>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wnba 2009

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
????Detroit Shock – Chicago Sky????
Typ: 2
Kurs: 4.02
Buk – pinnacle
Kolejna nocka z WNBA, tym razem wybieram sobie meczyk między ekipami dobrze mi znanymi, mianowicie między Shock a ekipą Sky. W tym sezonie naoglądałem się bardzo dużo ekipy Shock, i muszę przyznać że nie potrafię ich rozgryźć. Gra Detroit to dla mnie w tym sezonie jakby próba budowy drugiej wielkiej obwodowej gwiazdy aby uzupełnić grę Katie Smith o jakiegoś dobrego swing mana na pozycję 2-3. Taki swingman w ekipie Shock to oczywiście Deanna Nolan, popatrzmy choćby w statystyki, ostatni mecz z Mystics Nolan oddaje 16 rzutów, podczas gdy reszta oddaje po ok. 6-7. I to jest rażąca kwestia, gdyż jeśli Nolan ma dzień to trafia wszystko i gra idzie naprawdę bardzo płynnie, jeśli zaś dzień jest gorszy to Shock nie są już niestety takie dobre i zdarza się że na nadrabianie wyniku jest już za późno. Dlatego też w tym sezonie ekipa Shock jest dla mnie naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia, lecz zaryzykuje dziś po wysokim kursie postawić przeciwko podopiecznym Ricka Mahorna. A motywuje mnie do tego postawa Chicago Sky, naprawdę dobra i przemyślana gra oraz depcząca po piętach Atlanta, a przecież wątpię aby zawodniczki Sky chciały grać w pierwszej rundzie PO z Indianą. Więc stawiam na Sky podbudowane zwycięstwem we wczorajszym meczu. Liczę że pójdą za ciosem i udowodnią sobie że mogą wygrywać seriami z dobrymi zespołami.​
zbiórki w ataku: 21-8 dla Shock. Pamiętam kilka akcji które grały po półtora minuty. Szkoda.
 
T 0

tonymontana

Użytkownik
dzis zagralem LA Sparks , chociaz doprawdy denerwuje mnie to dlaczego w kazdym meczu u siebie sa faworytem , u niektorych bukow nawet ciagle sa faworytem do mistrzostwa, bardziej to gra przeciwko indianie nie za la , indiana mnie oskubala zwyciestwem w phoenix ( ktore dla mnie jest glownym kandydatem do mistrza ) dlatego dzis przeciw indianie , czy ktos mi moze powiedziec dlaczego nie graja betty lennox i ferdinand - harris, straszny brak informacji w tym wnba , o ewentualnych absencjach czlowiek sie dowiaduje nam sie zaczyna mecz
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
????Los Angeles Sparks – Indiana Fever????
Typ: 2(-4.5)
Kurs: 2.85
Buk – bet365
W sumie co by pisać na temat tego meczu. Może na początku bilanse:
Indiana Fever: 17-4
Los Angeles Sparks: 7-11
Wg mnie to mówi bardzo dużo. Na półmetku sezonu przypadkowo nie wykręca się 17-4. Kiedy wydawało mi się że Fever przystopują ograły w Phoenix bardzo mocne Mercury 90-83. Indiana to team naprawdę kosmiczny w tym sezonie. Wygrywają wszystko w tym sezonie. Więc jak już miałem okazję kiedyś pisać o Sparks, ich zawodniczki podkoszowe są naprawdę w bardzo kiepskiej dyspozycji, to dzięki ich postawie Sparks przegrały z SA Silver Stars, teraz myślę że skoro wyśmienita gra Candance Parker nie wystarczyła na średniaków z San Antonio to na pewno nie wystarczy na zawodniczki Fever. Stawiam więc na co najmniej pięciopunktowe zwycięstwo Fever.​
 
B 59

blox

Użytkownik
Los Angeles Sparks - New York Liberty(+6)

(61-65)


Wydawałoby się, że ten typ jest mało prawdopodobny. Sparks tak jakby wróciły na właściwy tor, biorąc pod uwage niespodziewane wczorajsze zwycięstwo nad Fever i kilka dni temu nad dobrymi Storm. Fatalne wyniki Liberty w ostatnim czasie, zdają się tylko to potwierdzać. Jednak większość z tych przegranych meczów była w miarę wyrównana, ale zawsze czegoś zabrakło - szczęścia, zimnej krwi, skuteczności. Zwycięstwo 4 dni temu nad słabymi wprawdzie Monarchs i pechowa, tylko 1-punktowa przegrana ze Storm wg mnie zwiastuje, że idzie ku lepszemu w tej drużynie. Dziewczyny na pewno sa mocno wkurzone swoimi porażkami i będą chciały pokazać się nowej trenerce z dobrej strony. Liberty potrafią zagrać twardo, trochę po męsku, zarówno w obronie, jak i w ataku i to może być dziś patent na Sparks. Jeśli dziś McCarville i spółka poszturchają trochę dziewczyny z LA, te mogą nie zagrać już tak koncertowo jak wczoraj, tym bardziej że mecz z Fever musiał je kosztować sporo sił i brak odpoczynku może odbić się na ich grze. W zespole z LA nie zagra zawsze aktywna Lennox i jest to jakieś osłabienie, Thompson ostatnio niewiele pomaga drużynie. Ostatnio to Leslie i Parker grają tam pierwsze skrzypce, ale twarda obrona Liberty może nie pozwolić im rozwinąć skrzydeł. Zatem stawiam, że Liberty postawią dziś twarde warunki Sparks i nawet jeśli przegrają, to nieznacznie, bo są zdeterminowane i żądne zwycięstw.
 
T 0

tonymontana

Użytkownik
Los Angeles Sparks - New York Liberty 1 Ja uwazam ze wlasnie wrocily na dobry tor dlatego chociaz to b2b to jednak gram na LA , NY gra nierowno ( ale w tej lidze nikt rowno nie gra ) , LA mimo wszystko duzo wiekszy potencjal , musza gonic jesli chca awansowac do PO
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
12.08.09, 3:00
????Los Angeles Sparks – New York Liberty????
Typ: 1(-4.5)
Kurs: 1.91
Buk – centrebet

No cóż. Ja przyznam szczerze, że mimo ostatnich dokonań nie przekonałem się do ekipy Sparks. Co prawda wygrane ze Seattle czy choćby wczoraj z Indianą Fever o czymś świadczą, aczkolwiek nie jestem pewien czy były to słabe mecze tamtych drużyn czy też tak rewelacyjna forma LA. Jestem jednak optymistą i zakładam tą drugą wersję. Wygrana z Fever to na pewno nie przypadek. Jeszcze tydzień temu Sparks grały byle jaką koszykówkę w starciu z kiepskimi Silver Stars. Byle jaką – Candance Parker rzucała punkty a reszta po prostu dno. Teraz być może Michael Cooper zmienił coś w taktyce swojego zespołu i jego pomysły owocują wspaniałymi efektami. Czy jest tak naprawdę przekonamy się tej nocy, gdyż wg tego prognostyka Sparks powinny roznieść słabo dysponowane Liberty, koszykarki z Nowego Jorku fatalnie grają na wyjazdach, a teraz grając tournee tym bardziej będą odczuwać zmęczenie więc kurs jak najbardziej kusi na zwycięstwo Iskier z handicapem.​
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Indiana Fever - Detroit Shock 1 1.52
expekt
Tej nocy zmierzy sie najlepsza ekipa ze wschodu regular season z drużyną z Detroit Shock. W seri do 2 wygranych jest 1-1, w ostatnim spotkaniu wygrała druzyna ze Indiany. Liderką Fever była Tamika .która doskonale pamięta ostatni taki finał Konferencji Wschodniej. Zawodniczka w ostatnim meczu zapisała na swoim koncie 22 punkty, 9 zbiórek, 6 przechwytów i 5 asyst. &quot;Musimy zrobić dokładnie to samo co dzisiaj i będziemy się mogły cieszyć z wielkiego finału&quot; - mówi Catchings. Dlatego sądzę że drużyna gospodarzy jest faworytem w tym spotkaniu gra w swojej hali i stoi przed ogromną szansą wejscia do finału ligi plus obecna forma the &quot;Catch&quot; oraz atut własnej hali przemawiają za zwyciestwem Fever
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom