>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
żadko kiedy linia 5,5 w hokeju jest brana pod uwage w dogrywce... bo jak wiadomo w dogrywce pada złoty gol i jak jest po reg czasi 2:2 to wiadomo ze typ siadzie bo padnie jeden gol , nigdy nie będziesz miał żeby dogrywka decydowała ci o linni 5,5 czy wejdzie czy nie , no chyba że to będą jakieś play-offy
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ż adko kiedy linia 5,5 w hokeju jest brana pod uwage w dogrywce... bo jak wiadomo w dogrywce pada złoty gol i jak jest po reg czasi 2:2 to wiadomo ze typ siadzie bo padnie jeden gol , nigdy nie będziesz miał żeby dogrywka decydowała ci o linni 5,5 czy wejdzie czy nie , no chyba że to będą jakieś play-offy
Ale jak gra się over/under 5 to już co innego.
Np. gram over 5 w bwinie i sportingbecie.
Mecz kończy się wynikiem 2-2 w regulaminowym czasie gry.
W bwinie mam zakład na over przegrany a w sportnigbecie mam wygrany.
Także czasami warto pomyśleć zanim coś się zagra. Podobnie bukmacherzy niektórzy inaczej liczą zakłady live. Na live liczą sumę goli razem z ewentualną dogrywką. Dlatego czasami kursy jak się patrzy na live mogą zaskakiwać ;)
Pozdr.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Największa publiczność ponownie w Bernie

PAP | 2009.03.09 13:40

Po raz ósmy z rzędu szwajcarski klub SC Berno może pochwalić się największą publicznością w Europie. W obecnym sezonie jego mecze na własnym lodowisku oglądało średnio 16 172 widzów - poinformowała Międzynarodowa Federacja Hokejowa (IIHF). W czołowej &quot;40&quot; nie ma żadnego polskiego klubu.
Po raz pierwszy w historii przeciętna widzów na meczu jednego klubu wyniosła ponad 16 tys.
Dzięki nowej hali na drugą pozycję w tym rankingu awansowała ekipa Eisbaeren Berlin - 13 746, a trzecią lokatę zajmuje inny niemiecki klub, Adler Mannheim - 11 756, który nieznacznie wyprzedza szwedzki Froelunda Goeteborg - 11 234. Niecałe 500 osób do granicy 10 000 kibiców na każdym meczu zabrakło rosyjskiemu Awamgardowi Omsk. 15. miejsce zajmuje rosyjski Amur Chabarowsk, którego hala na 7100 miejsc jest zawsze wypełniona w stu procentach.
Dla porównania, szósty mecz play off o awans do finału mistrzostw Polski GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ oglądało 2500 widzów.
Biorąc pod uwagę całe ligi największą frekwencję zanotowano w Szwecji - średnio 6 260 widzów na meczu. Kolejne miejsca zajmują Szwajcaria - 6 073 oraz Niemcy - 5 867. Czołową siódemkę uzupełniają Rosja, Finlandia, Czechy i Słowacja.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
21-letni bramkarz reprezentacji Bułgarii, Kirył Ważarow został zamordowany dziś nad ranem w centrum Sofii.

Zawodnik Slavii Sofia i reprezentacji narodowej Bułgarii miał dziś nad ranem uczestniczyć w bójce przed klubem &quot;Solo&quot; w stolicy kraju. Sofijska policja odebrała zgłoszenie o awanturze z udziałem dwóch grup młodych ludzi ok. 4:05 nad ranem. Po przybyciu policjantów na miejsce zdarzenia okazało się, że jeden z jego uczestników nie żyje. Był to 21-letni Kirył Ważarow. Reprezentant Bułgarii zginął na skutek ran powstałych w wyniku ugodzenia nożem w plecy. W drodze do szpitala zmarł jego 24-letni kolega, Wasil Aleksantrow, mający za sobą kryminalną przeszłość fałszerz dokumentów, a hospitalizowany jest trzeci uczestnik zajścia. Według nieoficjalnych informacji cała trójka tworzyła jedną z grup uczestniczących w bijatyce, podczas gdy pozostali jej uczestnicy, którzy prawdopodobnie nie odnieśli obrażeń drugą. Zdaniem bułgarskiej agencji informacyjnej SNA Ważarow i Aleksantrow zostali zranieni nożami, gdy próbowali uciec z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, a jej przedstawiciele twierdzą, że dysponują zapisem kamery przemysłowej, na której widać zajście.

Kirył Ważarow był rezerwowym bramkarzem reprezentacji Bułgarii i Slavii Sofia. Jeszcze w ubiegłą niedzielę występował w barwach drużyny narodowej na Mistrzostwach Świata Dywizji II w Sofii, gdzie Bułgarzy zajęli 4. miejsce. 21-letni zawodnik w turnieju zagrał w trzech spotkaniach - w trzeciej tercji meczu z Koreą Południową zastąpił Konstantina Michajłowa, przeciwko Hiszpanii zajął miejsce tego ostatniego po jego karze meczu, a kończące turniej spotkanie z Meksykiem rozegrał w całości. Ogółem w reprezentacji Bułgarii na dwóch turniejach Mistrzostw Świata Dywizji II wystąpił w siedmiu meczach.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czytałem to dzisiaj...
Mi się podoba ostatnie zdanie...

Na czele obrońców kolegi stanął Noworyta i on również został skutecznie powstrzymany przez Oliwę. Pozostali hokeiści wycofali się.

Oglądając mecz z Ukrainą komentator Polsatu skomentował sytuacje na lodowisku. Była jakaś zaczepka lekka. Wtedy powiedział mniej więcej coś takiego: &quot;Gdyby Krzysiek Oliwa wszedł tam to ten człowiek by nie żył&quot; ????
Coś czuję, że padły jakieś niewybredne komentarze i Krzysiu uspokoił pseduo grajków hokeja...
Żenująca postawa naszych na tafli jak i poza nią...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Wiecie, to nie jest tak, że chłopaki sobie popili i Oliwa ich uciszył. Wiadomo, że młodzi poszli odreagować po turnieju i jest to zupełnie normalne. Co wy myślicie, że w Polsce tylko tak hokeiści robią ???? ? Dla mnie karygodne jest zachowanie Oliwy i świadczące o jego prostactwie. Chłopaki nie są z Torunia więc jak poszli do knajpy w Toruniu, to nie dziwię się, że zaczęli ich zaczepiać - najlepiej jeszcze pewnie jacyś kibice z TKH. Nie wiem kto zaczął całą awanturę i ich nie bronię, ale to w zasadzie sprawa chłopaków. Oliwa jedyne co mógł zrobić, to ich rozdzielić. Facet dojrzały, tyle lat, a zachował się jak gówniarz. W środowisku hokejowym Oliwy nie lubi nikt. To już nie pierwszy przypadek, gdzie Oliwa wtrąca się tam gdzie nie trzeba. Ekscesów było więcej, Oliwa nie pierwszy raz już zresztą swoje frustracje wyładowuje na polskich hokeistach. Wcześniej zdarzało się, że obrażał na zgrupowaniach szczególnie młodszych reprezentantów. Krzysiek powinien zdać sobie sprawę, że kariera jego się skończyła i powinien pomagać polskiemu hokejowi w inny sposób niż bijąc swoich.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Szykuje się wielki powrót słynnego bramkarza


Jeden z najbardziej znanych czeskich hokeistów - 44-letni bramkarz Dominik Hasek będzie w przyszłym sezonie występował w czeskiej ekstraklasie, w barwach zespołu z Pardubic - informację tę potwierdził we wtorek menedżer drużyny Zbynek Kusy.

Hasek przez 16 sezonów był jednym z czołowych bramkarzy amerykańsko-kanadyjskiej ligi NHL, ale pożegnał się z nią w czerwcu 2008 roku po tym, jak z Detroit Red Wings sięgnął po Puchar Stanleya.
Grając w barwach &quot;Czerwonych Skrzydeł&quot; zdobył to trofeum również w 2002 roku, a w NHL reprezentował też barwy Chicago Blackhawks, Buffalo Sabres i Ottawa Senators. W 1998 roku z reprezentacją Czech wywalczył też złoty medal olimpijski na igrzyskach w Nagano.
W 1987 i 1988 roku był zawodnikiem klubu z Pardubic i sięgnął z nim wówczas po mistrzostwo kraju. W przyszłym sezonie będzie najstarszym graczem w historii czeskiej Elite League.
źródło : onet.pl
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wojas kibice hokeja (TKH) nie są tacy źli. To jest całkowicie inna mentalność niż kibice np. piłki nożnej. Te ostatnie kilka dni w Toruniu sporo się działo. MŚ w hokeju. Sobota derby Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz (mecz można było nawet grać na live w Tobet ;) ). W niedziele żużel Polonia - Apator. Przed meczem w sobotę był marsz przez miasto. Po meczu można przeczytać-&gt; http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090419/TORUN01/374717019
Spokojnie chłopaki mogli sobie iść do lokalu i wypić. Chociaż po meczu z Włochami była spora frustracja. Ludzie mówili, że na mecz z Wielką Brytanią nie chcą iść... Więc może ktoś rzucił jakimś hasłem.
W sumie to w każdej kadrze narodowej były jakieś wybryki. Piłkarze, siatkarze.
Ale nie tylko zawodnicy poszaleli. Sędziowie też. Można poczytać-&gt; http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090421/SPORT/84048797
Tak to jest... udzielił się niektórym klimat &quot;Toruń by night&quot; ;)
Wojas piszesz, że Krzysia Oliwy nie lubią w środowisku. Bo kilka lat temu miał pomysły (nieważne czy dobre czy złe) zmian w polskim hokeju. Razem z Czerkawskim chcieli coś zrobić. Ale natrafili na &quot;działaczy&quot; takich jak w większości związków w Polsce. Beton co nie chcą wiele zmieniać.
Mistrzostwa były, już ich nie ma. Zmian też nie będzie...
TheDon
Co do artykułu. Czesi, Słowacy, Rosjanie, Szwedzi itd. mają gdzie wracać na starość. Pomijając Rosję to inne kraje wcale dużo kasy im nie płacą. Ale chłopaki wracają do kraju żeby bawić się hokejem. Kasę zarobili w NHL. Teraz grają dla zabawy. Tylko, że grają w swoich krajach &quot;na emeryturze&quot; bo jest tam wysoki poziom. A Czerkawski po NHL kończył karierę w Szwajcarii... Nie robił tego pewnie wyłącznie dla kasy. Ale nie chciał grać w PLH... A taki Straka, Palffy, Forsberg wrócili do swoich krajów. W większości wracają i grają w klubach skąd się wywodzili.
Polska ma obecnie jednego tak trochę &quot;przyszywanego&quot; hokeistę w NHL... Który to jeszcze Polskę mało kojarzy...
Fajnie, że Hasek wraca.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do nocnych bójek w Toruniu ???? to pewnie Dziubiński sobie popilł i podbił do laski Oliwy(świetnej mimo co,kto widział ten wie na kogo lukał cały tortor????) a ta go olała i tyle,pewnie myślał że jest niewiem jak zajebistym hokeistą i że laska mu się nie opsze, Krzysiu Oliwa to zobaczył i się wkurzył,swoją drogą trzeba być debilem żeby podskoczyć do takiego kogoś jak Oliwa,widziałem go na TorTorze i o ile jestem tego samego wzrostu i może masy to nawet po kilku browarach raczej bym z Krzysztofem Oliwą na bokserski pojedynek nie wyskoczył.To że Oliwa ma problemy ze sklejeniem zdania po polsku i że raczej ma resztki mózgu to inna sprawa :-D i tak swoje w hokeju osiągnął,nie jego wina ze Dziubiński i Kolusz po kilku browarach nie potrafią się zachować.Wojas a co do kibiców TKH to raczej nie,Toruń to nie Nowy Targ tu hokeista taki jak Dziubiński czy Kolusz nawet po Mistrzostwach jest raczej mało rozpoznawalnom osobą.:jezora:
Vader wychodzi na to że w Toruniu cały czas się biją :-D
Vader // No tak źle nie jest chyba ????
Finów w każdym pubie rozpoznawali ludzie. To ze względu choćby na długie blond włosy. W &quot;Artystycznej&quot; często podrywali w młode studentki ????
Nie wiesz czasami w jakim klubie się chłopaki bawili wtedy?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Szok! Hokeista zabił sędziego


Tak jeszcze kilka dni temu Ladislav Scurko cieszył się ze zdobycia tytułu mistrza Słowacji.

Piątek, 24 kwietnia (20:33)

Zawodnik mistrza Słowacji HC Kosice Ladislav Scurko przyznał się do zamordowania sędziego hokejowego.
Motyw morderstwa nie jest znany. 23-letniemu sportowcowi grozi kara do 20 lat pozbawienia wolności - oświadczył rzecznik prasowy policji Karol Korpas.
Korpas ujawnił, że Scurko zadał sędziemu hokejowemu co najmniej czternaście ciosów nożem lub podobnym narzędziem w klatkę piersiową, a do morderstwa doszło na postoju przy drodze prowadzącej do Koszyc. 26-letni arbiter Marek Liptaj zginął na miejscu.

Scurko zakopał zwłoki Liptaja w lesie w okolicach Keżmaroku, gdzie je w grudniu przypadkowo znaleziono.

Co było motywem zbrodni? Media słowackie informują, iż sędzia Liptaj miał olbrzymie długi, których nie potrafił spłacić. Jednym z wierzycieli był także Scurko. Krok po kroku śledczy rozwiązywali zagadkę...


źródło informacji: INTERIA.PL/PAP


Statystyki Ladislav Scurko.

http://www.eurohockey.net/players/show_player.cgi?serial=59600
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hokejowa Rox...

Zaraz koniec Mistrzostw. Przyznam szczerze, że hokej obstawiam sporadycznie, tylko właśnie takie duze imprezy. MS w Szwajcarii rowniez obstawialam ale slabo sie na hokeju znam wiec tu nic nie pisalam, za to postanowilam napisać coś na koniec. Taka mała refleksja. Zawsze ogladalam Mistrzostwa ale nigdy aż tak intensywnie. Zaczeło się od turnieju w Toruniu. Bardzo mi sie spodobało a turniej w Szwajcarii rewelacyjny. Bardzo duzo emocji, swietnej i twardej gry. Super komentarz redaktora Pełki z Polastu Sport i ten drugi piskliwy troche też jest ok. Jestem troche zaskoczona, że tak to wszystko wyglada, naprawde można ogladać i nie da się od tego oderwac. Staralam sie to wszystko porwnać do wielu meczow tenisowych i niestety moj ukochany sport wyglada blado, wiekszosc meczow kompletnie do dupy a tutaj mało który beznadziejny ale to nie istotne. Nie da się jednak nie wrócić do tenisa. Wspolczesny tenis jest w glebokim kryzysie, Chardy kreczuje bo go boli glowa, Djokovic z powodu bolu gardla, zastanawiałam się jak takie lalusie by sobie poradzili na lodzie. Pstra twarda gra ale zazwyczaj fair, po prostu meska zabawa dla normalnych facetow. Jak patrze na te kaleki tenisowe co placza z byle powodu to mnie cholera bierze. Wyobrazacie sobie solidnego hokeiste, ktory sie tak zachowuje? Gorzej jak baba w ciązy. Dlatego mam duzy szacunek dla asow w hokeju, ci ludzie naprawde graja niesamowicie. Walka do konca i twarda rywalizacja. Szwedzi ze Stanami genialny mecz, Rosja ze Stanami podobnie super końcowka i tak mozna wymieniac rewelacyjne mecze. Szkoda mi tylko Czechow, Cajanek jest genialny. Dobra koniec gadaniny, po prostu przy okazji zagladałam do tego dzialu na forum i tez jestem pod wrazeniem. To jeden z najlepszych dzialów hokeja w sieci a moze nawet najlepszy, nie przygladalam sie nigdy jak wyglada hokej na innych forach, tak tylko na pierwszy rzut oka. Pamietam kiedys, ze ten dzial nie istnial dlatego wielkie gratulacje dla Vadera, Foxa i Grzecho, dobra robota. Rowniez Ci co pisza ciekawe analizy Odisio czy JuanRoman. Trzeba was czasem pochwalic a teraz jest okazja hehe.

I teraz Mistrzostwa moim okiem, tylko pamietajcie, ze jestem totalnym amatorem wiec moze i wyjda glupoty.

In minus Niemcy, Slowacja, Dania - co za padaka, myślalam, ze to sredniak w elicie a tu takie zaskoczenie, no i Slowacy za Bialorusia w grupie, sensacja przynajmnej dla mnie. Dodalam tez Danie bo z przebiegu turnieju wydawalo mi sie, ze sa sporo lepsi niz Norwegia a nie potrafili wygrac z Vikingami i straszna mieli obrone, same bledy.

Szwajcarow bym oszczedzila, oni chyba naprawde kochaja hokej, nie wiedzialam, ze jest tak az tak popularny, no i ten kluczowy mecz z Lotwa, graja u siebie teoretycznie oni powinni wejsc do 8 ale chyba nie ma co robic tragedii, postepy raczej robia?

In plus Lotwa, Bialorus, Francja - fajnie ogladalo sie te reprezentacje, Lotyszie mocni w kontratakach, Bialorus ogolnie straszny postep chyba zrobili bo kiedys chyba nie mieli sukcesow. Francja tez ok, tylko 0-1 ze Szwajcaria a potem 2-1 z Niemcami, nie wiem czy ten mecz o cos byl czy nie ale mimo wszystko ok, sadzilam ze oni i Wegrzy najslabsi a tu jednak okazuje sie, ze nie.

Trener - W.Bykow, cóż za spojżenie trenera Rosjan, troche jak u Adreia Kirilenki, grozne i tajemnicze, fajny gosc : ) A bardziej merytorycznie to chyba ten z Bialorusi niezly, Kanadyjczyk jakis? Nie pamietam za dobrze ale cos musiał zmienic w ncih na plus.

Uroda hmmm zamaskowani wszyscy, niewiele było widać. Dwóch sie rzucilo mi w oczy. Jeden to bramakrz Kanady, nie znam nazwiska a drugi to Franuz tez nie znam nazwiska, charakterystyczne bylo to, ze nie byl ogolony i chyba lekko ciemniejszy moze jakis mieszaniec rasowy bo Francuzi nawpuszczalni jakiś dziwactw pełno do kraju. Cos jakby polaczenie Europy z Arabem? Nie wiem w ogole po co ja to pisze, kogo to interesuje : ) Sprawdzilam to chyba Chris Mason.

Gracze ktorych plubilam i dobrze graja wg mnie:

Stamkos Lombardi St. Louis Heatley - wszyscy super, Kanada grała najladniej i najskuteczniej.

Aleksandrs Niživijs - dla mnie numer jeden w Łotwie tylko gra w jakims cienkim klubie wiec pewnie tylko ja uwazam, ze on dobry?

Kovalchuk - to chyba taki Federer hokeja ale troche twardszy chlop ;p

Cajanek - mega koles, super turniej chyba najlepszy w zyciu? Michalek, Plekanec, Hlinka lubia ogolnie ta reprezentacje.

Niko Kapanen najciekawszy z Finlandii, chyba niezly tez Jari Viuhkola

Z bramkarzy niezly Gustafson z rep. Szwecji i ze Stanow Robert Esche, rowniez Rusek ok, niezle bornil w koncowce ze Stanami i Lehtonen.

Cmemu nie gral Owieczkin? Na popatrzedniej imprezie lubilam jego gre.

W finale zdecydowanie dwie najlepsze druzyny, chyba faworytem bedzie Kanada, szykuej sie super mecz.

Jesli urazilam uczucia fanow hokeja to sorry heh : )
 
K 0

krol25

Użytkownik
Hokejowa Rox...



Uroda hmmm zamaskowani wszyscy, niewiele było widać. Dwóch sie rzucilo mi w oczy. Jeden to bramakrz Kanady, nie znam nazwiska a drugi to Franuz tez nie znam nazwiska, charakterystyczne bylo to, ze nie byl ogolony i chyba lekko ciemniejszy moze jakis mieszaniec rasowy bo Francuzi nawpuszczalni jakiś dziwactw pełno do kraju. Cos jakby polaczenie Europy z Arabem? Nie wiem w ogole po co ja to pisze, kogo to interesuje : ) Sprawdzilam to chyba Chris Mason.

Bramkarz Kanady to Roloson a Francji Lorhi czy jak to się tam pisze czyta się Lori
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
i to jest właśnie główny ⛔ tego turnieju, że niema największych gwiazd z NHL bo są PO. Swoją drogą by mogli zrobić MŚ po PO w NHL
przecież nie będą grali w hokeja przez cały rok,jeżeli by tak było to ten sport upadł by w ciągu 2 sezonów.po play offach chciał byś mistrzostwa,każdy by chciał,ja również ale gdzie wakacje i czas na odpoczynek dla tych sportsman&#39;ów ??

z drugiej strony w finale PO grają 2 drużyny, reszta hokeistów opuszcza drużyny i wyjeżdżają gdzieś..... .jeszcze trudniej było by pozbierać ekipe po play offach niż po 1 rundzie PO.
Po 1 rundzie odpada połowa drużyn uczestniczących w PO wiec tych zawodników jest najwiecej ,nie koniecznie są to same gwiazdy ale jeśli oni musieli by czekać na koniec PO to z pewnością większa połowa podziękowała by trenerowi i wyjechała. takie jest moje zdanie. hokeista to też człowiek
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP


Robert Mueller nie żyje


PAP/wp.pl | 2009.05.22 14:20


W wieku 28 lat zmarł były bramkarz reprezentacji Niemiec w hokeju na lodzie Robert Mueller. Przyczyną śmierci był rak mózgu.


Mueller, który w niemieckiej drużynie narodowej rozegrał 127 meczów (m.in. na igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City i Turynie oraz mistrzostwach świata), zachorował w 2006 roku. Mimo ciężkiego stanu zdrowia, w listopadzie ub. roku wystąpił po raz ostatni w barwach Koelner Haie. W ten sposób chciał pożegnać się i podziękować, za wsparcie wszystkim tym, którzy do końca go wspierali. Jego decyzję komentował wówczas cały sportowy świat.

- Jestem skupiony na hokeju. Moim celem jest to, abym był w stanie zagrać w mistrzostwach pod koniec listopada i bym w ten sposób mógł podziękować kolegom za wsparcie i pomoc, jakiej mi udzielili. Chcę być jednak postrzegany, jako normalny członek zespołu. Nie chcę miejsca w zespole przez litość, tylko ze wzgląd na moje umiejętności - mówił w ubiegłym roku Mueller.

28-letni zawodnik latem 2008 roku poddał się rutynowym badaniom. Ich wyniki były wstrząsające - lekarze dali mu około 50 dni życia.

Muller był jednym z największych talentów w historii niemieckiego hokeja. W 2001 roku został wybrany w drafcie przez Washington Capitals, ale nigdy w NHL nie zagrał.
.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kryzys gospodarczy uderza w europejski hokej .


Z powodu problemów finansowych odwołana została druga edycja Ligi Mistrzów w hokeju na lodzie - poinformowała w poniedziałek międzynarodowa federacja (IIHF).
W premierowym sezonie LM (zastąpiła Puchar Mistrzów) triumfował zespół Lions Zurych, który w decydujących meczach okazał się lepszy od Metallurga Magnitogorsk. Szwajcarzy w nagrodę otrzymali 1 mln euro, a Rosjanie 500 tys. euro.
W pierwszej edycji rywalizowało 12 klubów z siedmiu krajów (bez Polski). W puli nagród było 10 mln euro.

IIHF planuje powrót rozgrywek w sezonie 2010/2011.
&gt;&gt;&gt; ŹRÓDŁO &lt;&lt;&lt;
 
Do góry Bottom