>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wszystko ładnie pięknie, tyle że tą informacje póki co dzielił bym przez 2 bo onet lubi sobie rzucić jakimś hitem na głównej stronie, poza tym Wojtek zaznaczył według onetu, że dopiero po awansie do elity zagra, a z tym możemy mieć straszne problemy :cry:

Edit: Faktycznie trochę mnie poniosło, ale to samo widziałem na onecie stąd też moja reakcja i nie spojrzałem na link.
Co do Przeglądu to może i inna bajka, ale dla mnie to też mało wiarygodna gazeta ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wszystko fajnie tylko, że to nie jest onet. botshek wkleił link do Wp.pl. A tam masz odesłanie do:

Cały wywiad w piątkowym &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;.
Kamil Krzaczyński z Chicago.

PS to trochę inna bajka...
 
pagus00600 0

pagus00600

Użytkownik
Jaka liga?
W hokeju jestem zielony więc zwracam sie do was hokejowych entuzjastów z pytaniem. Mianowicie jaką lige europejska polecacie godną uwagi i ciekawą?
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Czy na rynku są dostępne jakieś czasopisma (tygodnik,miesięcznik) o tematyce związanej z hokejem europejskim?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy na rynku są dostępne jakieś czasopisma (tygodnik,miesięcznik) o tematyce związanej z hokejem europejskim?
Miesięcznik &quot;Hokej&quot; możesz znaleźć w praktycznie każdym Empiku w kraju. Piszą dosyć obszernie o polskiej lidze ale także hokejowa europa i NHL mają swoje miejsca w gazecie. Ogólnie polecam ????
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Witam

Mam takie luzne pytanie, czy waszym zdaniem NHL w tym roku jest naprawde ciezki do typowania, czy tylko mi sie wydaje...?
witaj
mi się wydaje, że jest łatwiejsze niz rok temu, ale to dopiero poczatek sezonu wiec trudno powiedziec... wiadomo, aczkolwiek badajac historię moich typów wydaje mi się, że jednak obecnie jakoś łatwo to idzie ????

mnie w tym sezonie dziwi indolencja dobrych zespołów bez swoich wielkich gwiazd i przykład Wash i Pitts, druzyny mimo dobrych zawodników jednak grały o wiele słabiej bez Owcy i Malkina, nigdy sie nie spotkalem w NHL aby dany gracz tak bardzo wplywal na zespol ( aczkolwiek moze mało widzialem ).
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co osoba to inna odpowiedź będzie, mi idzie gorzej ale z widokami na lepsze ???? myślę że liga utrzyma tendencje wyrównawczą i w tym sezonie będziemy widzieć jeszcze bardziej zaciętą i wyrównaną walkę o Play Off.
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Siemka ????
Co sądzicie o zdarzeniu Vancouver - Colorado z typem na X /remis/ (w STS&#39;ach)? Vancouver od 8 meczy nie zaliczyła żadnego remisu. Czy możliwe jest że dziś zaliczy remis z Colorado i np. wygra/przegra po dogrywce dopiero?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Siemka ????
Co sądzicie o zdarzeniu Vancouver - Colorado z typem na X /remis/ (w STS&#39;ach)? Vancouver od 8 meczy nie zaliczyła żadnego remisu. Czy możliwe jest że dziś zaliczy remis z Colorado i np. wygra/przegra po dogrywce dopiero?
Raczej wstrzymałbym się jeszcze na stawianie remisu do serii 12 ewentualnie nawet 15 meczu bez draw.Jose 2 sezony temu bodajże 40 pare meczy bez X.
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja upatruje dziś remis w meczu Vancouver - Chicago. Vancouver od 9 spotkań nie zaliczyło żadnego remisu, mam nadzieję że teraz przyjdzie ten moment ???? Co o tym sądzicie?
Co najwyżej można by dać typ 1X (myśle ze w dogrywce Vancouver wygra jednak).
PZDR!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bramkarz HC K CERO Nitra Marek Laco jest zarażony wirusem AH1N1. Wirusa wykryto u niego po meczu 25 kolejki z Zvolenem. To pierwszy przypadek zarażenia wirusem w Slovnaft Extralidze. Na razie nie wiadomo kiedy bramkarz wróci do treningów. Áno, túto informáciu môžem potvrdiť. Mám však len sprostredkované informácie, takže nič bližšie vám o prípade Mareka Laca nepoviem. Momentálne leží na infekčnom oddelení nitrianskej fakultnej nemocnice a podľa našich informácií sa cíti dobre, horúčky majú klesajúcu tendenciu. Ostatní chlapci v kabíne si na žiadne problémy zatiaľ nesťažovali. Samozrejme, boli poučení o dodržiavaní správnej hygieny, tak, aby sme zabránili prípadnému rozmachu ochorenia. Ďalšie zápasy extraligy nateraz nie sú ohrozené. Przebadani zostali również pozostali zawodnicy zespołu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witajcie,
Skąd można czerpać informacje o kontuzjach w KHL?
Oficjalna strona KHL, strony klubowe oraz inne rosyjskie serwisy sportowe. Jednak warunkiem koniecznym jest znajomość języka rosyjskiego. Mało stron ma angielskie wersje. A jak mają to tylko główne wątki. Translator też nie gwarantuje sukcesu.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jesli otworzysz sobie http://www.khl.ru i dasz angielska odslone stronki, nastepnie przejdziesz do teams, a potem konkretnej druzyny to tam masz wszystko...
A szczegolowo mowiac lista kontuzjowanych...;)
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja szukam na stronach klubowych...
Najpierw lookam ktory wystapi i jak sie pisze jego nazwisko ta &quot;Chinszczyzna&quot;;) potem wchodze na http://www.khl.ru otwieram sklady znajduje go zapamietuje gdzie jest...zmieniam jezyk na angielski i juz, wszystko jasne;)
pozdrawiam.
 
Do góry Bottom