>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wnba 2009

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
????Detroit Shock – Chicago Sky????
Typ: 2
Kurs: 4.02
Buk – pinnacle
Kolejna nocka z WNBA, tym razem wybieram sobie meczyk między ekipami dobrze mi znanymi, mianowicie między Shock a ekipą Sky. W tym sezonie naoglądałem się bardzo dużo ekipy Shock, i muszę przyznać że nie potrafię ich rozgryźć. Gra Detroit to dla mnie w tym sezonie jakby próba budowy drugiej wielkiej obwodowej gwiazdy aby uzupełnić grę Katie Smith o jakiegoś dobrego swing mana na pozycję 2-3. Taki swingman w ekipie Shock to oczywiście Deanna Nolan, popatrzmy choćby w statystyki, ostatni mecz z Mystics Nolan oddaje 16 rzutów, podczas gdy reszta oddaje po ok. 6-7. I to jest rażąca kwestia, gdyż jeśli Nolan ma dzień to trafia wszystko i gra idzie naprawdę bardzo płynnie, jeśli zaś dzień jest gorszy to Shock nie są już niestety takie dobre i zdarza się że na nadrabianie wyniku jest już za późno. Dlatego też w tym sezonie ekipa Shock jest dla mnie naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia, lecz zaryzykuje dziś po wysokim kursie postawić przeciwko podopiecznym Ricka Mahorna. A motywuje mnie do tego postawa Chicago Sky, naprawdę dobra i przemyślana gra oraz depcząca po piętach Atlanta, a przecież wątpię aby zawodniczki Sky chciały grać w pierwszej rundzie PO z Indianą. Więc stawiam na Sky podbudowane zwycięstwem we wczorajszym meczu. Liczę że pójdą za ciosem i udowodnią sobie że mogą wygrywać seriami z dobrymi zespołami.​
zbiórki w ataku: 21-8 dla Shock. Pamiętam kilka akcji które grały po półtora minuty. Szkoda.
 
T 0

tonymontana

Użytkownik
dzis zagralem LA Sparks , chociaz doprawdy denerwuje mnie to dlaczego w kazdym meczu u siebie sa faworytem , u niektorych bukow nawet ciagle sa faworytem do mistrzostwa, bardziej to gra przeciwko indianie nie za la , indiana mnie oskubala zwyciestwem w phoenix ( ktore dla mnie jest glownym kandydatem do mistrza ) dlatego dzis przeciw indianie , czy ktos mi moze powiedziec dlaczego nie graja betty lennox i ferdinand - harris, straszny brak informacji w tym wnba , o ewentualnych absencjach czlowiek sie dowiaduje nam sie zaczyna mecz
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
????Los Angeles Sparks – Indiana Fever????
Typ: 2(-4.5)
Kurs: 2.85
Buk – bet365
W sumie co by pisać na temat tego meczu. Może na początku bilanse:
Indiana Fever: 17-4
Los Angeles Sparks: 7-11
Wg mnie to mówi bardzo dużo. Na półmetku sezonu przypadkowo nie wykręca się 17-4. Kiedy wydawało mi się że Fever przystopują ograły w Phoenix bardzo mocne Mercury 90-83. Indiana to team naprawdę kosmiczny w tym sezonie. Wygrywają wszystko w tym sezonie. Więc jak już miałem okazję kiedyś pisać o Sparks, ich zawodniczki podkoszowe są naprawdę w bardzo kiepskiej dyspozycji, to dzięki ich postawie Sparks przegrały z SA Silver Stars, teraz myślę że skoro wyśmienita gra Candance Parker nie wystarczyła na średniaków z San Antonio to na pewno nie wystarczy na zawodniczki Fever. Stawiam więc na co najmniej pięciopunktowe zwycięstwo Fever.​
 
B 59

blox

Użytkownik
Los Angeles Sparks - New York Liberty(+6)

(61-65)


Wydawałoby się, że ten typ jest mało prawdopodobny. Sparks tak jakby wróciły na właściwy tor, biorąc pod uwage niespodziewane wczorajsze zwycięstwo nad Fever i kilka dni temu nad dobrymi Storm. Fatalne wyniki Liberty w ostatnim czasie, zdają się tylko to potwierdzać. Jednak większość z tych przegranych meczów była w miarę wyrównana, ale zawsze czegoś zabrakło - szczęścia, zimnej krwi, skuteczności. Zwycięstwo 4 dni temu nad słabymi wprawdzie Monarchs i pechowa, tylko 1-punktowa przegrana ze Storm wg mnie zwiastuje, że idzie ku lepszemu w tej drużynie. Dziewczyny na pewno sa mocno wkurzone swoimi porażkami i będą chciały pokazać się nowej trenerce z dobrej strony. Liberty potrafią zagrać twardo, trochę po męsku, zarówno w obronie, jak i w ataku i to może być dziś patent na Sparks. Jeśli dziś McCarville i spółka poszturchają trochę dziewczyny z LA, te mogą nie zagrać już tak koncertowo jak wczoraj, tym bardziej że mecz z Fever musiał je kosztować sporo sił i brak odpoczynku może odbić się na ich grze. W zespole z LA nie zagra zawsze aktywna Lennox i jest to jakieś osłabienie, Thompson ostatnio niewiele pomaga drużynie. Ostatnio to Leslie i Parker grają tam pierwsze skrzypce, ale twarda obrona Liberty może nie pozwolić im rozwinąć skrzydeł. Zatem stawiam, że Liberty postawią dziś twarde warunki Sparks i nawet jeśli przegrają, to nieznacznie, bo są zdeterminowane i żądne zwycięstw.
 
T 0

tonymontana

Użytkownik
Los Angeles Sparks - New York Liberty 1 Ja uwazam ze wlasnie wrocily na dobry tor dlatego chociaz to b2b to jednak gram na LA , NY gra nierowno ( ale w tej lidze nikt rowno nie gra ) , LA mimo wszystko duzo wiekszy potencjal , musza gonic jesli chca awansowac do PO
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
12.08.09, 3:00
????Los Angeles Sparks – New York Liberty????
Typ: 1(-4.5)
Kurs: 1.91
Buk – centrebet

No cóż. Ja przyznam szczerze, że mimo ostatnich dokonań nie przekonałem się do ekipy Sparks. Co prawda wygrane ze Seattle czy choćby wczoraj z Indianą Fever o czymś świadczą, aczkolwiek nie jestem pewien czy były to słabe mecze tamtych drużyn czy też tak rewelacyjna forma LA. Jestem jednak optymistą i zakładam tą drugą wersję. Wygrana z Fever to na pewno nie przypadek. Jeszcze tydzień temu Sparks grały byle jaką koszykówkę w starciu z kiepskimi Silver Stars. Byle jaką – Candance Parker rzucała punkty a reszta po prostu dno. Teraz być może Michael Cooper zmienił coś w taktyce swojego zespołu i jego pomysły owocują wspaniałymi efektami. Czy jest tak naprawdę przekonamy się tej nocy, gdyż wg tego prognostyka Sparks powinny roznieść słabo dysponowane Liberty, koszykarki z Nowego Jorku fatalnie grają na wyjazdach, a teraz grając tournee tym bardziej będą odczuwać zmęczenie więc kurs jak najbardziej kusi na zwycięstwo Iskier z handicapem.​
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Indiana Fever - Detroit Shock 1 1.52
expekt
Tej nocy zmierzy sie najlepsza ekipa ze wschodu regular season z drużyną z Detroit Shock. W seri do 2 wygranych jest 1-1, w ostatnim spotkaniu wygrała druzyna ze Indiany. Liderką Fever była Tamika .która doskonale pamięta ostatni taki finał Konferencji Wschodniej. Zawodniczka w ostatnim meczu zapisała na swoim koncie 22 punkty, 9 zbiórek, 6 przechwytów i 5 asyst. &quot;Musimy zrobić dokładnie to samo co dzisiaj i będziemy się mogły cieszyć z wielkiego finału&quot; - mówi Catchings. Dlatego sądzę że drużyna gospodarzy jest faworytem w tym spotkaniu gra w swojej hali i stoi przed ogromną szansą wejscia do finału ligi plus obecna forma the &quot;Catch&quot; oraz atut własnej hali przemawiają za zwyciestwem Fever
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom