>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Oglądałeś cały mecz Szwecja - Korea ? Słabiutka Korea była w stanie stworzyć sobie wiele sytuacji, ale nie mieli wystarczającej jakości żeby strzelić zza pola karnego, a na 20 metrze Szwecja umiejętnie to pacyfikowała. I Szwecja wygrała minimalnie po karnym 1:0. Niemcy mają w sobie zawodników świetnie strzelających zza pola karnego i to jest dla nich mecz o wszystko. W meczu z Meksykiem mieli mnóstwo sytuacji i wielkiego pecha bo albo piłka trafiała w poprzeczkę albo minimalnie mijała bramkę. Tam równie dobrze mogło być 4:1 dla Niemiec i dzisiaj by wszyscy się zachwycali Niemcami... Ja gram grubo na Niemcy w meczu ze Szwecją, a ty zagraj grubo na to, że Meksyk i Szwecja wyjdą z grupy... Jeden z nas będzie płakał...
Nie zdziwię się jak Niemcy rozjadą Szwecję i to wysoko. Podejrzewam, że taka myśl zrodziła ci się po wczorajszym meczu Argentyny tylko poziom Szwecji a Chorwacji to dwa różne światy. Szwecja jest najsłabszym z krajów skandynawskich które są na mundialu.
Nigdy nie porównywal bym Chorwacji do Szwedów. Pisalem juz jakis czas temu, ze Chorwacje mam pograna długoterminowke na 1 miejsce w grupie, a , ze Argentyna nic nie osiągnie i tak sie dzieje. Ty naprawdę sadzisz , ze Szwedzi z Korea grali tak ja teraz beda z Niemcami? Inaczej gra sie przeciwko drużynie , gdzie jedyna gwiazda jest Son a inaczej przeciwko takiej , gdzie są 23 gwiazdy i zadna nie gorsza od takiego Sona, a nawet 80% to lepsi pilkarze. Z Koreą mogli sobie pozwolić na więcej luzu i taka jest prawda .. patrz przyklad Polski : z Niemcami gralismy w obronie jakbysmy mieli Chielliniego z Bonuccim na srodku a nie Glika z Pazdanem. Z innymi drużynami tak nie potrafili i wieksze zagrozenie pod nasza bramka stwarzala Ukraina czy Irlandia. Zoabczysz , ze Szwedzi sie zamuruja i jesli przegraja to minimalnie ale ja tam widze remis. Szwedzi byli lepsi od Francuzów w elimiancjach patrzac na dwumecz a tam jest chyba wiecej talentu niz w obecnej reprezntacji Niemiec..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nigdy nie porównywal bym Chorwacji do Szwedów. Pisalem juz jakis czas temu, ze Chorwacje mam pograna długoterminowke na 1 miejsce w grupie, a , ze Argentyna nic nie osiągnie i tak sie dzieje. Ty naprawdę sadzisz , ze Szwedzi z Korea grali tak ja teraz beda z Niemcami? Inaczej gra sie przeciwko drużynie , gdzie jedyna gwiazda jest Son a inaczej przeciwko takiej , gdzie są 23 gwiazdy i zadna nie gorsza od takiego Sona, a nawet 80% to lepsi pilkarze. Z Koreą mogli sobie pozwolić na więcej luzu i taka jest prawda ...
To dlaczego jak mieli więcej luzu to wygrali minimalnie jedną bramką i to z karnego ? Korea jest jedną z najsłabszych drużyn na mundialu... a mimo to mieli sytuacje ze Szwecją, która była zamurowana jak zawsze...
Zoabczysz , ze Szwedzi sie zamuruja i jesli przegraja to minimalnie ale ja tam widze remis. Szwedzi byli lepsi od Francuzów w elimiancjach patrzac na dwumecz a tam jest chyba wiecej talentu niz w obecnej reprezntacji Niemiec..
... z Niemcami co zrobią ? Inaczej się zamurują ? Będzie to samo tylko Niemcy mają lepszych graczy od Korei, którzy umieją świetnie strzelać zza pola karnego... Jeszcze raz powtarzam - nawet Korea miała sytuacje... Wiem co piszę bo miałem grubo pograny win Szwecji z Koreą i bałem się do samego końca... Korea jest typowana na jedną z najsłabszych drużyn mundialu i Szwecja ledwo co ogarnęła to 1:0. Kursy na Niemcy trochę podskoczyły bo janusze wczoraj obejrzeli Argentynę i uważają, że skoro Argentyna przegrała to dlaczego nie Niemcy... I przypominam stare powiedzenie - piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy ???? ???? ????
Co do Argentyny gratuluję... Trochę mam ją pograną na awans z grupy co już mi nie wejdzie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To dlaczego jak mieli więcej luzu to wygrali minimalnie jedną bramką i to z karnego ? Korea jest jedną z najsłabszych drużyn na mundialu... a mimo to mieli sytuacje ze Szwecją, która była zamurowana jak zawsze...

... z Niemcami co zrobią ? Inaczej się zamurują ? Będzie to samo tylko Niemcy mają lepszych graczy od Korei, którzy umieją świetnie strzelać zza pola karnego... Jeszcze raz powtarzam - nawet Korea miała sytuacje... Wiem co piszę bo miałem grubo pograny win Szwecji z Koreą i bałem się do samego końca... Korea jest typowana na jedną z najsłabszych drużyn mundialu i Szwecja ledwo co ogarnęła to 1:0. Kursy na Niemcy trochę podskoczyły bo janusze wczoraj obejrzeli Argentynę i uważają, że skoro Argentyna przegrała to dlaczego nie Niemcy... I przypominam stare powiedzenie - piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy ???? ???? ????
Co do Argentyny gratuluję... Trochę mam ją pograną na awans z grupy co już mi nie wejdzie.
No cóż mamy odmienne zdanie , intersuje sie pilka od dawien dawna i widziałem setki podobnych sytuacji , gdzie ktos kogos faworyzowal bo ich przeciwnicy wcześniej grali z januszami i ledwo wygrali . Nie twierdze , ze Szwecja awansuje i stAwiam na to dom swoj i kolegi tylko poprostu mam inna wizje na ten mecz i widzialem na co stac Szwedow w defensywie i tez widziałem Niemcow bez pomyslu na gre. Zobaczymy jak to bedzie ale mimo wszystko powodzenia bo któryś z nas napewno wygra ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Robi się coraz ciekawiej w niektórych grupach. Wydaje się, że Argentyna jednak da radę awansować. Wobec tego ciekawy jestem postawy Francji. Jak Argentyna wyjdzie z drugiego miejsca, to w przypadku wygranej grupy przez Francuzów spotkają się w 1/8. Francuzi mogą przegrać mecz z Danią i wyjść z drugiego miejsca, jeśli by woleli grać z Chorwacją. Z jednej strony Chorwacja póki co spisuje się lepiej niż Argentyna, no ale nie oszukujmy się- Argentyna zawsze może odpalić, zwłaszcza Messi. Twardy orzech do zgryzienia będą mieli Francuzi.
Podobna sytuacja jest w grupach, gdzie są Brazylia i Niemcy. Jak Niemcy zajmą drugie miejsce w swojej grupie, to Brazylia i Szwajcaria pewnie będą próbowały coś kombinować, żeby na nich nie trafić, ale w tych grupach jest jeszcze dużo niewiadomych. Teoretycznie Brazylia może nawet odpaść, jeśli przegrają z Serbią(a Serbia musi grać o zwycięstwo). Szanse niewielkie, ale jakieś 10% na to jest.
Ale to by była 1/8 finału, gdyby zagrali ze sobą Francja-Argentyna oraz Brazylia-Niemcy.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ale co Francuzi mają kombinować, beznadziejna skłócona Argentyna z Messim kompletnie bez formy i znów sfochowanym to idealna ekipa na 1/8 aby im zapakować parę bramek i spokojnie zameldować się w 1/4. Chorwaci póki co prezentują się chyba najlepiej na tym mundialu ze wszystkich i za cholerę na miejscu Deszampa nie chciałbym z nimi grać. Tak więc zagrają sobie na remis z Danią i wyjdą spokojnie z 1 miejsca. Rozbita, skłócona Argentyna z trenerem dla którego nikt nie chce grać i pajacem w bramce to wymarzony rywal.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pany serio gracie kursy rzedu 1.20? Przeciez to jest kryminał bukmacherski. Tak nigdy nie da sie wyjsc w zaden sposob na plus w dluzszym rozrachunku. To jest januszerka w najczystszej postaci. W meczu Anglii z Panama widze overek rzutow roznych w 1 polowie. Over 3.5 Anglii wyglada bardzo fajnie po kursie 1.95 w buku 1xbet. Takie kursy trzeba grac na singlach a nie tysiac wydarzen po kursie 1.20 ???? Anglia powinna cisnac od początku a Panama obrona Częstochowy co powinno przyniesc sporo cornerow faworytom.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Serbowie domagają się zawieszenia duetu piłkarzy reprezentacji Szwajcarii - Granita Xhaki i Xherdana Shaqiriego, którzy podczas piątkowego spotkania obu drużyn prezentowali symbol Albanii - dwugłowego orła. &quot;W sporcie nie powinno być miejsca dla polityki&quot; - grzmią tamtejsze media.
Starcie Serbów ze Szwajcarami, zakończone wygraną Helwetów 2:1, bez wątpienia zapadnie w pamięci kibiców na długo. Nie jednak ze względu na sportowy poziom czy ostateczne rozstrzygnięcie, a kontrowersyjne gesty, które po swoich golach wykonali Granit Xhaka i Xherdan Shaqiri. Celebrując trafienia, układali oni ręce w symbol dwugłowego, albańskiego orła, co było jawną prowokacją wymierzoną w rywali.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Pany serio gracie kursy rzedu 1.20? Przeciez to jest kryminał bukmacherski. Tak nigdy nie da sie wyjsc w zaden sposob na plus w dluzszym rozrachunku. To jest januszerka w najczystszej postaci. W meczu Anglii z Panama widze overek rzutow roznych w 1 polowie. Over 3.5 Anglii wyglada bardzo fajnie po kursie 1.95 w buku 1xbet. Takie kursy trzeba grac na singlach a nie tysiac wydarzen po kursie 1.20 ???? Anglia powinna cisnac od początku a Panama obrona Częstochowy co powinno przyniesc sporo cornerow faworytom.
jak mnie irytuje takie gadanie...
A jak gdyby ci ktoś wystawił kurs 1.20 że na boisku pojawi się 22 piłkarzy to też byś nie zagrał bo sie nie da wyjść na plus? Typowanie polega na szukaniu EV+ i nie znaczenia czy jest to kurs 1.01 czy 101...
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
jak mnie irytuje takie gadanie...
A jak gdyby ci ktoś wystawił kurs 1.20 że na boisku pojawi się 22 piłkarzy to też byś nie zagrał bo sie nie da wyjść na plus? Typowanie polega na szukaniu EV+ i nie znaczenia czy jest to kurs 1.01 czy 101...
Dobrze graj sobie dalej tasiemki po 1.20 na samych faworytow najlepiej wszystkie kolejki z gory na caly mundial a pozniej mi powiedz, ze na tym zarobiles i ze jest to oplacalne to moze tez zmienie swoja taktyke i pojde Twoja strategia ;) Na graniu samych faworytow po marnych kursach nigdy sie niczego nie zarobi w dluzszej perspektywie a jedynie mozna stracic. Na kim buki zarabiaja? Na ludziach, ktorzy laduja kase na faworytów a pozniej ci faworycie zawodza. Wczoraj kurs 1.20 na Brazylie uwazasz, ze byl oplacalny zeby ją grać? Weszlo w doliczonym czasie ale ryzyko w stosunku do mozliwego zarobku bylo nieproporcjonalne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie i chciałem rozpocząć dyskusję na temat ewentualnych celowych działań drużyn żeby zająć takie, a nie inne miejsce w grupie:
GRUPA E i F
Jak myślicie czy Brazylia będzie walczyła korespondencyjnie ze Szwajcarią o pierwsze miejsce w grupie E czy wręcz odwrotnie nikt nie będzie chciał zając 1 miejsca żeby nie wpaść na Niemcy o ile oczywiście same Niemcy nie zajmą 1 miejsca ? Mecze w grupie E są później więc zespoły będą w stanie się &quot;przygotować&quot;. Sama walka w grupie F może być nie tylko o miejsce, ale nawet o awans bo jak by Szwecja wygrała z Meksykiem też by miała 6 pkt. Paradoksalnie najlepszą sytuację mają Niemcy, które jak by wbiły Korei z 5 bramek wobec wygranej Szwecji zajęły by 1 miejsce... Oczywiście remis Meksyku ze Szwecją daje od razu 1 miejsce Meksykowi... No będzie się działo w grupie F
I takie dodatkowe pytania: czy warto waszym zdaniem kontrować 1 miejsce Urugwaju ? Mam jak kontrować bo to było na AKO po wysokich kursach. Czyli czy Rosja zremisuje lub wygra z Urugwajem ?
I ostatnie sprawa - tak samo mam pograny awans Argentyny w AKO. Na to, że Argentyna nie wyjdzie jest kurs 1,90 więc też miałbym jak kontrować. Czy jest sens ?
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ja bym oba kontrował, Rosja wygląda solidnie i Urusi mogą mieć problemy a Ruskim styka remis do 1 miejsca, a w ogóle nie wiem czy znając ich mentalność będą się zabijać o to 1 miejsce. Argentynę to już w ogóle bym kontrował, Nigeria może za dobra nie jest ale przy tym burdelu co tam mają bianco celestes w drużynie to każdy może im nastukać.
Co do grupy E i Brazylii to oni za bardzo nie mogą kombinować bo Serbia walczy o życie i musi wygrać, więc jak Brazylijczycy będą kombinować na remis to mogą w ogóle nie awansować jak dostaną bramę, więc moim zdaniem będą grać o wygraną, chyba, że przy jednobramkowym prowadzeniu dadzą sobie wbić w ostatniej akcji jak będzie korzystny wynik w drugim meczu. Zresztą nawet remis skazuje ich na 1 miejsce w przypadku remisu Szwajcarów, którzy również nie będą się palili do wygrania grupy w przypadku zajęcia 2 miejsca przez Niemcy. W lepszej sytuacji są Szwajcarzy, bo każdy remis daje im awans, ba nawet porażka jedną bramka przy porażce Serbów lub ich 0-0 , więc mogą sobie spokojnie klepać na 0-0 a Kostaryka w ataku to straszna bieda....
Ale póki co to akademicka dyskusja, bo najpierw musi zakończyć zmagania grupa Niemców, bo tam się wszystko może zdarzyć, mogą wygrać jeszcze grupę z tym ich szwabskim szczęściem jak i wcale nie awansować choć to wydaje się mało prawdopodobne....
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co do Brazylii, to z pewnością będą chcieli uniknąć Niemców, ale to samo tyczy się np. Szwajcarii. Te reprezentacje będą tak kombinować, żeby awansować, a tą drugą reprezentację wpakować na Niemców:]
Co do Rosja - Urugwaj, to tu pewnie będzie wyrównany mecz i coś koło remisu. Gra Rosji na tym turnieju może się podobać, no ale z drugiej strony Urugwaj ma takie gwiazdy w ataku, że kto wie... Tu rozważyłbym kontrę..
Co do Argentyny, to Nigerię powinni ograć, ale problemem będzie mecz Chorwacji z Nigerią, czy Chorwaci nie zagrają na luzie czy też po prostu nie dadzą wygranej Islandii. Takie 50-50 moim zdaniem, czy Argentyna awansuje, choć to i tak dużo więcej niż to było przed meczem Nigerii z Islandią.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do Argentyny, to Nigerię powinni ograć, ale problemem będzie mecz Chorwacji z Nigerią, czy Chorwaci nie zagrają na luzie czy też po prostu nie dadzą wygranej Islandii. Takie 50-50 moim zdaniem, czy Argentyna awansuje, choć to i tak dużo więcej niż to było przed meczem Nigerii z Islandią.
W meczu Chorwacja vs Islandia mam pograne grubo też w AKO Islandia(1x) i też się zastanawiam czy kontrować, ale to chyba raczej nie będę. Chorwacja może nawet minimalnie przegrać i też nie będzie musiała się specjalnie przejmować bo Nigeria by musiała wygrać z Argentyną co najmniej 3 bramkami żeby zagrozić wtedy Chorwacji na 1 miejscu. Minimalna przegrana Chorwacji raczej nie, a każdy remis nie zrobią żadnej krzywdy.
Najbardziej z tego wszystkiego obawiam się Urugwaju bo w ogóle mnie nie przekonywał, ale z 2 strony widać było, że w meczu z Arabią celowo odpoczywali. Oni są dosyć poukładani taktycznie i łatwo nie gubią bramek więc mogą zatrzymać ofensywę, zaskakująco dobrze spisującej się Rosji, a przy tym samemu wyprowadzić zabójczy atak... Rosja świetnie się zaprezentowała, ale na tle Arabii i Egiptu... Kurcze sam nie wiem...
Co do Argentyny to mają dar od Boga w postaci Nigerii, którą wystarczy pokonać. Znowu wszystko jest prawie w ich rękach. Piszę prawie bo teoretycznie jak by Chorwaci usłyszeli, że Argentyna prowadzi mogli by celowo wysoko przegrać z Islandią, aby wyeliminować Argentynę, ale to chyba raczej odpada żeby w ciągu 90 min. analizowali sytuację w 2 meczu i dostosowywali swoją grę bo ryzykowali by, że Nigeria może ogarnąć i wobec złego bilansu bramek mieli by zagrożone 1 miejsce... Tak wiec załóżmy, że Argentyna ma los w swoich rękach. Zagrali tragicznie, szczególnie bramkarz, kłótnia z trenerem, psychologicznie chyba nie wyrabiają, ale ma już być nowy trener na mecz z Nigerią. Czysto sportowo Nigeria bez dobrej defensywy i środka jest wygodniejszym przeciwnikiem niż Islandia/Chorwacja świetnie organizujące się w obronie. W Nigerii jest może 2, 3 dobrych graczy ofensywnych i to koniec ich atutów. W meczu z Chorwacją wypadli bardzo słabo... Argentyna ma rewelacyjnych kilku graczy klasy światowej w ataku i bardzo słabą defensywę i do tego trenera, który oby już ich nie prowadził więcej... Wobec takiej słabości defensywy i środka dlaczego nie zagrał Banega ? Chyba najlepszy zawodnik z tylnych formacji Argentyny ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś też grał zakłady na dystans pokonany przez zawodników w meczu Iranu z Portugalią. Z pomeczowego protokołu FIFA wynikają niezłe dziwy. Do tej pory tylko raz na Mundialu drużyna miała poniżej 100 km wybieganych łącznie (była to Nigeria, bodaj 98 km, w upale przeciwko Islandii), tymczasem tutaj pomeczowe statystyki wskazują, że w 1. poł. obie ekipy biegały normalnie, każdy z zawodników ok. 5 km lub ponad 5 km, a w 2. poł. kompletnie stanęli. Średnia meczowa: Portugalia 89,2 km, Iran 92,5 km. Taki np. Raphael Guereiro 1 poł. 5,3 km, 2. poł 3,6 km. Irańczyk Rezaeian 1 poł. 5,4 km, 2. poł. 4,1 km. Tak jakby ta połowa trwała 15 min. krócej (w rzeczywistości mierzony czas gry wyniósł... 100 min. 21 sek., co też jest rekordem tego Mundialu). A przecież gołym okiem widać było jak Iran walczył i biegał do samego końca. Po meczu padli na murawę. Portugalczycy też przecież nie stali w miejscu.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
MŚ 2018: Albańczycy zbierają pieniądze dla ukaranych Szwajcarów.
FIFA nałożyła na trzech reprezentantów Szwajcarii - Granita Xhakę, Xherdana Shaqiriego i Stephana Lichtsteinera - kary finansowe za ich manifestacje polityczne podczas meczu z Serbią. (2:1). Dwóch pierwszych ma zapłacić 10 tys. franków szwajcarskich, a trzeci połowę tej kwoty. Albańczycy już zaczęli zbiórkę pieniędzy.
Podczas piątkowego spotkania z Serbią Xhaka i Shaqiri celebrowali strzelone gole, wykonując symbol albańskiego orła, co przez Serbów odebrane zostało jako prowokacja. Stosunki ich kraju z Albanią nie są bowiem, delikatnie mówiąc, dobre, a kością niezgody jest kwestia niepodległości Kosowa, której rząd w Belgradzie nie uznaje.
W poniedziałek akcję zbierania pieniędzy dla ukaranych piłkarzy zainicjował kibic reprezentacji, pochodzący z Kosowa, Rilind Reka z Nowego Jorku. Tylko w ciągu nocy zebrano ponad osiem tysięcy dolarów - o czym poinformował szwajcarski &quot;Blick&quot;.
Rozpoczął on akcję na jednej z platform internetowych, pisząc: &quot;Oni przynieśli Szwajcarom i Albańczykom z całego świata radość i szczęście, proszę wesprzyjcie ich w tym momencie&quot;.
Do akcji włączyli się nawet politycy, a także kosowska telewizja.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Czyli w Argentynie mamy powtórkę z kadry Francji 2010?
Niezrozumiany trener i bójki między zawodnikami? Nie wyjdą, tak jak Francuzi nie wyszli.
K.Stanowiski
I teraz dylemat co obstawiać w dzisiejszym spotkaniu ? hmmm
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czyli w Argentynie mamy powtórkę z kadry Francji 2010?
Niezrozumiany trener i bójki między zawodnikami? Nie wyjdą, tak jak Francuzi nie wyszli.
K.Stanowiski
I teraz dylemat co obstawiać w dzisiejszym spotkaniu ? hmmm
Stanowski to ten, który po 0:4 z Danią pisał, że to nic nieznacząca porażka i kłócił się z czytelnikami weszlo, którzy alarmowali, że ośmieszył nas jedyny rywal będący na poziomie (średnim) Mundialu?
Kłótnie w ekipie Argentyny nie są niczym nowym, już w eliminacjach było niewesoło. Nie ma tam atmosfery (nie zabrali swojego odpowiednika Peszki), nie ma trenera, grają słabo, ale ich &quot;słabo&quot; to jest i tak 3x wyższy poziom niż Orłów Nawałki, którym ta Nigeria nie była w stanie oddać celnego strzału na bramkę (więc tradycyjnie nasze gwiazdy strzeliły sobie gola same - prokurując karnego). Jeśli nie spotka Argentyńczyków kolejny kiks bramkarza ani nie nadzieją się na kontrę i szybkie 0:1, a sami obejmą prowadzenie, to Nigeria znajdzie się pod ścianą, a Messi będzie miał więcej miejsca. Wtedy może być inny obraz Argentyny. U nich po jednej wiktorii &quot;ze skrajności w skrajność&quot;.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Stanowski to ten, który po 0:4 z Danią pisał, że to nic nieznacząca porażka i kłócił się z czytelnikami weszlo, którzy alarmowali, że ośmieszył nas jedyny rywal będący na poziomie (średnim) Mundialu?
Kłótnie w ekipie Argentyny nie są niczym nowym, już w eliminacjach było niewesoło. Nie ma tam atmosfery (nie zabrali swojego odpowiednika Peszki), nie ma trenera, grają słabo, ale ich &quot;słabo&quot; to jest i tak 3x wyższy poziom niż Orłów Nawałki, którym ta Nigeria nie była w stanie oddać celnego strzału na bramkę (więc tradycyjnie nasze gwiazdy strzeliły sobie gola same - prokurując karnego). Jeśli nie spotka Argentyńczyków kolejny kiks bramkarza ani nie nadzieją się na kontrę i szybkie 0:1, a sami obejmą prowadzenie, to Nigeria znajdzie się pod ścianą, a Messi będzie miał więcej miejsca. Wtedy może być inny obraz Argentyny. U nich po jednej wiktorii &quot;ze skrajności w skrajność&quot;.
  • Docierają z Argentyny głosy, że trener Sampaoli został odsunięty przez drużynę, Messi i Mascherano mają wybrać skład i decydować o planie gry na decydujący o awansie mecz. Selekcjonera publicznie skrytykował Aguero.
  • Ogólny bałagan w drużynie, Messiemu jednocześnie odjeżdżają szansę na Złotą Piłkę FIFA. Zawodnik FC Barcelony zrobi wszystko, żeby dzisiaj zapisać się na listę strzelców.

Janekx89 z Twittera, Ci co śledzą wiedza że chłop ma konkretne info.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
PILNE: Maradona w szpitalu.
Diego Maradona został przewieziony do szpitala zaraz po meczu Argentyna - Nigeria. Do Maradony wezwano pomoc medyczną. Po chwili zdecydowano o przewiezieniu Argentyńczyka do szpitala. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami Maradona przebywa w jednym ze szpitali w Sankt Petersburgu z powodu niewydolności serca. &lt;KARMA&gt; :bandit:
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
PILNE: Maradona w szpitalu.
Diego Maradona został przewieziony do szpitala zaraz po meczu Argentyna - Nigeria. Do Maradony wezwano pomoc medyczną. Po chwili zdecydowano o przewiezieniu Argentyńczyka do szpitala. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami Maradona przebywa w jednym ze szpitali w Sankt Petersburgu z powodu niewydolności serca. &lt;KARMA&gt; :bandit:
He no ile ten jego biedny organizm może tej koki tolerować...
Ale jak był wielkim piłkarzem, to dalej to tylko ćpun, kontrowersyjny celebryta i burak, widzieliście jak pokazywał faki nigeryjskim fanom?
 
Do góry Bottom