>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weekend 16-17.04.2016 (zaległy mecz 1 kolejki + 2 kolejka)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Trochę zamieszania wychodzi na początku sezonu z tymi meczami. Szybko podejmowane decyzja o odwołanych/przełożonych meczach. Najświeższa informacja to przełożenie meczu Gorzowa z Grudziądzem na niedziele.

Rozkład jazdy na weekend wygląda następująco:


(sobota, godz. 17:00, LIVE nSport+)


(sobota, godz. 19:30, LIVE nSport+)


(niedziela, godz. 17:00, LIVE nSport+)


(niedziela, godz. 17:00)


(niedziela, godz. 19:30, LIVE nSport+)

Dwa mecze w sobotę i dwa w niedziele w TV. Będzie co oglądać.
Na początek zaległe spotkanie Rybnika z Toruniem. Patrząc na formę zawodników w różnych zawodach faworytem jest ekipa przyjezdnych jednak łatwe to spotkanie nie będzie. Rybnik osłabiony na pozycji juniorskiej bo kontuzji wczoraj na Wyspach nabawił się Kacper Woryna.
W Tarnowie Jaskółki powalczą o pierwszą wygraną w tym sezonie. W Grudziądzu przegrali zgodnie z przewidywaniami jednak różnica zwycięstwa już jest zaskakująca. Leszno przyjedzie podrażnione porażką na swoim owalu. Jak tym razem spisze się Piotr Pawlicki? Bo jego punktów zdecydowanie zabrakło w pierwszym meczu.
Wrocław na nowym torze w Poznaniu podejmie ekipę beniaminka. Ciekawe na ile Piotr Baron zrobi tor podobny do tego co był we Wrocławiu bo tam był niesamowity handicap własnego toru. Po sobotnim meczu w Rybniku będzie można coś więcej powiedzieć o formie przyjezdnych.
Gorzów nie powinien mieć większych problemów z wygrana i tutaj pytanie jest jaką różnicą wygrają. Na swoim torze ciężko szukać słabszego ogniwa u Gorzowian. Przyjezdni to Buczek i Łaguta którzy są w stanie powalczyć z gospodarzami a reszta? Zależy od przygotowanego toru i dyspozycji dnia.
Bardzo ciekawie zapowiada nam się pojedynek na MotoArenie. Falubaz osłabiony brakiem Hampela ale coś czuje że Cieślak pojedzie z ZZ dając dodatkowy start swoim liderom którzy w Toruniu jeżdżą bardzo dobrze. Mimo wszystko Torunianie z takim potencjałem powinni wygrać jeśli chcą walczyć o złoto w tym sezonie.

Jak Wy widzicie nadchodzącą kolejkę?
Zachęcam do dyskusji i podawania typów z analizami

Ps. Rozliczamy Wszystkie typy również te które nie wejdą , niech temat będzie czytelny i przejrzysty:]
 
meechum 41

meechum

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy kursów na Tarnów z Lesznem. Goście mimo absencji Emila są moim zdaniem małym faworytem. Unia w pierwszej kolejce była bliska blamażu w meczu z GKMem, jednak dwa ostatnie biegi sprawiły, że wynik wyglądał nieco lepiej. Jeśli Bjerre i Michelsen będą wolni jak w Grudziądzu to bym szedł w stronę handi na Leszno. Szukałbym tutaj również jakiegoś overu dla Pedersena. Gościu za rok przekroczy czterdziestkę, a nadal trzyma się w topie, co potwierdził jazdą w spotkaniu ze Stalą. Więcej będzie można powiedzieć w sobotę przed rozpoczęciem spotkania.
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Unia Tarnów - Unia Leszno - typ Unia Tarnow (2,79 STS) ✅

Stawiam na minimalna wygrana gospodarzy (48:42). NO I WYNIK TRAFIONY ????
Liczę, że do zwycięstwa Unie poprowadzi Janusz Kołodziej. W formacji młodzieżowej stawiam na lekka przewagę Tarnowa, gdzie w koncu dobrze powinien pojechać młody Rempała. Każdego innego zawodnika zarówno z drużyny gospodarzy jak i gości mozna rozłożyć podobnie na czynniki pierwsze. Bedzie to z cała pewnością mecz na styku.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Unia Tarnów-Unia Leszno
Ciekawy mecz w Tarnowie, ze względu na opady gospodarze raczej za dużo niepotrenowali co może się okazac handicapem dla gosci. No a tak na siłe argumentów to nie uważam zeby Jaskółki były faworytem albo wogole w stanie zagrozić Bykom, dziury w składzie (Świderski,Rolnicki) dobra postawa leszczynian w Taronowie.. Wiadomo że Madsen czy Kołodziej nawiązą ciekawa walke z gośćmi, nawet przy przewidywanej postawie Michelsena 7,8 pkt czy Kenetha Bjerre 8,9 nie widze tu innego wyniku niz zwyciestwo gości ????
Unia Tarnów Unia Leszno 2 kurs 1,50 sts ⛔⛔⛔
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Unia Tarnów-Unia Leszno

Ciekawy mecz w Tarnowie, ze względu na opady gospodarze raczej za dużo niepotrenowali co może się okazac handicapem dla gosci. No a tak na siłe argumentów to nie uważam zeby Jaskółki były faworytem albo wogole w stanie zagrozić Bykom, dziury w składzie (Świderski,Rolnicki) dobra postawa leszczynian w Taronowie.. Wiadomo że Madsen czy Kołodziej nawiązą ciekawa walke z gośćmi, nawet przy przewidywanej postawie Michelsena 7,8 pkt czy Kenetha Bjerre 8,9 nie widze tu innego wyniku niz zwyciestwo gości ????

Unia Tarnów Unia Leszno 2 kurs 1,50 sts
Opady deszczu były w czwartek dlatego nie obbyly sie zawody a w środę i w piątek zawodnicy odbyli normalnie trening.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Tarnów (+4,5) - Leszno 1 @ 1,75 Ónibet*
Ja w tym meczu idę leciutko w stronę Tarnowa. Uważam że tu będzie mecz na styku. W Lesznie juniorzy słabo, Piotr zagubiony, Musielak na wyjazdach nigdy nie błyszczał, a Kildemand po 2-3 świetnych biegach potrafi pojechać następne dwa katastrofalnie. Z tej perspektywy nie widzę wysokiego zwycięstwa Leszna w stylu np. 50-40, jeśli wygrają to minimalnie. Owszem Tarnów ma swoje problemy - np. problem tragicznego Świdra, ale Koldi z Madsenem u siebie swoje pojadą, Bjerre też coś dorzuci a i liczę na 5-6 punktów Michelsena, tydzień temu dał radę tyle zrobić w Grudziądzu więc czemu nie miałby tego zrobić dziś na torze na którym już sporo potrenował? Pamiętajmy też że przy stracie 6cio punktowej są taktyki, jeśli Kołodziej z Madsenem będą jechać to Tarnów spokojnie będzie utrzymywał dystans. Jak dla mnie tutaj będą 2-4 punkty przewagi dla którejś z drużyn i mecz się rozstrzygnie w nominowanych.
* nie wiem czemu nie wyświetla nazwy buka pisanej przez &quot;U&quot; ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nicki mocny w Tarnowie, Kildemand to samo, Piter raczej znowu tak tragicznie po raz kolejny nie pojedzie, a Musielak z Zengotą standardowo niedoceniani. Zachwytów nad Rempałą nie rozumiem, jak dla mnie mocno przeceniany i według mnie juniorka może wcale takim dużym atutem Tarnowa nie być. Rzeczywiście Kołodziej i Madsen mocni, ale rozbicie Dunów raczej nie wyjdzie Tarnowowi na dobre. Świder tu będzie woził zera aż miło (na juniorach może coś zrobi). Bjerre nie jest zawodnikiem, który jest w stanie trzymać parę na 3-3 w każdym biegu, a nie zapominajmy co z Gorzowem robiła para Pająk-Zengi. Dla mnie Leszno to bierze, chyba że jakiś mecz życia pojedzie Michelsen.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Janusz Kołodziej powyżej 11,5 pkt - 1,77 peffka ✅ Betsafe

Jeśli Tarnów ma powalczyć to Janek musi pojechać w okolicach kompletu. Początek sezonu dobry w jego wykonaniu. Pierwszy mecz wyjazdowy i 11 oczek w 6 startach. Na swoim owalu Kołodziej zazwyczaj kręci wyniki 12+. W tamtym sezonie średnia 2,419 pkt na bieg u siebie.
Teraz przejdźmy do rywali. Pawlicki i Musielak bardzo niepewna para jak dla mnie a tym bardziej na wyjazdach. Pawlicki póki co zagubiony. Zengi na wyjeździe traci sporo ze swojej wartości. Jest nieprzewidywalny Kildemand z tym,że on lubi latać po torze i mijać a w Tarnowie o to może być ciężko. Nicki Pedersen on tutaj może zabrać pkt Jankowi a spotkają się 2x w dzisiejszym meczu. Jak liczyłem sobie to wychodzi mi 12-14 oczek Kołodzieja zobaczymy jak to się sprawdzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
według mnie juniorka może wcale takim dużym atutem Rzeszowa nie być. .
to seniorzy jada Tarnowa , a juniorzy Rzeszowa? ????
ja biore Tarnów +4,5 po 1,70 w sts ✅ Koldi ,Bjerre i Madsen myślę ze swoje zrobią,a juniorzy coś dorzucą.Bardziej wierze chyba w Patryka niż w Krystiana w tym meczu ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Leszno @1,75
Musielak +1 &gt; Świderski @1,75
Analiza dwa posty wyżej. Świderski w najlepszym przypadku zrobi punkt na Kuberze (jeśli w ogóle w tamtym biegu pojedzie), będzie pierwszy do zmiany przy RT. Handicap bym wystawił w drugą stronę. Obaj spotkają się w piątym biegu, jeśli tam Musielak objedzie Świdra to powinno być po zabawie.
Leszno tak jak pisałem, dla mnie faworyt, nie bez powodu rano STS wystawił @1,45. @1,75 moim zdaniem sporo przesadzone, można brać.
to seniorzy jada Tarnowa , a juniorzy Rzeszowa?

ja biore Tarnów +4,5 po 1,70 w sts Koldi ,Bjerre i Madsen myślę ze swoje zrobią,a juniorzy coś dorzucą.Bardziej wierze chyba w Patryka niż w Krystiana w tym meczu
Nie wiem, czy by lepszego wyniku nie zrobili ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja dzisiaj pójdę w stronę Madsena. Leon prowadzi parę i jeśli Tarnów chcę trzymać wynik albo co lepsze wygrać to ten pan musi wznieść się na wyżyny. Są trzy opcje over 11 punktów, Madsen -2 z Piotrkiem albo Madsen-1 z Kildemandem. Po zastanowieniu się decyduje się na opcję nr 3. Madsena parowy to Michelsen, a Petera - Zengota. Tutaj łatwiej o strate punktów będzie dla byka. Druga rzecz to taka, uważam że Byki ten mecz będą kontrolować i odskoczą na 6 punktów i tutaj kolejna szansa na ekstra start dla Leona. Jeśli to gospodarze odskoczą, to myślę że taktyk to raczej Nicki, więc nie liczyłbym na 6 startów Kildemanda. Druga rzecz to Peter jest trochę nie obliczalny, a Madsen to typowy startowiec co na tym torze jest bardzo ważne.
Warto też zagrać na win byków, które defakto przegrały u siebie z Gorzowem, ale sami wiemy że Leszno jest mocniejsze na wyjazdach. Do tego dochodzą problemy z torem i pogodą. Brak Emila będzie widoczny, ale Musielaka stać by go godnie zastąpić. Nie wierze w Bjerrego czy Świderskiego, juniorzy Tarnowscy też na jakiś mega mocnych nie wyglądają. Rempała niby ma silnik na Tarnów, ale tam dosypano nawierzchni, pokropi deszczyk i gospodarze się pogubią.
Leszno będzie prowadziło po 8 biegach, tak jak mówiłem dosypana nawierzchnia, a to pierwszy mecz, lekka mrzawka + komisarz który spanikuje i karze ubijać tor. Jaskółki coś czuje, że się lekko pogubią.
Reasumując
Madsen -1 - Kildemand @1,90 wszystko bęt366 ✅
Tarnow - Leszno @1,75 gdyby jechali wczoraj by weszło ⛔
Leszno po 8 wyścigu @2,05 ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Trudny mecz dzisiaj do wytypowania. Obie ekipy na swój sposób zawiodły w pierwszych potyczkach. Leszno przegrało zdawać by się mogło wygrany mecz. Tarnów sromotnie poległ w Grudziądzu. Szczerze? Takie rezultaty mnie w ogóle nie zdziwiły. W szeregach &quot;Byków&quot; uwidoczniło się brak rozjeżdżenia i drugiej obok Nickiego armaty, czyli Emila. GKM wykorzystał w 100% swój betonowy tor, a wśród &quot;Jaskółek&quot; notatki z zeszłorocznej victorii w Grudziądzu poszły z dymem, bo tym razem deszcz nie pomógł, a brakło w ich szeregach, kogoś takiego jak Artur Mroczka, który potrafiłby rozszyfrować grudziądzki owal.
Dzisiaj na pewno większa presja na &quot;Bykach&quot;. Mało kto wyobraża sobie tak kiepski start aktualnych mistrzów Polski. Mnie jednak ich porażka nie zdziwi. W Tarnowie już nie takie kapele przegrywały. I właśnie we własnym torze swoich szans muszą szukać podopieczni Pawła Barana. Pogoda zrobiła się w Małopolsce nieco łaskawsza dla żużlowców, toteż &quot;Jaskółcze gniazdo&quot; powinno być rozszyfrowane przez duńsko-polski zespół Unii. To powinien być spory handicap. W zasadzie cała ekipa nie jeździ tutaj od dziś. Myślę, że nawet Świderski może tutaj zaskoczyć. W Anglii spisuje się co najmniej dobrze. Jasne, nie próbuję tutaj znaleźć przełożenia wyniki w Anglii = wyniki w Polsce, bo to nie ma sensu, ale myślę, że można z tego wywnioskować, że Świder fizycznie i mentalnie wygląda całkiem w porządku, a jeśli trafi ze sprzętem i odpowiednio się spasuje, to jego postawa może być swoistym &quot;języczkiem u wagi&quot;. Na pewno jeśli gospodarze chcą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, to potrzebują kilku oczek Piotrka i przewagi na pozycjach juniorskich. W zeszłym roku Leszno miało kapitalnego Piotrka Pawlickiego, teraz ten handicap został im zabrany. Bez mocnej juniorki ciężko bić się o mistrza. Smektała i Kaczmarek na wyjazdach przewagi nie zrobią. Ale nie postawiłbym funta kłaków, że Rempała i Rolnicki ich tutaj wypunktują. Mam wrażenie, że przy wyrównanym spotkaniu to właśnie wśród juniorów mogą zapaść decydujące rozstrzygnięcia. O ile z pozycji seniorskich po stronie gospodarzy za kluczową dla losów spotkania uznałbym postawę Świderskiego, to dla Byków kluczowa według mnie będzie postawa młodszego z braci Pawlickich. Pierwszy rok w roli seniora bywa zazwyczaj bardzo trudny i u progu sezonu póki co więcej zwiastuje, że Piter będzie miał spory orzech do zgryzienia. Trochę przypomina mi się sytuacja z 2010 roku i Taiem Woffindenem. Świetny 2009 rok, potem debiut w GP a w przerwie między-sezonowej sporo problemów i rok 2010 nie był dla Taia udany.
Jak dla mnie stawianie zwycięstwa którejś z drużyn w tym meczu to ciężka sprawa. Gospodarze mają przewagę własnego toru, jasne, że personalnie wyglądają gorzej od Leszna, ale o ile jestem pewien, że Pedersen i Kildemand powinni zrobić swoją robotę, to do reszty nie jestem przekonany, podobnie jak po stronie gospodarzy duet Kołodziej i Madsen powinien ciągnąć wynik, o ile w pozostałych wypadkach zbyt dużo znaków zapytania.
Co więc typuję?
Idę po teoretycznie najmniejszej linii oporu w myśl zasady, że najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)
  1. Janusz Kołodziej over 11.5 @ 1.77 w Betsafe ✅ 13 (3,3,3,1,3)
  2. Nicki Pedersen over 11 @ 1.83 w Bet365 ✅ 13 (2,3,2,3,2,1)

Koldi chyba jako jedyny w Grudziądzu nie przegrywał tak wyraźnie startów, ale później na trasie i przy dojeździe do pierwszego łuku było już gorzej. W Tarnowie na pewno nie będzie miał takich problemów, będzie świetnie spasowany i będzie liderował gospodarzom. Jeśli Janusz nie przywiezie co najmniej 12 punktów, to szanse Tarnowa na pewno mocno spadną, ale myślę, że Koldi podoła. Pod koniec zeszłego sezonu był tutaj niemal nie do złapania - w trzech ostatnich meczach, przegrał chyba tylko z Hancockiem i Woffindenem. Na początku sezonu też sprawia wrażenie dobrze dysponowanego. Jest też szansa na dodatkowy szósty bieg, jako rezerwa taktyczna. Jeśli by do tego doszło to linia powinna być bez najmniejszych problemów pokryta.
Z drugiej strony lider &quot;Byków&quot;, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Bardzo fajnie wygląda na początku sezonu. Jest dobrze zgrany sprzęt, dobra dyspozycja. Widać, że w zimę Nicki nie próżnował. Dzisiaj powinno się to przełożyć na dobre punkty. Tor w Tarnowie na pewno mu pasuje. Regularnie wozi tu dwucyfrowe punkty, ale nie ma się czemu dziwić. Nicki dobrze czuje się na torach, gdzie kluczową rolę odgrywa start, dobry sprzęt i nie ma zbyt wiele ścieżek. A to niezmienne atuty Nickiego. Jedzie w parze z juniorem, więc na koledze z pary punktów raczej nie potraci. W przypadku gorszej jazdy &quot;Byków&quot; jest pewnie pierwszą opcją do jazdy jako rezerwa taktyczna. Nicki swoje powinien zrobić. Spodziewałem się linii na poziomie 12 punktów, więc taką jaką oferuje bet365 biorę bardzo chętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Janusz Kołodziej - Nicki Pedersen -&gt; Nicki Pedersen (+1) @1.80 w b.e.t.3.6.5.
Pojedynek liderów obu ekip. Tak, Kołodziej na swoim torze osiąga kapitalne wyniki, ale jeżeli spojrzymy wstecz, dwa poprzednie pojedynki z Leszczynianami zakończył z dorobkiem 7 punktów, być może Unia Leszno nie leży Kołodziejowi, być może dyspozycja dnia. Z drugiej strony natomiast człowiek, który jedzie na każdym torze, niezależnie od toru, dnia i pogody. Jeżeli Unia Leszno myśli o wygranej w tym meczu, Pedersen musi zakręcić się koło 12-13 punktów, nie bez powodu wystawiony jest z juniorem - ma wyjeżdżać i wygrywać biegi. Duńczyk na torze w Tarnowie nie schodzi poniżej pewnego poziomu, nie wydaje mi się, aby teraz miało zdarzyć się inaczej. Sądzę, że handicap Pedersena będzie pokryty, aczkolwiek może się to rozgrywać dopiero w 15 biegu, gdzie myślę, że obaj zawodnicy się spotkają.
Dorzucam wam wyniki Pedersena z ostatnich lat w Tarnowie, screen prosto z SportowychFaktów:

/e: Janusz 13 - Nicki 13 (+1), także na plus, taktyczny uratował ???? ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
meechum 41

meechum

Użytkownik
Unia Tarnów - Unia Leszno 2 @1,75 ⛔ 48:42 /bet365
Nicki Pedersen powyżej 11 @1,83 ✅ 13 /bet365
Tak jak zapowiadałem na górze. Jestem zadowolony z kursów, więc podbieram. Tarnów w pierwszym meczu jedyne co pokazał to szaleńczy zryw pod koniec spotkania. Widać było brak mocy u takich jeźdźców jak Bjerre czy Michelsen, którzy powinni być pewnym punktem drużyny. Unia Leszno nie może sobie teraz pozwolić na kolejną porażkę, gdyż za tydzień jadą do Zielonej Góry, a bez Emila będzie im ciężko o cokolwiek powalczyć. Leszno musi dzisiaj wygrać i potwierdzić słabą dyspozycję Tarnowian. Innej możliwości nie widzę. Drugim betem jest over na Nickiego. Pedersen potwierdził, że jest szybki w pierwszej kolejce. Dodatkowo w ostatnich siedmiu występach w Ekstralidze na tarnowskim torze nigdy nie zdobył mniej niż jedenastu punktów. Jako absolutny lider powinien poprowadzić drużynę po dwa punkty.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeszcze jeden typ
Kildemand powyżej 8,5 @1,61 Bet365 (zakłady powyżej 9 i dokładnie 9)
Bez zbędnej filozofii: Pająk lubi sobie poszaleć. Forma na początku sezonu raczej dobra, linia moim zdaniem o punkt za niska. Prawdopodobnie 5 biegów, ryzyko jedynie, że może gdzieś potracić punkty na Zengocie, ale margines błędu jest spory.
 
D 0

dawid2323

Użytkownik
Leszno powinno powalczyć w Tarnowie, ale na ostawienie wygranej jest zbyt duże ryzyko.
Ja ide po lini:
Zengota powyżej 7,5pkt - 1,80 milenium
Pedersen powyżej 2.5 biegu - 1,80 milenium
Kołodziej-Madsen 1 - 1,45 milenium
kurs 4,70
Dla mnie te typy są dobre na obstawienie.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Jak to wygląda, jeśli chodzi o zwroty za mecz Tarnów - Leszno? Przecież jutro ten tor będzie całkiem inny, Tarnów pewnie z mniejszym handicapem.. a zwrotu nie widzę..
RADULA-Zwrotów nie będzie jeśli dzisiaj objada mecz. Masz w regulaminach buków że zwroty są dopiero wtedy jeśli zawody nie zostaną rozegrane w ciągu 24 lub 48godz od daty i godz meczu. Tutaj nie mijają nawet 24godz więc wszystkie zakłady zostają ważne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom