>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

stardog 250

stardog

Użytkownik
może mi ktoś odpowiedzieć od kiedy w nhl obowiązują stroje wyjazdowe w kolorze białym a domowe w kolorach ciemnych??? Zacząłem śledzić tę ligę kiedy jeszcze można było obejrzeć w tv magazyn ligowy, a Czesi co roku transmitowali mecze finałowe (pierwsze jakie widziałem to Canadiens - Kings, ostatni tytuł montrealczyków), później miałem bardzo długą przerwę. Jeśli mnie pamięć nie myli kiedyś to goście występowali w ciemnych strojach.
Pytanie z gatunku błahych, ale nie daje mi ostatnio spokoju. Będę wdzięczny za odpowiedź
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
50 lat temu hokej na zawsze się zmienił...
To 50 lat temu po raz pierwszy bramkarz w całym spotkaniu NHL zagrał w masce / kasku ( jak zwał tak zwał ). Tym zawodnikiem był Jacques Plante z Montreal Canadiens.



historia do przeczytania tutaj =&gt; http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=383063

Ważną podkreślenia rzeczą jest to, iż było to całe spotkanie, a nie tylko jego część, gdyż już w 1936 roku Clint Benedict uzył maski aby ochronić swój złamany nos, można go uznać za prekursora tego rodzaju ochraniacza twarzy.
Wygrał 4 puchary stanleya i był czołowym zawodnikiem swoich czasów, w 1965 roku wybrano go do galerir sław tzw. hall of fame.

Podczas zimowej olimpiady w 1936 również jeden z zawodników użył maski ochronnej. Wyglądała ona jak maska łapacza w baseballu. Tym zawodnikiem był Teiji Honma.

Dzisiaj o 1 w nocy na kanale NHL network będzie specialny program własnie na temat kasków bramkarskich.

NHL Top Moments: Jacque&#39;s Plante is the first goalie to popularize the goalie mask after wearing it in an NHL game, and going undefeated for 10 straight games.

http://www.nhl.tv/team/console.jsp?catid=505&amp;amp;id=6242
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam.

Czy którakolwiek z polskich bądź europejskich stacji transmituje NHL ??
ESPN America - dostępny na platformie N, z polskich stacji to prawa w tamtym sezonie jeszcze miał N sport ale jak jest w tym to nie wiem bo jeszcze się nie natknąłem u nich żeby robili transmisje ...
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
ESPN America jest dostępny w pakiecie sportowym na eNce i transmituję mecze NHL ????
Ostatnio np. pokazywali mecz Detroit - Boston Bruins.
Dzisiaj w nocy pokazują znowu Detroit , na wyjeździe z Toronto ????
 
B 39

bunik

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Atlante z St. Louis i były karne, gracz St.Louis strzelił bramke w drugiej kolejce i nie została uznana, czemu? (nie znam się zbytnio na NHL)
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Oglądałem wczoraj Atlante z St. Louis i były karne, gracz St.Louis strzelił bramke w drugiej kolejce i nie została uznana, czemu? (nie znam się zbytnio na NHL)
a czy to przypadkiem nie była dobitka ? w karnych można strzelić bramkę jedynie z pierwszego strzału jeżeli tak to nazwę.
 
P 0

pumex

Użytkownik
ma ktoś dostęp do strony(ewentualnie wie) ze składami reprezentacji Szwajcarii i Norwegii podczas ostatniego turnieju w Niemczech.Chodzi mi o stronę gdzie przy nazwisku napisany byłby klub danego zawodanika.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
ma ktoś dostęp do strony(ewentualnie wie) ze składami reprezentacji Szwajcarii i Norwegii podczas ostatniego turnieju w Niemczech.Chodzi mi o stronę gdzie przy nazwisku napisany byłby klub danego zawodanika.


Switzerland Roster
Goalies:
Gerber Martin (Atlant Mytischtschi, RUS)
Rüeger Ronnie (Kloten Flyers).
Defense:
Bezina Goran (Genéve-Servette HC)
Blindenbacher Severin (Färjestads BK, SWE)
Diaz Rafael (EV Zug)
Du Bois Félicien (Kloten Flyers)
Gerber Beat (SC Bern)
Gobbi John (Gen&amp;egrave;ve-Servette HC)
Josi Roman (SC Bern)
Seger Mathias (ZSC Lions)
Von Gunten Patrick (Kloten Flyers)
Forwards:
Camichel Duri (EV Zug)
Déruns Thomas (Gen&amp;egrave;ve-Servette HC)
DiPietro Paul (EV Zug)
Domenichelli Hnat (HC Lugano)
Gardner Ryan (ZSC Lions)
Guggisberg Peter (HC Davos)
Jeannin Sandy (HC Fribourg-Gottéron)
Lemm Romano (HC Lugano)
Monnet Thibaut (ZSC Lions)
Paterlini Thierry (Rapperwil-Jona Lakers)
Plüss Martin (SC Bern)
Reichert Marc (SC Bern)
Romy Kevin (HC Lugano)
Rüthemann Ivo (SC Bern)



Norway
GK
P&amp;aring;l Grotnes Stjernen
Andre Lysenst&amp;oslash;en Heinolan Kiekko (FIN)
Ruben Smith Storhamar
Defense
Alexander Bonsaksen Modo (SWE)
Brede Frettem Csiszar V&amp;aring;lerenga
Jonas Hol&amp;oslash;s Färjestad (SWE)
Tommy Jakobsen L&amp;oslash;renskog
Juha Kaunismäki Stavanger Oilers
Lars Erik Lund V&amp;aring;lerenga
Mats Trygg Kölner Haie (GER)
Forwards
Morten Ask Thomas Sabo Ice Tigers (GER)
Kristian Forsberg Modo (SWE)
Mads Hansen Brynäs (SWE)
Marius Holtet Färjestad (SWE)
Peter Lorentzen Stavanger Oilers
Mathis Olimb Frölunda (SWE)
Martin R&amp;oslash;ymark Frölunda (SWE)
Per-&amp;Aring;ge Skr&amp;oslash;der Modo (SWE)
Lars Erik Spets V&amp;aring;lerenga
Patrick Thoresen Salavat Yulayev (RUS)
Tore Vikingstad Hannover (GER)
Martin Laumann Ylven Linköping (SWE)
Mats Zuccarello Aasen Modo (SWE)


Jeżeli chodzi o Niemców ,grali oni w Deutschland Cup, natomiast Norwedzy w Polesie Cup.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Liga NHL. Hull, Yzerman i Robitaille w Galerii Sław

Brett Hull został w poniedziałek przyjęty go Galerii Sław hokeja na lodzie. Dołączył w niej do ojca - Bobby&#39;ego, którego nazywano &quot;Złotym Odrzutowcem&quot;. To pierwszy taki przypadek w historii. Wraz z nim w Hall of Fame znaleźli się: Steve Yzerman, Luc Robitaille, Brian Leetch oraz działacz New Jersey Devils Lou Lamoriello.

Ta grupa uznawana jest za jedną z &quot;najsilniejszych&quot; w historii Galerii Sław. Hull wraz z Yzermanem i Robitaillem zdobyli Puchar Stanleya w 2002 roku. &quot;Złoty Brett&quot; zajmuje trzecie miejsce na liście wszech czasów w liczbie uzyskanych bramek - 741 w ciągu 20 lat, a mistrzem NHL został w 1999 roku. W liczbie punktów (1391) plasuje się na 21. miejscu. W 1991 roku wybrano go MVP rozgrywek. Grał dla Calgary Flames, St. Louis Blues, Dallas Stars, Red Wings oraz Phoenix Coyotes.

http://www.youtube.com/watch?v=wrkTs4Ub8zI&amp;amp;feature=fvst

Robitaille uważany jest za najlepszego lewoskrzydłowego w historii. Osiem razy grał w Meczu Gwiazd; karierę zakończył z dorobkiem 668 goli i łączną liczbą 1394 punktów (oba wyniki to rekord dla hokeistów grających na lewej stronie ataku; 20. wynik w historii). Po końcowy sukces w lidze sięgnął z &quot;Czerwonymi Skrzydłami&quot;, ale kibicom najlepiej kojarzy się z występów w Los Angeles Kings.

http://www.youtube.com/watch?v=TvYh08OuiEA

Z kolei Yzerman to wieloletni kapitan Red Wings, z którymi wygrał ligę NHL w 1997, 1998 i 2002 roku (a także w 2008 jako działacz klubu). Na liście najskuteczniejszych hokeistów w historii plasuje się na szóstym miejscu - zdobył 1755 punktów (w tym 692 goli).

http://www.youtube.com/watch?v=SA7gfd9CqA4

Brian Leetch przez większość kariery związany był z New York Rangers. Z tym zespołem sięgnął po Puchar Stanleya w 1994 roku i po nagrodę MVP play off. Mimo że występował w obronie, zdołał zaliczyć 781 asyst i uzyskać 247 bramek.

http://www.youtube.com/watch?v=FMJMWg2mOxY&amp;amp;feature=fvst

&quot;Zawodnicy muszą się przede wszystkim szanować. W hokeju zdarza się walka, kontuzje, ale liga musi coś zrobić z rosnącą brutalnością sportu&quot; - powiedział podczas ceremonii Hull. W ostatnim czasie w USA i Kanadzie bardzo głośno jest o licznych przypadkach niebezpiecznych zagrań, w tym uderzeń w głowę, które dotyczą nawet zawodników w juniorskich ligach.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
H1N1 uderza w Long Island



U jednego z czołowych zawodników NY Islanders &#39;Kyle Okposo&#39; zdiagnozowano grypę H1N1 ( popularnie lecz błędnie nazywaną w mediach świńską grypą ). Z tego względu drużyna wyruszyła bez niego na obecnie nadchodzące mecze wyjazdowe. Przypomnę, że wyspiarze grają już bez kontuzjowanego Weighta ( wypadł na 4-6 tygodni ), DiPietro oraz Martinka ( cały sezon z głowy ). Dzięki tym znaczącym ubytkom mogą się pokazać młodzi zawodnicy między innymi Tavares oraz Moulson. NYI obecnie czeka długa seria spotkań na taflach przeciwnika. Rozpocznie się ona już dzisiaj 11 listopada ( @Washington ) i potrwa aż do 25 grudnia ( Philadelphia ). W tym okresie zawodnicy Islanders nie będą mogli powąchać własnej tafli aż przez siedem spotkań i zapewne spora część typerów zacznie progresję na ich przegraną w tej serii, ale czy przyniesie im to korzyść ? przekonamy się już niedługo =)

 
D 0

dawson

Użytkownik
Mam pytanko do was Państwo. Postawiłem kupon, 10 meczy, sam hokej. Każdy z nich był typem jako KZ czyli końcowe zwycięstwo i wiem że w przypadku nierozstrzygnięcia spotkania czyli remisu po dogrywce zakład jest unieważniany tylko czy tylko ten mecz czy jednak cały kupon ? Tak miałem w jednym spotkaniu i nie wiem jak to jest. Czy wypłacają za te 9 spotkań w moim przypadku ? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dawson domyślam się, że grałeś coś ze Szwecji. Ponieważ tam nie ma rozstrzygnięcia w przypadku braku gola w dogrywce. Nie robią tam konkursu rzutów karnych.
Jeśli to nie jest jakiś złodziejski bukmacher to masz zwrot wyłącznie za ten jeden mecz.
Czyli wygrana będzie wynosiła za te 9 spotkań- cały kupon jest ważny. Ten jeden mecz będziesz miał policzony po kursie @1.00.
I to jest prawidłowa porada...
 
Do góry Bottom