>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Welsh Open 2008

Status
Zamknięty.
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Witam. Nie jestem jakimś specem od snookera jak wy, ale lubię sobie czasami obejrzec na Eurosporcie i postawic u buków. Mam pytanie czy ktoś może podac jakąś stronkę gdzie są wyniki live. Konkretnie interesuje mnie wyniku Marca Fu.
Sorki za OT, ale nie widziałem sensu zakładac nowego tematu.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Powiem krótko: coś nie mam szczęścia do dobierania typów na kupony, bo to czego jestem niepewny wchodzi spokojnie, a taki Stevens wygrywając 4-2 dostaje w dupe 4-5.... żenua.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A ja jestem twardy w snooku, jak na razie mi ładnie wchodzi... potem zapodam jakieś typaje od siebie ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak narazie ja mam 3/3 . michau jak dla mnie grasz za wiele typów .A takich faworytów jest paru zawsze ktos cos wtopi.wiec trzeba wybierac optymalne typy.Zastanów sie bo pierwszego dnai zagrałes 4 typy i jeden nie wszedł ...;/
a na dzis takie pierwszy rzut oka to murphy i doherty.Potem dodam coś dokładniej
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Na dziś z Welsh Open polecam:

Joe Swail - Judd Trump 2 (kurs: 1.80)
Marco Fu - Adrian Gunnell 1 (kurs: 1.30)
Joe Perry - John Parrott 1 (kurs: 1.30)
Matthew Stevens - Tian Pengfei 1 (kurs: 1.40)
John Higgins - David Roe 1 (kurs: 1.20)
Na dziś z Welsh Open polecam:
Joe Swail - Judd Trump 2 (kurs: 1.80)
Wynik: 2:5
Marco Fu - Adrian Gunnell 1 (kurs: 1.30)
Wynik: 5:3
Joe Perry - John Parrott 1 (kurs: 1.30)
Wynik: 5:2
Matthew Stevens - Tian Pengfei 1 (kurs: 1.40) ⛔ Wynik: 4:5
John Higgins - David Roe 1 (kurs: 1.20)
Wynik: 5:3

edit: na przyszłość podsumowuj swoje typy w starym poście, bo to nie dział kupony.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
No to jedziemy. Na dziś:
Doherty K. - McManus A. 1, 1.40
Doherty w dobrej formie. Na Malcie doszedł do finału i dopiero tam przegrał z Murphym. A grupy nie miał łatwej. McManus natomiast wczoraj wygrał z Dalem tylko i wyłącznie dzięki nieudolności Dominica, który przegrał 3 frejmy prowadząc w każdym 40 kilkoma punktami. Ogólnie jak wczoraj komentatorzy mówili i co nietrudno zauważyć McManus zniknął nam z oczu ostatnimi czasy. Przestał się kwalifikować nawet do fazy telewizyjnej i jest 30 któryś w rankingu. I tam właśnie jego miejsce bo na jego grę trudno patrzeć i nie zasnąć. Kurs wysoki, nic tylko grać.
Lee St. - Higginson A. 2, 2,0
Andrew wraca do gry? Najwidoczniej hala Newport Centre mu bardzo odpowiada bo to właśnie tu rok temu zadziwił cały snookerowy świat docierając aż do finału i tam ulegając w dramatycznych okolicznościach 8-9 Robertsonowi. Teraz zdążył odprawić bez wody do domu White&#39;a i Hamiltona. Teraz naprzeciw staje słaby Lee. Na Malcie wygrał w grupie tylko z dramatycznie cienkim Swailem. Coś czuję, że może być powtórka sprzed roku. Higginson w gazie.
Carter A. - Fei T.P. uważałbym tutaj z grą na Cartera. Mam zasadę nigdy nie grać przeciwko Azjatom w snooka. Wczoraj Fei pyknął Stevensa ale nic dziwnego bo Stevens pokazał już MILION razy że z taką psychiką w snookerze nie ma czego szukać -&gt; vide MŚ 2 lata temu gdzie wtopił mecz prowadząc coś 15-11 z Murphym. Takich meczów w jego wykonaniu było bardzo dużo. Więc to może nie zasługa Fei że tu jest a Stevensa ale mimo wszystko dla mnie ten mecz no bet.
Lekko można spróbować także na Fu. Wydaje się być w lepszej dyspozycji niż jego dzisiejszy rywal Mark Williams.
Osobiście zagram również na Trumpa. Młody Anglik (19 lat)może być w przyszłości gwiazdą snookera. Takie mecze jak dzisiejszy z Ronniem są najlepsze aby pokazać swoje nieprzeciętne możliwości. Dość powiedzieć że Trump jest najmłodszym w historii snookerzystą, który wbił maxymalnego brejka. Poprzedni rekord (utrzymujący się 13 lat!) należał do... Ronniego O&#39;Sullivana. Bardzo ciekawy mecz się szykuje. Mam nadzieję, że Eurosport go pokaże. Jeśli w ogóle ruszać ten mecz to tylko Trump. A najlepiej odpuścić i oglądnąć bo szykuje się ciekawe widowisko.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Witam!
Czy wie może ktoś z Was, gdzie na necie obejrzeć mogę pojedynek R. O&#39;Sullivan - J. Trump?
/Edit O.K., już mam ;)
 
prezesson 0

prezesson

Użytkownik
Matthew Stevens - Tian Pengfei 4:3 według betgun.com

i przegrałem 30 zł bo miałem na Tian Pengfei czy komuś też tak policzyli jak mi?? napisałem do nich może poprawią
 
michau 84

michau

Forum VIP
Prezesson - poczekaj, a jeżeli nie rozliczą poprawnie to napisz do supportu.
A poza tym już pisałem: Od pytań macie jak coś dział Rozmowy na temat SNOOKERA :!: To samo się tyczy vice versa.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Oglądałem pojedynek Ronniego O&#39;Sallivana z 18 letnim angielskim snookerzystą jakim jest Judd Trump. Musze powiedzieć że Ronnie dość lekceważył Judda. Wbijał niektóre bile bardzo silno, próbował nawet atakować na maksymalnego brejka ale nie wyszło. Trzeba przyznać że ten młody gracz jakim jest Trump zapowiada się obiecująco, grał nieźle a świetnie grał w drugim frejmie zwłaszcza taktycznie, grlai ponad 30 min gdzie trump z konsekwencją grał tylko odstawne a O&#39;Sullivan zaczynał się niecierpliwić ????


Dzisiaj myśle że Murphy bez większych problemów ogra Iana McCulloch&#39;a. Warto na niego zagrać tym bardziej że kurs wynosi ponad 1,40. Shaun przez buków stawiany jest jako 5 zawodnik do wygrania Welsh Open, ale jeśli dojdzie do półfinału a tam spotka się z O&#39;Sullivanem to raczej ktoś z tej dwójki wygra cały turniej. Szkoda ż emogą spotkać się w półfinale a nie w samym finale.

POZDRO
 
V 3

vulture

Użytkownik
Witam czy dziś jeszcze odbedzie sie mecz Murphy - McCulloch?

edit: Spotkanie właśnie się zaczęło. PS. Od pytań macie jak coś dział Rozmowy i pytania dotyczące Snookera:!:
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Doherty K. - McManus A. 1, 1.40
Lee St. - Higginson A. 2, 2,0
Fu prowadził 4-2, przegrał mecz 4-5 -&gt; bez komentarza. Ciekawe mecze w 1/16 finału. Przyjrzyjmy się bliżej.
Ding Junhui - John Higgins 1, 1.75
Pojedynek rundy bez wątpliwości. Ciężki mecz do typowania. W poprzedniej rundzie obaj mnie zawiedli trochę. O ile u Higginsa spodziewałem się ciężkiej przeprawy z Roe, bo ten ostatni prezentuje aktualnie wysoką formę, o tyle dzisiejsze męczarnie Dinga z Campbellem mnie trochę zaskoczyły. Ale tylko trochę bo jak zobaczyłem grę Marcusa to się przestałem dziwić. Campbell grał dziś życiówkę i szacunek dla Dinga, że potrafił odeprzeć zmasowany atak (przegrywał już 0-2). Higgins natomiast awansował głównie dzięki temu, że Roe puszczały nerwy w kluczowych momentach. Szykuje nam się zacięty pojedynek, możliwe, że rozstrzygać będzie ostatni frejm. Liczę na nieprzeciętną &quot;umiejętność budowania brejków&quot; (jak to określili Kruk z Jewtuchem) u Dinga.

Perry - Bingham 1, 1.60

Moim zdaniem bardzo pewny typ. Typ dnia nawet. Bingham znalazł się tu przypadkiem. Dzięki - jak zwykle - nieudolności z głową Maguire&#39;a. A, że Perry formę ma ostatnimi czasy bardzo przyzwoitą nie powinien mieć z Binghamem żadnych problemów. Krótko i na temat.

Doherty - Selby - NO BET.

Lee - Judge 1, 1.55
Judge wygrał dwa mecze po 5-4. Szczęście sprzyjało. Lee dziś odprawił Higginsona a to o nim świadczy bardzo dobrze. A raczej o jego formie. Mowa będzie krótka. Tym razem się już 5-4 Judge nie prześlizgnie. To już za wysokie progi. &quot;Naturszczyk&quot; Lee takich zjada na podwieczorek (co zresztą widać ???? )
Robertson - Carter 2, 2.20
Bardziej skłaniam się ku Carterowi z dwóch powodów. Po pierwsze gra Australijczyka jest ostatnio bardzo rwana. Nie może jej poukładać, często zrywa uderzenia, zostawia przeciwnikom sporo szans. Po drugie Carter zagrał dziś bardzo ładnie, kilka fajnych, solidnych brejków. 65-35% dla Cartera - tak to widzę.
Day - Hendry 2, 1.75
Day awansował tylko dzięki temu, że Allen był jeszcze bardziej nieudolny. Mecz na żenująco niskim poziomie. Takiej ilości błędów i przypadku dawno nie widziałem, naprawdę. Hendry stary wyjadacz bezbłędnie natomiast wypunktował Holta. I wypunktuje również Daya, bowiem 7-krotny mistrz świata dawanych mu szans nie przepuszcza. A jak Day da nawet 1/3 tego co dziś to spokojnie starczy. Skąd taki kurs nie mam pojęcia. Biorę.
Ronnie oczywiście rownież. Dziś zachwycił. Przynajmniej mnie. W końcówce meczu trochę odpuścił i nonszalancja. Ale to u niego normalne. Jak mu się chcialo to pykał setki po swojemu w 5 minut. Główny kandydat do zwycięstwa w całym turnieju.
Ostatniej pary nie opiszę bo trwa jeszcze mecz Murphiego z McCullochem. Póki co 3-2 dla Murphiego. Jeśli wygra a na to wygląda to powinien poradzić sobie również jutro z Williamsem.
To tyle, dobrej nocki.
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: S.Murphy-M.Williams
Data: 14.02.2008
Nazwa turnieju:Welsh Open
Typ: 1
Kurs: 1.52 Fortuna

Analiza: Czas zarobic na snookerze Shaun Murphy swiezo upieczony zwyciezca Malta Cup spotka na swojej drodze emeryta Marka Williamsa ktory lata swietnosci ma juz za soba. Do zagrania tego typu sklonilo mnie wczorajszy mecz ktory ogladalem pomiedzy Williamsem a Fu . Walijczyk popelnial mnostwo prostych bledow ktore azjata nie potrafil wykorzystac mimo prowadzenia 4 - 2. mecz zakonczyl sie wynikiem 5 - 4 gdzie w dziewiatym fremie Mark moze mowic o duzym szczesciu poniewaz Fu mogl spokojnie skonczyc mecz na swoja korzysc. Tak jak pisalem wczesniej emerytura to miejsce dla Williamsa mimo tak utytuowanej kariery dzisiaj nie daje mu wiele szans z młody Shaun Murphy ktory nie popelnia prostych bledow czesto buduje duze breaki i przede wszystkim jest glodny sukcesu a wiadomo motywacja jest bardzo waznym elementem w kazdym sporcie. Podsumowujac fachowcem od snookera nie jest ale dzisiaj licze ze Murphy upora sie Williamsem.

5 - 2 ✅✅✅
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
a na dzis takie pierwszy rzut oka to murphy i doherty
znow dwa plusy ✅✅

Co do murphego to sie zdecydowanie zgadzam.Borsuk juz jest stary i niedlugo umrza.Swiry .Taka naprawde to popełnia sporo błedów.Fu powinnien go pojechac 5 razy no ale coż.Murphy w naprawde imponujacej foriem podpisuje sie pod tym typem.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień Welsh Open w którym pozostało 16 zawodników.
Pewnym zaskoczeniem jest obecność 2 zawodników: Stuart Bingham i Michael Judge, nie są to zawodnicy nieznani ani z najniższej półki ale że dojdą do najlepszej 16 szesnastki nie spodziewałem się. W dzisiejszych pojedynkach jest kilka trudnych do wytypowania ale ja je widze tak:

S.Davis-R.O&#39;Sullivan =&gt; 2✅ (1,15) 3:5✅
K.Doherty-M.Selby =&gt; 2✅ (1,75) 4:5⛔
J.Perry-S.Bingham =&gt; 1✅ (1,65) 5:3⛔ aj niewiele, było 5:2
S.Hendry-R.Day =&gt; 1✅ (1,72) 5:2⛔
M.Judge-S.Lee =&gt; 2✅ (1,55) 2:5✅
N.Robertson-A.Carter =&gt; 1⛔ (1,57) 5:3⛔
D.Junhui-J.Higgins =&gt; 1⛔ (1,75) 5:4⛔
M.Williams-S.Murphy =&gt; 2✅ (1,52) 2:5✅


Są to moje propozycje, dla zabawy podałem moje przypuszczalne wyniki które wcale nie muszą się sprawdzić podałem dla zabawy zobaczymy co z tego wyjdzie:spokodfhgfh:

POZDRO
 
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Wkleję może wyniki z 2 pierwszych rund
Neil Robertson (Aus) 5-1 Jamie Cope (Eng)
Ali Carter (Eng) 5-2 Tian Pengfei (Chn)
Steve Davis 5-3 Mark King (Eng)
Ronnie O&#39;Sullivan (Eng) 5-3 Judd Trump (Eng)
Peter Ebdon (Eng) 1-5 Joe Perry (Eng)
Stephen Maguire (Sco) 4-5 Stuart Bingham (Eng)
Mark Williams (Wal) 5-4 Marco Fu (HK)
Shaun Murphy (Eng) 5-3 Ian McCulloch (Eng)
Graeme Dott (Sco) 4-5 Michael Judge (Ire)
Stephen Lee (Eng) 5-3 Andrew Higginson (Eng)
Ryan Day (Wal) 5-2 Mark Allen (NI)
Stephen Hendry (Sco) 5-1 Michael Holt (Eng)
Ken Doherty (Ire) 5-3 Alan McManus (Sco)
Mark Selby (Eng) 5-1 Dave Harold (Eng)
Ding Junhui (Chn) 5-4 Marcus Campbell (Sco)
John Higgins (Sco) 5-3 David Roe (Eng)

FIRST ROUND
Jamie Cope (Eng) 5-4 Jimmy Michie (Eng)
Matthew Stevens (Wal) 4-5 Tian Pengfei (Chn)
Mark King (Eng) 5-1 Andrew Norman (Eng)
Joe Swail (NI) 2-5 Judd Trump (Eng)
Joe Perry (Eng) 5-2 John Parrott (Eng)
Stuart Bingham (Eng) 5-2 Matthew Selt (Eng)
Marco Fu (HK) 5-3 Adrian Gunnell (Eng)
Ian McCulloch (Eng) 5-1 Drew Henry (Sco)
Nigel Bond (Eng) 4-5 Michael Judge (Ire)
Anthony Hamilton (Eng) 2-5 Andrew Higginson (Eng)
Mark Allen (NI) 5-4 Dave Gilbert (Eng)
Michael Holt (Eng) 5-4 Joe Delaney (Ire)
Dominic Dale (Wal) 2-5 Alan McManus (Sco)
Dave Harold (Eng) 5-4 Rod Lawler (Eng)
Gerard Greene (NI) 4-5 Marcus Campbell (Sco)
Barry Hawkins (Eng) 2-5 David Roe (Eng)
Jasny gwint nie mam na nic czasu trochę się zapuściłem we wszystkich dyscyplinach ale takie życie,może na jutro coś zaproponuję
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień Welsh Open w którym pozostało 16 zawodników.
Pewnym zaskoczeniem jest obecność 2 zawodników: Stuart Bingham i Michael Judge, nie są to zawodnicy nieznani ani z najniższej półki ale że dojdą do najlepszej 16 szesnastki nie spodziewałem się. W dzisiejszych pojedynkach jest kilka trudnych do wytypowania ale ja je widze tak:

S.Davis-R.O&#39;Sullivan =&gt; 2✅ (1,15) 3:5✅
K.Doherty-M.Selby =&gt; 2✅ (1,75) 4:5⛔
J.Perry-S.Bingham =&gt; 1✅ (1,65) 5:3⛔ aj niewiele, było 5:2
S.Hendry-R.Day =&gt; 1✅ (1,72) 5:2⛔
M.Judge-S.Lee =&gt; 2✅ (1,55) 2:5✅
N.Robertson-A.Carter =&gt; 1⛔ (1,57) 5:3⛔
D.Junhui-J.Higgins =&gt; 1⛔ (1,75) 5:4⛔
M.Williams-S.Murphy =&gt; 2✅ (1,52) 2:5✅


Są to moje propozycje, dla zabawy podałem moje przypuszczalne wyniki które wcale nie muszą się sprawdzić podałem dla zabawy zobaczymy co z tego wyjdzie:spokodfhgfh:

POZDRO
Musze powiedzieć że dzisiaj mnie zawiódł Ding Junhui (pomimo że lubie Higginsa ???? ), nie przypuszczałem że John Higgins z taką grą jaką pokazał w meczu z Davidem Roe wygra z chińczykiem i to takim wynikiem (5:1). Ding jako zawodnik jest mi obojętny a za to nawet lubie Johna i w sumie dobrze ze wygrał ale w typowaniu się pomyliłem. Napewno zawiódł mnie Neil Robertson, liczyłem na jego zwycięstwo a tym czasem Ali Carter prawie go zniszczył, dobrze że się australijczyk podniósł i wygrał te 3 frejmy ???? .

Ogółem źle to nie wyszło bo grająć te wszystkie typy na różnych kuponach lub systemowo nie byłoby źle:-D Co do dokładnych wyników to trafiłem 3:spokodfhgfh:

Jutro ciekawe pojedynki na pierwszy rzut oka już widze zwycięstwo Murphy&#39;ego, O&#39;Sullivana. Ciekawym spotkaniem będzie Selby-Higgins ...

POZDRO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom