest to chyba 30 tyś PLN. Sposób masz ogólnie dobry, sam tak robiłem z tym że ja przestałem już grać w Unibet, po tym jak wycofali opcję SKRILL. Przelew na konto od buka to czyste samobójstwo
 
P 0

patka69

Użytkownik
MAM PROBLEM:
W niedzielę otrzymałam bonus od UNIBETu, który obróciłam do 900zł i zleciłam tą wypłatę, zażądali weryfikacji dokumentów oraz kart z których korzystałam do depozytu. Większość dokumentów została zweryfikowana (dowód, wyciąg bankowy, moja karta debetowa) Była jeszcze jedna karta z której zrobiłam ostatnio kilkakrotnie depozyt mojego narzeczonego. Oczywiście przyczepili się do tego, bo złamałam regulamin, że nie mogę deponować środków z nieswojej karty. Wyjaśniłam im, że nieświadomie to robiłam, bo nie wiedziałam o tym, że jeżeli użyję karty mojego narzeczonego to będzie taka afera. Przeprosiłam i obiecałam, że więcej jej nie użyje i nie chciałam działać na szkodę UNIBETu, powiedzieli, że rozumieją i zdaża się, ale nie wiedzą jak do tego się ustosunkuje dział bezpieczeństwa bo złamałam jeden z podpunktów (dodam, że wysłałam im zdjęcia tej karty i powiedziałam, że chciałam być uczciwa i wyjaśniłam dlaczego tak się stało) Zawiesili 2 dni temu konto na czas rutynowej kontroli, tłumaczyli, że do końca weryfikacji. Moje wypłaty są zawieszone i czekają także na koniec procesu weryfikacji. Aktualnie czekam już 2 dzień i kazali czekać na email do 5 dni roboczych od 15-08-17. Jak myślicie, czy odblokują mi to konto i wypłacą pieniądze czy już po ptakach?
Powiedzieli, że proces się wydłużył teraz ze względu na to, że karta nie była moja i jest normalne i muszą to sprawdzić.
Co mam robić, doradzcie coś proszę..
KONTO ZAŁOŻONE w marcu 2018 przeszło już weryfikację telefoniczną po założeniu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Napisali czekać to czekać. I tak się dziwię że od razu Ci konta nie zblokowali, historia piękna, szkoda że się nie przyznasz że na koncie laski grasz.
 
Do góry Bottom