>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2010

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mój typ na Japonię + 2,5 seta już wszedł. Powracając do tamtego meczu to urzeka mnie gra Japonek w obronie jak i gra rozgrywającej Takeshity. Moim zdaniem jest to najlepsza zawodniczka świata na tej pozycji. Jej wystawy sposobem dolnym są bardzo dobre. Przejdźmy jednak do meczu Chiny - Włochy. Również skusiłem się na postawienie na Włoszki niestety jednak po znacznie niższym kursie niż mój przedmówca, bo jedynie 1.72 w Tobecie. Przy obecnej formie nawet w najlepszym składzie moim zdaniem Chinki nie miałyby szans z Włoszkami. Dochodzą kontuzję i szczerze mówiąc nie wierze, że reprezentantki Starego Kontynentu ten mecz przegrają. Plusy zespołu azjatyckiego to na pewno gra u siebie, gdzie doping na pewno będzie niósł zawodniczki, a także jak wiadomo ściany zawsze pomagają gospodarzom. Mimo wszystko sądzę, że Włoszki wygrają ten mecz nie tracąc więcej niż 1 seta.
Edit: Tak jak pisałem Włochy 3-0 Chiny ✅
 
M 0

march100

Gość
Ja mysle jednak odwrotnie,. Wydaje mi sie ze jednak Chinki wygraja ten mecz, dlatego ze musza to zrobic gdyz ewentualna porazka praktycznie eliminuje je w walce o 1 miejsce. Zawodniczki z Chin beda musiały sie niezle zmobilizowac, a co za tym idzie beda walczyc o kazda piłke. Warto dodac ze to nie bedzie zwykły mecz, obie druzyny sa z azji, a zawsze miedzy takimi druzynami jest niebywała walka o prestiz na tym kontynencie. Patrzac na wyniki poprzednich meczy miedzy tymi druzynami widac ogromna przepasc, na 6 spotkan 6 razy wygrały Chinki tracac zaledwie jednego seta. Moze to o czyms swiadczy ???? Dlatego mój typ to:
✅Chinki-Japonki 1 kurs 1.96 betsafe.com

do tego dodałbym:
✅Polska-Brazylia over135.5 kurs 1.62
✅Usa +1.5seta kurs 1.8
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ja mysle jednak odwrotnie,. Wydaje mi sie ze jednak Chinki wygraja ten mecz, dlatego ze musza to zrobic gdyz ewentualna porazka praktycznie eliminuje je w walce o 1 miejsce. Zawodniczki z Chin beda musiały sie niezle zmobilizowac, a co za tym idzie beda walczyc o kazda piłke. Warto dodac ze to nie bedzie zwykły mecz, obie druzyny sa z azji, a zawsze miedzy takimi druzynami jest niebywała walka o prestiz na tym kontynencie. Patrzac na wyniki poprzednich meczy miedzy tymi druzynami widac ogromna przepasc, na 6 spotkan 6 razy wygrały Chinki tracac zaledwie jednego seta. Moze to o czyms swiadczy ???? Dlatego mój typ to:
Chinki-Japonki 1 kurs 1.96 betsafe.com
Tak właśnie spojrzałem na baha na statystyki i patrze właśnie, ostatnie 3 mecze wygrały Chinki i to 3-0, jednak ostatnie spotkanie odbyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Przecież Chiny to zupełnie inna reprezentacja niż na IO. Mimo wszystko mają do tego słabą formę i nie sądzę, że dadzą sobie radę z dobrze grającymi Japonkami.
Chiny - Japonia 1.60 Tobet
Chiny - Japonia(-1,5) 2.30 Tobet
 
O 0

okon247

Użytkownik
ale niech nie myli ludzi czytajacych bo ktos pomysli ze teraz to Japonki potega a Chinki kopciuszek , i za to zaznaczylem ze ostani mecz byk rok temu i juz Chinki graly w tym zmienionym skladzie i gladko wygraly ,wiem ze to jest tylko statystyka i nic nie znaczy i wogle na nia nie patrze ale jesli juz ktos sie sugeruje statystykami to niech pisze jak bylo a ja gram ten typ bo mam duzo argumentow pozytywnych na korzyscChinek niz Japonek i za to gram ten typ a tutaj tylko poprawilem bledy kolegi
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
ale niech nie myli ludzi czytajacych bo ktos pomysli ze teraz to Japonki potega a Chinki kopciuszek , i za to zaznaczylem ze ostani mecz byk rok temu i juz Chinki graly w tym zmienionym skladzie i gladko wygraly ,wiem ze to jest tylko statystyka i nic nie znaczy i wogle na nia nie patrze ale jesli juz ktos sie sugeruje statystykami to niech pisze jak bylo a ja gram ten typ bo mam duzo argumentow pozytywnych na korzyscChinek niz Japonek i za to gram ten typ a tutaj tylko poprawilem bledy kolegi
Napisałem, że posłużyłem się statystykami z baha. Tam nie było wprowadzonego tego meczu z GP 2009.
 
O 0

okon247

Użytkownik
to trzeba patrzec u bukow 2 i potem wnioski wycigac bo to jest mylne ,najlpiej jesli sie nie wie takich rzeczy a duzo ze soba nie graly po IO to lepeij nic nie pisac , bo dla innych 1 mecz po I0 robi roznice w podjeciu decyzji ,bo ludzie patrza na statystyki i nie tylko i potem analizuja mecz i nie koneicznie musza grac na chinki jesli analiza jest na ich korzysc i statysyki ???? pzdr
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
okon247 nie podniecaj się za bardzo tym meczem z przed roku :roll: bo wtedy była zupełnie inna edycja WGP i siła Chin czy Japonii była również zupełnie inna niż jest teraz . Chiny to co wczoraj grały z Włoszkami to była jakaś parodia , Japonki pokonały niesamowicie silną reprezentacje Brazylii i są tutaj zdecydowanym faworytem , a ty tutaj wyjeżdżasz z jakimś spotkaniem które było rozgrywane rok temu i nie ma teraz żadnego znaczenia ???? . Japonia powinna bez problemu poradzić sobie z Chinkami i wygrać gładko 3:0 lub 3:1.
 
O 0

okon247

Użytkownik
czytaj uwaznie czy ja sie gdzies podniecam ?&quot;?? mnie najmniej te mecze interesuja tylko zwrocilem uwage co bylo wczesniej jesli ktos pisze zle ,a ty tak piszesz bo myslisz ze patrze na to co wczesniej bylo ,wlasnie wiem co bylo i jakie byly sklady i tylko zwrocilem uwage ze graly rok temu mecz i ze innym skladem ,zreszta pewnie sie dziwisz czemu tak jestem za chinkami i za to tak piszesz ,mnie nie interesuje co bylo wczesniej a interesuje co jest teraz i daje na chinki 1.5 i tyle a takie wyniki 3:0 lub 3:1 sa smieszne moim zdaniem
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Nie wiem czemu, ale dla mnie zdecydowanym faworytem meczu były Chiny. Gospodynie by miały przegrać drugi mecz z rzędu przed własną publicznością? To trochę katastrofa. Szkoda, że gra Chinek opiera się tylko na Wang. Ledwo co miała siły pod koniec przebić piłkę. Fakt, fatkem Japonki wygrały z Brazylijkami po strasznie zaciętym meczu, ale chyba Chinki więcej sił zachowały. Podobał Wam się ten mecz? Bo mi osobiście bardzo. Jak przystało na Japonki wspaniałe obrony i pojękiwania ;]
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Nie wiem czemu, ale dla mnie zdecydowanym faworytem meczu były Chiny. Gospodynie by miały przegrać drugi mecz z rzędu przed własną publicznością? To trochę katastrofa. Szkoda, że gra Chinek opiera się tylko na Wang. Ledwo co miała siły pod koniec przebić piłkę. Fakt, fatkem Japonki wygrały z Brazylijkami po strasznie zaciętym meczu, ale chyba Chinki więcej sił zachowały. Podobał Wam się ten mecz? Bo mi osobiście bardzo. Jak przystało na Japonki wspaniałe obrony i pojękiwania ;]
Mi nie za bardzo się podobał ale to pewnie dlatego że raczej Japonki wygrywały mało piłek a postawiłem na nie sporo kasy ???? , ale oczywiście patrząc obiektywnym okiem to mecz stał na dobrym poziomie.

Jednak potwierdziło się że mecze Azjatek rządzą się swoimi prawami i nie ma w meczach drużyn z tej strefy faworytów , Japonki ograły Brazylie , Chinki zostały rozbite przez jak potem okazało się w meczu z USA przeciętne Włoszki :? , więc na pierwszy rzut oka Chinki w tym meczu powinny mieć nie wiele do powiedzenia , jednak niestety było inaczej.

W meczach jutrzejszych zdecydowanych faworytów po prostu nie ma ale myśle że warto postawić na USA czy Polskę , z prostych powodów , te drużyny prezentują poziom bardzo zbliżony do rywalek ale kursy na nie są dużo większe . Jeśli można w ogóle kierować się taką logiką to widać że Chinki raczej słabo radzą sobie z Europejskim stylem gry i z silnym blokiem co było widać w meczu z Włochami , więc dobrze grająca , jednak pozbawiona szczęścia Polska wydaje się tutaj być minimalnym faworytem , co do USA to wiadomo , grają bardzo dobrze jednak Brazylia to jednak Brazylia i ta drużyna nie może nie być faworytem , jednak na ugranie seta a może nawet dwóch USA na pewno stać.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wtrącę swoje 3 grosze ;)

Nie warto patrzeć na to jak grały Japonki i Chinki rok temu inny skład i w ogóle.
Co do meczy Chinki - Polki to raczej konsekwentnie postawię, że bardziej dynamiczne Chinki odprawią nasze Polki 3-1.
Naszym siatkarkom brakuje nerwów ze stali i kończącego ataku, fakt w bloku dobrze, ale jak się patrzy na takie mecze jak z Brazylią to krew człowieka zalewa.
Chinki bardziej dynamiczne i ich główny atut szybkie rozegranie do skrzydła i szybkie zbicie.
Chiny (-1,5 seta) - Polska 1 - @1,75 betsafe ✅
W drugim meczu sytuacja jest wg mnie wyrównana i kurs nie odzwierciedla ryzyka (USA-Brazylia) co do takiego zdecydowanego faworyta wg buków są Brazylijki hmmm..... No nie powiedziałbym, Amerykanki rozbiły Włoszki 3-0, fartowne zwycięstwo z Polkami 3-2 i zwycięstwo z Chinkami 3-1 musi budzić jakiś szacunek.
Tutaj jakiś over punktowy można postawić bo mecz bankowo powinien mieć 4 sety. (Over 180,5 :? ???? ✅
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Japonia - Włochy
@Włochy lub @Włochy -1,5 ;)
Mysle , że japonki wystrzelały się w meczu z Brazylia ;) porażka z średnio grającymi Chinkami nie napawa optymizmem przed kolejnymi meczami ;&gt; Włoszki wyśmienity mecz z Chinami i przegrana z USA ( jak dla mnie niespodziewana ?! ) myśle , że śmiało można atakować wygraną Włoszek czysto jak i z handicapem
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Wiecie, że Polki mają szanse nawet na 3 miejsce w WGP? Pod warunkiem, że jutro Brazylia i USA wygrają za 3 punkty odpowiednio z Chinkami i Japonkami. A nam zostaje tylko pokonanie Włoszek za 3 punkty... Trzymamy kciuki ????
 
M 0

mario1601

Użytkownik
[URL='http://pl.wikipedia.org/wiki/Foluke_Akinradewo']http://pl.wikipedia.org/wiki/Foluke_Akinradewo[/URL]

Amerykanka urodzona w Kanadzie, z korzeniami nigeryjskimi ;).
Gratulacje dla Amerykanek bo wygrały wszystkie mecze. Co najdziwniejsze, mogły przegrać z Polkami, które zajęły ostatnie miejsce w turnieju Grand Prix (Polki miały 4 piłki meczowe). Nasze dziewczyny pomimo zwycięstwa tylko z Japonkami grały jak mogły. To jest młody skład, wiele dziewczyn było po raz pierwszy na takiej imprezie i nigdy nie miały tak długiego sezonu. Oby ten udział procentował w przyszłości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom