>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Kyrgios - Nadal over 3,5 seta @ 2,5 ✅
Odchodząc trochę od meczów które będą bacznie obserwowane przez większość, czyli Wawrinka i Raonic, postanowiłem przyglądnąć się linią na mecz Hiszpana. Dlaczego over setowy? Rafa gra nieźle ale ma chwile gdzie jakby lekceważył przeciwnika, na 3 mecze wygrane w każdym stracił po secie w tym w dwóch w pierwszych setach.
Dla bardziej odważnych
Krygios wygra 1s i przegra mecz @ 6,5 ⛔ niewiele brakowało
Ten typ to będzie złoty strzał ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na gościa, który wygrał do tej pory w tym sezonie najwięcej meczy na grassie, oferowany kurs grubo powyżej 2,00 to sytuacja, która rzadko ma miejsce, tym bardziej przeciwko Wawrince, który ostatni raz udowodnil cokolwiek w tym turnieju 5 lat temu
No cóż, i na nic to się zdało Lopezowi. Meczu nie widziałem ale chyba serwis nie funkcjonował tak jak w meczy z Isnerem. 11 asów to od niego bardzo mało, na trawie oczywiście. 3-0 dla Wawrinki. Jak bym to zaproponował to byście mnie pewnie śmiechem zabili a tu patrz ;)
Przezywacie to niczym mrowki okres. Wawrinka byl lepszy czestotliwoscia 1-szego serwisu, skutecznoscia 1-ego serwisu i 2-ego serwisu, to wygral mecz. Proste.
Dyskusje na temat zakończonego meczu są świetnym dodatkiem do całego meczu. Informacje odnośnie tego w jakim stylu i z jaką skutecznością grał zwyciężca pomaga dobrze wytypować kolejny mecz. Nie przeżywamy, analizujemy.
@Lutek:
Widziałem ten TB, faktycznie, Lopez tam zawiódł...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
No cóż, i na nic to się zdało Lopezowi. Meczu nie widziałem ale chyba serwis nie funkcjonował tak jak w meczy z Isnerem. 11 asów to od niego bardzo mało, na trawie oczywiście. 3-0 dla Wawrinki. Jak bym to zaproponował to byście mnie pewnie śmiechem zabili a tu patrz ;)

Punktem zwrotnym meczu były 4 niewykorzystane set pointy Lopeza w drugim tiebreaku. Miał seta na wyciągnięcie ręki, a potem już tylko miał do końca pretensje do każdego dookoła i 3;0 było niemal pewniakiem dla Stacha.

Serwis do pewnego momentu był bardzo skuteczny i zgarnial niemal każdy punkt po 1 serwisie

Nie zmienia to faktu, że Stan zagral bardzo solidnie i perfekcyjnie w kluczowych momentach
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Świeżo po meczu Kyrgiosa jestem pod mega wrażeniem jego dojrzałości mimo 19 lat! Kapitalny serwis, nawet drugim robił asy. Nadal momentami był bezradny, dostał lekcje od sporo młodszego, niedoświadczonego gracza ???? Bardzo ładny mecz, świetnie się oglądało tym bardziej że overek 3,5 wszedł ;)
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Jako 1 post na tym forum postanowiłem przyjrzeć się ćwierćfinałom Łimbledonu.
Andy Murray - Grigor Dimitrov
Typ: over 41g @1,98 Pinnacle
Droga obu panów do półfiału raczej bez problemów. Andy nie stracił jeszcze żadnego seta, zaś Grigor oddał 2 sety z Dolgopolovem. Murray do tej pory stracił 3 razy swój serwis ( 2xBautista Agut, 1xAnderson), Dimitrov stracił serwis 2 razy, oba te zdarzenia miały miejsce w meczu z Dolgo. Pokazuje to, że Panowie trzymają serwis bardzo dobrze ale napewno pojawią sie jakieś szanse na przełamanie z obu stron. Nie wyobrażam sobie żeby ten mecz miał się zakończyć w 3 setach. W tym roku grali ze sobą w Acapulco gdzie wygrał Dimitrov ( 4:6 7:6 7:6). Liczę na wyrównany byc może 5 setowy mecz.
Stanislas Wawrinka - Roger Federer
Typ: Wawrinka @3,36 Pinnacle
Ten mecz to dla mnie typowe 50/50. Wawrinka po zwycięstwie w Australii obniżył troche loty ale w końcu na trawie wrócił na właściwe tory. Federer? Wiadomo, jeśli jeszcze ma osiągnąć jakiś sukces to tylko trawa, ale też już zaczynam w to wątpić. Droga do półfinałów bez kłopotów no może z wyjątkiem małego przestoju Stana w meczu z LU. Dzisiejsze zwycięstwo z Lopezem zrobiło na mnie spore wrażenie, wszyscy widzieliśmy jaką formę złapał Lopez na jego ulubionej trawie, a mimo to Stan go odprawił w 3 setach. Federera nie miał na razie kto sprawdzić, i jutro pierwszy poważny test. którego moim zdaniem nie przejdzie.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ATP Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Raonic vs Kyrgios 3-1 ✅ ✅
Typ: Raonic -1,5sets
Kurs 1,92
Buk: Betsafe
Wielkie brawa dla Kyrgiosa za ogranie numeru 1 tenisowego zycia. Dzisiaj spotka sie z 5lat starszym aczkolwiek ciagle mlodym i obiecujacym Kanadyjczykiem. Spodziewam sie ze w meczu padna ze 2 tie-breaki dlatego dzis gram handicap na sety. Raonic (trawa4-1) zdaje sie byc coraz lepszym zawodnikiem po ograniu do zera Ebdena, Socka, oraz Kubota, pierwszego seta urwal mu Nishikori. Kyrgios(4-0trawa) jest zwyciezca juniorskiego Wimbledonu sprzed roku a w tym roku gra dzieki dzikiej karcie bo jest 144 rakieta swiata. Ma dopiero 19lat i rokuje duze nadzieje na przyszlosc. Jednak roznicy miedzy juniorem a seniorem nie da sie przeskoczyc w ciagu roku, tu trzeba troszke wiecej czasu. Ogranie Nadala jest spora niespodzianka, choc chyba wieksza bylo wyciagniecie w 2 rundzie z Gasquetem stanu od 0-2 na 3-2. Oboje panowie dysponuja dobrym serwisem co na zielonej nawierzchni daje duze handi. Mysle ze Raonic bedzie zdecydowanie gora w tych dluzszych wymianach+6,+8 odbic. Mimo wyeliminowania Nadala, moim zdaniem jutro Kyrgios pozegna sie z Wimbledonem
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Wimbledon 2014
1. Marinko Matosevic - Fernando Verdasco &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - Matosevic +1,5s✅
2. Milos Raonic - Matthew Ebden &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - under 36,5g✅ - under 37,5g✅
3. Marinko Matosevic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Matosevic -1,5s⛔
4. Jerzy Janowicz - Lleyton Hewitt &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - over 41,5g✅
5. Milos Raonic - Łukasz Kubot &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - Raonic -2,5s✅
6. Marin Cilic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Cilic -1,5s✅
7. Andy Murray - Kevin Anderson &gt;analiza&lt;
Murray -2,5s✅
8. Milos Raonic - Kei Nishikori &gt;analiza&lt;
under 43,5g✅
Milos Raonic - Nick Kyrgios
under 45,5g @ 2,02 Pinnacle Sports
✅✅✅
VS
QF londyńskiego Wimbledonu. Nazwisko Kyrgios warto zapisać w notesiku po wygranej z Nadalem, jednak z turniejem się pożegna, na rzecz świetnie dysponowanego Raonica. W stronę Kanadyjczyka pisałem już 3 analizy, ta będzie kolejna, jednak nie chcę się rozwodzić na jego temat. Także krótko, potężny serwis i forehand, potrafi dobrze returnować, zimna głowa. 5 lat starszy od Australijczyka, a nadal młody Milos, to pretendent do pierwszej 5 rankingu na przekroju 2-3 lat. Mimo swojego wzrostu, świetnie porusza się po korcie. We wczorajszym meczu udowodnił, że jest klasowym tenisistą. Przegrany set z Nishikorim o niczym nie świadczy. Zaważył pierwszy gem, potem Rao zaczynał się rozpędzać. Więcej na temat Kanadyjczyka pochodzenia czarnogórskiego możecie poczytać w innych moich analizach załączonych wyżej.
Wygrana z jedynką rankingową dla młodziutkiego Australijczyka to wielkie przeżycie. Udział w Wimbledonie zafundowali mu organizatorzy, dając mu dziką kartę. Przywilej ten wykorzystuje świetnie. Awans do ćwierćfinału zapewni mu wskoczenie do setki w rankingu. Australijczyka jak na młody wiek cechuje dojrzałość? Chyba tak. Dysponuje tak jak Milos świetnym serwisem. Gra bardzo ofensywnie, co w meczu z Rao może go zgubić. Jestem przekonany, że Nick nie obierze taktyki serve&amp;volley, co na pewno ułatwi Kanadyjczykowi grę w korcie oraz return.
Co do typu. Linia co do kursu moim zdaniem za wysoka. Ale trzeba się cieszyć i brać póki jest. Kyrgios z racji młodego wieku w końcu może się wystrzelać. Grając ze świadomością, że jest w ćwierćfinale, może nie sprostać zadaniu i się po prostu spalić.
Przewiduje max 2 TB. Rao będzie z uporem maniaka cały czas serwować potężnie, co może nie przypaść do gustu &quot;młodziakowi&quot; i w końcu może zacząć popełniać błędy.
Spotkali się tylko raz, ale całkiem niedawno, bo w RG. Górą był Raonic, wygrywając 3:0, gemów w tym meczu było 31.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
E 89

encys

Użytkownik
Raonic M. - Kyrgios N.

Tak jak wczoraj pisałem, Australijczyk mógł być tym, który sprawi niespodziankę i pokona Nadala i tak się stało. Nie powiedziałbym, że granie w ćwierćfinal e to za dużo. Wczoraj grał z pierwszą rakietą rankingu ATP, wcześniej Gasqueta i nie przeszkadzało mu to, a tu nagle ma go zjeść presja? Rozumiem, że ten etap rozgrywek to już poważna sprawa, ale chłopak ciężko pracował na to, aby zajść tu gdzie jest teraz i na pewno nie spocznie tylko na najlepszej ósemce Wimbledonu. Dzisiaj Raonic, gość o świetnym serwisie, ale i taki również ma Kyrgios. Właśnie tak widzę to spotkanie, serwis równa się punkt, a tie breaków pewnie będzie kilka. Milos będzie serwował bardzo mocno, Australijczyk będzie mu dotrzymywał kroku. Warto dodać, że Kanadajczyk miał 35 asów, a Australijczyk tych asów miał 37 we wczorajszym meczu. Nick mentalnie przecież świetnie przygotowany, dwukrotnie doprowadzał do stanu 7-6 na swoją korzyść w meczu z Rafą. Ja tu widzę wyrównane spotkanie, sam jestem za Kanadyjczykiem, ale Nick dotrzyma kroku rywalowi i seta przynajmniej powinien ugrać. Kyrgios N. +3.5 gema | 1.94 _
Lopez F. - Isner J. | Lopez F. | 1.85 ✅
Lopez F. - Isner J. | Lopez F. -1,5 seta | 2.45 ✅
Kyrgios N. - Nadal R. | Over 3.5 seta | 2.95 ✅ Kyrgios N. - Nadal R. | Kyrgios N. +2.5 seta | 2.62 ✅
Lopez F. - Wawrinka S. |
Lopez F. | 2.37 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Federer R.
Over 3,5 seta ::: 1,66 ::: Bet365 ::: 4/10

Zacznę nie na temat, spodziewałem się porażki Nadala prędzej z Klizanem, Rosolem czy Kukushkinem który ostatnie 3 sety przegrał 6:1 6:1 6:1 niż z Kyrgiosem który obronił 2 rundy wcześniej 9 match pointów z Gasquetem. Dlatego po odpadnięciu Nadala to raczej któryś z nich Wawrinka lub Federer dojdą do finału. Obaj są w świetnej dyspozycji na tym turnieju. Myślałem, że tutaj będzie chociaż 1,60-1,70 na Federera, a tu tylko 1,30. Ich ostatnie 3 mecze były 3 setowe w meczach do 2 wygranych setów. Obaj świetnie serwują, oraz mają sporo winnersów popełniając przy tym mało błędów. Wątpię żeby tu padło 3:0 w którąkolwiek stronę.
Wynik: 6:3 (5)6:7 4:6 4:6 ✅
Nick Kyrgios:
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Murray A. - Dimitrov G.
Liczba Tie-breaków
Typ: Ponad 0.5 @ 1.35 ✅ 1-6 6-7 2-6
Raonic M. - Kyrgios N.
Liczba Tie-breaków
Typ: Ponad 1.5 @ 1.48 ✅ 6-7 6-2 6-4 7-6
AKO: 2.00 ✅
Unibet
Wydaje mi się, że dość pewny dubelek na tiebreaki w dwóch najbardziej serwisowych meczach dnia. Murray wyraźnie odżył na Wimbledonie po wcześniejszych zawirowaniach, na razie idzie jak burza, cztery łatwe wygrane bez straty seta, w czym duża zasługa dobrej formy serwisowej. Szkota trafia 2/3 pierwszych serwisów (67%), z czego zgarnia masę punktów (83%), do tego 37 asów. Jeśli nie będzie jakiejś zapaści to o breakponity w jego gemach może być trudno. Staty serwisowe Dimitrowa wyglądają równie dobrze, 66% trafień pierwszego serwu po którym wygrywa 82% w tym 39 asów. Mecz zapowiada się bardziej wyrównany niż pokazują kursy, zresztą bilans z dwóch ostatnich lat dość wyrównany (Murray 2-1), a ważniejsze dla typu, że w każdym był przynajmniej jedna dogrywka tiebreakowa. Nie ma powodu, żeby na dłuższym dystansie miało być inaczej. Z młodymi strzelbami chyba nawet łatwiejsza sprawa co do tiebreaków, ale też linia wyższa. Zarówno u Raonicia jak i Kyrgiosa różnica między serwisem a odbiorem jest dużo większa niż w pierwszej parze. Trzeba się przygotować na kanonadę z lini serwisowej, Raonic już 108 asów, świetnie trafia (67%) i punktuje pierwszym serwem (88%), a to oznaka, że o break pointy będzie rywalowi bardzo ciężko. Młody Kangur gra turniej życia, sieje asy jak szalony (113), a kluczem oczywiście wyjątkowa regularność (70%) i skuteczność pierwszego serwu (78%). Nie zdziwię się, jeśli wszystkie sety rozstrzygną się w tiebreakach, a w prawdopodobnym założeniu, że obaj podzielą się setami, to 2 tiebreaki wydają się bardzo prawdopodobne.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na dzisiaj:
Raonic vs Kyrgios - 1 @ 1.51
Ach, co za szkoda, że Australijczyk wyeliminował Nadala.
Nie kibicowałem hiszpanowi jakoś mocno ale na Kyrgios postawić w tym meczu się bałem. Z Raonicem kurs byłby na Kanadyjczyka dużo wyższy a przy tym brałbym w ciemno. Każdy przecież zakładał tutaj, że Nadal przegra przed finałem. Tutaj nie mam wątpliwości. To jest zdecydowanie mecz Raonica. Wiem, młokos grał fajnie itp. Ale Nadal na trawie to nie ta sama klasa. Raonic natomiast radzi sobie świetnie. Dobrze się rusza, ma fenomenalne podanie, dobrze wykozystuje sytuacje break-owe. Przy kursie 1.51 biorę ten typ z podzękowaniem!
Do tego:
Under 45.5 @ 1.99
6-7 6-2 6-4 7-6, w sumie 44 gemy xD

Daję tutaj szanse na 3-0 dla Raonica ale... ostrożnie. Nie widze tutaj 5 setów i chociaz TB sie pewnie pojawi to stawiałbym na 1, może dwa. Nie więcej. Co za tym idzie ładnie się mieścimy w under ;)
Djokovic vs Cilic - Over 3 sety @ 2.09
Easy, 2 sety i typ wszedł ;)

Niczego bym sobie za ten typ bym nie dał uciąć. Cilic jednak urwał seta Djoko na mączce, na trawie Novak gra według mnie gorzej. Chorwat natomiast niczego sobie. Poradził sobie z Berdychem, Chardym... czemu nie z Novakiem? No, może się nie rozpędzajmy. Ale uważam, że jeden set jest w 100% w zasięgu Martina.
Wawrinka vs Federer - Over 41.5 gema @ 2
6-3 6-7 4-6 4-6 w sumie... 42. Dobry jestem ;P

Tutaj powinno być dobre spodkanie. Wydaje mi się, że ostatecznie wygrane przez Federera, ale mimo wszystko zacięte. Może 5 setów, na pewno jakieś TB. Linia ciut wysoka bo ostatecznie może się w 4 setach zmieścić ale jakoś tego nie widzę. Wawrinka udowodnił wczoraj jak można trzymać serwis z 31 asami a Federer... to trawa. No ludzie dajcie spokój ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wawrinka - Federer
TYP : over 3,5 seta ++++++++++++++++++++++
1,66 Bet365

Ja tutaj nie czuje zupelnie linii kursów 1,33 u buków na Federera. Wawrinka pokazał dla mnie na tym turnieju, że to jest ten sam gracz co na tegorocznym AO. Walczy do konca, gra fenomenalny serwis. W tym roku Wawrinka już raz wygrał z Federerem. Do tego w 3 ostatnich meczach między nimi na przestrzeni dwóch lat ( to era &quot; nowego Wawrinki &quot; ) zawsze oboje wygrywali przynajmniej po secie.
Myśle, że warto to zagrac.
Raonic- Kyrgios
TYP : Raonic win ++++++++++++++++++++++++++
1,44 Bet365

Podziwiam Australijczyka za to co wczoraj zrobił z Nadalem. To jego wielki sukces i nie mozna mu niczego zarzucic. Ja jednak czuje, że zazwyczaj tak jest, że po wielkim meczu przychodzi ten zupelnie przecietny, gdzie wszyscy napalaja sie, że będzie inaczej. Mysle, że Raonic w tym momencie naprawde jest w mega dyspozycji, która już pokazal na RG. Kyrgios jest dobry, ale wedlug mnie dziś odpadnie.

Djokovic - Cilic
TYP : over 3,5 seta ++++++++++++++++++++
2,25 Bet365

W 2014 roku grali ze soba dwa razy i dwa razy były overy.
Moim zdaniem oczywiscie Novak jest absolutnym faworytem, który ten mecz z pewnoscia wygra, ale mam przeczucie, że tak jak to było ostatnio Cilic tego jednego seta urwie. Marin gra w ostatnich miesiacach na bardzo wysokim poziomie. Wydaje mi sie, że ten zawodnik poczynil w tym roku ogromne postepy.
Kurs dla mnie zadowalajacy na to zdarzenie, wiec trzeba sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Cilic (+7,5 gema) @1.5
Taki zawyzony handicap w strone Chorwata. Marin Cilic ma forme, pierwszy serwis jest bardzo skuteczny, ma duzo bardzo dobrych wystepw w Queens Clubie z poprzednich sezonow. Od kiedy jego trenerem zostal Goran Ivanisevic, to Cilic zaczal cos marudzic o wygrywaniu Wimbledonu. Oczywiscie Chorwat raczej tego meczu nie wygra, ale bedzie to prawdopodobnie najtrudniejsza przeprawa Djokovica do tej pory na Wimbledonie. Chcialem tutaj grac over gemowy, ale buk jeszcze raz udowodnil ze glupi nie jest i podporzadkowal sobie linie pod ewentualne 4 sety na poziomie ok. 35-36 gemow (zaleznie od bukmachera). Mysle ze rozrzut gemowy jest dosc duzy przy takim typie i Chorwat to pokryje, nawet jezeli mialby przegrac w 3 wyrownanych setach lub czterech.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Nie trudno zauważyć, że podczas Wimbledonu ofensywnie usposobieni tenisiści mają szansę ugrać na trawie coś więcej niż podczas pozostałych części sezonu. Do takich zaliczam właśnie Chorwata Marina Cilicia, mimo że głównie operuje on na końcowej linii. Nie jest jednak powiedziane, że stamtąd nie da się przypuścić porządnego szturmu. Marin ma dużą siłę gry, którą dało się już zauważyć podczas ich pojedynku na Rolandzie Garrosie. Przede wszystkim długimi okresami ganiał Serba po korcie, grając długimi okresami na przerzut, od narożnika do narożnika fundując solidne przebieżki Novakowi. Na nieco szybszej nawierzchni może to dać równie piorunujący efekt, choć ta trawa Wimbledońska nie jest wcale taka szybka, jeśli się przyjrzeć niektórym piłkom. Druga sprawa, to serwis. Marin potrafi nim sobie pomagać i ustawiać akcję na swoich warunkach, co walnie się przyczyniło do zwycięstwa nad Berdychem. Czy to wystarczy, żeby wyrzucić Novaka z turnieju? Byłoby to nadzwyczajne osiągnięcie dla Cilicia i niewątpliwa sensacja, ale tak jak już wspominałem, Chorwat potrafi długimi okresami trzymać jakość swojej gry i na co najmniej seta powinno to wystarczyć.
Typy:
Cilić M. +2,5 sets @1,96 pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 263

fidelio

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem gry Cilica, jeśli utrzyma formę to teoretycznie może wygrać z każdym, dlatego zagrałem kosmiczny kurs 71 na wygraną turnieju przez niego.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stanislas-Federer Roger over 10.5 gemów w I secie, Bet365 2.10

6:3, 6:7, 4:6, 4:6 ⛔⛔⛔

VS


Zacznę od Federera, który jest w fenomenalnej formie podczas Wimbledonu. Najbardziej Roger imponuje mi serwisem i grą przy siatce,przy większości gemów serwisowych jak na razie przeciwnicy nie mają czego szukać jeśli chodzi o przełamanie. Wiadomo,że Roger nie ma potężnego serwisu jeśli chodzi o moc,lecz kierunki jak i rotacje są genialne. Jak na razie nie miał godnego przeciwnika ponieważ &quot;wciągnął nosem&quot; Lorenziego, Mullera, Gilardo jak i Robredo po 3:0, teraz będzie trudniejsza przeszkoda. Stan Wawrinka miał trudniejszych rywali ponieważ Souza, Lu, Istomin i Lopez i tylko z Lu stracił seta. Nie zaskoczy mnie jak wielki mistrz Federer wygra z młodszym kolegą 3:0. Lecz stawiam tutaj ponownie na dobrą dyspozycję serwisową jednego jak i drugiego w I secie, moim zdaniem zobaczymy minimum 12 gemów. Więcej nie ma się co rozpisywać.


Raonic Milos-Kyrgios Nick 3:0, Unibet 3.00

6:7, 6:2, 6:4, 7:6 ⛔⛔⛔

VS.


Tutaj ryzykuję ponieważ granie 3:0 zawsze jest ryzykiem,ale te ryzyko jest jak najbardziej do pokrycia. Najpierw zacznę od czasu spędzonego na kortach, ponieważ tutaj jest znaczna różnica, Nick spędził na kortach około 12 godzin,a Raonic około 8 godzin w przybliżeniu,to jest mniej więcej 4 godziny różnicy. Wczoraj pisałem o przygotowaniu fizycznym Kyrgiosa,że się obawiałem o jego kondycję i jak na razie chłopak jest bardzo dobrze przygotowany pod tym względem. Jeden jak i drugi są w szczytowej formie, Kanadyjczyk jest w TOP 10, na 9 pozycji,a Australijczyk jest 144 i osiągnął ćwierćfinał wielkiego szlema w grze seniorskiej. Kyrgios na swoim koncie ma już dwa fenomenalne mecze na tym turnieju, najpierw pokonanie Gasqueta,a później wygrana z Nadalem 3:1. Milos natomiast miał o wiele łatwiejszą drabinkę, ponieważ pokonał Ebdena, Socka, Kubota 3:0 oraz najtrudniejszą przeszkodę czyli Japończyka Nishikori 3:1. Można sobie pomyśleć...Kyrgios pokonał Gasqueta i Nadala to dlaczego nie pokona Raonica? Dlatego może go nie pokonać ponieważ to będzie zupełnie inny mecz, o tyle ile w meczach z Francuzem i Hiszpanem było wiele wymian to tutaj będzie ich jak na lekarstwo. Raonic zdaniem wielu posiada najlepszy serwis (jeśli chodzi o moc) i ja również się pod tym podpisuje. Serwis, forhend oraz mega poprawa w grze z bekhendu,to zrobiło z Kanadyjczyka kompletnego gracza który teraz może wygrać z każdym i moim zdaniem będzie on za jakiś czas TOP 1 (&quot;po erze Djokoviczów,Nadalów&quot;). Kyrios, też posiada niesamowity talent i w przyszłości zapewne będzie w czołówce. Jeśli Raonic utrzyma koncentrację to powinien zakończyć mecz w trzech setach i tak też stawiam. Wielki szacunek dla Kyrgiosa,ale to będzie na zasadzie....wygrał z mistrzem,a w następnej rundzie odpada z mniej utytułowanym.

Tie break typuje Wimbledon 2014:
1. Gabashvili Teimuraz-Puetz Tim 1, 1:3 ⛔
2. Groth Samuel-Dolgopolov Aleksandr, over 41.5 gemów, 38 ⛔
3. Kyrgios Nick-Robert Stephane 3:0, 3:1 ⛔
4. Klizan Martin-Nadal Rafael 0:3, 1:3 ⛔
5. Gimeno-Traver Daniel-Giraldo Santiago 0:3, 0:3 ✅
6. de Schepper Kenny-Nishikori Kei over 9.5 gemów w I secie, 10 ✅
7. Herbert Pierre-Hugues-Sock Jack 2, 1:3✅
8. Muller Gilles-Benneteau Julien 1, 3:0 ✅
9. Anderson Kevin-Roger-Vasselin Edouard 1, 3:1 ✅
10. Cilic Marin-Haider-Maurer Andreas 3:0, 3:1 ⛔
11. Becker Benjamin-Dolgopolov Aleksandr 2 , 1:3 ✅
12. Chardy Jeremy-Matosevic Marinko 1, 3:2✅
13. Gasquet Richard-Kyrgios Nick 2 handicap +5.5 gemów, 30:32 ✅
14. Muller Gilles-Federer Roger Tie Break w meczu? TAK, NIE⛔
15. Rosol Lukas-Nadal Rafael over 9.5 gemów w I secie, 10 ✅
16. Janowicz Jerzy-Hewitt Lleyton 1 handicap +2.5 gemów, 7:5, 6:4, 6:7, 4:6, 6:3 ✅
17. Cilic Marin-Berdych Tomas over 41.5 gemów, 36⛔
18. Djokovic Novak-Tsonga Jo-Wilfried 2, 3:0 ⛔
19. Federer Roger-Robredo Tommy 2 handicap+7.5 gemów, 6:1, 6:4, 6:4 ⛔
20. Wawrinka Stanislas-Lopez Feliciano 1, 3:0 ✅
21. Kyrgios Nick-Nadal Rafael over 10.5 gemów w I secie,13 ✅
22. Raonic Milos-Nishikori Kei 1, 3:1 ✅
23. Wawrinka Stanislas-Federer Roger over 10.5 gemów w I secie,9 ⛔
24. Raonic Milos-Kyrgios Nick 3:0, 3:1 ⛔
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Raonic - Kyrgios
TYP : Kyrgios
@ 3,50 Bet365

Stawiam na młodego Australijczyka śledzę go uważnie juz od początku turnieju i gra świetny tenis jego gra kontowa jest nie z tej planety jedyny jego minus i to bardzo duży nad którym musi popracować jest gra przy siatce bo tam gra tragicznie. Ale i tak bez dwóch zdan jest wielką niespodzianką tego turnieju posiada świetny serwis a co najważniejsze równy nie jak reszta dobrze serwujących którzy dobrze serwują pięc gemów a pozniej przestoje lecz w jego przypadku jest to równy serwis. A co do Raonica wszyscy tak go chwalicie a tak na prawde co on takiego zrobił w tym turnieju ? jego serwis nie wystarczy według mnie dzisiaj żeby atakować jego zwycięstwo po takim mizernym kursie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pewnie Federer wygra Wimbledon i wszystkie osoby które pisały &quot;że już nigdy nie wygra wielkiego szlema&quot; mocno te słowa odszczekają. Nowe pokolenie tenisistów w półfinale i ćwierćfinale Wimbledonu, Kyrgios, Raonic, Dimitrov. Skoro pokonał Wawrinkę to Raonic ma szanse jedynie w tie-brekach z Federerem. Kurs 3,50 na win Rogera!
???? Djokovic N. - Dimitrov G.
Over 3,5 seta ::: 1,57 ::: Bet365 ::: 2/10

Dimitrov G. +2,5 seta ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/10

Murray przegrał 0:3 i chyba mało kto się spodziewał takiego wyniku, bo wcześniejszych meczach Szkota. Dimtirov zagrał w tym meczu bezbłędnie, a Murray zagrał bardzo pasywnie bez większych kombinacji w ataku. Widać, że Bułgar z roku na rok jest co raz mocniejszy i już zagra w półfinale Wimbledonu podobnie jak i Jerzy Janowicz rok temu. Na pewno w tym meczu powalczy, Djokovic zagrał 5 setówkę z Cilicem, Nadal przegrał z młodym Kyrgiosem, a w drugiej rundzie jest równie młody Milos Raonic. Młode pokolenie dobija się powoli do top 4.
Djokovic ostatnio miał problemy z Federerem, Wawrinką, a nawet kiedyś już przegrał z Dimitrovem, a oni wszyscy grają jednoręcznym backhandem. Myślę, że Novakowi już łatwiej się gra z Nadalem niż właśnie z Federerem czy Wawrinką.
Wynik: 6:4 3:6 7:6(2) 7:6(7) ✅
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Djokovic - Dimitrov 2 4.00 #Expekt

Na pewno pogram tutaj też handi. Jednak przede wszystkim wierzę w Bułgara bo naprawdę pokazał w spotkaniu z Murrayem kawał dobrego tenisa. Lubi tą nawierzchnię, jest w formie. Skoro Cilic pogubiony w spotkaniu ćwierćfinałowym urwał Novakowi 2 sety, to dla mnie Dimitrov zrobi to bez żadnego problemu, a myślę że po prostu wygra to spotkanie. Novak potrafi się zdekoncentrować zepsuć, nie jest w super dyspozycji. Oczywiście można było mieć te same zarzuty do Bułgara w przeszłości, jednak widać że jest zdeterminowany na swoje pierwsze wielkoszlemowe zwycięstwo. W wypowiedziach można było dostrzec tą pewność siebie i brak choćby grama strachu przed SF. Po takim kursie spróbuję jak najbardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom