>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja konta w tobet

S 0

sobek1

Użytkownik
Dostałem maila od tobet po zleceniu wypłaty:

Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie):

- paszport
- prawo jazdy
- dowód osobisty
- dokument poświadczający obywatelstwo





Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy



Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- zrzut z ekranu przedstawiający profil konta MoneyBookers lub Neteller
Wysłałem i skany dowodu osobistego, legitymacji i prawa jazdy. Dodatkowo zrzut ekranu z moneybookers. Muszę jeszcze zweryfikować adres, a więc jak wynika z maila rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy lub rachunek podatkowy. Jestem na utrzymaniu rodziców więc nie mam takich rachunków na mnie, wysłałem więc im skany moich mandatów ale zostały odrzucone.
Co ciekawe, znalazłem w ich regulaminie niezbyt ciekawy punkt, a konkretnie:
1.27 Jeśli w ciągu 30 dni od daty wysłania przez Tobet żądania weryfikacji użytkownik nie okaże odpowiednich dokumentów, Tobet może skonfiskować wszelkie wygrane znajdujące się na koncie użytkownika, zwrócić kwotę dokonanej wpłaty (po potrąceniu uzasadnionych opłat) i zamknąć konto.
Jak mam zweryfikować adres, mam im wysłać zdjęcie jak stoje przed domem czy co?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Muszę jeszcze zweryfikować adres, a więc jak wynika z maila rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy lub rachunek podatkowy. Jestem na utrzymaniu rodziców więc nie mam takich rachunków na mnie
Najlepiej wyślij mejla do supportu, opisz w nim tę sytuację. Powiedzą Ci, co masz dokładnie zrobić.
Może podeślij jakiś wyciąg z konta bankowego wraz z adresem? Ewentualnie zapytaj, czy nie mogą uwzględnić adresu, który masz wpisany w dowodzie osobistym.
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Najlepiej wysyłać po 1 dokumencie z każdego rodzaju, takim wysyłaniem wszystkich możliwych narobisz raczej więcej problemów.
Co do potwierdzenia adresu to ja wysłałem rachunek za książki (coś jak faktura tyle, że bez NIP) i po 3h wszystko zaakceptowane. Od razu po wysłaniu dokumentów (ok 16.30) wysłałem też maila by ich pogonić ale na angielski support. Odpisali mi, że ich dział od weryfikacji czy coś pracuje od 8 - 16, a dostałem maila o 18, że zatwierdzone.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Ja wysłałem zdjęcie dowodu z obu stron,zdjęcie profilu konta bankowego i kona moneybooker,potwierdzenie wpłaty przelewem 24 z mojego konta(w pdf) i dowolnie wybrany przelew z ostatnich 3 miesięcy(potwierdzenie,również pdf)...zaakceptowali.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dostałem maila od tobet po zleceniu wypłaty:

Wysłałem i skany dowodu osobistego, legitymacji i prawa jazdy. Dodatkowo zrzut ekranu z moneybookers. Muszę jeszcze zweryfikować adres, a więc jak wynika z maila rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy lub rachunek podatkowy. Jestem na utrzymaniu rodziców więc nie mam takich rachunków na mnie, wysłałem więc im skany moich mandatów ale zostały odrzucone.
Co ciekawe, znalazłem w ich regulaminie niezbyt ciekawy punkt, a konkretnie:
Jak mam zweryfikować adres, mam im wysłać zdjęcie jak stoje przed domem czy co?
Wiesz co ja też miałem problem z tym akurat dokumentem. Kontaktowałem się z angielskim supportem (bo w Polskim oczywiście nie potrafili mi pomóc, kazali czekać) i wysłałem screena z wyciągu z konta, gdzie był mój adres oraz miałem podpisywaną umowę-zlecenie kilka dni temu z adresem i też ją zeskanowałem i posłałem. Naturalnie sprawa się rozstrzygnęła po 1 godzinie czasu. Ale jak mówię, kontaktowałem się z angielskim supportem.
 
D 23

djpavelas

Użytkownik
po 9 dniach od zlecenia wypłaty ( nie pierwszej zaznaczam ) dopiero dzisiaj zaakceptowali, po raz kolejny już, dokumenty i zatwierdzili wypłatę. Do wszystkich, którzy też muszą czekać radzę poprostu uzbroić się w cierpliwość ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
to jest jakis dramat z ta weryfikacja, zeby to tyle trwalo mija kolejna doba a tu cisza i jeszcze wyplata zablokowana ehhh
 
Y 23

yapa

Użytkownik
piszcie do angielskiego supportu to wtedy będziecie mieli za chwilkę weryfikację, jak nie napiszecie to będziecie sobie czekać i czekać
:zoltakartka: dla tobet za to co się dzieje(a raczej za to, że wooolno się dzieje) przy weryfikacji
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
ja czekałem 4 dni na zweryfikowanie ale za to przebiegła bez żadnych problemów, cierpliwość się opłaciła:grin:
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy
A co jeśli nie mam żadnego rachunku wystawionego na siebie np. mieszkam z rodzicami i wszystkie opłaty są na ich dane?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja nie moge dostac odpowiedzi juz chyba na 4 maila, szlag mnie trafia, do tego dostalem odrzucony dokument potwierdzający płatność i nie moge do konca zweryfikowac konta ... pomijajac fakt,ze chat u nich chyba nie dziala, lepiej byloby jakby go usuneli.
Jak ktoś wie jak liczony jest obrót kiedy daja bonusa to byłbym zobowiązany... wpłaciłem 50zł, dostałem 25zł bonusu... teraz pytanie jak duży obrót i po jakim kursie i czy obracamy tylko bonus czyli 25zł czy całość 75zł.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
teraz na live czacie nawet udało mi się po Polsku porozmawiać ????
niby w ciągu godziny dokumenty zweryfikują, zobaczymy
@up
O ile postanowienia kampanii bonusowej nie przewidują inaczej, wypłata wygranych bonusowych będzie możliwa po spełnieniu poniższych warunków:
Zakłady sportowe
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy co najmniej na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
Użytkownik może brać udział w nie więcej niż jednej ofercie bonusowej zakładów sportowych jednocześnie. Oferta bonusu rejestracyjnego oraz bonusu od pierwszej wpłaty obejmuje tylko osoby, które nigdy jeszcze nie dokonały wpłaty na konto zakładów sportowych Tobet.
Obstawianie więcej niż jednego wyniku danego wydarzenia sportowego w celu spełnienia warunków oferty bonusowej jest niedozwolone. Współdziałanie z innymi użytkownikami w celu spełnienia warunków oferty bonusowej jest niedozwolone.
moje konto właśnie zostało zweryfikowane, wcześniej trochę musiałem powalczyć na lajf czacie i uznali dokumenty, które wcześniej odrzucili ????
 
Do góry Bottom