>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

weryfikacja kamerką w skrillu

F 40

fly198

Użytkownik
ale konta nie zweryfikowane niczym mają mieć 500 e ? a konta zweryfikowane id i rachunkiem ile ? bo coś mi tu nie gra ???? zresztą jak oni mogą walczyć z multikontami jak oni z nich żyją i doskonale o tym wiedzą ????
 
M 0

macdlu

Użytkownik
tez mi sie w to nie chce wierzyc. przez ostatni tydzien obroty im spadly znajac zycie konkretnie. to ile bet365 musialby im odpalic za walke z multikotowcami?? pewnie trzeba czekac az skrill potwierdzi to info czyt. konczy swoj zywot
 
Semtex 246,5K

Semtex

Użytkownik
Robił ktoś tą weryfikacje i może napisać jak to się odbywa przez kamerkę, a jak przez apke? Bo obecnie nie działa zakładka z weryfikacją.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Robił ktoś tą weryfikacje i może napisać jak to się odbywa przez kamerkę, a jak przez apke? Bo obecnie nie działa zakładka z weryfikacją.
Kamerką - robisz zdjęcie ID, najpierw przód, potem tył, a na koniec zdjęcie twarzy. Potem dostajesz maila, że zdjęcia są za mało wyraźne i żebyś spróbował jeszcze raz :mrgreen:
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Zostaw jakiś kontakt na pw do siebie bo nagle nie mam wiadomość tylu zeby Ci cos wysłać
Mam podany mail w profilu.

Na taką weryfikację można liczyć, jeśli ma się bardzo dobre zdjęcie bądź skan dowodu ale jak pisałem, kosztuje to sporo pracy przed komputerem.
 
X 0

xar

Użytkownik
A jest gdzies dokladnie napisane jakie limity obowiazuja przy poszczegolnych etapach weryfikacji czy tylko sa dwie opcje zweryfikowane i nie?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Ja weryfikację kamerką miałem od razu na początku. Wygląda to tak, że musimy mieć skan dokumentu typu prawko/dowód oraz kamerkę internetową w komputerze lub instalujemy apkę na telefonie. Przesyłamy w formularzu skan dokumentu, a następnie za pomocą kamerki przedniej w telefonie lub kamerki internetowej robimy sobie &quot;selfie&quot; . Całość trwa 5 minut i dostajemy na maila potwierdzenie weryfikacji.
 
R 0

ramzesso

Użytkownik
Wie ktoś jakie są limity gdy mam 3/4 etapy zweryfikowane? Brakuje tylko tego z kamerką? Czy mogą wtedy zablokować konto ze środkami ?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja bym im dupe pokazał. Miesiac temu Skrill zrobił mi prezent 2600zl, później sie zorientowali i mam minus 2600 zł, ale nie ma sensu tego spłacać skoro wycofali się z obsługi praktycznie całego e-hazardu dla Polaków. Przynajmniej tak nie ciągnie do gry teraz jak nie ma błyskawicznych wpłat i wypłat.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
tak nie ciągnie do gry teraz jak nie ma błyskawicznych wpłat i wypłat
Skrilla to zlałem dawno, a uruchomiłem sobie bitcoiny i Perfect Money. Bitcoiny są dość szybkie, ale nie natychmiastowe. Perfect Money jest błyskawiczy, kasa oprocentowana na 4% i jest wymianialny w kantorach.
Weryfikacja prosta, tylko przód dowodu + rachunek za media.
Bo takiego syfiastego EcoPaya żaden kantor nie wymienia, a weryfikacja u nich to kosmos, a do tego bardzo drogie wypłaty i inne opłaty. Piszą też, że monitorują rynek i w każdej chwili mogą przestać obslugiwać bukmacherów.
We follow development in the international regulations closely and take appropriate action when that is required to maintain compliance of our services.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Łączny limit wszystkich transakcji na niezweryfikowanym koncie wynosi 500 czy 1000 euro?? Dotyczy to transakcji wchodzacych i wychodzących z konta ??
 
Do góry Bottom