>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja konta w tobet

luqash 38

luqash

Użytkownik
Witam, ja również przechodziłem weryfikację na Tobecie w ciągu ostatnich dni.
Wysłałem:
⚽ awers i rewers dowodu osobistego (potwierdzenie tożsamości),
⚽ awers i rewers karty kredytowej + potwierdzenie płatności (dowód płatności),
⚽ list, od iPKO, kiedy przesyłami mi kartę (potwierdzenie adresu zamieszkania).
To by było na tyle. Prób do wysyłania było ze trzy, coś odrzucali, więc musiałem dosłać ???? . Mam nadzieję, że pomogłem tym, którzy mają problem z weryfikacją. Pozdrawiam ????
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dowodu płatności, wystarczy sam plik .pdf albo screen z wpłatą na tobet po przez przelewy24 moneybookers ? Czy mam zrobić screena z profilu moneybookers ? Tylko, że w tym profilu mam imię nazwisko i adres zamieszkania...
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Ja jak przesyłałem dowód płatności z iPKO, to przesłałem im w formacie .pdf i zaakceptowali ????
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Potwierdzili mi wszystko prócz: miejsce zamieszkania. Spróbuję przesłać im fakturę z allegro z kupionych rzeczy na moje imię i nazwisko i adres zamieszkania. Mam nadzieje, że to przejdzie. Pozdro
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Potwierdzili mi wszystko prócz: miejsce zamieszkania. Spróbuję przesłać im fakturę z allegro z kupionych rzeczy na moje imię i nazwisko i adres zamieszkania. Mam nadzieje, że to przejdzie. Pozdro
Jeśli jest tam Twoje nazwisko i aktualny adres to jak najbardziej ????
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
siema ja wczoraj zleciłem wypłatę i jak narazie żadnego maila żeby zwerfikować konto nie dostałem a w menu konto dotyczący status wypłaty z &quot;W trakcie&quot; zmienił się dzisiaj na &quot;Zatwierdzono&quot;
Myślicie że uda mi się uniknąć tej werfikacji ? pierwszy raz wypłacam i nigdy nie werfikowałem konta.

pozdro
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Zleciłem dziś wypłatę i dostałem mila, żebym wysłał skany kilku dokumentów. Oto część tego maila:
Dokumenty można przekazać przez zakładkę „Moje konto – prześlij/przeglądaj dokumenty”, po zalogowaniu się na stronie Tobet.
Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie):
- paszport
- prawo jazdy
- dowód osobisty
- dokument poświadczający obywatelstwo



Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy


Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- Zdjęcie wybranego sposobu płatności



W celu zapobieżenia wykradzeniu danych osobowych NIE należy przesyłać ww. dokumentów pocztą e-mail.

I teraz tak. Z weryfikacją tożsamości nie będzie problemów, bo wyślę im skan dowodu. Ale potem zaczynają się schody. Nie mam pojęcia jaki dokument mogę zeskanować w celu potwierdzenia weryfikacji adresu. Nie wystarczy drga strona dowodu osobistego Przecież tam jest adres. Mieszkam z rodzicami, dopiero od października zacznę studia i wtedy się wyprowadzę, ale póki co rachunki za media i podatki płacą moi rodzice i ja nie mam z tym nic wspólnego. Ma ktoś propozycję co mogę im wysłać?
To samo tyczy się punktu &quot;Weryfikacja źródła płatności&quot;. W ogóle tutaj nie rozumiem o co chodzi. Nie posiadam karty kredytowej. Pieniądze wpłacałem poprzez P24 i nie mam pojęcia jaki dokument mógłbym im wysłać. Ktoś coś poradzi?
Może jest inny temat na tym forum gdzie szybko dostanę odpowiedź, bo nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
Nie wiem czy ta informacja Wam się przyda, ale wolę napisać, bo może to coś zmienia w mojej sytuacji. Otóż dziś rano dostałem maila o darmowych 5 spinach na jedną z gier w kasynie w Tobet. Ugrałem z tych 5 spinów ponad stówkę i okazało się, że muszę wygraną obrócić 35 razy. Sam się zdziwiłem, ale ostatecznie mi się udało i wygrałem 3.8k złotych. Do wypłaty zleciłem 800 i dostałem tego maila o potwierdzenia tożsamości. Jakoś dwa lata temu wypłacałam coś około dwóch stówek i nie było kłopotów. Myślicie, że ta weryfikacja jest przez to, że wygrałem tą kasę w kasynie?
Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam.

PS. Pisałem to samo w temacie o wypłatach, ale chyba ten temat jest lepszym miejscem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
I teraz tak. Z weryfikacją tożsamości nie będzie problemów, bo wyślę im skan dowodu. Ale potem zaczynają się schody. Nie mam pojęcia jaki dokument mogę zeskanować w celu potwierdzenia weryfikacji adresu. Nie wystarczy drga strona dowodu osobistego Przecież tam jest adres. Mieszkam z rodzicami, dopiero od października zacznę studia i wtedy się wyprowadzę, ale póki co rachunki za media i podatki płacą moi rodzice i ja nie mam z tym nic wspólnego. Ma ktoś propozycję co mogę im wysłać?
To samo tyczy się punktu &quot;Weryfikacja źródła płatności&quot;. W ogóle tutaj nie rozumiem o co chodzi. Nie posiadam karty kredytowej. Pieniądze wpłacałem poprzez P24 i nie mam pojęcia jaki dokument mógłbym im wysłać. Ktoś coś poradzi?
Weryfikacja źródzeł płatności robisz screen ostatnio wpłacanych pieniędzy na Tobet. wchodzisz na swoje konto w necie i robiz screen i to prześlij.
Miejsce zamieszkania z tym też mam kłopoty bo wmyślaja i mo odrzucaja dokumenty. Najlepsze jest to ze mia napisali co i jak mam przeslac tak zrobilem a oni i tak odrzucaili paranoja!
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Tyle, że ostatnio to ja wpłacałem około dwóch lat temu, bo te spiny dostałem za darmo. I co teraz? Mimo wszystko dzięki za szybką odpowiedź. ????
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Z tym miejscem zamieszkania to są niezłe jaja wysłałem im fakturę gdzie widnieje moje imię i nazwisko i nie zaakceptowali...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ale to jest ogólnie głupota z tą weryfikacją adresu zamieszkania.
Bo możesz im wysłać skan dowodu, prawa jazdy, na obu dokumentach się dane zgadzają, adresy też, a oni i tak ci nie zaakceptują. Nie każdy musi płacić rachunki, a co za tym idzie mieć na nie kwity, których skany mógłby wysłać.
A skanów za abonament telefonu komórkowego Ci nie przyjmą, a o coś takiego już ludziom młodym prędzej niż o rachunek.
 
martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Wydaję mi się, że problem z adresem jest taki, że adres zameldowania (taki widnieje w dowodzie) nie jest równoznaczny z adresem zamieszkania.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wyślij zrzut z ekranu konta bankowego na ktorym widnieje Twoje imie nazwisko oraz adres i przejdzie.
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Wysłałem im coś takiego tylko nie usuwałem imienia i nazwiska i adresu. Jak to nie przejdzie to podziękuje temu bukowi i każdemu będę go odradzał. To są śmiechu warte tyle dokumentów przesłać i dalej mają problemy...
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Odnośnie mojego problemu, to z jednej strony zaskoczyłem się bardzo pozytywnie, bo wczoraj wysłałem dokumenty, a już dziś otrzymałem wynik weryfikacji. Weryfikacja tożsamości i adresu przebiegła pozytywnie. Wysłałem odpowiednio zdjęcie obu stron dowodu osobistego oraz list do mnie z banku. Niestety odrzucili mi zdjęcie strony internetowej mojego konta w banku, która miała potwierdzić źródło płatności. Kazali wysłać skan mojego profilu na Moneybookers, co też uczyniłem i teraz czekam na wynik. Dam znać co z tego będzie. ????
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Wysłałem ten screen co powyżej z banku i po paru godzina zaakceptowali weryfikacje. Mam nadzieję że przez kilka następnych wypłat będę miał spokój :p
 
Do góry Bottom