>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2010

Status
Zamknięty.
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Japonia - Niemcy na żywo
Oglądając mecz, musze powiedzieć że można było się tego spodziewć (Niemki kompromitacja) ale nie do tego zmierzam.
Dobrze funkcjonujący serwis i dobre przyjęcie Japonek niewątpliwie sprawią nam jutro wiele kłopotów.
Zobaczymy jak będą wyglądać kursy bo pomimo tego, że Polki są w dobrej formie mecz będzie bardzo ciekawy i zacięty.
Może warto spróbować Japonie
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Japonia 1.40 Polska 2.60 w tych okolicach, przynajmniej na Unibecie, z tego co sprawdzałem.
E: Chinki bardzo ładnie 3-0 z Holenderkami, można było zagrać -2,5 a nie -1,5 ????
Szczególnie ta Wang, kawał z niej kobity, serwis i atak to cud miód.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Patrząc zupełnie z boku (nie jestem absolutnie ekspertem w żeńskiej siatkówce) typ over 180,5 punktu @1,80 w meczu Japonia - Polska jest fajną opcją. Polki na pewno powalczą, Japonki są na dzień dzisiejszy lepszą i ładniejszą ekipą, ale ta różnica nie jest tak duża by mogły z łatwością wygrać 3:0. Liczę na dobrą postawę naszych siatkarek na trudnym, japońskim terenie i wypełnienie linii, a może wygranie całego meczu ;)
 
M 0

march100

Gość
Dobrym typem wydaje sie handi:
USA -11.5pkt 1.85 betsafe.com ✅

Najwazniejsze w druzynie z usa jest to ze wróciła do podstawowego składu Logan Tom, zdobywajac w pierwszym swoim meczu 18pkt. Duzym atutem tej druzyny jest to ze maja bardzo równy zespół, mozna to zuwazyc po zdobyczy punktowej poszczególnych zawodniczek które to są wyrówne. Zaodniczki nie maja problemów ze skonczeniem ataków w pierwszej akcji, a i z kontr zdobywaja bardzo duzo pkt. I tu nalezy pochwalic libero zespolu z USA która jest Sykora. W dzisiejszym meczu zagrała poprostu fenomenalnie, broniła piłki które czasem były nie do wybronienia. Mysle ze silny atak, wysoki i skuteczny blok, oraz bardzo dobra obrona która pozwoli na zdobywanie cennych pkt pozwoli na pewne zwyciestwo USA które nie powinno miec problemów z Tajlandia.
Zastanawiam sie rónież nad postawieniem: win Polska, niemcy-tajwan under130.5 oraz Brazyli-14.5pkt
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
ja też myślę nad postawieniem na win polska.
polki są dobrze zmotywowane, pierwsza szóstka ma świetne zmienniczki jakby co, trener Matlak jak gra nie idzie na boisku to nie boi się robić zmian. dzisiaj japonki słabiej zaczeły, wiadomo gra u siebie zobowiązuje więc towarzyszą nerwy. oglądam każdy mecz polek na każdym turnieju, japonki dopiero dziś w meczu z niemkami, ale są o wiele lepsze od naszych sąsiadek. zapowiada się trudny mecz, bardziej na losowanie a nie typowanie :p raczej nie umiem przewidzieć kto wygra, ale patriotycznie zaryzykuje i postawie na zwycięstwo jednak polek ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Japonia-Polska
Typ: Japonia; @1,602
PinnacleSports

Pierwszy poważny sprawdzian dla Polek w tegorocznym World Grand Prix. Jak do tej pory nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze, ale tak naprawdę nie miały wymagającego rywala (były Amerykanki, ale jednak w troszkę rezerwowym składzie). Japonki jak na razie także z dodatnim bilansem - jedyna porażka to ta z najlepszym zespołem na świecie, Brazylią. Wczoraj Japonki po przegraniu pierwszej partii z Niemkami, w następnych setach pokazały naszym zachodnim sąsiadkom jak się gra w siatkówkę. Myślę, że obecnie Polki i Japonki prezentują zbliżoną do siebie formę i o zwycięstwie Azjatek przesądzi przewaga własnego boiska.
 
even 2

even

Użytkownik
Holandia - Dominikana (Handicap Punktowy) H(0 - 11.5) 2 2.0✅ (3;2)(105;100)
Holandia, wielkie rozczarowanie całego World Grand Prix. Dominikanką trafiają się mecze świetne ale też miewają momenty przestoju, liczę, że jutro powalczą z rozbitą drużyną pomarańczowych, po cichu widzę tam tie breaka i zwycięstwo dominikanek. Kurs 2.0 jak na dość spory handicap punktowy wydaję się znacznym value.
Japonia - Tajwan (Poniżej/powyżej: 125.5) 1.85⛔ (130 pktów)
Odnośnie tych drużyn na poprzedniej stronie zostało już wszystko powiedziane. Linia ustawiona bardzo dobrze, w ostatnim meczu między tymi drużynami zakończyło się na 123 punktach(8 dni temu). Myślę, że Japonki są w stanie powtórzyć ten wynik, szczególnie, że teraz grają u siebie, przed własną publicznością która jest bardzo miłym elementem meczów Japonek. Publika żyję spotkaniem i ochoczo dopinguje swe zawodniczki.
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Tajlandia - Włochy (2,5 - 0 )
typ : Włochy @ 1.55 Sportingbet
Włoszki po przegranym pierwszym meczu z Usa i porażce tydzień wcześniej z Japonią będą bardzo zdeterminowane aby wygrać ten mecz szybko i gładko. Każde 3pkt przybliża Włoszki do finału GP ;) Myśle , że Włoszki z Piccinini , Ortolani i Lo Bianco poradzą sobie bez problemu z Tajkami
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tajlandia-Włochy
Typ: Tajlandia +2,5 seta; @2,870
PinnacleSports

Tajki już podczas pierwszego weekendu w kilku setach prowadziły i ostatecznie nie wykorzystywały okazji do zwycięskiej partii. Włoszki niby tutaj grają lepiej niż podczas 1. weekendu, ale to jeszcze nie jest to, co choćby podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy. Liczę, na to, że Tajki u siebie powalczą i urwą choćby jednego seta Włoszkom.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Japonia-Dominikana
Typ: Dominikana +2,5 seta; @1,72
Unibet

Japonki w bardzo dobrej formie - jedyna porażka z najlepszymi na świecie, Brazylijkami. Podczas drugiego weekendu m.in. pewnie wygrały z Polkami. Z drugiej strony Dominikanki, które zaskoczyły podczas drugiego weekendu - dwie pięciosetówki, z Chinami i Holandią. Jeśli tak samo zagrają teraz z Japonią, to o seta mogą się pokusić.
 
L 0

lance997

Użytkownik
Krótko, bo za chwilę Federer zaczyna...
Dominikana (+1,5 seta) vs Holanda 1 1.68
Podpórka handi tylko dla pewności. Osobiście uważam, że tym razem Dominikanki wygrają z Oranje inaczej niż to było tydzień temu gdzie w TB prowadząc 5:2 stanęły w każdym elemencie i do końca meczu ugrały już tylko 2 punkty. Tym razem nie wydaję mi się żeby drugi raz ta sama sytuacja się powtórzyła jeśli w ogóle dojdzie do TB. Jeśli Altagracia Mambru będzie w swojej dyspozycji pokazywanej przez poprzednie dwa tygodnie Grand Prix to z równą grą reszty dziewczyn drużyna Pomarańczowych raczej zejdzie z parkietu jako pokonana.
Chiny vs Niemcy(+2,5 seta) 2 1.72
Chinki pikują w dół podczas tego GP co niezbyt różowo nastawia na final six na ich terenie. Pierwsze mecze świetnie zagrane, a teraz miazga z Brazylią i o mały włos nie przegrywanie 0:2 z Tajlandią. Niemki bez znaczącej liderki jak wcześniej Groen, a ostatnio Fuerst też zawodzą, ale zanim Chińska machina się rozkręci to chociaż tego jednego seta ugrają.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Polska (w Tajwanie)
Typ: Totals - suma punktów Więcej niż 160,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Dzisiaj zakończą się turnieje kwalifikacyjne World Grand Prix 2010. Znamy już wszystkich uczestników turnieju finałowego w Chinach, są to oprócz gospodyń Brazylijki, Polki, Amerykanki, Japonki i Włoszki. Mecz Brazylii z Polską jest o pierwsze miejsce w rundzie eliminacyjnej ponieważ obie ekipy mają na swoim koncie taką samą ilość punktów (21) i tylko dzięki mniejszej ilości setów straconych prowadzą Canarinhos.
Według mnie najlepszym typem na to spotkanie to over 160.5 punktów. Jak łatwo wyliczyć trzeba do tego 4 setów i mimo, że bukmacherzy Polkom wielkich szans z Brazylijkami nie dają (kurs 8.00) to ja uważam, że wcale nie będzie to łatwe 3:0 dla Canarinhos. Polki stać na ugranie przynajmniej jednego seta ponieważ podczas WGP grają jak na razie wyśmienicie, nawet mając już pewny awans nie dały szans Tajwanowi i Portoryko. Owszem ktoś powie, że Polki miały łatwy kalendarze eliminacji bo nie grały czy to z Chinkami czy Włoszkami czy Holenderkami czy wreszcie z Brazylijkami ale ja powiem tak z Niemkami i USA też trzeba umieć wygrać.
Brazylijki jak na razie graja fantastycznie ale przecież nasze zawodniczki również, według mnie nasze panie stać na ugranie seta, może dwóch. Kto wie jak podejdą do tego spotkanie mając pewny awans? Może trener zdecyduje się dać odpocząć podstawowym zawodniczkom przed turniejem w finałowym? W polskiej ekipie na to bym nie liczył ponieważ dla Złotek jest to bardzo prestiżowy mecz w którym będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, dla Brazylijek nie koniecznie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Program turnieju finałowego (Ningbo - Ningbo Beilun Gymnasium): 25. sierpnia, godz: 07:00 - USA-Polska
25. sierpnia, godz: 09:30 - Brazylia-Japonia
25. sierpnia, godz: 13:30 - Chiny-Włochy
26. sierpnia, godz: 07:00 - USA-Włochy
26. sierpnia, godz: 09:30 - Polska-Brazylia
26. sierpnia, godz: 13:30 - Chiny-Japonia
27. sierpnia, godz: 07:00 - Japonia-Włochy
27. sierpnia, godz: 09:30 - Brazylia-USA
27. sierpnia, godz: 13:30 - Chiny-Polska
28. sierpnia, godz: 07:00 - Polska-Japonia
28. sierpnia, godz: 09:30 - Brazylia-Włochy
28. sierpnia, godz: 13:00 - Chiny-USA
29. sierpnia, godz: 07:00 - Japonia-USA
29. sierpnia, godz: 09:30 - Włochy-Polska
29. sierpnia, godz: 13:00 - Chiny-Brazylia
 
M 0

march100

Gość
USA-Polska
USA-9.5pkt unibet 1.85
Patrząc na gre zawodniczek z Polski widac ze nie sa one jeszcze w optymalnej formie. Czesto miewaja przestoje w grze tracac wtedy kilka, kilkanascie pkt w jednym ustawieniu. Wydawac by sie mogło ze 7 zwyciestw Polek robi wrazenie lecz wiekszosc tych zwyciestw była na poczatku rozgrywek oraz ze słabszymi druzynami. Patrząc na gre USA widac ze dziewczyny graja siatkówke siłowa czesto atakuja nad blokiem nie dajac zadnych szans w obronie druzynie przeciwnej. Duzym atutem jest tez blok którym czesto zawodniczki z usa wygrywaja sety, kiedy dołaczymy do tego swietna gre w obronie libero i niezła zagrywke wydaje sie Usa powinno sobie poradzic z naszymi zawodniczkami.
Japonia-Brazylia
over 135.5pkt unibet 1.70
Typ wydaje mi sie najpewniejszy ze wszystkich jakie bym obstawił na jutrzejsze
WGP. Nie chce mi sie wierzyc ze japonki oddadza mecz 3-0 tak jak to było w pierwszym spotkaniu miedzy tymi druzynami. Jeśli nawet cos takiego miałoby miejsce to i tak sadze ze nie bedzie pogromu w tym meczu, z uwagi na dobra gre w obronie japonek i kombinacyjnej grze nie traca one pkt seriami. Kolejnym argumentem jest to ze sa to finały i kazdy mecz moze zadecydowac o dobrej pozycji koncowej gdyz gra sie tu kazdy z kazdym i nie ma tu klasycznego finału z 2 druzynami, dlatego tez sadze ze zadna druzyna nie odpuści i bedzie walczyła do ostatniej piłki
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Japonia-Brazylia✅ -&gt; 3:2 dla Japonii.
Japonia+2,5 seta Tobet 1.85
Jak wiadomo od jutra zaczyna się finałowa odsłona Grand Prix. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 9:40. Japonki będą podejmować Brazylijki, które bronią tytułu sprzed roku. Na przeciw siebie staną dwie czołowe drużyny świata. Brazylia ma formę jednak nie chce mi się wierzyć, że wygrają ten mecz 3-0. Niby na turnieju rozgrywanego w Sao Carlos, zwyciężyły Brazylijki i to 3-0, jednak teraz to zupełnie inna faza i mogę się założyć, że Japonki będą &quot;gryzły parkiet&quot; byleby uzyskać korzystny wynik. Dziwi mnie tak wysoki kurs. W fazie zasadniczej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Brazylii z 24 pkt, Japonki zakończyły tę fazę tuż za Polkami z dorobkiem 19 pkt. Mam nadzieję, że obejrzymy bardzo dobry mecz, najlepiej zakończony tiebreakem.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Japonia-Brazylia
Japonia+2,5 seta Tobet 1.85
Jak wiadomo od jutra zaczyna się finałowa odsłona Grand Prix. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 9:40. Japonki będą podejmować Brazylijki, które bronią tytułu sprzed roku. Na przeciw siebie staną dwie czołowe drużyny świata. Brazylia ma formę jednak nie chce mi się wierzyć, że wygrają ten mecz 3-0. Niby na turnieju rozgrywanego w Sao Carlos, zwyciężyły Brazylijki i to 3-0, jednak teraz to zupełnie inna faza i mogę się założyć, że Japonki będą &quot;gryzły parkiet&quot; byleby uzyskać korzystny wynik. Dziwi mnie tak wysoki kurs. W fazie zasadniczej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Brazylii z 24 pkt, Japonki zakończyły tę fazę tuż za Polkami z dorobkiem 19 pkt. Mam nadzieję, że obejrzymy bardzo dobry mecz, najlepiej zakończony tiebreakem.
Typ dobry ale różnie może być, dlatego zdecydowanie lepiej zagrać tak jak march100 na over 135,5 po trochę mniejszym kursie. Nawet wynik 3-0 dla Brazylii może dać over, wiec po co ryzykować z ugraniem seta przez Japonię.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Brazylia - Japonia under 160.5 kurs 1.72 Unibet
Brazylijki w całym turnieju straciły tylko 4 sety (3 z Włoszkami w I weekendzie i 1 z Holenderkami w 2 weekendzie) a poza tym z Japonkami 3-0 (ale tym bym się za bardzo nie sugerował gdyż pierwsze mecze zawsze różnie to bywa). IMHO Brazylia jest najbardzie stabilną drużyną jeśli chodzi o poziom, wystarczy przeanalizować pomeczowe statystyki - bardzo dobra gra blokiem, asy serwisowe a po za tym to jakby nie patrzeć to Brazylia to klasa sama w sobie.
PS. Oglądałem ostatni mecz z Holenderkami i oczom nie wierzyłem, niby Japonki bez nominalnej libero ale to co robiła w końcówce 3 seta Saori Kimura to aż żal patrzeć, qrcze nie skończyć tylu piłek setowych, zresztą Inoue też się nie popisała w tak decydującym momencie w aut - a tak liczyłem na wygraną Japonek a tu klops.
USA (-1.5 sets) - Polska kurs 1.55 Unibet
Wiem, że to niepatriotyczne ale mam takie przeczucie że Polki zdołają najwyżej ugryżć 1 seta Amerykankom. Jak wcześnej pisałem wynik z Gdyni - nie należy się za bardzo sugerować. W II weekendzie 9-2 w setach, w III weekendzie 9-1 w setach - coś mi się zdaję że Amerykanki się rozkręcają i niestety będzie trudno im sprostać.
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Brazylia - Japonia over 127,5 kurs 1,25 Sportingbet
Japonki nie oddadzą tego meczu za darmo a over 127pkt powinien także wejsc przy ewentualnej wygranej Brazylijek w stosunku 3:0 ;) Kurs troche niski ale jak najbardziej pewny polecam do grania za wysokie stawki ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chiny - Włochy✅(0:3)
Typ: Włochy
Kurs: 1,93
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 25.08.2010 godz. 13:30

Mecz w Chinach, Chiny mają duże problemy z kontuzjami. W składzie brakuje tylko przyjmującej Rougi Hui, ale wiele siatkarek ma drobniejsze kontuzje, które uniemożliwiają normalną grę: najważniejsza siatkarka - rozgrywająca WEI Qiuyue, blokująca Xue Ming. Ogólnie Chiny mają duże problemy z atakiem. Włochy rotują składem, ale taka gra Chinek będzie im pasowała. Włochy początkowo miały problemy ze składem. W pierwszym weekendzie wiele zawodniczek odpoczywało po cięzkim sezonie klubowym. Teraz Włochy mają wystąpić w najsilniejszym składzie (Lo Bianco, Gioli, Barazza, Ortolani, del Core, Piccinini, Merlo). Skład Włoszek bardzo doświadczony. Chiny zespól młody. Po słabszych występach w poprzednim roku w Grand Prix, teraz też słabo grają. Działacze chińscy zaczęli mówić już o powrotach starszych zawodniczek, które skończyły grę w reprezentacji po igrzyskach w Pekinie, m.in. rozgrywającej Feng Kun. Według mnie Włochy wygrają ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom