>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

World Open 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
yama46 0

yama46

Użytkownik
Higgins - Fu - nie można jednoznacznie określić ale raczej Higgins ✅powinien dać radę. Chociaż Fu na własnym terenie będzie walczył✅
Gould - Cope - Pin Potter jak zwą Goulda raczej nie będzie miał problemów z pokonaniem Jamiego
Ding Junhui - WC1 - z Samem Bairdem nie będzie żadnego problemu, Jin Long powalczy ale też przegra ⛔ ⛔⛔
Maguire - WC2 - Maguire pokona obydwóch przeciwników, raczej Roberta Milkinsa bo o Thanwacie pierwsze słyszę
Graeme Dott - Hawkins - Raczej Dotti ale nie obstawiam tego ✅
Stephen Lee - Dominic Dale - Dale zarówno jak i Lee ma swoje dni, można zaryzykować na Lee ✅
Neil Robertson - Stephen Hendry - zdecydowanie powtórka z rozrywki, Hendry
Williams - WC3 - jak trafi na Kinga może się ździwić, King ostatnio ładnie pograł w PTC
Allen - WC5 - Prawodopodobnie trafi na Jimmiego Robertsona i go pokona
Judd Trump - Andrew Higginson - Trump rozjuszony po przegranej z Osą będzie chciał się pokazać i wygra
Murphy - Walden - Walden w różnej formie, Murphy ostatnio spadek, mecz do ostatniego frejma ✅
Matthew Stevens - WC6 - powinien wygrać w obydwóch przypadkach chociaż Joe Perry będzie ciężki do pokonania
Bingham - WC7 - Z Holtem powinien sobie pez problemu poradzić ⛔
Selby - WC8 - Nigel Bond nie jest przeciwnikiem, który jest w stanie pokonać Selbiego


@ozborn86 - dzięki i wzajemnie ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę pierwszy post to pozwolę sobie przywitać nowego Kolegę pochodzącego z tej samej kwitnącej żużlem mieściny co ja ???? a jeszcze wypowiadasz się w snookerze no miodzio ????
Życzę nam owocnej współpracy ????
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
Nie mogę zrozumieć tak wysokiego kursu na Hendrego z Neilem, owszem, w mastersach dostał 6-3 ale już miesiąc później wygrał 4-1 w welsh open. Dziś pokazuje naprawdę piękne long poty w china open qualifiers z bardzo dobrym Yu De Lu, który ostatnio ograł świeżego mistrza welsh open - Dinga
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma działu dla kwalifikacji w Chinach, które nagminnie obstawiam i wcale nie są złe;]
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma działu dla kwalifikacji w Chinach, które nagminnie obstawiam i wcale nie są złe;]
Chodzi Ci zapewne o temat, a nie o dział ;-)

W tej chwili nie ma forum moderatora (oprócz ModTeamu oczywiście) w SNOOKERZE. Ale to nie ma chyba aż takiego znaczenia, bo przecież każdy użytkownik może założyć temat w każdym z działów.

Zatem jeśli miałbyś jakieś propozycje, to zawsze możesz założyć odpowiedni temat.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Czas na kolejny turniej. I co my tu mamy ?

Perry 1.25 - Maimati BWIN ✅✅ Zgodnie z oczekiwaniami. Perry 5-0, bez żadnego problemu.

Co tu dużo mówić. Joe Perry to uznany gracz. Może bez większych sukcesów, ale potrafiący grać bardzo solidnie i często będący zagrożeniem nawet dla najlepszych. Jego rywal jest dla mnie kompletnie anonimowy i naprawdę się zdziwię jeśli zagrozi choćby przez moment Perremu, który ostatnio odprawił w kwalach do China Open Hamiltona 5-1 po niezłej grze. Kurs 1.25 biorę z pocałowaniem ręki, osobiście spodziewałem się góra 1.15.

Trump 1.30 - Higginson BWIN ✅✅ 5-0 gładziutko.

Tu również zaskoczenie. 1.30 na Trumpa. Czemu aż tyle ? Nie mam pojęcia, ale tym lepiej ????. Judd to przyszły Mistrz Świata, nie mam co do tego wątpliwości. Jego gra jest świetna i efektowna. Nie wyobrażam sobie, by Higginson był dla niego jakimkolwiek zagrożeniem.

Lee 1.65 - Dale BWIN ✅✅ 5-0.

Nigdy nie byłem i chyba nie będę zwolennikiem Stephena Lee, który co prawda posiada cudowne techniki, ale dużo gorzej u niego ze skutecznością. Anglik dla mnie jest jednym ze słabszych, jeśli nie najsłabszym zawodnikiem z 16. No, ale ostatnia dyspozycja przyzwoita. Półfinał GM, ćwierćfinał Welsh Open po pechowo przegranym meczu z późniejszym zwycięzcą Dingiem. Jego przeciwnik Dominic Dale, chociaż bardzo lubię Walijczyka, bo to świetny showman, to jednak dawno już nie widziałem go w dobrej dyspozycji. Na własnym terenie poległ ostatnio z Samem Bairdem. To + przyzwoita dyspozycja Lee w ostatnim czasie skłania mnie do zagrania na Anglika.

Gould 1.65 - Cope BWIN ⛔Oddany mecz od stanu 4-2. Kolejny raz Gould udowodnił, że jest zwykłym przeciętniakiem i niech znika z 16 jak najszybciej.

Gould nie gra jakiegoś rewelacyjnego sezonu i nic wielkiego nie osiągnął. Co w takim razie jednak powiedzieć o Jamiem ? O Copie ostatnio ani widu ani słychu. W poprzednim sezonie jeszcze jako zawodnik z 16 grał słabiutko, a teraz jest jeszcze gorzej. Wydaje mi się, że przeciętna dyspozycja Goulda powinna wystarczyć na marnie grającego Cope&#39;a dla którego po ostatnich wynikach sam awans do fazy telewizyjnej jest sukcesem.

Ahh i jeszcze trochę drobniej postawię sobie
Dott - Hawkins 2.15 BWIN⛔Ehh Barry.. Zagrane za drobne więc bez większych strat, ale spodziewałem się więcej mimo wszystko.

W tym meczu osobiście szanse widzę bardzo równo, ale z takim kursem na Barrego aż żal nie spróbować, zwłaszcza że Anglik poczyna sobie ostatnio całkiem nieźle, a Dott to dla mnie spora niewiadoma. 50/50, nawet z lekkim wskazaniem na Barrego i z racji kursu zaryzykuję za niewielką stawkę ;).

Higginsa i Murphy&#39;ego nie ruszam. Ten pierwszy nie przekonuje w tym sezonie, a Fu potrafi mobilizować się na mecze z lepszymi przeciwnikami. Szon wg mnie jest faworytem, ale z nim to różnie bywa w tych pierwszych rundach. Często się męczy i dopiero w dalszych fazach Magik się rozkręca. Przeciwnika ma jednak niezłego + chiński turniej więc raczej sobie odpuszczę.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Z rundy dzikich kart fajny kurs na Sama Bairda
Anglik ostatnio dostal sie do fazy telewizyjnej Welsh Open i powinien ograc pozniejszego finaliste Marka Selbiego. Chinczyk raczej anonimowy natomist Baird juz sie pokazal, wczesniej wygral kilka turniejow amatorskich kurs 1,40 zacheca. Do tego takze biore Perrego, to doswiadczony snookerzysta i runde dzikich kart powinien przebrnąć.

Sam Baird - Jin Long 1 1.40 8/10
Joe Perry - Rouzi Maimaiti 1 1.25 8/10
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
@david295 o ile Joe Perry sobie poradzi bez problemu tak Sam Baird ostatnio przecież przegrał z Tian Pengfeiem 5-0 w 1 rundzie qualu do china ;)
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Nowy turniej. Beda bardzo krotkie analizy (o ile beda w dalszych dniach), nie mam czasu za wiele.
Lee - Dale 1.65 1 ✅
Stephen w dosyc rownej formie, tych przecietniakow odprawia z kwitkiem bez wiekszych problemow, na Dale&#39;a powinna ta mozolna gra wystarczyc.
Trump - Higginson 1.28 1 ✅
Kazde inne rozwiazanie bedzie duza niespodzianka. Nie musze tlumaczyc dlaczego.

Lee+Trump
2.11 ✅
Hawkins - Dott 2.40 1 ⛔
Dziwne kursy wystawily buki, ale ja sie z tego ciesze. Hawkins gra bardzo solidnie, ostatnie mecze z najwyzsza polka (Allen, Murphy, Stevens) przegral jedynie 1 frejmem po bardzo zacietej grze. Kropek natomiast nic ostatnio nie gra, snookera traktuje jak Carter czy Hendry - fajnie jest pograc, ale nic wiecej. Moim zdaniem value.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Judd Trump - Andrew Higginson ▶ Judd Trump (1,32)
✅ 5:0!!!

W tym meczu nie może być innego rozwiązania. Higginsona ostatnio w fazie telewizyjnej widzieliśmy w German Masters gdzie w pierwszej rundzie przegrał z O&#39;Sullivanem 5:4 po prowadzeniu 0:4... Wcześniej w Shanghai Masters gdzie w pierwszej rundzie dostał lanie od Williamsa 5:0 a w Australian Goldfields Open Murphy odprawił go 5:3. Więc Andrew w tym sezonie nie potrafi przejść pierwszej rundy a miałby to zrobić z Trumpem? Pff, nawet nie ma o czym marzyć. Kto interesuje się snookerem wie kto to Trump i co wyprawia przy stole i jakie już wyniki osiąga. Ostatnio pierwsza runda vs O&#39;Brien i wygrana 4:0, wcześniej w pierwszej Davisona 5:1. To tylko świeże przykłady. Judd w pierwszej rundzie takich rywali rozwala jak chce... Taka prawda:razz:
Chciałem grać handi ale buki głupie nie są i wystawiły granice -2,5 po 2,10✅ co już jest ryzykowne i osobiście może to pogram dodatkowo poza głównym kuponem.



Stephen Maguire - Robert Milkins ▶ Stephen Maguire (1,33)
⛔ 3:5

Wygrywał 3:1 z takim ogókiem i przegrał 3:5... Same wały na tym turnieju...

Dziś widziałem Milkinsa i nie wiem co musiałoby się stać aby przeszedł Maguire&#39;a... Jest w stanie urwać ze 3 freamy jak mu się dobrze gra ułoży lub szkot mu je podaruje. W tym sezonie dwa razy grał w fazach telewizyjnych i raz sensacyjnie pokonał Hendry&#39;ego i przegrał z tak słabym w tym sezonie Carterem. Maguire to raczej solidny zawodnik. Początek sezonu słaby ale ostatnio złapał wiatr w żagle. W niemczech grał w finale i prawie wygrał, a we Walii prezentował super grę. W tym meczu napewno Stephen nie będzie miał jakoś niesamowicie łatwo ale powinien bez większych kłopotów wygrać.



Ding Junhui - Jin Long ▶ Ding Junhui (1,20)
⛔ 1:5!!!

No i mecz wielkiego faworyta gospodarzy. Ding świeży zwycięzca Welsh Open napewno będzie chciał dobrze zaprezentować się u siebie. Zagra z rodakiem który przeszedł rundę dzikich kart. Nie ma nawet o czym mówić, Ding jest graczem czołówki świata a Long... No właśnie kim on jest? Przypuszczam, że żadnym przeciwnikiem dla Dinga.

Jeśli ktoś to zagrał to najmocniej przepraszam, sam na tym wtopiłem... Ding poprostu ten mecz przegrał na własne życzenie! Ależ jestem wściekły...



Stephen Lee - Dominic Dale ▶ Stephen Lee (1,70)
✅ 5:0!!!

Tu typuję na zwycięstwo anglika który ostatnio notował dobre wyniki. Jego gra nie była piękna i efektowna, ale efektywna. W Mastersie postraszył Selby&#39;ego w pierwszej rundzie. W German Masters półfinał gdzie postraszył O&#39;Sullivana no i Welsh Open gdzie w ćwierćfinale znów postraszył przyszłego triumfatora tym razem Dinga. Dale całkiem bez szału, w kwalach u siebie we Walii odpadł z Bairdem... Oglądałem ten mecz i grał bardzo słabo. Wydaję mi się, że Lee wygra ten mecz. Może nie będzie to jakieś zdecydowane zwycięstwo ale przejdzie tą rundę. Patrząc na ostatnie jego wyniki i to z kim odpadał dobrze rokuje. Według mnie kurs naprawdę warty pogrania.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja jutro gram to wszystko co wypisał rybny gangster plus Higgins. Kurs ponad 4 na pewniakach pierwszorundowych jest kuszący. Co do Higginsa z Fu też nie ma co się rozpisywać, jeśli tylko Szkotowi będzie się chciało pograć w tym turnieju to pyknie Hong-Kongczyka na jutrzejsze śniadanie o 7 30;]
✅ Trump ech trzeba było walić po hendi
✅ Higgins 5-3
Maguire
⛔ Ding jeszcze na kacu po ostatnim zwycięstwie
✅ Lee pięknie pozamiatał tylko Ding zrypie
Po rannej sesji bez niespodzianek więc można być pełnym obaw o dalszych faworytów no ale zobaczymy już za chwilę;]
Kur... mecz Maguire przenieśli na jutro niech ich szlag.
JAK SIĘ NAZYWA PANI SĘDZINA Z MECZU TRUMPA? Fajna Chinka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 0

oskipelikan

Użytkownik
Ej to M.Williams gra jutro czy dzisiaj o 22.55?A i mam sprawe jescze jedną gdyż byłem dzisiaj w STS i obstawiłem snookera ale to było pod długoterminowe i trzeba było wpisać tylko kod bez żadnych 1 X 2.Chodzi o to że kto wygra turneij czy pojedynczy mecz.Jeśli moglibyście to wejdźcie na strone STS w oferte w PDF i tam jest snooker i o co w tym chodzi wkońcu bo ja już nei wiem.
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Ding Junhui - Jin Long
w tej chwili 0-2 i pachnie wielka niespodzianka.. Ja jednak polecam jak ktos ma konto zagrac sobie na live w bet 365 na Dinga. kurs w okolicach 1,66 a nie sądze żeby takie błędy przytrafily sie Chinczykowi w kolejnych gemach. Powinien prowadzic 2-0 tak naprawde.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Faworyci:
Mark Williams+Stephen Maguire+Mark Allen=2.03⛔
WILLIAMS?? Co ty grales... Oddales frejmy na wlasne zyczenie⛔⛔⛔
Stevens M. - Perry J. 1 1.55⛔
Stevens ostatnio bardzo ladny, techniczny snooker, jak przegrywal to po bardzo zacietej walce. Perry to dobry gracz, ale raczej z tej mocno sredniej polki snookerzystow. Powinno byc gladko i przyjemnie.
Stevens... masakra. Mogl wygrac calosc bardzo wysoko, potem 4:3 i 4:5:zoltakartka:
No to chlopaki popsuli piekne kupony. Popatrzymy co bedzie dalej.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No dobrze dzisiaj nastroje i kupony popsuł faworyt gospodarzy i nawet nie mam ochoty czegokolwiek pisać na ten temat po prostu żenada.
Zobaczmy co szykuje nam się jutro:
Sprawa pierwsza to moje pytanie czy zawody zaczynają się jutro o 6 30 a nie tak jak dzisiaj 7 30? W każdym razie bet365 ma podaną tą właśnie godzinę. Już zmienili na 7 30 ale motają;]
Co do samych spotkań to widzę to następująco:
Williams - King: każdy wie, że Williams to zawodnik o minimum klasę wyżej, może ostatnio gra bardzo nierówno ale nie widzę szans na porażkę bo King to tak jak Dale niby wszyscy znają ale nie wiadomo czemu;] Ja nie szaleję i czyste zwycięstwo kurs 1,33
Allen - Robertson J: Mark w tym roku prezentuje się bardzo przyzwoicie, gra pewnie i widać u niego sporą ochotę do gry. Jego przeciwnik jeszcze nigdy mnie nie zachwycił i podejrzewam, że nigdy tego nie zrobi, nie dostrzegam żadnego argumentu po jego stronie. Ja jako, że gram kupon składający się z paru meczów dla pewności gram czysty win kurs 1,25
Stevens - Perry: Według mnie Stevens nie jest jakimś wielkim faworytem w tym meczu, według mnie wcale nie gra ładnie przynajmniej przez dłuższy czas bo paroma przebłyskami i wysokim breakiem meczu a już na pewno turnieju nie wygra. Pewnie wygra ale ja odpuszczam ten mecz i osobiście go odradzam. NO BET
Selby - Ning: Kompletnie nie wyobrażam sobie, żeby kolejny mało znany gospodarz mógł przejść nr 1 tak jak zrobił to dzisiaj Long w starciu z Dingiem. Przepaść jest ogromna i nawet jak Selby zagra na ćwierć gwizdka to straci maksymalnie 2 framy. Polecam tutaj hendi -2,5 za 1,57, a jak ktoś ma obawy to czysty win po kursie wcale nie takim małym bo 1,11 do długiego kuponu idealny.
Gould - Cope: Kolega Grycu już wcześniej opisał to spotkanie, a że ja się w pełni z tym zgadzam to nie będę się rozpisywał. Powiem tylko tyle, że wyraźnie wskazuję na Goulda ale do mojego kuponu nie pasuje i nie zagram tu niczego ???? NO BET
Robertson N. - Henry: Henry trochę ostatnio postraszył po czym wrócił do swojego obecnego poziomu. Neil bardzo niemrawo od jakiegoś czasu, nie można na nim polegać nawet w 1 rundzie tu jednak nie spodziewam się niespodzianki. Kangur musi wygrać kurs 1,36
Maguire - Milkins: Następny mecz o którym nie ma co pisać bo faworyt jest tylko jeden ponadto faworyt ten gra na swoim poziomie już jakiś czas a jest to poziom dla jego rywala nieosiągalny także również tu nie przewiduję większego problemu. Kurs 1,28
No jak się nazywa ta Chinka? ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Mark Allen - Jimmy Robertson ▶ Mark Allen [1,26]
✅ 5:1

Mark Allen - Jimmy Robertson ▶ Mark Allen -2,5 [2,00]
✅ 5:1

Pierwszy typ który odrazu wpadł mi w oko. Spotkanie pomiędzy 10 i 57 zawodnikiem rankingu kroczącego. Mark Allen rozgrywa bardzo dobry sezon. Finał w UK Championship, ćwierćfinały i raz 1/16. Tak mniej więcej wyglądają jego poczynania w turniejach. 2 razy odpadał z późniejszymi trimfatorami turnieji(Bingham i Robertson) 2 razy odpadł w meczach z Murphy&#39;m przegrywając w decydującym freamie i odpadł z Trumpem. Widać, że jak przegrywał to z graczami w wysokiej formie i z samej czołówki a do tego po zaciętych meczach. W tym sezonie jego gra niesamowicie może się podobać, barzdo dobrze buduje wysokie breaki i często kończy w jednym podejściu. Umiejęstności te będą niezwykle istotne z jutrzejszym przeciwnikiem. Jimmy Robertson w tym sezonie zalicza pierwszy turniej w fazie telewizyjnej! Zawsze odpadał na kwalach. Tym razem uda mu się to dzięki wygraniu meczu w fazie dzikich kart po meczu Zhou Yuelong jtóry wygrał 5:2. Widziałem fragmenty tego meczu i Jimmy był tak słaby, że żal było oglądać... Pudłował czasami łatwe bile, nie potrafił dobrze odstawić się i potrzebował kilku podejść aby wygrać partię. Jutro nie daję mu najmniejszych szans w spotkaniu z &quot;Pistoletem&quot; z Irlandii Północnej. Bardzo dobrym prognostykiem jest to jak w Welsh Open Allen przeszedł dwie pierwsze rundy: z Doherty&#39;m wygrał 4:0 i z wielkim Hendry&#39;m również 4:0! POtem po zacietym meczu w ostatnim fream&#39;ie przegrał z Murphy&#39;m. Co tu duż mówić, tak naprawdę Jimmy Robertson nie powinnien mieć żadnych szans z Markiem i przypuszczam, że ten mecz może się skończyć podobnie jak dzisiaj Trumpa i Lee...



Matthew Stevens - Joe Perry ▶ Matthew Stevens [1,67]
⛔ 4:5

Stevens poraz kolejny przegrywa w deciderze... Słaba psychika to jego najsłabsza strona...

Drugie spotkanie które wpadło mi w oko. Otóż spotykają się rankingowa 13 i 26. Stevens od pewnego czasu ustabilizował formę co niebywale cieszy. Perry zaś od najlepszego sezonu jakim był 2008/2009 tylko coraz gorzej. W tym sezonie grał w fazie telewizyjnej Australian Goldfields Open i w piewszym meczu pokonał go Mark Selby. Potem joe grał tylko po kwalifikacjach i nie mógł się przebić... Teraz zagra dzięki dzikiej karcie. W tej rundzie pokonał Rouzi Maimaiti 5:0. Oglądałem ten mecz na eurosporcie. Perry wygrał zasłużenie ale w ajkim stylu to już inna sprawa. Potrafił mylić się gdzie nie powinno to mieć miejsca i nie wygrywał jakoś niesamowicie przekonująco. Potrzebował kilku podejść na kończenie partii. Stevens w tym sezonie nie osiągnął oszałamiających wyników, ale pokazał kawałek dobrej gry i co najważniejszej dość solidnej. Przegrywał z graczami obecnie wyżej notowanymi, jako faworyt nie zawodził. I tym razem nim jest. Patrząc na grę obydwóch graczy z ostatniego czasu i na wyniki z dłuższego okresu klaruje się nam kto ten mecz powinien wygrać. Uważam, że Perry jest obecnie za słaby aby ograć Stevensa.​
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ja generalnie zgadzam się z przedmówcami więc na jutro:

Allen 1.22 - J. Robertson BWIN ✅✅
Spodziewam się tutaj bardzo jednostronnego meczu. Allen ma udany sezon, a po przeciwnej stronie Jimmy Robertson, który chyba dopiero drugi raz awansował do fazy telewizyjnej jakiegoś turnieju. Irlandczyk z Północy zjada takich ogórków na śniadanie i będę zaskoczony jeśli Robertson ugra coś ponad 2 frejmy, ba spodziewam się kolejnego wyniku do zera więc można też próbować jakieś handi.

Williams 1.30 - King BWIN ⛔⛔ Jezu Williams, dramat.. Jeśli ktoś się zasugerował i to zagrał to przepraszam. Sam poleciałem ostro przez Walijczyka. Takiego dna chyba nikt się nie spodziewał.
MJW daleko do formy sprzed roku, ale to co gra powinno spokojnie wystarczyć na przeciętnego Kinga, który nie pokazał niczego oszałamiającego w meczu z dzikokartowcem.

Maguire 1.30 - Milkins BWIN ⛔⛔ Bez komentarza. Kupon w plecy..
Szkot ostatnio wyjątkowo skuteczny, jego rywal to dużo słabszy gracz. Milkins miewa od czasu do czasu pojedyncze przebłyski, ale nie sądzę by akurat jutro zagroził realnie Maguire&#39;owi.

Do tego Gould o którym pisałem wcześniej.
Stevensa i Perrego nie ruszam. Jeśli już miałbym kogoś grać to raczej Walijczyka, który wygląda mi pewniej, no ale... i właśnie przez te ale ten mecz odpuszczę. Perry to nie ogórek i nie zdziwiłbym się gdyby tutaj było nawet 9 frejmów.
Selby, za mały kurs, ew. można próbwać jakieś handi. Na Robertsona po tym jak zawalił mi ostatnio wielki kupon też nie zagram ????.
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
Nie to co pani Tabb ale też ładna ;)
Co do jutrzejszych meczy
Allen - J.Robertson - Allen powinien dać sobie radę. Jimmy jeszcze niczym mnie w tym sezonie nie zaskoczył ✅
Selby - Ning - jedna chińska niespodzianka starczy ???? Selby nie odpadnie w 1 rundzie z dziką kartą ✅
Stevens - Perry - NO bet chociaż stevens raczej da radę. Perry nie zaskakuje w tym sezonie, ale Stevens ma swoje dni.
Williams - King - Williams mimo tego, że nie jest w wybitnej formie powinien poradzić sobie z Kingiem ⛔
Maguire - Milkins - O ile forma Maguire się zachowała to nie widzę szansy przegrania ⛔
Gould - Cope - Postawiłem na Goulda na dłuższym kuponie i liczę na to, że się nie zawiodę. Gra dosyć ciekawie w przeciwieństwie do Cope&#39;a ⛔⛔
Robertson - Hendry W qualu do china Hendry pokazał kilka naprawdę dobrych zagrań. Ostatnie spotkanie z Kangurem wygrał więc ten będzie szukał rewanżu, ale liczę na zwycięstwo Hendrego. Będzie około 3-5 ⛔ powinno być 5-2 ale cóż... hendry ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom