>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat We Are Players 🏈⚾🏀

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
ja jestem taka osoba ze poprostu, jestem slabym, zamknąłbym temat, podziekowal i tyle.
Tak ładnie wszystko opisałeś i trudno się nie zgodzić ale tym ostatnim zdaniem sprawiłeś, że muszę wtrącić kilka słów.
Bo według mnie nie wolno się poddawać zbyt szybko. To, że ktoś jest "słaby" wynika przede wszystkim z dwóch przyczyn.
Albo mu się nie chce "uczyć" i składa zbyt szybko broń albo zwyczajnie nie ma predyspozycji, jak na przykład moja skromna osoba. Ale czy to sprawia, że trzeba zamknąć temat, jak to ładnie ująłeś? Czy to jest powód aby "podziękować" i sobie odpuścić? Tutaj mam mieszane uczucia.
Chyba wszystko zależy od charakteru. Moim skromnym zdaniem NIGDY nie wolno zbyt szybko się poddawać. Według tego, co napisałeś w ostatnim zdaniu taka "ja" powinna już dawno odpuścić, podziękować, zająć się czymś innym.
Ale należę do tych co łatwo nie rezygnują, innymi słowy - gdy upatruję jakąś szansę to nie umiem się poddać.
Jak mnie wywalą drzwiami to wchodzę oknem. Gdy ktoś mówi, że mam sobie odpuścić dopada mnie jeszcze większa motywacja, a porażki działają na mnie bardziej motywująco, aniżeli wygrane.

Bawię się w bukmacherkę prawie dwa lata i dotąd niewiele osiągnęłam, by nie rzec, że moja gra to wieczne pasmo porażek z małymi wyjątkami, a jednak brnę dalej i nie mam zamiaru opuścić głowy. Walczę jak lwica, wierząc, że się nauczę i wydaje mi się, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces? Nie wolno się poddawać. :)

Zauważyłam, że na forum jest sporo osób, które podobnie nie składają broni, pomimo średnich wyników i naprawdę, darzę tych ludzi ogromnym szacunkiem, często po cichu im dopinguję i cieszę się z każdego ich wygranego kuponu.
Bo trzeba walczyć.
Oczywiście bez dwóch zdań z chłodną głową. Wiadomo, że każde zwycięstwo wymaga ofiar ale akurat bukmacherka jest jedną z dziedzin gdzie można te wspomniane "ofiary" oszczędzić. Jestem tego chyba dobrym przykładem. Nie idzie? Można się przecież uczyć "na sucho", bez strat. Jeśli ktoś jest uparty, zawzięty, wierzy w swoje możliwości to ma zdecydowanie większe szanse na sukces. Nie tylko w bukmacherce.

Oczywiście, żebyśmy się dobrze zrozumieli, pisząc wszystko powyżej, nie zachęcam do wyznawania zasady "po trupach do celu", absolutnie nie! Jedyne o czym piszę to odnoszę się do Twojego ostatniego zdania, że warto walczyć nawet jeśli wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że trzeba odpuścić. Nie ma nic gorszego jak wmawianie sobie "jestem do niczego" albo "nie dam rady".
Ciężką pracą, cierpliwością i uporem można naprawdę sporo osiągnąć czego jesteś najlepszym przykładem. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Trefl Gdańsk -1.5 HC (Punktow meczowych) @ 1.72 Bwin.com x 2j (3:2 , + 3 pkt)
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa Orlen G 20:30 I 03.11 I #143


Szkoda ze nie zdecydowalem sie wczesniej, czyli 1h temu gdzie w bwin wisial kurs 1.83 a w Bet365 byl kurs 1.66 , teraz kursy spadly a prawie tydzien temu Gdansk wygral z Warszawa 3-1, tym razem Verva przyjedezie oslabiona bez dwoch siatkarzy Jakub Kowalczyk srodkowego i Bartosz Kwolek, pozatym maja problemy w formacji atakujacyh - Cytat: "Nie ma co ukrywać, że największym problemem Vervy są atakujący. Na razie trio Michał Superlak, Jan Król, Jakub Ziobrowski nie błyszczy." Nie wiadomo czy wroci, Nowakowski mozliwe ze spadek kursow w Bet365 - przedchiwla na 1.57 to moze swiadczyc o tej informacji z atakujacymi. Jezeli tak sie stanie to w Ataku naprawde bedzie mizernie a przeciesz tak nie dwano Warszawa przegrala usiebie z Radomiem, wiec kto wie jak to sie potoczy ale widze spora szanse aby siasc na gospodarzay, wiec wezme -1,5 punktu meczowego ktory nie powinnien zrobic roznicy

. 2020-11-03 22_16_40-bwin - Opera.png

Ogolnie zaklad na wariata na ostatnia chiwile , gdy zagralem chwila moment kurs z ujemnym HC punktowym wskoczyl na 1.85 , co i tak bym zagral , wogole z przyczyn prywatnych musialem zalatwic swoja sprawe a jutro , coz musze jechac do szpital i taki zwariowany dzien z dosc czesliwym zakladem.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Arizona Cardinals -4HC @ 1.91 Paddypower x 0.65j 31:34 (Poprostu szkoda komentowac ,trzeci mecz
Arizona Cardinals - Miami Dolphins G 22:25 I 08.11 I #144
podrzad nie trafiony prze gupie straty czy deycjze, fakt ze te Miami lepie zagralo)

2020-11-08 03_19_28-Window.png
O tym meczu pisalem w srode w swoim temacie(Poprawiona Analiza) i linie zostaly otworzone -6 Arizona ta linia nie byla wspierana przez publiczne pieniadze ktore wspieraly Miami +6 az linia zeszla do +4, nawet trzymala sie po informacji, że ze skladu wypadl RB Myles Gaskin "publiczni" dalej trzymali strone Miami. Prawdopodobnie z perspektywy obrony i formacji specjalnej co jest blednym zalozeniem grajacych, przypomne ze Miami wygralo mecz z Rams zdobywajac Total Yards 145! a zazwyczaj srednia sie kreci kolo 400 jardow, naprzyklad Rams zdobyli w tym meczu 471 jardow, wiec widac ze cos w tym meczu nie gra a napewno nikt nie spiera druzyny Miami ze wzgledu na Atak ktory w tym meczu byl nie widoczny. Jak widac linia wrocila po nastepnej informacji, gdy okazalo sie ze nie zagra ich drugi w kolejce Running Back M.Breida w tej sytuacji zrobil sie kociol na tej pozycji i ich gra po ziemi zostaje "utracona" to zmeczylo publiczne pieniadze a "ostrzy" gracze szybko wskoczyli na linie -4 czy -4.5 , wykorzystujac "tlum" ktory zbił HC na Miami z 6 na 4.

Tutaj wyjasnienie w sprawie Gaskin-a jest to Running back(biegacz) ktory jest rowniez odbierajacym i ostatnio wiele zdobywal jardow dla druzyny czy to biegiem czy odbiorem, jest to wazny gracz ofensywny w ukladance Miami, wiekszosc bukmacherow zaragowala i zrzucila linie o 1/1.5 punktu, dalej jak wiemy RB Breida Out oraz profesjonalni gracze szybko zajeli pozycje -4/-4.5 - To takie wyjasnienie z mojego tematu.

Wracajac do Miami to nie tyle Miami ten mecz wygralo co Rams byli ofiara pecha i wlasnych bledow wiec Miami na tym skorzystalo.Rams stracili 4 razy pilke w pierwszej polowie, gdzie byli pierwsza druzyna w lidze pod tym wzgledem z tak duza iloscia stratw pierwszej polowie, wiec nikt tyle strat jeszcze nie odntowal. Miami skorzystalo na tym zodbywajac 14 punktow , plus po bledzie obrony ktora nie zablokowal powracajacego po punt-cie, wiec ten gosciu z Miami przebiegl sobie przez cale boisko i zdobyl przylozenie(6/7 pkt). Plus slaba gra Goff-a rozgrywjacego Rams tylko pomogla Miami , tak naprawde raz udalo sie podac rozgrywajcemu Miami na przylozenie i to tez chyba dostal pilke juz na polowie przeciwnika po bledzie Goff-a - To wszystko to efekt bledow Rams w pierwszej polowie a nie dobrej gry Miami, podtrzebujesz podtwierdzenia? w drugiej polowie Miami nie zdobylo zadnego punktu 0 !!! a ofensywa Miami meczyla sie strasznie a w podejciach trzeciej proby zaliczyli 3 na12 oraz 3 jadry na gre(3,9! na podanie).

Meczyla sie w ofensywie bo na rozegraniu zostal wsadzony debiutant ktory slabo gral przez caly mecz. Numer 25 - to projekcja DFS 25.MIAMI DOLPHINS QB TUA TAGOVAILOA AT ARIZONA CARDINALS (ARI -4.5, 47) - jak widzimi w projekcji fantasy na week 9 przeciwko Arizonie jest na dalekim 25 miejscu, wiec rzadko kto bedzie wybieral go do skladow DFS, bardziej gracze beda go unikac po tym co pokazal w meczu z Rams, Ocena? 45.3 druga najgorsza ocena rozgrywajcego pod czas week 8.( A slaba ocena to juz 60 ) Jaka byla przyczyna tak slabej gry nie wiadomo, moze presja, trema, jest to rozgrywajacy na swietny material ale nie wykazal potencjalu dobrej gry, wiec jestem przeciwko nie mu, moze tak zle ponownie nie zagra ale nie wiemy tego.

Ofensywa z tak podejrzanym rozgrywjacym pozostawia wiele watpliwosci a dotego nie maja waznego biegacza i zastepcy ktorego mogli by wykorzystac przeciwko Arizonie ktora slabo broni przeciwko biegu, tym razem los do nich sie usmiechnie bo w Miami jest spory problem na pozycji biegacza, wiec po tej stronie zrobila sie mala przewaga Arizony bo jak inaczej nazwac to gdy Miami pozostaje bez "broni" a gra gora rowniez pozostawia wiele watpliwosci z rozgrywajacym Miami T.Tagovailoa.

2020-11-08 03_18_15-Window.png
W rankingu ogólnym te druzyny sa blisko siebie ale może to byc mylące, potym jak problemy sa o wiele wieksze w Offensywie i slabej grze obronnej Miami niz "mowi" nam ogolny ranking.

Miami w obronie jest slabe i tutaj rowniez nie bedzie wsparcia poza dobrymi dwoma CB(obroncami kryjacymi) , oddaja 6 jardow na probe - 30 miejsce w lidze oraz 31 miejsce zezwalajac na "wybuchowe" biegi. Sa siudma druzyna ktoraz zezwolila na najwiece punktow DFS dla biegaczy a Arizona jest druzyna ktora lubi czesto biegac i prowadzi w lidze pod tym wzgledem. A wiemy kto jest rozgrywajacym w Arizonie, Kyler Murray prezentuje znacznie trudniejszy pojedynek niz tydzien temu Goff. Murray to mobilny rozgrywajacy ze srednia 64 jardami na mecz i siedem TD, Arizona ogolnie zajmują czwarte miejsce w lidze ze skutecznościa w biegu a Miami ogolnie jest ostatnia w obronie DVOA, dodam jeszcze ze 0-line Miami jest najgorsza formacja blokujacą bieg to naprawde moze byc bolączką Miami.

Arizona wobec tak mizernej ofensywy Miami ktora w biegu "upadla" a w grze gora jest nie wiadoma, ma w miare solidna obrone, moze nie tak mocna jak Rams ale nadal zezwalaja na niskie 6,9 jardow na podanie, co jest 10 najlepszym wynikiem w lidze ,wiec przeciw podania nawet dobrze bronia, nawet gdyby rozgrywajacy Miami TAGOVAILOA wystrzelil z nie widomych przyczyn to jest obrona w Arizonie. O biegu napisalem ze obrona tam jakiejs nie ma ale naszczescie nie ma biegu w Miami, wiec wydaje sie ze jest to na korzysc Arizony, wiec spac moga spokojnie bo potencjal jest tam naprawde maly na genereowanie jardow po ziemi..

Dobra, teraz jak czytam tą analize to wyglada jakby miał grac pierwszy z setną druzyną a wynik 41 do 7 , chyba zaraz sam jeszcze podbije stawke ale trzeba brac poprawke bo to sport i roznie bywa dlatego nie pytajcie mnie na prv czy ta druzyna wygra, czy napewno, TAK wygra jak nie bedzie gubic piłek jak ostatnio RAMS lub dzisiaj UCLA ,jak beda tracic to napewno nie wygraja ale mecz meczem a analiza analiza, napisalem jak jest, nie wiem co mam tutaj napisac na korzysc Miami bo wyglada jakbym analize zostala napisana pod zaklad , nie wiem moze to ze TAGOVAILOA zamieni sie w superman-a i bedzie zdobywal TD hehe ciezko w to uwierzyc ale jezeli wszystko tak ladnie wyglada po stroie Arizony to dlaczego publiczne pieniadze wspieraly Miami? , wiecie jak slaby wygrywa z silniejszym, to zawsze jest tak ze obstajemy za slabszym bo wygral raz i drugi i co? i robi sie trend na slabszego, bo to jest Cool Slaby wygrywa mimo ze nic nie gra ale wygrywa hehe publice to sie pdoba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Build Bet:
Green Bay Packers -4.5 HC + Under 65.5 pkt = 2.00 Bwin x 0.50j (34:17)
San Francisco 49ers - Green Bay Packers G 02.20 I 06.11 I #145


2020-11-05 01_26_34-Window.png

Tak wyglada ofensywa SF mozna powiedziec ze nie ma kim grac w Ataku, wiele waznych kontuzji lub wdarl sie COVID a wlasnie 35m temu przszyszla informacja ze wypada z gry nastepny dobry zawodnik a zarazem jak wazny w kontekscie kontuzji, Brandon Aiyuk COVID - Widze ze zostal oznaczony juz na Rotowire, czekalem jeszcze na podtwierdzenie kursow i w Bet365 ale juz spadlo o wiele wiecej a linia z -6.5 HC przsunela sie w tej chwili -7.0 HC, dzisiaj rano juz widze -7.5 a ML spada na 1.27(dzisiaj rano). Owszem rezerwowy rozgrywajacy cos tam gra , kwestia jak on bedzie sobie radzil ze zmiennikami gdy nie ma juz nawet solidnej ofensywy a sporo rezerwowych zostalo wlaczonych do linie-up.

Najlepsze jest w tym ze w PP moglem grac -3.5 za 1.91 ale za dlugo myslalem w poniedzialek a dzisiaj mamy -7.5 , w skybet tez zablokowali linie a bylo przed chwila kurs 1.67 przy -3.5 gdzie wiekszosc miala 1.55, wiec 67% zysku to byl dobry deal.

Under tez spadl i spada - teraz spadl o 0.5 pkt i wynosi 48.5, kontuzje w ataku daja powody do spadku . Ja zagralem Build bet w Bwin podejrzewam ze to wszystko spadnnie, ten zaklad ktory zagralem , najlepsze jest to w tym ze na -4.5 HC bylo cos kolo 1.66 wiec dolozylem under z jak najwyzsza dostepna linia jaka byla aby podbic i zabezpieczyc sie wrazie jakiesgo duzego wyniku. Gdybys chcial zagrac sama linie o/u to kurs jest 1.10 wiec teraz napewno spadl ponizej 1.10, teraz rano 1.07/1.06 heh a Bwin dal mi na podbicie tak duzej lini under, kurs 1.21 hehe wiec oplacalo sie zagrac i polaczyc. Kurs 2.0 pogralem za 0.50j dlatego ze z liniami roznie bywa i moglbym byc ofiara jakiegos dziwnego wyniku ale jak sprawdzilem, linia 65.5 zostala przekroczona 2 razy na 17 meczy razem(GB i SF) dwa razy przekroczylo ta linie GB ,wiec spora szansa jest ze to sie zmiesci.
2020-11-05 01_25_27-Window.png
Jak widac tednecja jest na under i linia nie przypadkowo spada, poniewaz SF nie ma "kim" grac w ataku a rowniez maja w miare obrone , wiec cos tam zastopuja GB ale GB ofensywna druzyna , troche mizerna obrone maja ale ze SF "nie ma" ataku to ta obrona staje sie wzgledna w tym meczu. Sadze ze to moze byc dobry zaklad a GB moze lub powinno wygrac tym przylozeniem , wiec nic dziwnego ze HC zostal powiekszony juz do -7.0 a razno juz -7.5 HC

W Bwin dalej jest ta opcja dostepna za kurs 2.0 , jezeli teraz chcialbys gdzies poloczyc, jezeli bys mogl bez build bet polaczyc oddzielnie HC -4.5 to kurs jest w granicach 1.61 plus linia ponizej 65.5 wynosi 1.06 co daje razem kurs 1.70 heh no nie oplacalne zbytnio ale w Bwin jest na te dwie opcje 2.0 ! - ważne zeby tak robic aby stwarzać sobie potencjal wiekszego zysku tak jak w moim przypadku.

Update (10:20): Tak sprawdzilem z ciekawosci jak sytuacja stoi w Bwin teraz mozna zagrac prawie to samo czyli HC-4.5 ale linia obnizona do 63.5 za kurs ? uwaga - 1.78 a jeszcze 8h temu mielismy trcohe wyzsza linie i wiekszy kurs, owiele oplacalny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Build Bet:
J.McKinnon(49ers) +10 Otrzymanych yds + Odebrane min. 3 podania = 1.95 Bwin x 0.50j

San Francisco 49ers - Green Bay Packers G 02.20 I 06.11 I #146 (16 yds + 3 odebrane podania)

2020-11-05 22_50_21-Window.png

W meczu SF-GB bedziemy mieli kilka okazji gry na zawodnikow, jedna z opcji dotyczy RB Jerick McKinnon ktory jest biegaczem numer trzy w druzynie SF i nie najlepiej spisuje sie na tej pozycji a wprzypadku wielu kontuzji lub Covid gdzie w San Francisco wypadlo z ofensywy az siedmu graczy; Garoppolo, Kittle, RB Tevin Coleman, Samuel, WR Brandon Aiyuk, WR Kendrick Bourne i Williams. Oznacza to ze MaKinnon zostanie prawdopodobnie przesuniety na odbierajacego a pierwszym RB jest Hasty.

W poprzedniej Week 8 podczas meczu ze Seattle nabawili sie kontuzji Samuel(nie gral chyba) i Kittle , wskoczyl za nich i odebral 40 jardow w czterech otzrymanych podaniach a wezmy pod uwage obecna sytuacjie gdy SF jest bardzo "odchudzoną" druzyną w ataku po odpadnieciu topowych graczy, wiec spodziewam sie ze "MK" bedzie sporo czasu na boisku, jego srednia w tym sezonie na mecz to 21 jardow i ponad 3,5 podania oraz posiada dobra ocene przyjec 80.6 za posrednictwem PFF.

Tutaj "rysuje" sie dobry "match-up" dla McKinnona, ktory nie powinnien znajdowac duzego oporu jezeli ta pilka bedzie celowana do niego, poniewaz Green Bay zezwalaja srednio na odebrane 63 jardy na mecz Running Back czyli zezwalaja na jedno zagranie prawie 10 jardow oraz sa beznadziejni pod względem wskaźnika sukcesu podań przeciwko biegaczom 67% zajmuja ostatnie miejsca pod tym wzgledem.(GB 32nd in passing DVOA vs. RB)

McKinnon znajdujac sie w dobrym miejscu, moze nie miec problemu z przebiciem lini powyzej 28.5 odebrancyh jardow jak i rowniez powzyej 3.5 przyjec (kursy po 1.80/86) Ja zagram opcje kombinowana w Bwin ktora ma spora szanse powodzenia przy dobrym kursie a mianowicie ,minimum 3 przyjecia plus podbiciem zakladu odebranymi 10 jardami, wiadome jest z logiki ze jezeli otrzyma te 3 podania to odbierze te 10 jardow jak nie wiecej a na over 2.5 przyjec jest 1.50 , wiec z automatu dorzucone 10 jardow daje mi 1.95 calkowity kurs, wiec to moze byc korzystny ruch patrzac w jakim miejscu znajduje sie McKinnon spedzajac wiecej czasu na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAF:
UCLA Bruins -4.5 @ 1.83 Unibet x 0.50j

Colorado Buffaloes - UCLA Bruins G 01:00 I 08.11 I #147 ( Nie ma co wierzyc w druzyne UCLA, oni stracili juz na poczatku meczu dwa razy pilke przez wybicie i zle podanie oddajac za darmo 14 punktow , po zdobytym TD znow starcili dwa razy pilke i raz sie uratowali a raz oddali znow zadarmo 7 punktow przy wlasnym polu przylozen , oddali 21 pkt za darmo, teraz jest do konca 5m drugiej polowy i 35 do 7 dla Clorado - Czasem jak msz sporo zakladow "dobrych" to rodzi sie problem ktory zagrac, ten? mecz juz wylaczylem, szkoda czasu na ogladanie jak druzyna oddaje za darmo punkty. A najgorsze jest w tym ze jak masz trzy zaklady a wybierasz ten najgorszy.

2020-11-07 03_56_30-Window.png

NCAAF wraca do tematu a na rozkladzie kilka meczy ale czesto jest tak ze jak masz dobrze przeanalizowane kilka meczy to tak naprawde nie mozesz sie zdecydowac co wybrac, Nortwestern(-3)?, West Vigrinia +7 lub +5.5 a mozna nawet ML zaryzykowac za 2.80 ,kurs tam spada i nie bez powodu Ja jednak zdecydowalem sie wybrac rozpoczynajaca sie poludniowa konferencje PAC-12 stawiajac na mecz slabych obron ale rowniez nie najlepszych atakow lecz w jednej z druzyn jest spory balagan w ofensywie po odjeciu ofensywnych graczy jak i rozgrywjacego.

Od razu na poczatku trzeba zaznaczyc ze obydwie druzyny jak UCLA Bruins oraz Colorado Buffaloes maja slabe obrony. Obydwie obrony zostaly sklasyfikowane na dnie krajowych rozgrywek w dopuszczalym wspolczyniku sukcesu podan , wiele wksaznikow ktorych bys sprawdzil i porownal znajduja sie ponizej setki, tak naprawde to ofensywna bitwa, atak kontra atak.

Tutaj nalezey porownac ofensywy i co tak naprawde sie zmienilo przed nowym sezonem, wiec wezmy na pierwszy ogien druzyne ktora ma wiele znakow zapytania.Jak wiemy w Colorado Buffaloes nie ma juz dwoch najlepszych odbierajacych Laviska Shenault i Tony Brown ktorzy odeszli a to spory problem ale nie jedyny. Rowniez odszedl ich rozgrywajacy Montez co oznacza ze bedzie rzucal rezerwowy rozgrywajacy Sam Noyer ktory przez cala studencka kariere siedzial na lawce jako zmiennik, do tej pory rzucil 41 razy pilka!(no a czym?).Problem rodzi problem na stanowisku trenerskim, rowniez zmiana, Mel Tucker nie podjal pracy z druzyna i doszlo do tego ze nie bylo kogo zatrudnic to w koncu zatrudnili swojego trenera od skrzydlowych, Karl Dorrell. Te cale zamieszanie spowodowalo ze nie odbyli treningow w przerwie. Owszem sezon temu nie grali zle w ofensywie ale to wszystko co tam sie dzieje nie daje powodu aby ich poprzec a nawet z dodatni handicap, jest tam balagan a przedstawione projekcje przez ekspertow w konferencji daja im 1 wygrana a nwet gdzie niegdzie zero.

Inaczej powinno byc w UCLA jest tam wiecej pozytywow jezeli chodzi o ofensywe i nie ma tam balaganu jak u gospodarzy. Na trenerce jest solidny ofensywny trener Chip Kelly ktory prowadzi druzyne trzeci sezon lecz dopiero UCLA wykazala pewne oznaki w drugim sezonie jego pracy lecz to dalej za malo i stawiane sa przed nim wieksze wyzwania. Ofensywa ta ma byc lepsza niz sezon temu a rozgrywajacy gra poprawnie jak na ta konferencje, Thompson-Robinson potrafi rzucic okolo 300 jardow ,fakt ze potrafi stracic pilke ale gdy gral poprawnie to statystyki naprawde byly dobre jak na podnad 100 druzyn: wskaznik sukcesu podan 42 miejsce, 35 miejsce first downs oraz wskaznik przylozen na 57 miejscu. Maja rowniez solidnego biegacza w tej konferencji Demetric Felton ktory rowniez ustawia sie na odbierajacego, 55 przyjec i na 600 jardow i 4 TD.

Ten mecz sprowadza sie do tego czy UCLA ktora nie ma glownych slabosci w depth chart i nie jest silna ale jest lepsza druzyna na papierze, ograniczy ofensywny balagan Colorado z nie pewnym rozgrywajacym. Linia tego meczu szaleje bo nie widaomo czego sie spodziewac po pierwszym meczu sezonu, napewno wiekszy potencjal jest po stronie UCLA a wiecej znakow nie wiadomych po stronie Colorado , sadze ze mozna to zagrac do max -6, a wogole jest tam przwidywany duzy wynik ze wzgledu na slabe obrony wiec nawet moze zostac pokryty TD ale bezpieczne -4,5 nie zawadzi wziasc. Zapomnialem dopisac ze jest to zaklad spekulacyjny czyli opieramy sie na tym co dzieje sie w danej chwili w druzynach, poniewaz nie mamy zadnej "probki" statystycznej na ktorej moglibysmy oprzec zaklad na argumentacji z tego powodu ze jestemy przed pierwszym meczem sezonu a ze spekulacjamy jest wtedy najgorzej gdy po meczu sie nie sprawdzily.

Mozna rowniez rozwazyc dwa inne zaklady: Northwestern do -3 oraz West Virginia +7 do +5 najmniej albo zaryzykowac ML -2.80.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAF
Western Kentucky ML 1.36 + Florida ML 1.12 + Oregon ML 1.27 = 1.94 Bet365 x 0.50j
Western Kentucky - Southern Miss G 21:30 I 14.11 I #148 (10:7)

Florida - Arkansas G 01:00 I 15.11 I #148 (63:35)
Washington State - Oregon G 01:00 I 15.11 I #148 (29:43) (Śmieciowy Kupon nie został podpalony)


Western Kentucky - Southern Miss

2020-11-13 16_17_18-ESPN PickCenter - Picks, Analysis, Odds, Game Breakdowns - ESPN - Opera.png


Ogolnie jest to mecz slabych druzyn ktore mecza sie w ataku Western Kentucky ma problem w zdobywaniu punktow przez bardzo slabe wykonczenia drive ale tutaj los sie do nich usmiechnal poniewaz Southern Missma ma slaba obrone ale bardziej opieram ten zaklad na wiadomosciach z obozu Southern Miss gdzie udalo mi sie zaciognac informacji z lokalnych zrodel.(juz spoznionych).U gosci sa problemy z rozgrywajacymi a jak wiemy rozgrywajcy jest najwazniejszym graczem druzyny poniewaz to on rzadzi i dzieli pilka, jezeli robi to doskonale to prawie polowa sukcesu aby wygrac mecz, dlatego jest taki spadek lini meczu.

Pierwszy rozgrywjacy Abraham zrezygnowal z sezonu po tym jak walczyl z Covidem a potem ze wstrzasem mozgu po czym zrezygnowal z sezonu i to zostalo podane do oficjalnych wiadomosci przez trenera Tim Billings. Nastepnie drugi rozgrywajacy ma kontuzje Tate Whatley rowniez cos ze wstrzasem mozgu i jest w protokole o urazach , wiec jego decyzja wisi w "powietrzu" a trzeci rozgrywajacy bierze udzial w jakims meczu i gra gdzie indziej, wiec nie widaomo kto bedzie rzucal.

Podobno lista innych zawodnikow tez jest nie wiadoma ale kto to nie wiem widac ze sa tam problemy i to duze , Do tego drugi Running back tez nie zagra Don Ragsdale zrezygnowal z sezonu , wiec nie dziewne sie ze buki to po blokowaly , ciekawe czy dojdzie do meczu ale ma byc pokazywane przez stanowa telewizje, wiec mecz nie jest odwolany , dlatego to zagralem opierajac sie na tych wiadomosciach. Obrona WK w "Havoc" Defense jest na 54 miejscu gdy atak Southern Miss Havoc Allowed na 88 , ogolnie pozostanie im jedynie opcja gry po ziemi z Gore ktory gra w miare dobrze ale tak naprawde jezeli nie zagra rowniez Tate Whatley co jest mozliwe to w ataku ich gra bedzie "martwa"

Florida - Arkansas

Floryda z Akransas to o czym my tu mowimy , Floryde ogldalem tydzien temuu w niesamowitym meczu az palce lizac, pokonali Georgie i sa jedna z druzyn ktora moze wzaisc udzial w krajowych play-offs o mistrzosto w Kraju. We Florydzie jest troche kontuzji najwazniejsza to na TE Pettis ktory jest oznaczony decyzja, mimo to niema problemu wystawic tak wysoki HC faworyzujacy Floryde.

Akransas sie slizga i jak dotad mimo slabego ataku oni sa po za 100 w kilku kategoriach ale jeszcze lepsze jest to ze waznym zawodnikiem jest Treylon Burks ktory ma na bieg ponad 6 jardow na probe a co smieszne jest gra na pozycji WR czyli skrzydlowego a nie biegacza . Inna wazna wiadomoscia jest ze Arkansas moze rozegrac mecz bez glownego trenera Sam Pittman u ktorego wykryto Covid-19. Trudno jest mi uwierzyc ze nawet oslabiona Floryda miala by tutaj przegrac mecz z Arkansas ktore ma w tym sezonie bilans 3-3 ale udalo im sie pokryc 5-0 ATS mimo to stawiam tutaj na ML wiec ten ATS mi nie straszny.

Washington State - Oregon

Oregon meczyl sie w pierwszej polowie z druzyna Stanfordu, stracili dwa razy pilke przez podanie i raz fumble lost, obejrzalem ten mecz z powtorki ,poniewaz wykupilem sobie ESPN player, ich rozgrywajacy T.Shough nawet na poziomie gral, potrafil swietnie zmylic obrone, 227 yardow rzucone i prawie 90 jardow po ziemi, jako zastepca swietnie zagral , wogole ten mecz mial razem ponad 900 uzbierane !, gora i dolem ale w kazdym razie wrzucili drugi bieg w drugiej polowie i pokonali Stanford ponad 20 punktami.

Washington wygral mecz z Oregon state ale podobno jak nie ktorzy doszukuja sie tam "walka" podobno przed meczem w Washingtonie bylo sporo problemow z Covidem oraz wczesniejsza zmiana na trenerce co pozostawiala wiele niewiadomych , Washington ma niskie noty przez ekspertow w tym sezonie i sporo poszlo zakladow na Oregon ktory byl znaczniejszym faworytem niz kusry wystawione przez bukmacherow. Pod czas meczu jeden z najlepszych zawodnikow w obronie nie wylecial za Targeting , potem byl faul za przeszkadzanie w odbiorze ale sedziowie tego nie widzeli, to wybilo Oregon state z gry i przegrywali cos kolo 28-7 a gdy gonili rywali bylo juz zapozno, podobno mecz wypaczyli sedziowie.

Ogolnie obydwie druzyny zagraly slabo w obronie , w tym ze obrona Washington jest tak zla jak powinna byc i taka bedzie a Oregon mimo slabej grze w obronej , byla najlepsza obrona sezon temu w konferencji i ma byc i teraz, wiec ma wiekszy potencjal w obronie a ta gre po pierwszym meczu mozna uznac za wypadek przy pracy.

linia rowniez poszla w gore z 7 do 10 , faworyt meczu, Oregon, Washingtonie sporo zmian mimo dobrej gry w ofensywie to obrona bardzo slaba, Oregon jest bardziej utalentowana druzyna mimo ze Herbert ich QB odszedl do LA Chargers to dobrze go zastapil T.Shough w Washingtonie State tez jest nowy rozgrywajacy pierwszoroczniak J. De Laura ktory zagral poprawnie. .

Taki skaldak jakich nie gram ale skusilem sie ze wzgedu na to ze mialem z czego to skeic, ciekawe ktory mecz uwali kupon hehe ,
wogole wole zagrac jeden mecz i byc uwalonym na jednym meczu niz przy trzech czesto ktos slabo zagra i uwali kupon.

Widze ze kurs w Bet365 stoi i jest 1.36(spadl juz do 1.32) przy HC -8 a powinnien byc ponizej 1.30 oni z HC -1.5 maja za 1.37, naprzyklad ta sama opcje mozna zagrac w paddypower i kurs wynosi 1.70 lub Bwin juz lepiej po 1.88 , w BetOnline 1.89 w Etoto 1.83

Lvbet to samo ma za 1.68 - Naprawde to sa smiesznie niskie kursy, odejmij podatek to jest to nie oplacalene , ja mam 94% potencjalnego zysku a jak to sie ma do 47% w Lvebte ? moze w Etoto bym sie jeszcze ugiol przy 61% ale nie oplacalne jeszcze bym zaczelal na Unibet bo oni daja lepsze kursy, niby "bezpieczne" mecze ale kiedy schodzisz nisko z potencjalnym zyskiem to robi sie to nie oplacalne przy tym ryzyku gdzie mamy trzy mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAF:
West Virginia -1.5 HC @ 1.75 Bwin x 3.5j ( 24:6 - Obrona zrobila swoje ale bez L.Brown-a bylo by ciezko , 156! yds)
West Virginia vs Texas Christian G 18:00 I 14.11 I #149

2020-11-14 14_22_41-Window.png

West Virginia przegrala w ladnym stylu z Texas dotrzymujac im tempa przez caly mecz, walka tego meczu toczyla sie w "okopach" o malym wyniku koncowym. Mecz mialem przyjemnosc obejrzec na ESPN palyer ktory nie dwano wykupilem ale prawda jest taka ze kazdy mecz jest inny i nie ma co sie tym sugerowac, poziom jest wyrownany a mecz wygrywa ten kto nie gubi pilki. TCU przyjezdza z dwoma wygranymi pod rzad, tutaj pokonali Baylor gdzie ogladalem ten mecz z odtworzenia oraz ostatni mecz wygrywajac usiebie z Texas Tech, obydiwe wygrane z druzynami ktore sobie nie radza.

TCU Horned Frogs jest to druzyna oparta na biegu i wiekszoc meczy czy wiekszosc zagrywek jest prowadzonych po ziemi oni w ostatnich dwoch meczach zdobyli 270 jardow po ziemi a za pchanie pilki jest odpowiedzialny rozgrywajacy Duggan oraz biegacze Barlow and Zach Evans. Pokonali ostatnio dwie druzyny, zdobywajac 34 i 33 punkty, to duzo ale na uwage zasluguje rowniez to ze bilans laczny tych dwoch druzyn wynosi 3-9.

Mecz z Baylor wygrali 10 punktami gdzie po pierwszej polowie prowadzili 21 punktami, szczerze Baylor mial tak duzy problem w ataku ze nie mogli wygenerowac jakichkolwiek jardow meczyli sie strasznie. Ostatniego meczu z Texas Tech. nie widzialem ale podobno to co przeczytalem to wynik odbiegal od tego co dzialo sie na boisku. TCU w tym ostatnim meczu opublikowalo tylko 29% wskanika skutecznej ofensywy to TT mial o kilka % wiecej ale skorzystali na powrotach po puncie gdzie srednio zaczynali na czterdziestym jardzie co powodowalo ze TCU mialo mniejsza droge do przebycia aby zapunktowac a tak naprawde w ofensywnych jardach byli lepsi tylko o 32 jardy! TCU wygrala ten mecz 16 punktami ale gra nie odzwierciedlala wyniku.

2020-11-14 13_44_47-Window.png

W tym meczu bedzie wazna role odgrywala obrona a obrona West Virgini jest jedna z topowych w kraju, wiec powzyej nie bez znaczenia zaznaczylem zielonym kwadratem ich obrone przeciwko biegu i podan. Jak juz wiemy TCU stawia na bieg a podania sa rzadkoscia w obu tych fragmentach gry WV bardzo dobrze broni, pomijam w tym przypadku podania gdzie widac dominacje WV. Przeciwko biegu rowniez sa wysoko bo na 17 miejscu , mimo ze roznica w miejscach jest nie wielka ale roznica w jardach juz bardzo znaczaca 180 do 100. Ja to jeszcze tak tlumacze ze te wyniki ofensywne i tak zostaly troche na bite z tymi przeciwnikamiz z nizszej polki prez TCU czyli z Baylor i Texas Tech. A West Virginia ogranicza bieg do 3.26 jarda na noszenie , co jest znakomitym wynikiem.

Jarret Doege(WV) to solidny rozgrywajacy ktory polega na podaniu. W tym sezonie rzucone juz 2000 jardow, problem polega na tym ze maja lekki klopot z biegaczem ktory zmaga sie z mala kontuzja ale Trener po informowal ze bedzie gral a Leddie Brown ma srednia ponad 100 jardow na mecz , wiec bardzo duzo, wiec z tad te zachowania kursow, napewno jezeli nie zagra to spore utrudnienie dla WV ale sadze ze dobrze bylo by zaczekac do wiekszych informacji.

2020-11-14 16_20_08-Window.png
Wychodzi na to ze ich Running Back jest gotowy do gry.
UpDate:
Swietnie chlopk zagral - dobrze ze zaczekalem z podjeciem decycji czy zagra, wybiegal 156y i mial kilka "wybuchowych" biegow.
Ten mecz sprowadza sie do gry obronnej West Virgini jezeli TCU zostanie odciete od biegu i podan, ciezko bedzie tej druzynie na zdobycie punktow, jezeli tego nie zrobia to beda mieli spory problem ale napewno jest wiecej kluczowych wskaznikow efektywnosci w obronie po stronie West Virginia i zagral bym ich nawet za wieksza stawke niz jeden do maks -2.5 punktu mimo to .

2020-11-14 22_34_32-Window.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Build bet:
Holandia lub x + Holandia Rogi Over 3.5 + Polska Under 1.5 gola = 1.83 Bwin x 0.60j

Poland - Netherlands G 20:45 I 18.11 I #150 (Wynik 1:2 , Rogi Holandia 9, Polska 1 Gol)

Wszyscy wiemy co dzieje sie w naszej kadrze po meczu z Wlochami, atmosfera gorsza niz na pogrzebie, Lewandowski wywiadzie po meczowym dal jasno do zrozumienia ze nie podrodze mu z selekcjonerem , malo tego podobno innym wazny pilkarza rowniez jak donosi Marek Szkolnikowski:

Cytat:

"Z tego co słyszę relacje Roberta Lewandowskiego z Jerzym Brzęczkiem są od dawna mniej niż przyjazne, Ma dość" - czytamy we wpisie na Twitterze. "Kilku innych bardzo ważnych zawodników tej reprezentacji podobnie. Mecz z Holandią rozstrzygnie przyszłość selekcjonera" - dodaje zaskakująco.

Jak juz wiadomo Lewandowski prawdopodobnie nie zagra w tym meczu bo tak naprawde po co, sadze ze woli zaoszczedzic na zdrowiu a pozatym po takim milczeniu w wywiadzie nie sadze ze bedzie sie staral o wynik.

Oczywisice co na to nasz Prezes Boniek? - Dal do zrozumienia tylko tyle ze nie bedzie sie obawial drastycznych decyzji, czyli tylko tyle ale jak duzodal do zrozumienia ze jezeli Polacy przegraja, nie wazne w jakim stylu to Brzeczek poleci i wszystko do tego sie sprowadza.

Nie sprawdzalem nawet skladu Holendrow, Holendrzy nawet jak wypuszcza sklad B czy mlodzikow to tam jest rywalizacja o sklad i zagraja tak jak trzeba a Polishe sa pozamiatani sama atmosfera i to jakie "gromy" na nich leca, pewnosc siebie napewno po takim meczu spadla a to ze jeszcze nie podrodze im z trenerem to tylko do pomoze zakladowi ktory postawilem , nie sadze ze Polacy beda "wypruwac" sobie flaki za trenera, dlatego jest spora szansa ze przejda sie obok meczu, moze nie wszyscy ale sadze ze wtym zakladzie jest potencjal aby zagrac tak jak zagralem, a mialem 1,95 ale ze sie nie spieszylem to spadlo do 1.87 teraz juz 1.83 - kto wie do ilu jeszcze to spadnie ale uznalem ze min 80% to ostatni dzwonek aby wejsc w to.

2020-11-16 23_57_01-MISJA FUTBOL - SMOKOWSKI, KOWAL I LIPIŃSKI PO WŁOCHY - POLSKA 2_0 - YouTub...png
Taka mala lub duza ciekawostka tak wygladala pierwsza polowa meczu z Wlochami i ich pole karne, po lewej stronie brak jakich kolwiek kropek, Ukraina potrafila nas z tlamsic, wiec jak to bedzie wygladalo po tak ciezkim KO psychologicznym?.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New England Patriots -1.5 HC @ 1.91 Paddypower x 2j (27-20)
Houston Texans - New England Patriots G 19:00 I 22.11 I #151


2020-11-17 03_46_33-ESPN PickCenter - Picks, Analysis, Odds, Game Breakdowns - ESPN - Opera.png
Nagly zwrot w sprawie Patriots jeszcze dwie kolejki temu wydawalo sie ze tej druzynie zostalo tankowanie i walka o jak najlepsze rozstawienie w Drafcie ale wyglada na to ze juz to jest nie atualne. Po tych dwoch kolejkach wiele sie zmienilo i widac ze ta druzyna nabiera pewnosci, po pierwsze wygrali z Jets, znaczy wyszarpali jakimscudem zwyciestwo z naprawde z dobrze grajacymi Jets, ktorzy sa jedna z najgorszych druzyna. A wczoraj pokonali jedna z najlepszych druzyn NFL czyli Baltimore, mecz w totalnej ulewie "nakreconej" wiatrem i po wygranej siedza 4-5 z szansa na "Dzika Karte".

W tym momencie stalo sie jasne ze nie oplaca sie polowac na niskie rozstawienie w Drafcie a Bill Belichick jasno dał do zrozumienia,
że draft nie będzie w tym roku priorytetem dla Patriots,wiec zaczynaja polowac na dziką kartę. A ten pozostały harmonogram meczy, nagle nie wygląda aż tak zniechęcająco, na te szesc meczy dwie grozne druzyny Rams i Bills a reszta do wygrania, sadze ze oni nabrali wiekszej pewnosci w to i jak "znam" Newton-a i Belichicka to sa ludzie o wielkich aspiracjach, oni nie odpuszcza a przeciwnik idealny aby nabrac wiekszgo rozpedu.

W meczu Houston - Cleveland to Houston powinno przegrac o wiele wieksza iloscia punktow niz trzy ale Clevlend nie chcialo wygrac i woleli spalic czas niz zdobyc przylozenie i takie mamy jajca. fakt ze Clevlend ulomnie prowadzilo ten atak po ziemi a Houston w tej obronie "troche" sie odnalzazlo ale tez pogoda zrobila swoje to niz zmienia faktu ze Cleveland powinno wyzej wygrac ale taki jest Futbol Amerykanski ze gubia pilki, nie celnie podaja rozgrywajacy albo jak biegacz biegnie sam na przylozenie to skreca po za linie boczna i zamiast zdobyc TD wola pozbyc przeciwnika ewentualnego czasu gry.

Na diagramie szybka akcja "sharps" widac szybki spadek w ciagu 12h z punktu "pk" do -2.5 to bardzo spory spadek w krotkim czasie, zanikam na tym diagramie az tak duze odwrocenie z +2.5 do -2.5 poniewaz kursy zostaly otworzone o wiele dni wczesniej, gdzie NE bylo +2.5 ze wzgledu ze nie wykazywalo zainteresowania po przez swoja pozycje w tabeli i gre ale jak widac po meczu z Baltimore profesjonalni szybko "wskoczyli" na nich dlatego ze jest tutaj duza wartosc i przeszacowane kursy, wiec jest to okazja, Houston o nic nie gra a Patriots sa w grze o Play-offs.

Ja widzialem te kusry w nocy jak ogladalem Baltimore z NE po 1.91 ale poszedlem spac i bardziej sledzilem NCAAF i tam sprawdzalem mecze i kursy ale jak dzisiaj zobaczylem spadki na moneyline o 20 pikow to sam pobralem -1.5HC za 1,80 co czyni mnie jeszcze w minimalnym stopniu zadowolonym, zaczekam moze bedzie jakies odbicie i dobiore jeszcze ale sadze ze te kursy ML spadna jeszcze bo teraz publiczni ktorzy sie spoznili zaleja Patriots zakladami. Linie wszedzie -2,5 ale kto wie czy publiczni nie zepchna tego do -3.5/4.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Bandy » Russia :
Under 10.5 Bramek @ 1.72 Bet365 x1j ( 4:4, ma się układy)

Vodnik - Ska Neftianik G 11:00 I 21.11 I #152

2020-11-20 23_33_17-Vodnik - SKA Neftyanik » Betting Odds, Live Stream & Preview - Opera.png

Tak dobrze widzicie BANDY a ja chyba dobrze napisalem, nie bede udwał ze znam sie na tym ale zostala uruchomiona "nasza" siatka szpiegowska w Rosji, wiec jest kilka argumentow aby skorzystac z okazji i wartosci w postawieniu ponizej owej lini.

Co wiemy? albo nie, jakie sa argumenty aby poprzec linie ponizej 10.5;
  1. Najwazniejszy, jutro ten mecz zostanie rozegrany na zewnatrz, czyli na powietrzu co ciekawe pogoda byla na tyle dodatnia ze pogorszyla stan lodowiska na chwile obecna ma byc ponownie zimno czy mroznie aby zwiazalo lod na tyle aby mozna bylo grac, juz wiadomo ze lodowisko nie bedzie w takim stanie jakie powinno byc, co za tym idzie, nie rowne lodowisko bedzie przeszkadzac w dlugich podanich i powodowac ze bedzie ciezej opanowac podskakujaca pilke.
  2. Vodnik mimo ze SKA jest faworytem, to dalej silny zespol to jest ten sam line-up ktory pokonal jako pierwszy od pienciu lat SKA u nich w domu.
  3. SKA stracilo trzech kluczowych zawodnikow ale na ich miejsce przyszli Finowie, Szwedzi , nie bede podawal wam nazwisk bo sam ich nie znam a wy tymbardziej, niby jacys topowi gracze.
  4. W ich meczach na ostatnie 10 meczy przy lini 10.5 padl Over/Under 1/9 jedyny over zakonczyl sie wynikiem 5-7 dla Vodnika to chyba ta przegrana w domu co ich nikt nie pokonal przez 5 lat!

Jedeynym znakiem za pytania jest to ze zawodnicy Vodnik powracaja na lodowisko po przerwie zwiazanej COVID-em i nie wiadomo jak z kondycja to taki minus ale zakladowi ma do pomóc lodowisko gdzie w takich przypadkach pada mniej bramek niz zazwyczaj.

Wszedzie kursy na under 10.5 sa po maks 1,60 a czesto ponizej 1.50 naprzyklad w STS 1.48 , Pinnacle 1.51 u ruskich linia 9,5 byla za 1.69 spadla ale widze ze sie kreci , wchodze do Bet365 a tam mila niespodzianka under 10.5 za 1.72 ,wiec widzac ze kursy stroche spadaja na gospodarzy i Under rowniez spada nawet ten przy lini 9,5 , uznalem ze w zakladzie 10,5 za ten kurs i ta linia ma spora szanse powodzenia przy tych argumentach, napewno nie wzialbym tego za 1,51 a za 1.60 chyba tez nie ale gdzie mialem dostepna linie to kursy po 1.50 i 1,44. Tam ma byc zaciety mecz z tego co wiem, wiec opieram sie na informacjach , dlaczego w Bet365 stoi kurs ? podejrzewam ze malo ktos w to gra na zachodzie i nikt sie tym nie interesuje, niszowy sport, jeszcze to jest schowane w tym pasku, dziwne ale co tam, ruskie mowia ze bedzie zaciety mecz i przy tym lodowisku moze pasc mniej goli niz zazwyczaj-zobaczymy ta linia przy tym kursie jest oplacalna, nie zagral bym tego w STS za 1.48 mimo ze nie mam tam podaku dla kilentow z wysp heh.

Jeszcze cos mi sie przypomnialo, jezeli ktos chce zagrac Doubla to opierajac sie na informacjach, to tez bardzo stawiali na ten
Rodina - Stroitel Syktyvkar 1.62 (G 11:00 )ja zrezygnowalem z tego bo wszedzie mialem po 1.65 potem chcialem dac do Tripla X2 ale tego nie moglem nigdzie znalesc, niby sprawdzajac to oni powinni wygrac ale zrezygnowalem z tego.

Jezeli ktos chce moze zagrac Under 10.5 + Stroitel Syktyvkar win = 2.39 w sts ale ja tego nie gram to jest wasza decyzja ja tylko podalem pomysl za jakas mala stawke albo jeszcze podbic kursem na Jokerit ML 1.25 i jest gdzies kolo 3 , zmiejszyc stawke bo nie ma duzej wartosci w kursach a po co ryzykowac nie wiadomo jaka kase.

2020-11-21 13_00_28-bet365 - Online Sports Betting - Opera.png
Tutaj tak dla dowodu ze Bet365 mial to za 1.72 - wszedzie to bylo od 1.42 do 1.52 lub pospadalo , jezeli ja na czyms sie nie znam to mam bardzo dobrych informatorow , nie gral bym g...nie popartymi argumentami , tak, tak tego nie bylo na zadnym blogu ze sobie spisalem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Detroit Lions -1 HC @ 1.80 Bwin x 0.50j (20:0)
Carolina Panthers - Detroit Lions G 19:00 I 22.11 I #153

2020-11-22 17_21_23-ESPN PickCenter - Picks, Analysis, Odds, Game Breakdowns - ESPN - Opera.png
Widac jak rynek zaragowal po wiadomosci o rozgrywajacym Caroliny , Linia +1 odwrocila sie na -3

Carolina ma dwie powazne kontuzje ale jedna z wazniejszych wiadomosci o kontuzji nadeszla przed chwila mowa tutaj o rozgrywajacym Caroliny T.Bridgewater problem z kolanem wiec nie zagra w tym meczu w jego miejsce wejdzie zmienik, drugi w kolejnosci P.J. Walker ciezko powiedziec jak bedzie podawal ale szalu sie nie spodziewam, napewno Carolina byla przygotowana na takie rozwiazanie. W tym sezonie ich zmienik oddal 8 podan ze skutecznosci 37.5% (wiem ze to mala probka aby wiecej wywnioskowac), tak mocna reakcja bukmacherow o 30 jednostek w dol i to natychmiast daje do myslenia, wiec T.Bridgewater byl wiele wart ale wezmy pod uwage ze kursy juz wczesniej byly korygowane z nie pewoscia gry Tedd-a.

Druga wazna kontuzja o ktorej bylo juz wiadomo wczesniej to RB Ch.McCaffrey ktory jest jednym z najlepszcyh w lidze rowniez biegaczem na odbiorze wiec spora strata. Detroit ma swoje problemy ale QB Stafford problem z kciukiem ale bedzie gral, Detriot poszlo poza dywizja 4-2 ATS, rowniez wygrali trzy z ostatnich czterech meczy na wyjezdzie, wiec prawdopodobnie szykuje sie trudny mecz dla Caroliny , gralbym max do -2 HC nie nizje jak 1.80

Uwaga; Stafford mimo tego ze zagra to nie zostal dopuszczony do calego treningu ale podobno w Piatek i Sobote oddawal rzuty bez problemu , jezeli jednak by sie cos stalo podczas meczu i zejdzie ,proponuje zrobic Cash-out lub kontre.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAB
Austin Peay -4 HC @ 1.82 Unibet x 5j (67-66 szkoda komentowac to , przerwa bo jakis zly dobor zakladow mam)
Austin Peay - East Tennessee St G 20:00 I 26.11 I #154


2020-11-26 11_59_58-College Basketball Matchups 2020-2021 - Basketball Previews, Scores, Lines...png
Jak mozna zauwazyc powyzej, obstawiajacy stawiali na Austin nawet przy lini -10 okolo cos 250 osob 194 do 64 na Austin , ta linia byla prawdopodobnie zle wystawiona ale sadze ze moze byc bardziej odpowiednia bo Austin jest lepsza druzyna jak Abilene Christian ktory jest w projekcji 194 miejscu a linie wystawione tam po korekcie byly -3.5 potem jak juz siedli publiczni to zrobilo sie -7.5 a tutaj teoretycznie mamy lepsza druzyne na papierze w postasci Austin a linia teraz jest -4,5 a tak pisalem 24h temu na oddsportal o meczu Abilene z ET :

2020-11-26 13_34_31-Odds Portal_ Community Feed - Opera.png
Poprostu nie zdazylem zagrac i nie mowie ze zagralbym z HC -3.5 ale chcialem dac ML za 1.50 w Bwin i kiedy znalzlem w WV za 1,20 aby dodac i z kursem 1.80 pograc to oni zrzucili do 1.27 czy 1,28 Abiline, wiec nie bylo sensu tego tutaj podawac i stawiac , szkoda bo Abilene wygralo ponad 20 a WV 8 punktami chyba, trudno.

W East.T wymienilo 11 z 14 graczy w tym wszystkich starterow(Cala piatka) , przegrali wczoraj 70-47 na beznadziejnej skutecznosci. Jezeli ktos traci 90% swojej dotychczasowej punktacji czyli zawodnicy ktorzy byli odpowiedzialini za produkcje punktowa to tak chyba musialo sie skonczyc , plus nowy sztab trenerski.

BetOnline wystawilo to -4.5 przy a -10 HC mialem nie grac ale chcialem zmiejszyc HC do -5 ale widze ze gdzies ktos walnal sie z linia ktora moglaby byc bardziej odpowiednia a Covers taka wystawil bo tak wystawilo chyba Pinnacle a mimo to ludzie to biora nie dajac wiary w EST , nie jest to tak ze kierowalem sie Covers, poniewaz ja to wiedzialem juz od 24h, dlatego sledzilem jaka linia zostanie wystawiona a gdy okazalo sie ze linia jest wystawiona -4.5 to stalo sie to oplacalne, tak wystawil BetOnline amerykanski bukmacher ktory jest bardziej zorintowany, potem zmienili -5 a teraz juz -5.5 , napewno jest tendencja stawiania na Austin ktora jest w projekcji na 94 miejscu na prawie 300 druzn , a w Konferencji ma byc numerem jeden , napewno nie bedzie poparcia dla ETS ktora jest chyba na 148 ale biorac te zmiany ktowie czy to nie jest zawyzone .

East Tennessee St jest obronca tytulu w konferencji ale gdy wymienili cala druzyne ,prawie stracili 90% swojego zespolu ktory byl odpowiedzialny za punkty + plus nowy sztab trenerski , tam wogole moze byc balagan a Austin Peay jest zrankingowany na 94 miejscu w projekcji a sezon temu zakonczyli 21-12, prawdopodobnie utrzymaja podobna forme a EST T. wygrali 30 meczy ale teraz to wszystko bedzie na odwrot po tych stratach Austin zachowalo najlepszych strzelcow T.Taylor-a i Adamsa , plus przyszlo kilku dobrych za tych co odeszli. - Mecz jest w miejscu neutranym jak turniej, normalnie zaliczajacy sie do bilansu.
2020-11-26 14_26_48-East Tennessee St. vs Austin Peay Betting Matchup & Odds Nov 26, 2020 - Op...png
Tutaj jako Money Team Leaders na poczatku bylo 8-2 na EAST +10 gdy poprawili HC tedencja sie zmienila i poszlo 0-7 na korzysc Austin przy -5 i -5.5 owszem biore poprawke na tych Team Leaders bo to tylko sprawdzenie tendencji czy w dorbrym kierunku idziemy ale Bet Online juz tez zmienil sie HC na
gbgb.png
juz
2020-11-26 15_16_16-NCAA - Betting Odds & Lines at BetOnline.ag Sportbook - Opera.png
Ja wzielem tutaj -4 przy kursie ktory mnie zadowala, poniewaz Austin gra nie chlujnie i czasem rozwalaja przewage, wczoraj prowadzili 17 a skonczylo sie 6 z Nebraska - Omaha , sam trener mowil ze maja z tym problem i zawodnicy musz sie nauczyc ze mimo duzego prowadzenia meczu jeszcze nie wygrali.

2020-11-26 15_01_47-East Tenn State vs. Austin Peay Governors – Pregame.com Odds - Nov 26, 202...png
Update: Ale to wszystko szybko sie dzieje przed chwila bylo -6 a juz -7 , wlasnie tak bylo z wystawionymi kursami na Abilene z ET.
Tam chwila moment linia zmienila sie z -3.5 na -7,5 a kursy z 1.50 na 1.27, przesada w tym wszystkim albo "sharps" szybko wskoczyli
na linie a teraz juz idzie lawina publicznych zakladow , fakt ze w Ameryce dopiero wstali i to oni uderzyli najmocniej.

Jak zachowuje sie linia od otwarcia -4.5 W Unibecie ML polecialo z 1,49 na 1.32 i juz 1,23 a HC -4 juz nie zagrasz , minimum -7 ale teraz -8.5 co w tym przypadku juz bym nie postawil.

Tutaj mozecie wiecej przeczytac o Austin https://www.midmajormadness.com/202...nors-ohio-valley-ovc-matt-figger-terry-taylor
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAF:
Penn State ML @ 2.0 Bet365 x 1j (27:17)
Michigan - Penn State G 18:00 I 28.11 I #155


Po ostatnim beznadziejnym zakladzie albo inaczej po beznadziejnej grze Austin ktora lepiej zbierała pilke na tablicach lecz nie potrafila przelozyc tego na skutecznosc na parkiecie przeciwko ET. Trudno mowic o powodzeniu zakladu, mimo ze wybor przed meczowy nie byl zly i zaklad nie byl pod prad a byl po stronie po ktorej byl, to sport jest tylko sportem i nigdy nie mozesz byc pewien wygranej nawet gdy złapiesz dobra linie a ta linia mimo ze powiekszla sie na naszą korzysc, sugerujac ze kasa nalezy sie nam jak psu kosc, nie stety nic z tych rzeczy, faworyt nie pokryl lini.
2020-11-28 15_30_41-Window.png
W meczu futbolu Amerykanskiego znow jestesmy zdani(Lub ominiesz ten mecz i krzywda tobie sie nie stanie) na laske losu to co wydarzy sie pod czas meczu gdy spotykaja sie obydwie druzyny, ktore sa przegranymi tego sezonu. Ale to co wiemy przed meczem, jest to ze linia handicapu odwrocila sie i nie znacznie faworyzuje przyjeznych Penn State ktorzy nie wygrali jeszcze meczu w tym sezonie a tak naprawde nie maja az takiej zlej druzynyaby w bilansie widniaj wynik sezonu 0-5. Linia tego meczu zminiala sie kilku krotnie a ostatni sygnal jest taki ze z Michigan ktory byl faworytem zrobil sie nie fawoyt, tutaj odnotowano kilka mocnych sygnalow jak profesjonalych graczy czy duzych sum ale ja nie tym sie sugeruje, jestem zwolenikiem grania na przelamanie passy i kiedys ta passa nawet ta zla musi sie skonczyc, kwestia tego czy bedzie to wlasnie teraz?, na pewno jest szansa i mozna poszukac jej w tym meczu.

Widze tutaj kilka argumentow gry przeciwko Michigan, jedna z wazniejszych rzeczy jest to ze w ostatnim meczu potrzebowali az trzech dogrywek aby wygrac mecz z Rutgers(1-4) a co za tym idzie ich obrona byla na boisku ponad 86 zagran a srednio w ostatnich trzech meczach 83 zagrania, problemem tego zespolu w ostatnim czasie jest obrona ktora nie potrafi usunac ofensywy przeciwnika z pola gry, ich obrona zostala przeciognieta w ostatnim czasie i dopuszcza na 438 jardow na mecz z 36 punktami na mecz sa jenda z najgorszych druzyn z dolnej piatki w FBS.

Odpowiedz tego meczu tkwi w offensywie Penn State na ile jest zdolna wykorzystac ogromne luki obrony gospodarzy i jak jest z motywowana aby nie miec tego zera przy bilansie sezonowym.Ofensywa nie jest na tyle zla jezeli w posiadaniu pilki na mecz dorownuje takim druzyna jak Ohio State, Oklahoma czy Texas A&M , ich obrona jest sklasyfikowana na w SP+ TOP30 problem ich polega na tym ze zezwalaja zbyt czesto na ukonczone drive a w ofensywie oraz musza pozbyc sie strat.

Jest to mecz na przelamanie w kierunku Penn State mimo bilansu 0-5 nie sa az tak zla druzyna patrzac na bilans a obrona Michigan na bardzo duzo zezwala to powoduje ze Penn State znajduje sie w dobrym miejscu majac przewage a czy tą przewage najwiekszego nie dopasowania wykorzystaja to do wiemy sie po meczu, stawial bym max do -1.5 na Penn State.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Las Vegas Raiders -2.5HC @ 1.75 Bwin x 2j (Jeszcze nie skonczyla sie polowa a ja widze tutaj wtope sedziowie
Atlanta Falcons - Las Vegas Raiders G 19:00 I 29.11 I #156 gwizdza wszystko na strone ATLANTY ,skubance!)
2020-11-29 03_20_41-Window.png
Nie ma w tym meczu nic nadzwyczajnego, Las Vegas jest fawoytem pojedynku a linia od otwarcia spadla z pk na -3. Nie jest to zaden wyszukany zaklad a ja i tak zgodzilem sie na ochlapy jakie zostaly przy najlepszej cenie jaka byla dostepna przy spread-zie -2.5, postawilem na to co mialem na mysli od poczatku tygodnia ale nie gonilem za kursem gdyz moj streak w NFL w ostatnim czasie jest mizerny i liczac zaklady w moim temacie plus w dziale NFL/NCAAF to wynosi 4L ale cos malo wszylo, mimo to nie zamierzam glowkowac i wyszukiwac zakladow, zdaje sie na laske losu. Meczy ostatnio sporo wydzialem i wiekszosc z nich mozna bylo by rzucic moenta, wiec dlaczego tak?, podaje tak jak mysle, zebym potem nie zalowal. heh.

Po czterech sezonach Las Vegas a wczesniej Oakland ma szanse ponownie awansowac i wyglada na to ze wszystko tam gra to co nie gralo sezon temu, widac ze rozgrywajacy Las Vegas, Carr znalazl zgode z Jon Gruden glowny trenerem druzyny, widac ze jest chemia i druzyna jest zgrana, mlodzi skrzydlowi sprawdzaja sie a Carr gra ja z nut, maja swietnego biegacza Josh Jacobs z wysoka ocena PFF w jego profilu mozna przeczytac tak: "Jacobs was an absolute monster in the run game last season" i nie jest inaczej w tym sezonie, on dalej "straszy" obrone przeciwnika, jest czwarty w lidze z wygenerowanymi jardami po ziemi 755 w tym sezonie. Widac tez ze rozgrywajacy Carr wzbil sie na wyzyny swoich umniejetnosci porownujac poprzedni sezon. W ogolnej ocenie jest na 11 miejscu w lidze na 39 QB oraz siudma ocena podania w lidze. Ta ofensywa jest bardzo nie bezpieczna dla kazdej druzyny w lidze, gorzej jest tutaj z obrona i to zwlaszcza przeciwko podaniu gdzie Atlanta bazuje na podaniach to napewno bedzie nie maly minus, obrona w ogolnej ocenie PFF jest na 21 miejscu.

Atlanta to taka druzyna ktora gra nie rowno, bazujaca na podaniach a ich glowna bronia jest weteran na rozegraniu ktory jest tak naprawde uschylku swojej kariery ale nigdy nie wiesz kiedy odpali, mowa tutaj o Matt Ryan-ie ktory rowniez trzyma sie wysoko rankingow. Ma dobry duet skrzydlowych, postrach ligi Julio Jones i Calvin Ridley , oni w trojke sa najwiekszym zagrozeniem aby uprzykszyc zycie obronie Las Vegas ktora ma problemy przeciwko podaniu, moze nie az tak ale tutaj moze miec spory problem. Mimo to Las Vegas jest w stanie utrzymac wynik po swojej stronie, poniewaz Atlanta ma wiekszy problem w obronie niz Las Vegas. Falcons nie znalezli odpowiedzi na swoja beznadziejna gre w obronie, gdzie zajmuja 30 miejsce w zezwalaniu na podanie(EPA) a za nimi sa takie beznadziejne druzyny jak Jaguars czy Jest, to dla rozgrywjacego gosci moze byc wybuchowe miejsce do wykrecenia okazalych liczb, to musi sie wydarzyc. Atlanta przeciwko biegu jest nawet wysoko ale jutro beda mieli potwora na przeciwko siebie, napewno Carr bedzie mial wiecej opcji aby naruszyc obrone Atlanty, ktora naruszac nie trzeba bo i tak odpoczatku sezonu kupy sie nie trzyma.

Ten mecz sprowadza sie do tego kto wykorzysta slabosc obrony, Atlanta ma wieksze problemy w obronie, fakt ze offensywa az tak bardzo nie odstaja od Las Vegas, to minimalnie Las Vegas w ataku jest lepsza druzyna ale dziury wieksze w obronie ma Atlanta. Tez nalezy wziasc pod uwage Las vegas ktora jest teraz tylko 6-4 ale oni mieli wedlog ocen najtrudniejszy harmonogram meczy a statystyki nie sa zle a nawet dobre, potrafili nawiazac walke z Mistrzami, Kansa a nawet wygrac, Atlanta jest 3-7. Nie gral bym tego w Polsce po takim kursie jakim ja zagralem bo jest to nie oplacalne, nalezalo by podniesc linie tak aby uzyskac kurs 2.0 a ryzyko istnieje w takim przypadku dobrze by bylo to pograc jako ML dostawiac cos na uzyskanie kursu 2.0 , moze Green Bay ML lub -2,5 lub co tam macie. Ogolnie troche to zaklad bez przekonania, bez wiary po tych angazowaniach sie w analizy bez efektu koncowego i nie zdziwilo by mnie wygrana Atlanty, dlaczego tak pisze?, odpowiedz jest prosta juz byly "pewne" mecze gdzie dodatkowo nie grali w danych formacjach podstawowi zawodnicy a zaklad okazywal sie klapa i jakbys nie wiem jaką analize napisal to zawsze kabaret, ten zaklad jest zakladem na stoł a ja mowie, sprawdzam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAB:
Murray State-1.5 HC @ 1.44 x Ganzaga ML 1.25 = 1.81 Skybet x 0.50j
Gonzaga - West Virginia G 01:00 I 03.12 (87-82)
Middle Tenn. St. - Murray State G 01:30 I 03.12 (78-61)


Gonzaga - West Virginia 87-82

2020-12-02 18_17_37-ESPN PickCenter - Picks, Analysis, Odds, Game Breakdowns - ESPN - Opera.png
Linia tego meczu wynosi -8,5 nie zostalo to z aktualizowane , jezeli bedzie to poprawie diagram

Linie tego meczu otworzyla sie na poziomie -7,5 faworyzujac Ganzage i nic w tym dziwnego, poniewaz Ganzaga to numer jeden na koszykarskiej mapie uniwersyteckiej i na chwile obecna podtwierdza to ranking gdzie zajmoje pierwsze miejce w AP Top 25 sa glownym pretendentem do z dobycia tytulu z ponad 250 druzyn w USA , jeszcze kilku mozna wymienic. Nawet nie jest powiedziane ze taka druzyna jak West Virginia ktora jest na miejscu 11 nie jest bez szans aby zdobyc tytol narazie po trzech wygranych odntowali skok w rankingu o 4 miejsca. Linia w pewnym momencie spadla do -2,5 ale sadze ze to moglo byc spowodowane jakimis inforamcjami z obozu Ganzagi o kontuzjach ale spread wrocil na swoje miejsce, wiec wszyscy graja. Ten mecz jest czescia hapanningu takiego jak mielismy wczoraj doubleheader Champions Classic a dzisiaj nosi nazwe Jimmy V Classic rowniez jest transmitowane przez ESPN a napewno graja w neutralnym miejscu, drugi mecz ktory zostanie rozegrany, rowniez bardzo ciekawy: Baylor - Illinois - 2 Rank vs 5 Rank na obecna chwile.

Ganzaga jest wyraznym faworytem tego meczu i nie moze byc inaczej, napewno moze zaskakiwac fakt ze druzyny w rankingu sa nie daleko siebie a spread dosc spory -8,5 w tej chwili. Ganzaga w ostatnich czterech sezonachwygrala wiecej niz 30 meczy w kazdym z nich, to ofensywna druzyna z bardzo szybkim grajacym tempie. Sztabowi trenerskiemu i glownemu trenerow Mark Few udalo sie skompletowac najlepszy sklad w Histori tej druzyny a do tego w ostatniej chwili dolaczyl swietny rozgrywajacy Andrew Nembhard prawie 10 pkt na mecz plus prawie 6 asyst na mecz. Dodac nalezy C.Kispert 14 pkt na mecz to najlepszy strzelec druzyny, J.Ayayi 10 pkt na mecz i 6 zbiorek jest jednym z najlepszych wszechstronnych obrońców w kraju. Jakby bylo tego malo to zdobyli na polu rekrutacji, Suggsa, który jest najwyżej sklasyfikowanym rekrutem w historii Gonzagi to ma byc znakomity obronca. Rowniez dokonali transferu zdobywajac Aaron-a Cook-a ktory w poprzedniej druzynie wchodzil z lawki i rzucal 15 punktow! - ta druzna ma sporo ofensywnego talentu.

Ta druzyna ma byc jeszcze lepsza w ofensywie a sezon temu oni zajeli pierwsze miejsce pod wzgledem skorygowanej skuteczności ofensywnej o ich sile przekonalo sie w pierwszym meczu Kansas Jayhawks ktorzy maja miec jedna z lepszych obron w kraju a dali sobie wrzucic ponad 100 pkt to oczyms swieczy. Drugi mecz wygrali z Auburn i to gladko ale w Auburn jest inny problem, wymienili wszystkich srarterow tak czy siak i tak by wygrali, oczywiscie wygrali ten mecz Ganzaga. Jest tam ogien a dodajmy ze w poprzednim sezonie byli 7 druzyna w karju pod wzgledem trojek ze skutecznoscia 38% oraz ta obrona rowniez moze sie poprawic bo zajmowali 43 miejsce , fakt ze oni nie klada nacisku na obrone a ich styl to run & gun.

West Virginia w tym momencie wygrali trzy mecze, ogolnie oni poprawli sie na obwodzie z takimi graczami jak McNeil, M.McBride czy T.Sherma i powinni lepiej grac. Oni pokonali South Dakota State Jackrabbits gdzie byli faworytami -9.5 i sporo ludzi ich pogralo ze przebija HC ale ogladalem ten mecz i meczyli sie a Jackrabbits dotrzymywali im kroku a WV nie potrafila odskoczyc. Nastepne dwa mecz jak widze z VCU Rams(rank 100) kontrolowali mecz wygrywajac 12 pkt ale w ostatnim meczu z Western Kentucky Rank 71 malo nie przegrali gdzie pod czasu meczu przegrywali juz 9 pkt w drugiej polowie.

Powiem tak tutaj widac ze oni nie graja tego czego sie oczekuje od nich mimo ze oni maja bardzo dobrych zbierajacych dwoch wysokich graczy jacy sa Tshiebwe i Culver a wzbiorkach zajmuja 10 miejsce oraz na chwile obecna poprawili sie w ofensywnej skutecznosci z 67 miejsca na 14 , skok olbrzymi ale gra z rywalami nie topowymi nie wykazala zacnej kontroli nad tymi rywalami, statystki lepszae niz wyniki albo przeciwnicy sie mocno postawili, fakt ze w ostatnim meczu z WKU to WV miala problemy z faulami.

Nie zamierzam poprzec +8.5 na West Virginie dopoki nie zobacze ich przeciwko Ganzadze ktora ma wieksze pole razenia w ofensywie majac trzech elitarnych strzelców w Suggs, Kispert i Timme. West Virginia mimo poprawie druzyny na papierze nie przelozyla tego na parkiet,ta gra wygladala topornie a jezeli chca zatrzymac Ganzage beda musieli dobrze zagrac w obronie to moze byc nie lada wyczyn sadze ze Ofensywa Ganzagi zrobi swoje i wygraja mecz iloma? nie wiem, jezeli WV wygra ten mecz, byla by to mala niespodzianka.



Middle Tenn. St. - Murray State (78-61) Powiem tak sam jestem zaskoczony, predzej bym sie spodziewal ze Ganzaga przegra tymbardziej ze jeden z najlepszych zawodnikow Suggs mial kontuzje w 13m, podejrzewaz znaczy widzialem na becie bo niema jeszcze statystyk ale roztrzelali ich za 3 pkt i to zrobilo roznice.
gggggggggggggggggggg.png
W nie ktorych punktach linia tego meczu otworzyla sie -5.5 ale rowniez -7 faworyzyjac Murray State Racers, oczywiscie jest tutaj brak zdeycodowania jak wycenic Middle Tennessee ktora jest jakby druzyna na nowo zdbudowana bo jak widomo Murray State jest dobra druzyna i sezon temu walczyla w Play-Offs ktore nie zostaly dokonczone, powodem pandemia. Ogolnie trend grajacych powinnien byc w kierunku lepszej druzyny jaka jest Racers i myslalem ze kurs bedzie spadal, owszem sa jakies oznaki spadku moneyline ale nie wielkie ale mysle ze linia jest prawidlowo wystawiona, samym bukmacherą jest cieżko dojsc do konsensusu jaka powinna byc linia, dlaczego?.

Poniewaz musimy bazowac na informacjach prezd sezonowych i na trzech meczach, czyli dwoch Middle Tennessee oraz jeden rozegrany mecz Murray State. Zaczynajac od underdoga czyli Blue Raiders bo taka nosza nazwe, jest to druzyna, ktora moze odnotowac lekka poprawe do poprzedniego sezonu, jak duza? nie duza ale cos tam sie poprawia, ich ogolny bilans z poprzedniego sezonu wynosil 8-23 a w konferencji 4-14, wiec chcac nie chcac przy tak mizernym bilansie napewno sie poprawia. Ogolnie wymienili praktycznie 66% druzyny, w swoim skladzie maja dziewieciu frashmanow, stracili 50% swojej dotychczasowej produkcji punktowej i 50% rozegranych minut tych graczy ktorych nie ma juz w druzynie. Plus dokonali jeden transfer czyli 10 nowych zawodnikow w druzynie, ciezko jest mi ocenic ich talent czy sa to koszykarze na poziomie chociaz trzy gwiazdkowym ale nie sadze.

Ta druzyna rozegrala jak dotad dwa mecze na neutralnym terenie z Omaha-Nebraska przegrywajac jednym punktem, Omaha to taki sredniak tam rowniez doszlo do roszad i stracili 2 lub 3 zawodnikow ale podobno zaciag byl dobry ale mimo to zanikam ten wynik, poniewaz Omaha grala drugi mecz dzien po dniu a MT bylo wypoczete. W drugim meczu na nastepny dzien dostali po glowie od East Tennessee (57-43) ktora jak wiemy wymienila prawie cala druzyne na gorsza a i to wygrala bez problemu. Middle Tennessee to druzyna zrankingowana w projekcjach przed sezonowych na 250 miejscu a w konferencji zajmie cos kolo 12 miejsca na 14, a koszykarzach ciezko cos powiedziec, jezeli ponad 60% druzyny to nowicjusze.

Naprzeciw nim stanie faworyt dzisiejszego starcia Murray State ktora w poprzednim sezonie dobrze sobie radzila majac bilans 23-9 zdobywajac trzy ostatnie tytuly konferencji, rowniez w tym sezonie ich notowania w konferencji dobrze stoja, poniewaz na dwanascie druzyn w konferencji OVC sa przewidywani ex aequo z Austin Peay na pierwsze miejsce ale AP nic nie pokazali a nawet gorzej,sadze ze oni spadna. Murray State jest prowadzona przez 42 letniego trenera Matt McMahon ktory zna druzyne jak nikt a to bedzie jego szosty sezon gdy prowadzi druzyne. W pierwszym meczu Murray State rozgromili Greenville publikujac historyczne liczby 173 do 95 ale z kim oni grali, fakt ze skutecznosc z pola 70% robi wrazenie, a wiekszosc druzyny zostal przywrocony, Gilmore opublikowal swietne liczby w ty meczu, rowniez jest Tevin Brown lider z poprzedniego sezonu ze srednia 17 pkt na mecz.

Sadze ze Murray State dalej podtrzyma swoja dobra gre maja kilka zmienikow ale wiekszosc zawodnikow jest w druzynie z liderem Brown-em na czele w kontekcie prawie nowej druzyny, ktora bedzie szukala odbicia i pewnie powinno byc bo ci koszykarze sa nieco lepsi, ktorzy przyszli do druzyny ale na tym etapie beda potrzebowac zgrania, poniewaz ze srednimi druzynami opubilkowali skutecznosc na poziomie mizernych 31% z pola! a to jest bardzo slaby wynik,druzyny maja lepsza skutecznosc za 3 pkt, mysle ze Murrey State wygra ten mecz , kwestia czy ogarna handiacp ale do maks -5.5 mozna zagrac, wieksza linia jest nie wiadoma ale sklonny bylbym rowniez zaryzykowac.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Florida Atlantic Win @ 2.04 Unibet x 6j
Georgia Southern - Florida Atlantic G 00:00 I 05.12 I #158


2020-12-05 22_09_17-McClain (@McclainBaxley) _ Twitter - Opera.png

Trener przd chwila podal ze rozgrywajacy Georgia nie zagra ,mowa o Werts , ten zespol bazuje na grze po ziemi , wyobrazcie sobie ze ten rozgrywajacy robi spora robote ale dzisiaj nie zagra a ten atak prowadzony jest przez rozgrywającego Shai Wertsa, który ma 649 jardów po ziemi(biegiem) wraz z ośmioma przyłożeniami! malo tego maja wiele kontuzji , kurs w bet365 spadl przed chwila z 2.10 na 1,90 . chcialem o tym napisac wczesniej ale czekalem na widomosc o rozgrywjacym, wiec sadziem ze zagra i nie pisalem analiz ale bylem w gotowosci.

Georgia swietnie broni przeciw biegowi ale ma sporo kontuzji w defensywie az 10 graczy nie zagra w tym meczu , nie ktorzy moga wrocic ale to i tak bedzie problem, pozatym nie maja glebi w skladzie a maja rowniez dobry atak po ziemi ale kontuzje zrobia swoje no i bez rozgrywajacego. Florida przywrocila do skladu czterech najlepszych biegaczy i generuje 4,8 jarda na noszenie. Malcolm Davidson jest ich najlepszym biegaczem, średnio zdobywa 7,2 jarda na noszenie. Floryda dobrze spisuje sie pod czas swojej obrony czyli przeciw ataka biegowych i podan, jest na 25 miejscu pod wzgledem Rushing Success i Passing Succes.

Co ciekawe Georgia wygrala ostatnio z nimi 5 meczy podrzad usiebie, plus usiebie nie przegrali od 26 meczy z druzynami z poza konferencji, wydaje mi sie albo tak sadze ze jest spora szansa przelamac ta dobra passe Georgii ktora zostala trafiona w najwazniejszy swoj atut jaki jest bieg to napewno moze byc sporym problemem, wiec jest szansa i to spora ze Florida to ogarnie , kursy na ten mecz juz pospadaly nawet do 1,70 ale na to nie patrze bo juz nie raz spadaly kursy ale kursy podtwierdzaja to co ja napisalem tutaj oby siadlo -pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Wszystko co spadlo ponizej 1,80 nie warto chyba ze -2.5 bet spuscil to juz na 1.80 a nie ktorzy mogli na chwile wycowfac a krzaki spuszczaja szybko bo nie wiele gotowki tam trzeba aby spuscic kurs


2020-12-05 22_51_44-Shai Werts Fantasy College Football News & Stats - Opera.png

Ta wiadomosc byla podana gdzies o 23 ja ciagle sprawdzalem a spoznilem sie o 7m ale pobralem po kursie jakim chcialem.

2020-12-05 23_07_04-ESPN PickCenter - Picks, Analysis, Odds, Game Breakdowns - ESPN - Opera.png
Jak linia sie odwrocila po wiadomosci ze rozgrywajacy nie bedzie gral z + 2 na -2 Florida Atlantic Sowy

UPdate:
Slabo oglada sie ten mecz z punktu gry florydy , wogole nie maja pomyslu w ofensywie mimo ze Georgia jest przetrzepana kontuzjami to ich rozgrywajacy Tomlin(rezerwowy), widac ze chudy ale zwrotny, mobilny i jak biegnie z pilka to nie wp..... w "sadlo" w srodek tylko jest na tyle szybki ze ich obiega, biegnie na boki. Ta cala floryda w wiadomo ze oni w miare dobrze bronia ale ich bieg jest bez pomyslu do tego zgubili pilke a na TD zezwolili zawodnikowi powracajacemu po puncie komedia. Ta Georgia zasluzenie prowadzi nie widze zeby ten zaklad sie powiodl - sorry , poprostu trzeba odpoczac od gry aby bardziej sie nie pograzyc, zaklad mial swoje argumenty ale gra na boisku nie podtwierdza tych argumentow.(ehhh) - Wynik jest do odrobienia(10:0) ale nie z ta gra bez pomyslu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Middle Tenn. St. -2 HC @ 1.98 Pinnacle x 0.50j (70-80)
Middle Tenn. St. - Chattanooga Mocs G 01:00 I 08.12 I #159


Za nim ktos przeczyta dalej, dlaczego tak, poniewaz w tym rozliczeniu juz na + nie wyjde, owszem moglbym stawiac wieksze stawki jak 10 czy 20 jakas progresje wprowadzic tutaj jak wiekszosc sie ratuje w swoich teamtach grajac za kase czy tez nie ale ja nie bede robil z siebie WARIATA wiec aby zamknac te rozliczenie i nie kusic siebie jakims dziwnymi stawkami bo tak naprawde nie zbankrutowalem i nawet nie jestem blisko aby doprowadzic temat do temat do zera , tymbardziej ze temat ma ponad grubo 2000 £ przychodu ale dokladne podliczenie bedzie po dwoch zakladach, napewno bedzie trzeba to odbudowac od niskich stawek w kazdym badz razie zobacze do kiedy pociagne temat czy jeszcze 20 zakladow czy do 200 zaklado i wtedy sie zastanowie co dalej

2020-12-07 17_09_01-Chattanooga vs. Middle Tenn St – Pregame.com Odds - Dec 07, 2020 – Mozilla...png

W Amerykanskiej College Basketball ogolnie jestesmy po 555 meczach a nie ktore druzyny rozegraly nawet 6 meczy a sa takie co rozegraly jeden mecz a nawet nie rozegraly zadnego meczu jeszcze a czesc prawdopodobnie nie rozpocznie rozgrywek. W wyniku tego dalej jestesmy na wczesnym etapie rozgrywek gdzie druzyny wchodza w sezon a my nie mamy wielu danych aby bazowac na nich aby wyciagac wnioski ale na tle kilku meczy mozemy lub musimy ocenic potencjal danej druzyny.

Moje typy analizy i przewidywania maja charakter wejscia w seozn i wiekszej orientacji w lidze NCAAB niz oczekiwanego zysku, dlatego tez nalezy byc uwaznym w podejmowaniu deycji ze stawka , poniewaz sam bylem ofiara zbyt duzego zaufania do tej ligi i zlego podejcia do stawkowania gdy jest poczatek sezonu. Owszem kierowalem sie wiedza i informacjami a kursy to podtwierdzaly ale bledem bylo to stawkowac wysoka stawka. Czlowek ma doswiadczenie ale zawsze gdzies "zagalopuje" się i popelni blad, zlekcewazny sytuacje albo podejdzie naiwnie do obecnej sytuacji. Dlatego tez moje analizy traktuje bardziej w sferze orientacji, wiedzy, nauki czy tez dodatkowego doswiadczenia, owszem nie jest tak ze sobie pisze aby pisac a naliza jest poparta argumentami. Przez takie podejcie czlowiek/typer kazdy z nas utrwala sobie schemat analizy i rozwija sie pamietajac dane informacje ktore w przyszlosci moga byc cenne do podjecia nastepnej i lepszej decyzji a jezeli nic nie robisz to nie mozesz nic oczekiwac, nawet to ze bedziesz mial problem wyrwac sie z kryzysu ktory cie dopadnie.

Naprzyklad dzisiaj mamy mecz Middle Tennessee State ktora ostatnio typowalem ze przegra usiebie, dzis mam zamiar zaryzykowac i typowac ich na zwyciestwo ale najgorszy syndrom w Bukmacherce jest lapanie druzyny czyli gdy typowalem ich ze przegraja z lepsza druzyna bo sa slabsi to wygrali ! a dzisiaj gdy bede na siedzial na nich, poniewaz na papierze wygladaja ze sa lepsi to co? napewno przegraja heh, zkad to wiem z doswiadcz nia ale okej, sprwadzmy to! i robmy swoje.

Wlasnie Middle Tennessee State po dwoch meczach opublikowalo bilans 0-2 z beznadziejna skutecznosci z pola, fakt ze te mecze byly na neutralnym parkiecie ale w ostatnim meczu usiebie pokonali faworyta konferencji Murray State 78-61, fakt ze ten mecz grali usiebie ale niewiem czy nie wiekszy efekt tego wynik przyczynily sie dobre rzuty za 3pkt Middle Tenn. St ale wygrana jest wygrana. Jest to druzyna ktora dokonala wymiany line-upu prawie 10 zawodnikow - 9 nowicjuszy i jeden transfer na tle tego wroznoe jest im "odbicie" z poprzedniego sezonu poniewaz tamten roster opublikowal bilans 8-23, wiec ta druzyna powinna byc lepsza.

Wedlug nowych informacji jakich udalo mi sie dowiedziec ich rekrutacja jest dobrze oceniana ale pod chodze do tego sceptycznie, wiadomo poczatek sezonu ale ich czterech graczy opublikowalo w produkcji punktowej wieksze liczby niz 10 +, W obronie zezwalaja na mala wartosc punktowa czyli srednio 60 pkt, oni dopuszcali tylko 40,8% skutecznosci z pola oraz 18% za trzy co jest bardzo malo. Biorac statystyki z KenPon to na ten moment Middle Tenn. St. po tych trzech meczach mieli silniejszy harmonogram, oceniony na 182 miejscu w kraju niz i przeciwnicy.

Wlansnie przeciwnikami beda Chattanooga a biorac ich sile przeciwnikow z ktorymi dotychczas rozegrali mecze czyli harmongram jaki oceniony jest przez KenPon to rezultat 237 w kraju, czyli ci przeciwnicy byli gorsi. Wezmy pod uwage ze te druzyny nie beda walczyc o mistrzostwo Kraju baaa nawet o tytyl w konferencji, to sa druzyny ktore beda kopac sie po czolach i zajma gdzies miejsca w dolnych rejonach konferencji a dlaczego ja takie druzyny typuje, poniewaz szukam wartosci przy wrownanych druzynach wedlug bukmacherow i czasem wole podjac sie ciezkiego meczu i wziasc -1/2 niz brac pewniaka ktory zawiedzie a nie zawsze ocena bukmachera jest adekwatna do obecnej sytuacji druzyn i mozna znalesc potencjal/wartosc w danym zakladzie.

Co dalej wiemy o Chattanooga, ta druzyna ktora ma problem w obronie, gracze tacy jak Matt Ryan i Ramon Vila odeszli a juz w poprzednim sezonie mieli problem, bo zezwalali na najwielszy procent rzutow z pola czy strat pilek bedac pod tym wzgledem na ostatnim miejscu w konferencji a to nie wrozy im poprawy. W ofensywie nie byli straszni ze swoimi 44 % skutecznosci z pola mimo to Middle Tennessee nie jest jakims duzym faworytem tego meczu ale w chwili obecnej lepiej sie prezentuja w obronie a atak Chattanooga nie przemawia za mna pozatym silniejszy harmonogram miala druzyna gospodarzy i moze tu niema przypadku ze gospodarze otworzyli sie pk i spadli do -2 pkt jako nie znaczny faworyt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Baltimore Ravens -4.5HC + Baltimore HT/FT =1.90 x 0.50j (34-17/17-10)
Baltimore Ravens - Dallas Cowboys G 02:05 I 09.12 I #160 (I Tak milym akcentem zakonczylismy beznadziejne 20 zakladow)


Dla Baltimore ostatni dzwonek aby wlaczyc sie do walki o Play-Offs, jak nie teraz to kiedy, maja trzy przegrane podrzad ale w ostatnich tych meczach nie przegrali wiecej jak przylozeniem. Na drodze Dallas przeciwnik do ogrania ktory gra rezerwowym rozgrywajacym Dalton-em ktory ogolnie gra slabo ale ostatnio ma swoje zrywy, plus Elliot biegacz ktory sie ostatnio meczy aby przebiec te 100 jardow, ogolnie kreci sie cos pod 60 jardow ale tutaj Baltimore w miare broni przeciwko biegowi, fakt ze ostatnio nie najlepiej to wyglada ale ta obrona ma dalej potencjal i moze postawic sciane. Dallas praktycznie nie ma szans, praktycznie bo przednimi NYG i WASH maja juz po 5 wygranych a do tego na drodze Baltimore i SF z mocniejszych rywali , rowniez dwa ostatnie mecze to bezposredni rywale z Dywizji, wiec ciezko bedzie z tym rozgrywajacym aby cos zrobic wiecej.

2020-12-08 02_49_20-Dallas Cowboys at Baltimore Ravens spread, moneyline, and over_under picks...png

Baltimore jezeli chce awansowac to tylko przez dzika karte a Dallas jest do ogrania, wiec w tym meczu moga sie odbic od porazek, harmonogram meczy im rowniez sprzyja poniewaz jedyny z mocnych przeciwnikow to Clevelnad ktorzy sa formie ale reszta przy dobrej grze jest do ogrania , jak naprzyklad: JAC,NYG i CIN , wiec mecz z Dallas trzeba wygrac, bo jedyna szansa to awans po
przez dzika karte, sadze ze po trzech porazkach bedzie tam determinacja, tymbardziej ze druzyna krukow ma wiekszy potencjal i przywracaja prawie caly sklad po Covid-19 jedynie z 10 graczy tylko Willie Snead nie zostanie przywrocony. W dywizji wygral NYG i WASH co jest sporymi niespodziankami, PHI przegrala i dla rownowagi sadze ze przegra Dallas jednym przylozeniem, wiec zlozylem tutaj ostrozyny build bet, moglbym jedynie obwaiac sie pierwszej polowy ale sadze ze Baltimore narzuci tempo gry i bedzie prowadzic mecz, zobaczymy czy sie potwierdzi. Sadze ze te niespodzianki pod czas tej kolejki wyczerpaly swoj limit, rowniez i faworyci nie pokrywali handicapow, wiec moze to dobry czas/mecz aby wskoczyc na tego faworyta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +278
Do góry Bottom