>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja dochodów !!!

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo dziwny mail. Mam kilka kont i na zadnym nie dostalem takiego maila. Moze cos konto przypaliles i jakies powiazanie wyweszyli z innym. Dziwne.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Tak to Unibet. Zostałem poproszony o dodatkową weryfikację tak samo świeci mi się na żółto jak w przypadku dowodu. Nie powiem gram za grube kwoty ale też nie jakieś giganty.
Post automatycznie złączony:

Zrzut ekranu 2021-08-07 o 09.24.54.png
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pokaż załącznik 10553

Mam zweryfikowac konto w ten sposob dostal ktos cos podobnego dzisiaj?
Normalna sprawa. Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy. W tym roku wyszły w UE ostre dyrektywy do walki z terroryzmem i przestępczością i szaleją. EcoPayz przecież co robiło i robi. U buków stosunkowo łatwo wyprać pieniądze więc przestępcy z tego korzystają. Natomiast musiało być coś w Twojej sprawie na grubo skoro tego zażądali. Albo organy ścigania z jakiegoś kraju członkowskiego albo z USA mają Ciebie na celowniku, albo jakieś powiązania. Sami z siebie nie sądzę aby tak zrobili, no chyba, że to początek i za chwilę od wszystkich będą tego żądać... Bo w Eco Payz też na początku było mało osób co do których chcieli takie rzeczy, a potem więcej, ale oni chyba szli alfabetycznie.... :ROFLMAO: , a tu mogę w zależności od obrotów. No i jeszcze jest taka sprawa, że w Unibecie jak i większości jak nie wszystkich buków na terenie UE nie można grać zawodowo co implikuje, że trzeba mieć stałe dochody i mogą też w ten sposób robić, ale zazwyczaj tylko limitowali dotąd.

Jak nie masz nic do ukrycia to wyślij im z kilku miesięcy dowód wpłaty na konto pensji albo jakiś PIT jak masz DG.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Wysłałem im wyciąg z ostatniego miesiąca jak to nic nie da to będzie trzeba załatwić papierek z wypłaty ale to kur''' jest chore...
 
cycufootball 3,6K

cycufootball

Użytkownik
A co w sytuacji jak zarabiasz np: 3 k ale wygrałeś u innego buka, lotto itp. 10 k i teraz się tym bawisz ? Z wypłaty wyniknie ze nie masz takiej kasy na grę ciekawe co wtedy ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez można im wciś byle co i tak przejdzie. Mnie jak pytali to napisalem, że kase mam z karty kredytowej. Poprosili o wyciag z karty (mimo iż z niej nie wplacalem) i po sprawie.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Betsson właśnie wysłał to samo dostałem teraz o weryfikacji dowodow dochodu
Ja miałem w poniedziałek, przeszedłem i co najlepsze że wypłata na 4500zł czeka na zaakceptowanie od ponad dnia :D
A jak się zapytałem mailowo o co chodzi to napisali że niektóre wypłaty indywidualnie akceptują
 
waska 131

waska

Użytkownik
Ja do nich napisałem to mi odpisali ze mojego konta to nie dotyczy ta weryfikacja i na wypłatę czekam od rana dziś
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na czacie złapałem jakiegoś Pana i mówił że dużą ilość zleceń ma dział który zajmuje się wypłatami 😂
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Ciąg dalszy zabawy z Betsson :)
Piątek wyplata (2300zł i 2365 zł)
Poniedziałek weryfikacja konta bankowego
Wypłata 4 492.65zł wtorek 8:20
Sroda piszą w mailu i na czacie że maja dużo zleceń
Czwartek po kilku mailach ponowna weryfikacja konta bankowego + weryfikacja karty płatniczej
 
Do góry Bottom