>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
David Ferrer-Ivan Dodig over 38,5gemów 1,833 Sportingbet✅

David w tym turniej nie niszczy swoich rywli, zazwyczaj sa to mecze bardzo zaciete, Ivan jest zawodnikiem o wiele lepsym od Alunda lub Bautisty ( temu drugiemu udalo sie spelnic te ilosc gemow w mecu z Ferrerem). Dodig gra agresywnie, dobrze porusza sie po korcie i ma bardzo dobry serwis, co gwarantuje mu trzymanie swoich gemow serwisowych, powinien byc tez troche mnie zmeczony niz David z uwagi na mniej zaciete mecze, choc to nie powinno miec az tak duzego wplywu na gre bardzo walecznego Ferrera.
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bernard Tomic – Tomas Berdych
Typ: Powyżej 40 @ 1.847 pinnacle ✅ 6-7 7-6 4-6 4-6

Obaj gracze w dobrej formie na Wimbledonie, zwłaszcza Tomic pozytywnie zaskakuje, bo po Berdychu jako byłym finaliście można się tego było spodziewać. Obaj imponują zwłaszcza na linii serwisowej. Tomic świetnie wykorzystuje pewnie trafiany pierwszy serwis (75%), który przynosi mu masę łatwych punktów, do tego 34 asy przy tylko 3 podwójnych błędach serwisowych. Berdych nie chce być gorszy i tradycyjnie zabija pierwszym serwem (86% zdobytych punktów), często po prostu obijając bandy asami (30 asów). Faworytem meczu oczywiście jest Czech, ale Tomic jest w świetnej formie, a ze swoim urozmaiconym tenisem może być twardym orzechem do zgryzienia dla faworyta. Moim zdaniem przynajmniej jednego seta jest w stanie urwać, a to w połączeniu z dobrą formą serwisową obu graczy powinno zapewnić przynajmniej 4 długie sety, całkiem prawdopodobne, że kilka z nich będzie się decydowało w dogrywkach tiebreakowych. Dlatego dla mnie over gemowy to najpewniejszy wybór na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Verdasco - De Schepper 3:0 @2,00✅✅ 6-4, 6-4, 6-4
Co tu dużo pisać, kto oglądał mecz z Gulbisem ten wie. Jeden jedyny break point dla Łotysza w 3. secie, oczywiście obroniony. Dyspozycja Fernando świetna, lepiej porusza się po korcie, lepszy return. Jedyną opcją na seta dla Kenny&#39;ego jest według mnie tie-break, bo wątpię w jakieś przełamanie Hiszpana. Fernando w tej dyspozycji nie powinien mieć problemu z De Schepperem.
Jak dla mnie gładkie 3:0.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Łukasz Kubot cały czas gra swój mecz singlowy z A. Mannarino. Później czeka go jeszcze pojedynek deblowy, gdzie w parze z Marcinem Matkowskim zmierzą się z hindusko - czeskim duetem Paes / Stepanek. Dla mnie faworytem są przeciwnicy Polaków. Bardzo dobra para. Do tego dochodzi zmęczenie Łukasza.
Paes,Stepanek-Kubot,Matkowski 1 @ 1,48 Milenium, 1 set 1 @ 1,57 Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
acetate 474

acetate

Użytkownik
D. Ferrer vs J.M. Del Potro - 1 @ 1.758 (Pinnacle) ⛔ 2:6, 4:6, 6:7 (5:7)
Zostaly juz wystawione kursy na ten mecz. Tak naprawde przez chwile pomyslalem, ze jest cholernie trudny do typowania, ale jednak pogram w strone Hiszpana. Dlaczego?
Jak zwykle David nie zawodzi, idzie jak burza mimo paru potkniec, i mimo iz gralem przeciwko niemu pare razy, udowodnil jak zwykle swoj mistrzowski poziom. Dzisiaj po przegranym secie ze wspaniale grajacym Dodig&#39;iem ogarnal gladko 3 nastepne, w tym 2 po 6:1.
Niestety nie widzialem zadnych meczow Del Potro, ale wygrane bez straty seta robia wrazenie. Widzialem jednak jego mecze przed Wimbledonem i tam jakos mnie nie przekonywal, przegral z Gasquet&#39;em czy Hewitt&#39;em. Zgoda, David tez przegral z Malisse np, ale to byla tylko jedna wpadka, a Malisse zagral wtedy naprawde wspanialy mecz.
No i bardzo przekonujace tez jest H2H, rok temu David ogral tutaj w 3 setach Argentynczyka, inny mecz na trawie wygral 3:2 podczas rozgrywek Davis Cup. O wygranych meczach na hardzie nie wspominam nawet.
Mam przeczucie, ze David to wygra swa walecznoscia, ktora pokazal po raz n-ty i tak tez zagram.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 ⛔
V. Troicki vs M. Youzhny - 1 @ 2.37 ⛔
T. Robredo vs A. Murray - 1 (+2.5 Sets) @ 3.30 ⛔
D. Ferrer vs I. Dodig - 2 (+2.5 Sets) @ 1.543 ✅
D. Ferrer vs J.M. Del Potro - 1 @ 1.758 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#11#
David Ferrer - Juan Martin Del Potro
Kurs: 1.66​

Bardzo dobra obsada meczu, z jednej strony walczak, a z drugiej potężne bomby. Ferrer nie przekonuje mnie na tym turnieju, jednak ma sposób na Argentyńczyka. Wygrał z nim rok temu na Wimbledonie w 3 setach (od 2009 roku nie przegrał z JMDP). W tegorocznym Wielkim Szlemie lepszych rywali na drodze do ćwierćfinału miał Hiszpan. Wygrana z bardzo dobrym Dodigiem i zawsze niebezpiecznym Dolgopolovem. Del Potro może się pochwalić jedynie zwycięstwem nad Seppim, reszta albo gra słabo na trawie, albo po prostu jest przeciętnymi graczami.
Prezentują zupełnie odmienne style gry. Argentyńczyk jest groźny z pierwszego serwisu, przy drugim nie ma już takiej jakości. U Ferrera jest to bardziej zrównoważone. W wymianach powinniśmy zaobserwować dominację u bardziej doświadczonego Davida. Technicznie wyszkoleni są podobnie, więc żaden z nich nie będzie miał atutu przy tym aspekcie.
Obserwując livescore zauważyłem, że jeden, jak i drugi często tracą punkty seriami co może się źle odbić na wyniku. Co dziwne silnie serwujący Argentyńczyk daje więcej okazji do przełamań, a Ferrer nie marnuje zbyt dużo takich okazji. Uważam, że mecz zakończy się po bardzo ciekawej walce i będzie potrzeba min 4 setów. Mam nadzieję, że czarna seria na tegorocznym Szlemie zakończy się właśnie tym meczem.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Kubot-Janowicz 2 @1.25
Coz...cudow z kursami na polski pojedynek spodziewac sie raczej nie mozna bylo. Janowicz wraz z Melzerem zagrali bardzo dobry mecz i Austriak tez mogl dzis wygrac. Wszystkie atuty sa wlasciwie po stronie Janowicza w polskim starciu. Przede wszystkim trudno bedzie Kubotowi zrobic cos na podaniu Jerzyka, a Kubot sie co jakis czas nadzieje na jakies break pointy. Do kombinacji jakiejs mozna dolozyc zatem. Cieszy natomiast niewatpliwie fakt, ze na pewno bedzie Polak w polfinale szlema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Janowicz Kubot
W meczu z Almagro dobrze siedział 1 serwis Janowicza, sporo winnersów, ale też druga strona medalu, Almagro sporo psuł wrzucając dość proste piłki w siatkę. Dzisiaj z Melzerem wydawało się, że Janowicz poleci, nie mógł znaleźć sposobu na Melzera, nie mógł się wpasować fh. Nagle Melzer zaczął popełniać prostsze błędy i też psuć. Kubot gra tu naprawdę dobrze. Dzisiejszy wyrównany mecz z Mannarino wynikał z faktu, że Francuz też był dobrze dysponowany i ma potencjał do gry na trawce, świetna gra kątowa napsuła sporo krwi Kubotowi. Mimo wszystko bardzo dobrze wyszkolony technicznie Kubot dał radę. Uważam, że tak dysponowany Łukasz postawi poprzeczkę znacznie wyżej niż Almagro czy nawet Melzer. Jak dla mnie value na Kubota
Kubot 3.33 - w Marathonbet można łapać 4.80 !
 
D 0

dawid901

Użytkownik
Miał być klasyk w ćwierćfinale Rafa-Roger a jakie piękne zaskoczenie, dwóch polaków i lepszy z nich będzie w półfinale ???? Historia polskiego tenisa tworzy się na naszych oczach, czegóż chcieć więcej ????
 
M 101

marcinr

Użytkownik
[W meczu z Almagro dobrze siedział 1 serwis Janowicza, sporo winnersów, ale też druga strona medalu, Almagro sporo psuł wrzucając dość proste piłki w siatkę. Dzisiaj z Melzerem wydawało się, że Janowicz poleci, nie mógł znaleźć sposobu na Melzera, nie mógł się wpasować fh. Nagle Melzer zaczął popełniać prostsze błędy i też psuć. Kubot gra tu naprawdę dobrze. Dzisiejszy wyrównany mecz z Mannarino wynikał z faktu, że Francuz też był dobrze dysponowany i ma potencjał do gry na trawce, świetna gra kątowa napsuła sporo krwi Kubotowi. Mimo wszystko bardzo dobrze wyszkolony technicznie Kubot dał radę. Uważam, że tak dysponowany Łukasz postawi poprzeczkę znacznie wyżej niż Almagro czy nawet Melzer. Jak dla mnie value na Kubota
Kubot 3.33 - w Marathonbet można łapać 4.80 !]
Łukasz ma w nogach 8 setów... Może gdyby nie mecz w deblu z Stepankami można by pokusić się o coś w jego stronę. A tak? Jurek młodszy, po pięciu setach, szybciej się zregeneruje. Tenis Kubota bardzo energetyczny, każda minuta zwiększy szansę Janowicza. Wcale nie zdziwię się jeśli starszy z Polaków nie wytrzyma meczu do końca...
Piękny Wimbledonski sen Łukasza Kubota jutro się zakończy i tak dokonał wiele. Jeszcze lepsze kursy na niego będize można złapać przy meczowej dla Jerzego.
Value było po stronie JJ (1,28), już jest maks 1,21 jutro kursy pewnie polecą do 1,15.
Janowicz + Djoković 1,30 można chyba mocniej pograć.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Łukasz ma w nogach 8 setów... Może gdyby nie mecz w deblu z Stepankami można by pokusić się o coś w jego stronę. A tak? Jurek młodszy, po pięciu setach, szybciej się zregeneruje. Tenis Kubota bardzo energetyczny, każda minuta zwiększy szansę Janowicza. Wcale nie zdziwię się jeśli starszy z Polaków nie wytrzyma meczu do końca...
Piękny Wimbledonski sen Łukasza Kubota jutro się zakończy i tak dokonał wiele. Jeszcze lepsze kursy na niego będize można złapać przy meczowej dla Jerzego.
Value było po stronie JJ (1,28), już jest maks 1,21 jutro kursy pewnie polecą do 1,15.
Janowicz + Djoković 1,30 można chyba mocniej pograć.
Jerzykomania zaczyna robić swoje? Bądźmy obiektywni, Janowicz nie jest jeszcze na tyle ułożonym tenisistom, żeby w kursach 1.2 dostrzegać value po jego stronie. Kubot bardziej doświadczony, lepiej czujący trawę, co do kondycji to &quot;szaleje&quot; na korcie, ale widać jest dobrze przygotowany kondycyjnie. Gdyby nie ciepła głowa Melzera Janowicza mogło by tu nie być. Mam wrażenie, że nie docenia się Kubota, a za bardzo przecenia Janowicza.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Gdyby nie ciepła głowa Melzera Janowicza mogło by tu nie być. Mam wrażenie, że nie docenia się Kubota.
Docenia się docenia, ale idąc tym tropem gdyby nie gwiazdor Paire Kubota też już by mogło nie być...1,20 rzeczywiście maławo, ale wg mnie nie jest to żadna pomyłka, bo po prostu JJ gra naprawdę dobrze. Przede wszystkim ciężko mi sobie wyobrazić przełamanie ze strony Kubota jeśli będzie siedział serwis Janowiczowi...A z 2 strony już jakoś bardziej mi się widza BP po stronie Janowicza.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Docenia się docenia, ale idąc tym tropem gdyby nie gwiazdor Paire Kubota też już by mogło nie być...1,20 rzeczywiście maławo, ale wg mnie nie jest to żadna pomyłka, bo po prostu JJ gra naprawdę dobrze. Przede wszystkim ciężko mi sobie wyobrazić przełamanie ze strony Kubota jeśli będzie siedział serwis Janowiczowi...A z 2 strony już jakoś bardziej mi się widza BP po stronie Janowicza.
Francuz nie miał zwyczajnie argumentów na grę Łukasza. Też wielu dostrzegało value w 1.2-1.3 na Paire, a to jeszcze za wczas, żeby go tak faworyzować. Serwis Mannarino nie należy do najłatwiejszych, a Kubot dawał radę. Janowiczowi dużo daje serwis, ale dzisiaj już 1 serwis nie siedział tak bardzo jak w meczu z Almagro. W dłuższych wymianach więcej szans daję Kubotowi. Pamiętajmy, że Kubot to bardzo dobry technik, więc może uda mu się zneutralizować częściowo serwis Jerzyka, chyba, że będzie walił as za asem. Janowicz ma potencjał, ale jeszcze długa droga przed nim. Kubot w formie, a jest w niej, to bardzo groźny rywal na trawie. Więc dziwię się, że ktoś dostrzega w 1.2 na Janowicza value, bo o to value się najbardziej czepiam.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja powtórzę po raz któryś, choć pewnie Kubamajcher doda swoje 3 grosze ???? Janowicz uderzając 210-230 km/h w środek pola serwisowego, a z Melzerem robił to nagminnie, dostawał nieco lżejsze bomby na returnie tracąc od razu punkty. Zresztą kto kiedykolwiek grał w tenisa, wie dokładnie jaka jest różnica między silnym serwisem na środek pola serwisowego, a w linię. Mam wrażenie, że w wielu przypadkach JJ nie kontroluje kierunku serwisu. Może przesadzam - kontroluje, ale nie wychodzi mu tak jakby chciał.
Ja tego typu nie ruszam, ale kolega Barichello napisał chyba wszystko w temacie - kurs na JJ mocno przesadzony, a Kubot to stary trawiasty wyjadacz, grający w miarę dobrze przy siatce.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ja powtórzę po raz któryś, choć pewnie Kubamajcher doda swoje 3 grosze ???? Janowicz uderzając 210-230 km/h w środek pola serwisowego, a z Melzerem robił to nagminnie, dostawał nieco lżejsze bomby na returnie tracąc od razu punkty. Zresztą kto kiedykolwiek grał w tenisa, wie dokładnie jaka jest różnica między silnym serwisem na środek pola serwisowego, a w linię. Mam wrażenie, że w wielu przypadkach JJ nie kontroluje kierunku serwisu. Może przesadzam - kontroluje, ale nie wychodzi mu tak jakby chciał.

Ja tego typu nie ruszam, ale kolega Barichello napisał chyba wszystko w temacie - kurs na JJ mocno przesadzony, a Kubot to stary trawiasty wyjadacz, grający w miarę dobrze przy siatce.
Zgodze sie z tym serwisiem!!! juz dawno to zauwazylem ze czesto ten serwis nie robi krzywdy ze wzgledu na umiejscowienie, a jak sie dobrze zablokuje rakiete to return wygrywajacy, Melzer mial ich sporo.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Janowicz-Kubot
Typ: Kubot+2,5 seta
Kurs: 1,70
Tak jak Panowie wyżej pisali kursy na Janowicza sa grubo przesadzone. Na bet365 - 1,18 - śmiech i żal. Obaj zawodnicy dostali się do ćwierćfinału po morderczych 5 - setowych spotkaniach i szans Kubota nie można przekraślać. Równie dobrze Jerzy mógł przegrać z Melzerem co jednak na nasze szczescie nie nastąpiło. Zapowiada się mecz walki i zapewne nie zakonczy sie to w 3 setach - over 3,5 seta tez preferowany.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Bopanna/RogerV. - Nestor/Lindstedt 2 @1.53
Normalnie to deblow w meczach, gdzie decyduje potencjalny super-tiebreak bym w zyciu nie ruszyl, bo za duzo przydkowosci w tym, ale na szczescie na Wimbledonie trzeba wygrac trzy pelne sety, wiec trudno mowic o przypadkowosci. Na ten typ patrze przez pryzmat tego co gra na Wimbledonie Lindstedt. Przez ostatnie 3 lata para Lindstedt-Tecau grala w finale Wimbledonow w 2010, 2011 i 2012 roku i kazdy final okazal sie przegrany, bo szwedzko-rumunski duet przegrywal te finaly odpowiednio z parami Melzer/Petzschner, Bryans Bros oraz para, ktora okazala sie sensacja i ktora wygrala Wimbledon z &quot;dzika karta&quot;, czyli duetem Nielsen/Marray. Szczegolnie ten ostatni final to szczegolnie zabolal zwlaszcza Lindstedta, bo to jednak gracz bardziej doswiadczony od Tecaua i bylo widac ogromna zlosc i rozczarowanie po tamtym finale. Ale trzeba tez uczciwie przyznac, ze para Nielsen/Marray byla na swoim podaniu prawie nie do ruszenia i wygrala zasluzenie. W tym roku mamy troche inne kombinacji: Tecau gral z Mirnym, ale oni pozegnali sie juz z turniejem. Lindstedt gra z Danielem Nestorem, czyli weteranem, ktory wygrywal juz Wimbledon, a wlasciwie to wygral juz wszystko co bylo do wygrania w deblach. Rywalami para Bopanna/Roger Vasselin. Bopanna to glownie zaslynal z kombinacji &quot;Indo-Paq&quot;, ktora tworzyl z zawodnikiem z Pakistaniu Qureshim i ktorych wizytowka byly mocne serwisy. Ten atut Bopannie z pewnoscia pozostal, ale umiejetnosci czystej gry pod siatka to na pewno ma wielu deblistow wieksze. Najbardziej mnie zaskakuje w tym postac Rogera Vasselina, bo to jest zawodnik grajacy z glebi kortu i niebardzo pasujacy mi do gry deblowej. Co wiecej, serwis Rogera Vasselina tez jest slaby. Widze tutaj naprawde dwoch utytulowanych deblistow kontra zawodnik bardzo dobrze serwujacy, ale majacy troche brakow technicznych, ktory gra z partnerem, ktorego glownym atutem jest wlasnie gra z linii koncowej. Jasne, ze to jest debel i trzeba sie dostosowac do gry, ale renoma zdecydowanie wskazuje tutaj na pare szwedzko-kanadyjska, a przeczucie mowi mi, ze byc moze Lindstedt znowu zakreci sie w okolicach finalu.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Janowicz-Kubot
Typ: Kubot+2,5 seta
Kurs: 1,70
Tak jak Panowie wyżej pisali kursy na Janowicza sa grubo przesadzone. Na bet365 - 1,18 - śmiech i żal. Obaj zawodnicy dostali się do ćwierćfinału po morderczych 5 - setowych spotkaniach i szans Kubota nie można przekraślać. Równie dobrze Jerzy mógł przegrać z Melzerem co jednak na nasze szczescie nie nastąpiło. Zapowiada się mecz walki i zapewne nie zakonczy sie to w 3 setach - over 3,5 seta tez preferowany.
Typ jest dobry, chociaż ja bym bardziej kierował się w stronę over 38,5 gema. Niby to samo, a jednak stawka 1.80. Jeżeli Kubot ugra tego jednego seta w zupełności powinno to pokryć linię. Moim zdaniem jest to możliwe nawet po 3 setach (3 TB). Panowie bardzo dobrze serwują i dużo przełamań na ich niekorzyść w tym turnieju nie było. Kubot tylko 5 razy, a Janowicz raz mniej.
PS
Co do samej analizy to mógłbyś trochę popracować nad tym co piszesz, mało argumentów, tylko lanie wody. Nikt nie chce gdybania, tylko faktów.
 
R 4

ronin7677

Użytkownik
Większość zapomina o fakcie, że Kubot i Janowicz doskonale się znają. Trenują i grają wspólnie przy okazji pucharu Davisa. Fakt ten może mieć spore znaczenie i w mojej opinii na korzyść bardziej doświadczonego Łukasza. Dlatego słowa typu &quot; brak argumentów po stronie Kubota&quot; jest oczywistym przekłamaniem. Serwis Łukasza to niewiele gorsza broń niż w wypadku Jerzyka, zagrał on już 41 asów w tymże turnieju co robi wrażenie ( Janowicz przewodzi stawce z liczbą 64 asów). Solidny return bardziej doświadczonego Polaka, dobra gra przy siatce, poruszanie się po korcie oraz wykorzystywanie geometrii kortu to mocne podstawy do tego, iż obejrzymy jutro zacięty pojedynek. Dzisiejszy dzień odpoczynku i bardzo dobre przygotowanie fizyczne Łukasza wyklucza czynnik zmęczenia. Nie należy oczywiście ustawiać Kubota w roli faworyta meczu jednak wszelka gra w stronę Janowicza z racji prezentowanych przez buków kursów jest niedorzeczna, a przy szansach jakie szacuje 60%-40% na korzyść Jerzyka warto postawić na handicap w stronę Kubota oraz za niższą stawkę na jego zwycięstwo. Cieszmy się jutro tym wspaniałym wydarzeniem i pozdrawiam ????
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Ferrer-Del Potro
Del potro w tym turnieju gra bardzo dobrze. Nie stracił jeszcze żadnego seta. Ferrer słynie ze swej waleczności. Jego styl nie jest najlepszy pod trawe. Gra defensywnie i dużo biega. Del potro posiada bardzo dobry serwis oraz uderzenie. Żadnego meczu w tym wimbledonie nie wygrał bez straty seta. Bardzo męczył się z Dolgopolovem. Trzeba przyznać że Del potro powinien wyjść do tego meczu troche świeższy od hiszpana. Gra argentyńczyka jest praktycznie najlepszą z możliwych przeciwko defensywnym a zwłaszcza na trawie. Jeśli przejmie inicjatywe to większość punktów powinna być na jego koncie. Styl Ferrera jest bardzo nie pod trawę. Ćwierćfinał to i tak nie najgorszy wynik. Ten mecz może być bardzo długi ale myślę że wygra Del Potro.
Del Potro 2.34 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom