>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja konta w tobet

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
dostałem takie info z Tobetu, &quot;Bardzo prosimy o przysłanie skanu ze strony profilowej Pańskiego konta Moneybookers. Skan ten może Pan wykonać przechodząc do zakładki My account =&gt; Profile w swoim koncie Moneybookers&quot;, czy wie ktoś jak wykonać ten skan? Bo nie bardzo wiem o co im w tym momencie chodzi!!!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wchodzisz tam gdzie napisali ???? czyli :
Logujesz sie na MB wchodzisz na My Account, naciskasz przycisk na klawiaturze &quot;Print Screen&quot; (calkiem u gory obok F12 ???? ) , odpalasz program paint ???? , wciskasz klawisze ctrl+v , lub naciskasz Plik -&gt; Wklej. Zapisujesz plik jak tam Ci pasuje i masz zrzut ekranu z konta MB (screen)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to przy weryfikacji musiałem podać:
- Skan paszportu
- Skan z Mbanku gdzie jest napisane moje miejsce zamieszkania ( alternatywna opcja za rachunek za media )
- Skan ze strony profilowej z MB
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
czy dopóki nie zweryfikują konta, nie dostanę pieniędzy, które zleciłem, aby przelali mi z powrotem na konto z wygranych?
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Czy podczas weryfikacji Tobet prosił kogoś o skan karty kredytowej /płatniczej ??
Jestem w trakcie weryfikacji buk zażądał odemnie skanu dowodu osobistego , karty płatniczej (dokonywałem z niej depozytu ) oraz skanu rachunku za media !
Jestem nieco zaskoczony takimi wymaganiami biorąc pod uwagę rangę firmy która jest raczej niska . taki bet365,pinnek,unibet wymagają tylko dowodu ewentualnie skan /screenshot konta...
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Czy podczas weryfikacji Tobet prosił kogoś o skan karty kredytowej /płatniczej ??
Jestem w trakcie weryfikacji buk zażądał odemnie skanu dowodu osobistego , karty płatniczej (dokonywałem z niej depozytu ) oraz skanu rachunku za media !
Jestem nieco zaskoczony takimi wymaganiami biorąc pod uwagę rangę firmy która jest raczej niska . taki bet365,pinnek,unibet wymagają tylko dowodu ewentualnie skan /screenshot konta...
Tak. By przejść całą weryfikację należy wysłać awers i rewers:
✅ dowodu osobistego,
✅ karty kredytowej,
✅ rachunku za media/faktury wystawionej za tankowanie paliwa/faktury zażądanej od użytkownika od którego kupujesz coś na allegro.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Weryfikację przeszedłem .. trwało to 3 dni wysyłałem 2 x dokumenty .. bo pierwszy raz coś im nie pasiło ... niby dowód osobisty nie potwierdza miejsca zamiszkania ,ale rachunek za TV już potwierdza miejsce zamieszkania i jest bardziej wiarygodny niż dowód osobisty ???? .
Smieszne i żałosne .
CO na ogromny plus kasa na konto bankowe dosłownie w 2 godziny po zaakceptowaniu weryfikacji .. normalnie szok .konto w mBanku .Weryfikacja zakonczona o10:55 -12:50 kasa na koncie.
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
U mnie podobnie, musiałem dosłać screen profilu mb ( za pierwszym razem wysłałem z przelewem mb-&gt;tobet), ale ładnie opisali o co im chodzi, zatwierdzili i kasa po paru minutach na mb????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
ogólnie tobet jest żałosny z weryfikacją. Dla porównania - w Betclic trwało to...15 minut, w Bet365 nie całą godzinę, wystarczył skan dowodu os. a tobet się wygłupia z ilością dokumentów i czasem, na live chacie potrafią tylko rzucać regulaminem, zdecydowanie najgorszy buk z jakim miałem do czynienia, aż strach myśleć co będzie przy wypłacie ;/
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Grzecho - nie wiem dlaczego masz takie problemy, nie zazdroszczę. Napiszę jednak jak było w moim przypadku przy weryfikacji - otóż przebiegła ona pomyślnie w bardzo szybkim czasie. Wysłałem o co prosili i do godziny sprawa była załatwiona.
Robiłem ją już jakiś czas temu i może od tego okresu coś się zmieniło, nie wiem.
Wypłaty realizowali bez problemów.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
od piątku akceptowali skan dowodu osobistego, spoko przed paroma minutami zatwierdzili teraz chcą dokument o wszystko mówiącej nazwie dowód miejsca zamieszkania... rzucę im zdjęcie przed domem z fejsowym podpisem &#39;takie tam przy domie&#39; ręka wskażę na tabliczkę z nr a później tą tabliczkę wyślę im w kopercie... śmieszni są. Dobrze że mam dziś dobry nastrój.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Może trafiłeś akurat na jakąś upierdliwą osobę, nie wiem ???? Na szczęście jeszcze chyba nigdzie nie miałem problemów z weryfikacją i oby tak było jak najdłużej.
Czyli nie jest źle - jak jest humor dobry to do wszystkiego inaczej się podchodzi ????
Pomysł z tabliczką dobry, humor mi się poprawił :cool:
 
M 0

manszs

Użytkownik
upierdliwa ta weryfikacja
nie mam zadnego dokumentu-rachunku z ostatnich 3 miesięcy
wygrzebałem jakiś rachunek z poprzednego roku. Jak myślicie czy jeśli zmienie tylko date na rachunku w photoshopie to nie będe miał problemów i uznają mi ten dokument?
 
M 0

micki92

Użytkownik
Tobet właśnie zrobił mnie w bambuko. Moje konto na stronie tobet zostało zamkniete. Możliwe, że przez to że wpłacałem pieniadze z moneybookers zarejestrowanego na ojca. Lecz do weryfikacji wysłałem im wszystkie potrzebne dokumenty. Moj dowod tozsamosci, fakture za leki (jako ze mieszkam z rodzicami i rachunkow na mnie nie ma) oraz zrzut profilu z moneybookers (wlasnie ojca). Dzisiaj wchodze na Tobet i przy logowaniu wyswietla mi sie ze konto zostalo zablokowane. Co moge teraz zrobic ? Do supportu napisałem - nie odpowiadaja. Chciałem napisac do uzytkownika Tobet.com ale nie mam 10 postow, a sprawa jest dosyc pilna, poniewaz na koncie mialem pieniadze przeznaczone na wyjazd na wakacje, ktore mialem niedlugo wyplacac.
 
L 2

libaner

Użytkownik
A mnie dziś spotkała przyjemna niespodzianka:grin:
Wygrałem wczoraj na Tobet 400zł w zdrapce, zleciłem wypłatę na MB i byłem pewien, że czeka mnie weryfikacja na Tobet a dziś przyszedł mail, że kasa już jest na MB. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

konrad159

Użytkownik
Weryfikacja jest naprawdę przykra. 2 dokumenty, które wysłałem były sprawdzane łącznie tydzień, a teraz mam przesłać dowód płatności. Pieniądze wpłacałem z internetowego konta mojej mamy, bo własnego jeszcze nie mam, ale konto założyłem na własne dane. Czy to będzie w porządku jeśli wyślę im dowód z tego konta bankowego?
 
Do góry Bottom