>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

weryfikacja kamerką w skrillu

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy jak się nie podejmie tej weryfikacji czy mogą zablokować konto?
Mam konto niezweryfikowane a i tak pisze u mnie że wypłaty i transakcje mam bez limitu.
konto zakładane w 2008 roku.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy jak się nie podejmie tej weryfikacji czy mogą zablokować konto?
Mam konto niezweryfikowane a i tak pisze u mnie że wypłaty i transakcje mam bez limitu.
konto zakładane w 2008 roku.
U mnie na jednym ze skrillu także mam niezweryfikowanego ale także starego Skrilla i ma spory przepływ i narazie bez blokad.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Skrilla to zlałem dawno, a uruchomiłem sobie bitcoiny i Perfect Money. Bitcoiny są dość szybkie, ale nie natychmiastowe. Perfect Money jest błyskawiczy, kasa oprocentowana na 4% i jest wymianialny w kantorach.
Weryfikacja prosta, tylko przód dowodu + rachunek za media.
Bo takiego syfiastego EcoPaya żaden kantor nie wymienia, a weryfikacja u nich to kosmos, a do tego bardzo drogie wypłaty i inne opłaty. Piszą też, że monitorują rynek i w każdej chwili mogą przestać obslugiwać bukmacherów.
We follow development in the international regulations closely and take appropriate action when that is required to maintain compliance of our services.
Mozesz wiecej szczegolow napisac jak wplacisz na buka przez ten Perfect Money albo jakie buki obsluguje?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Jak nie zweryfikuje kobta kamerką to ten limi 500e jest miesięczny czy juz na stałe? Jak miesięczy to liczy sie od 1 dnia miesiaca do ostatniego czy od ostatneij transakcji która obejmuje te 500e? Liczy sie obrót na koncie czy tylko wypłaty?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Jak nie zweryfikuje kobta kamerką to ten limi 500e jest miesięczny czy juz na stałe? Jak miesięczy to liczy sie od 1 dnia miesiaca do ostatniego czy od ostatneij transakcji która obejmuje te 500e? Liczy sie obrót na koncie czy tylko wypłaty?
To powinno rozwiac wszelkie watpliwosci
Uprzejmie informujemy, że w przypadku niezweryfikowanych użytkowników zarejestrowanych na terenie Polski łączny limit na transakcje wynosi 2000 euro.

Dodatkowo miesięczny łączny limit na transakcje wychodzące oraz przychodzące wynosi 500 euro.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
No tylko czy to tyczy sie kogoś kto założone ma konto i nic nie weryfikował , bo tutaj wiele wersji do wyboru. Może być zweryfikowane w jednym dwóch i trzech krokach a pełna weryfikacja to cztery kroki.
A jak ktoś nie ma w pełni zweryfikowanego to przy transakcjach często pisze BEZ LIMITU.
To już nie wiadomo.
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Czy gdy posiadam nie zweryfikowane do końca konto skrill(pozostała tylko kamerka) to mogę wpłacić i wypłacić później na bet365. Oczywiście chodzi mi o kwotę 400 euro na miesiąc, bo oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że konto nie zweryfikowane będzie miało limit.

@ Sven PW
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy gdy posiadam nie zweryfikowane do końca konto skrill(pozostała tylko kamerka) to mogę wpłacić i wypłacić później na bet365. Oczywiście chodzi mi o kwotę 400 euro na miesiąc, bo oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że konto nie zweryfikowane będzie miało limit.

@ Sven PW
Jak masz dobry dokument, ID wyraźne, to nie powinno być problemu :]
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Jak masz dobry dokument, ID wyraźne, to nie powinno być problemu :]
Może nie do końca dobrze się wyraziłem. Konto na skrill było zweryfikowane do chwili wprowadzenia zmian.Teraz potrzeba dodatkowej weryfikacji przy pomocy kamery. Jeżeli nie zrobię tej weryfikacji to nadal będę mógł wpłacać i wypłacać z Bet365?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Może nie do końca dobrze się wyraziłem. Konto na skrill było zweryfikowane do chwili wprowadzenia zmian.Teraz potrzeba dodatkowej weryfikacji przy pomocy kamery. Jeżeli nie zrobię tej weryfikacji to nadal będę mógł wpłacać i wypłacać z Bet365?
A jakie masz limity?
Jeśli Bez Limitu to bez problemu.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
no limit lecz konto wymaga dodatkowej weryfikacji - kamerka. Tak się zastanawiam czy np. przy wypłacie z Bet365 nie będzie jakiś ,,szopek&quot;
Jeśli jest to konto starsze, to bez problemu, ja na niektórych swoich obracam większymi kwotami trochę + 2500 EUR i cały czas spokojnie.
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Jeśli jest to konto starsze, to bez problemu, ja na niektórych swoich obracam większymi kwotami trochę + 2500 EUR i cały czas spokojnie.
konto z tego roku
konto z tego roku, ale od początku było w pełni zweryfikowane tylko teraz weszła ta dodatkowa weryfikacja
 
P 73

peaker87

Użytkownik
Ja zmieniłem adres na Skrill na hiszpański i kraj też bo tu pracuję. O dziwo Hiszpania ma tu trochę firm online i są wszystkie marki gier. Jedna firma należy do grupy Betsson. Ale wracając do tematu weryfikowane konto zrobiłem polskim dowodem i bez limitu wszystko wpłaty i wypłaty do buka tutaj bez problemu i później na konto. Niby nie prosili o dokument rezydenta ale może to się zmienić, jak poproszą to im wyśle
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Witajcie pisze w sprawie kumpla, który siedzi przez następny rok w Wietnamie. Ma wlasnie zweryfikowac skrilla. Przeciez nie przyjma mu weryfikacji lokalizacji z Wietnamu. Nie ma opcji powrotu. Ktos cos doradzi?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witajcie pisze w sprawie kumpla, który siedzi przez następny rok w Wietnamie. Ma wlasnie zweryfikowac skrilla. Przeciez nie przyjma mu weryfikacji lokalizacji z Wietnamu. Nie ma opcji powrotu. Ktos cos doradzi?
W Skrillu jest możliwość wybrania Wietnamu, więc jak automatycznie nie zrobi się lokalizacja (a powinna jeśli jest tam i bez problemu) to poproszą o jakieś potwierdzenie rachunku i także będzie wszystko zweryfikowane.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Serio u kogoś to trwało 5 minut? Zablokowali mi tego skrilla po nastu latach z hajsem na koncie. Zrobilem to glupie zdjecie ale chyba zle bo zrozumialem z opisu, że mam zrobic z dowodem przy twarzy. I tak wyslalem jedno po prostu i czekam już drugi cały dzień. pisac do nich czy co? zalezalo mi na czasie dosc
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Musisz teraz czekać na weryfikację lub odrzucenie przez człowieka. Jak odrzucą, a masz smartfon/ tablet to zainstaluj aplikację skrill. I przez nią weryfikuj. Tam to działa inaczej, o niebo sprawniej. Musisz najpierw dopasować dokument do szablonu z obu stron, a później twarz też do &quot;szablonu&quot;. Mi po pierwszym odrzuceniu z kamerki, z aplikacji skrill bardzo szybko zweryfikowali pozytywnie konto.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
ofc odrzucili, ale ja nie mam trzech szablonów tylko jeden na dowód. Po dodaniu pojawia się komunikat, że dziękujemy proszę oczekiwac na weryfikacja. Robią problemy ludziom co mają konta po x lat. Dowód i wszystkie weryfikacje przechodziłem u nich już kilka razy.
 
Do góry Bottom