>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Open 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jutro już ćwierćfinały World Open, grupa zawodników co raz mniejsza. W związku z tym ja wybrałem dubla na jutrzejsze pojedynki. Priorytet to Mistrz Świata który zagra z Milkinsem. O meczu Johna można powiedzieć tylko tyle, że facet wyszedł i po 1,5 godzinki było już po zawodach. Natomiast Milkins przepychał się z Longiem, który pokonał przecież w pierwszej rundzie Dinga.. Ale dziś z tego co mi mówił znajomy to Long nawet nie trafia bil z 20 centymetrów.. Druga para jaką wziąłem pod lupę to mecz &quot;Kropka&quot; z &quot;Królem McDonalda&quot; ???? , Dott dzisiaj powinien przegrywając 3-4 ale jakimś cudem Campbell nie trafił różowej i zrobiło się 4-3 po czym 5-3... Natomiast Lee w tym turnieju idzie jak burza... 5-0 w 1 rundzie z Dale następnie pokonał Robertsona 5-2. Widać, że facet nie odpuszcza i ten feralny półfinał sprzed ponad tygodnia ostro go podrażnił i Stepen liczy tutaj na conajmniej półfinał a kto wie, może więcej? Na pewno jutro będzie do znudzenia zagrywał od stawne i moim zdaniem wygra ten pojedynek z Dottem. Mecz Shauna z Markiem to typowy mecz do oglądania natomiast Marka Allena po prostu nie czuje.. po tym jak Judd dzisiaj zachował się w partii numer dziewięć, składając się do wózka który nie wpadłby na 99% i nie wpadł.. To wszystko powoduje iż nie podoba mi się mecz pomiędzy Allenem a &quot;Łysym&quot;... ????

John Higgins - Robert Milkins 1 1,30
Stephen Lee - Graeme Dott (1,5-0) 1 1,55
@2,02
Unibet
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
John Higgins właśnie przegrał 3:5. Bardzo duże zaskoczenie...
Milkins rozgrywa jeden z lepszych turniejów w życiu.
Ciekaw jestem jakie kursy zostaną ustawione przez bukmacherów na półfinały...
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Kto wygra Haikou World Open 2012? ⛔⛔⛔
Typ: Stephen Lee
Kurs: 4,00 Bet365
Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście odpuściłbym na tym etapie typowanie półfinałów. Allen - Selby, minimalny faworyt według bukmacherów to Selby, ale myślę, że większość z Was zgodzi się z tym, że jest to &#39;no bet&#39;. Mecz Lee 1,44 - Milkins 2,75. Moim zdaniem meczu nie opłaca się obstawiać. Ale chciałbym się podzielić innym przemyśleniem. Myślę, że rozsądne będzie teraz typowanie zwycięzcy turnieju. Kursy wyglądają następująco: Selby 2,62, Allen 3,4, Lee 4, Milkins 6,5. Oczywiście z pierwszej pary pozbywamy się jednego z dwóch faworytów i przewidujemy zwycięstwo Lee, no chyba, że znajdzie się ktoś odważny i zagra na Milkinsa. Kurs 4 na Lee wygląda bardzo dobrze, tak samo jak jego forma na ten turniej. Coś pięknego, odstawne, te miękkie wbicia i całokształt bardzo na plus. Nie ryzykować pełnych stawek, ale myślę, że typ warty zagrania i coś postawić jak najbardziej trzeba.
Allen to jeden z moich ulubionych zawodników. Lee bardzo gładko doszedł do finału i chociaż nie miał najtrudniejszych rywali to mało kto chyba spodziewał się takiego pogromu. Alle zmiażdżył Lee 10-1 i wygrał swój pierwszy rankingowy turniej. Muszę przyznać, że choć faktycznie Allen był faworytem to tak ogromnej katastrofy ze strony Lee się nie spodziewałem.
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
@montanelli Allen o ile nie potknie się na Selbym pokona spokojnie Lee. Jest w najlepszej dyspozycji w karierze a Lee gra na swoim zwykłym poziomie ;) Co do jutrzejszych faktycznie, no bet
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie ma co się w jakieś wielkie analizy wdawać. Turniej jest poroniony to i analizy, żeby były skuteczne muszą takie być:
✅ Selby - Allen: skoro dawno Allen nie wygrał z Selbym to tym bardziej sprawia, że powinno się postawić na niego. Jest w mega formie w każdym meczu i to już nie jest tylko odnoszenie się do poprzedniej rundy tylko do 20 meczów wstecz. W końcu musi wygrać turniej a obecnie gra życiówkę więc jak już to teraz.
Pierwszy w tym turnieju cud na moją korzyść. Allen pokazał charakter i w obecnej formie mógłby być w rankingu spokojnie 3-4.
✅ Lee - Milkins: Robert dzisiaj wbijał jak stary, nie patrzył tylko podchodził i wbijał wszystko co się dało i to Higgins zachowywał się jakby miał 17 lat i grał przeciwko mistrzowi świata. Osiągnął życiowy sukces w końcu pokonał Higginsa więc pewnie dzisiaj popija szampana i spędza upojną noc w towarzystwie pięknej pani sędziny lub jednej z pół miliarda jej urodziwych krajanek. Stefek natomiast ostatnio osiągał ćwierć i półfinały więc teraz chciałby w końcu finał a okazja nadarza się niesamowita bo na przeciwko niego staje (tak też nie mogę w to uwierzyć) Lobelcik. Lee mu pociągnie z karata i wygra taki mój typ.
Kurde nie zdążyłem pograć w finale na Allena. Cholerne obowiązki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yama46 0

yama46

Użytkownik
Na jutrzejszy mecz Lee - Allen✅ nie widzę innej opcji, niż irlandczyk. Gra swoją życiówkę a Lee &quot;tylko&quot; gra swoje. Jedyny ciężki mecz Lee w drodze do finału to przeciwko Robertsonowi, który nie oszukujmy się, w formie nie był. Dziś Milkins nie grał już tak dobrze, jak wczoraj natomiast Allen z meczu na mecz pokazuje się z coraz lepszej strony. Dzisiejszy powrót z 5-2 i ekstremalnie trudne bile w 7 frejmie, które wbijał pokazują, że jest w nim ogromny potencjał. Na jutrzejszy mecz można by się nawet o handicap -1.5 pokusić.✅
8-1 po pierwszej sesji, jeśli ktoś widzi szansę dla Lee to musiał ostro popić ;)
Rzeźnia, 10-1 zasłużony tytuł Allena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom