>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
popijava 87

popijava

Użytkownik
Może te karty, które testuję, wyglądają śmiesznie, ale akurat mają dość dobrze określone kryteria i związek z siłą zespołów. Wiem już jakie karty mają mieć poszczególne zespoły, ale nie wiem jeszcze, jak później je ze sobą zestawić, by dały możliwie najlepszy wynik. Kilka wariantów testuję, ale działa to tylko dla rozgrywek ligowych, a tych jest mało. Mam już dane z ponad 500 prób i wyniki są zadowalające. W jednym przypadku yield dla &gt; 500 prób wynosi 17.13%. Ale potrzebuję 1500 prób przynajmniej.
Karty czasem dają sygnał na wysoki kurs, który nie raz wchodzi. Ale to nie jest moim założeniem, by grać przeciw bukom. Założeniem jest yield i wskazania w oparciu o przyjęte założenia.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ale to nie jest moim założeniem, by grać przeciw bukom. Założeniem jest yield i wskazania w oparciu o przyjęte założenia.
Czyli wychodzi na to, że nie ten temat ale dziękujemy za opinie.
Zacznę od końca - taka seria za kurs 1.7 nie jest opłacalna gdy grasz płaską stawką.
Ja zacząłem grać serie na przełamanie progresją na stały zysk (już jeden mecz mi wtopił :p )
Co do możliwości:
bts/bts/bts... i onts/onts/onts... bym sobie odpuścił bo chyba tam są słabe kursy i z szybkich obserwacji zauważyłem, że chyba takie zdarzenie jest dostępne dopiero na live.
Zapewne powiecie &quot;ten znowu to samo&quot; ale proponuję pomyśleć nad seriami Z/P lub O/P w MLB.
Na progresję trzeba liczyć te 5-8 poziomów
 
M 135

mhm

Użytkownik
Jakie jest prawdopodobieństwo, że po np serii 5 underów trafi się akurat over ?
Nie wiem jakie ale jezeli Mariehamn strzela gola w 98 min i do tego po samoboju a ja gram X2 na przelamanie serii to jestem zadowolony. Pilka nozna to seria okreslonych zdarzen i wierze w to, ze nic nie dzieje sie bez konca. Bez konca w teorii mozna wygrywac ale sprawa over czy under i to po wysokich kursach jest sprawa losowa. Zalezy od nastawienia przeciwnika oraz szansy na przypadkowa bramke itd. Jezeli zawodnicy kopia pilke w kierunku bramki i taki jest cel to predzej czy pozniej ona sie tam znajdzie. Nie prowadze dokladnych statystyk. Gram na wyczucie przelamania.
http://www.betexplorer.com/soccer/usa/major-league-soccer/nextmatch.php?matchid=966013
widze taki mecz. Widze no bts przez 3 mecze obu druzyn to od razu mi sie nasuwa myslenie: moze czas na bts?
Ja to widze tak, jezeli kursy sa 1,9-1,9 albo 1,75-2,1 to kiedys musi wystapic ten 2,1. Zwlaszcza ze druzyny daza do tego celu, ktory ja zakladam czyli strzelenie gola. Ruletka np nie dziala w ten sposob bo za kazdym razem jest stricte losowanie z szansa 48%. Tutaj szansy nie da sie wprost policzyc ale celem jest gol, nawet przypadkowy. W to wliczam np karny, rykoszet, samoboj czy po prostu fakt ze na sumarycznie oddanych np 30 strzalow w 3 meczach w koncu wpadnie gol. Moze ta logika jest zla. Przekonamy sie sledzac mecze i probujac wybierac spotkania stricte na przelamanie pewnych schematow. Bardzo nie lubie grac undera bo gram wtedy przeciwko celowi wyznaczonemu przez kanony sportu. Praktycznie underow nie gram. Jezeli juz to szukam przelamania serii indolencji strzeleckich na rzecz gola.
 
D 77

dalik

Użytkownik
wspominasz tam bts czyli booth team to score?
Gdzie tutaj w tym spotkaniu co podałeś masz takie zdarzenie?
Coś nie czaję
 
M 135

mhm

Użytkownik
both to score.
Masz 3 mecze bez BTS obu ekip. Zobacz ile razy zdarza sie taka seria czy taki pattern (doprawdy nie wiem jak to przetlumaczyc;)
 
M 135

mhm

Użytkownik
To wlasnie o czym mowie. Skoro nadrzednym celem w pilce jest zdobywanie bramek to ja nigdy nie gram under. Pamietam, ze dalem sie na to namowic 2 razy i chodzilo o lige polska gdzie kumpel stricte wiedzial jak mecz bedzie wygladal i tak jak powiedzial tak bylo. Ale to sa wyjatki. Nie rozumiem ludzi, ktorzy graja under. Czesciej bramka przypadkowo wpada niz przypadkowo nie wpada ????
BTS nie bedzie o 2:30 bo te spotkanie jest za 4 dni. Wkleilem jako przyklad bo juz na to poluje, czekam na oferte i gram BTS. Kursy beda szybciej niz na live.
Sprobuj znalezc serie 8 underow. Poza tym tak jak pisalem juz wczesniej, nie gram progresji na 1 druzyne. Gram ew progresywnie granie na szukanie przelamania w roznych ligach. Wiem, ze mozna miec pecha i wpakowac sie w serie 8 meczy zle wybieranych ale do tej pory sie to nie zdarzylo. W takie cuda nie wierze. Jezeli szukam stricte przelamania to predzej niz pozniej je upoluje ale musi to byc juz taka ewidenta seria underow a nie 2 mecze. Musza najsc na siebie rowniez takie no bts obu druzyn po 3 mecze i wtedy idealna okazja na over czy bts.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Ciekawe co na myśli miał Yar000 sugerując powtarzalne cechy? Pewnie takie zna też bukmacher, ale jeśli nie dostregł to pamiętajmy, że jednak gramy zwykle na zdarzeniach ruletkowych, zero-jedynkowych, true-or-false, fifty-fifty...[...]
Nieodzowne jest moim zdaniem na początku, znalezienie punktu odniesienia.
Możliwym ale pewnie nie jedynym miejscem aby znaleźć taki punkt jest np. ligowa tabela.
Mając jakiś punkt odniesienia, możemy względem niego zaobserwować zmiany a zmiany następują w tabeli właśnie. Pewne prawidłowości możemy wychwycić dlatego właśnie, że tabela (wraz z jej solidną gamą statystyki) jest &quot;w ruchu&quot;, jest dynamiczna.
Zgadza się. Dychotomia. Prawda bo faworyt nie wygra np. (X2) lub fałsz (wszystko co nie jest X2 lub ściśle określone wartości, których wystąpienie jest charakterystyczne dla 1).
 
M 135

mhm

Użytkownik
poza tym my nie gramy przeciwko bukmacherowi.
To jest mit. Gramy przeciwko temu co zagraja gracze po sugestii faworyta. Dlaczego ludzie graja 1,2 na Barce. Bo jest niski kurs. Jakby bylo 1,1 to tez by grali bo to znaczy ze to na bank wejdzie.
Ile juz razy na forum widzialem posty. Gospodarze w X meczach 5 goli a goscie 8 wiec under. Albo jeszcze lepiej. Gospodarze sa underowa ekipa bo strzelili srednio 1.2 gola na mecz. Bzdura. To jest wlasnie to na czym sie da zarobic. Bukmacher ustala linie w oparciu o statsy i o tendencje graczy i to na kazdy mecz. Buka poza tym nie interesuje czy my sobie zagramy na przelamanie i wygramy tylko interesuje go prowizja na KAZDYM zakladzie.
Nawet jezeli bukmacher ma jakis system to jego zadaniem jest ogranie WSZYSTKICH graczy ;) Wszystkich czyli w sumie sumy zakladow wszystkich swoich klientow jako jednostki. Tak samo jak bukmacher nie placze ze my trafimy kurs 8 bo oplaca to z zakladow na kurs 1,1 a prowizje ma i tak dla siebie. Oczywiscie mozna przypuszczac ze jezeli nie wchodzi zaklad 1.1 to ma wieksza prowizje niz jak wejdzie.
Poza tym grajac na przelamanie serii to nie jest granie przeciwko bukmacherowi tylko granie w kierunku wyrownania ogolnej liczby sredniej goli na sezon czy tez goli na druzyne. Kazdy taki under czy 0:0 w 2/7 meczy zaburza pewna ogolna statysytke danej ligi, ktora na przestrzeni czasu sie nie zmienia. Kazda liga ma plus minus taka sama srednia goli. Tak samo jezeli w polsce tak dobraly sie pary, ze sa 2 kolejki mega underowe to kolejka nr 3 bedzie przypuszczalnie bardziej overowa. Kiedys kumpel tak postawil wszystkie mecze overowo i wyszedl do przodu. To jest oczywiscie uproszczenie bo moga byc 3 underowe a potem 2 overowe ale ogolne zalozenie jest takie ze statystyka sie wyrownuje i to szybciej niz na ruletce. Na 10 tys rzutow zdarzy sie seria 20 czarnych a potem kiedys tam 25 czerwonych bo to jest gra losowa i to stricte losowa. Pilka nozna nie jest losowa wiec takie serie sie nie zdarzaja. Jezeli ktos chce zaprzeczyc to prosze poszukac jakichs dlugich serii underow. Sledze takie rzeczy od plus minus 3 lat i nie zauwazylem (moglem przeoczyc). Cala runde underow nie bedzie.
http://www.betexplorer.com/soccer/greece/super-league-2010-2011/teaminfo.php?team_id=1545
tu mamy przyklad dlugich serii underow i do tego w bardzo underowej lidze. Greckiej nie polecam na takie granie oraz jak juz pisalem ze 2 razy, nie polecam grania progresji na dana druzyne. Lepiej skoczyc do innej ligi i poszukac przelamania.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nadal nie jestem przekonany co do skakania z ligi na ligę.
Skoro długa seria seria trwa np 6 underów.
Padnie siódmy
Ja przeskoczę na inną ligę i tam będzie podobnie.
Tak może być w kółko.
Jak będę miał pecha to się wykrwawię.
To tak samo jakbym grał na zwycięstwo drużyny u siebie i po porażce przeskakiwał na inną ligę....
Dobrze mówię, czy się mylę? o_O


Wszystko inne o czym piszesz mhm jest dobre , a nawet bardzo dobre. Szacunek za te spostrzeżenia.

Odnośnie 2 meczów na overy, które podałeś wczoraj - pięknie weszły.
Gram progresją tak więc pierwszy poziom to troszkę mało monet co za tym idzie:
Może mi ktoś podrzucić pomysł jak stawkować takie mecze mając dostępny budżet ~100zł

Edyta:
@ klimeque
Looknij sobie na arkusz w załączniku. Chociaż masz rację, na 4 progu trzeba już wydać kilkadziesiąt zł a zysk jest niewspółmierny do ryzykowanej kwoty.
Chciałbym z niej zrobić na stały zysk rosnący ale nie umiem :/
Ps. Arkusz nie jest mojego autorstwa (zapożyczyłem od kogoś z tego forum za co dziękuję)
 
M 135

mhm

Użytkownik
Gram. Zawsze gram przeciwko underowi. Nie interesuje mnie druga druzyna. Wczoraj oba mecze siadly. Tam dodatkowo w meczu Limy byl taki plus ze oni sie posypali i 80% dobrych graczy odeszlo z powodu problemow finansowych ale jakby nas to nie interesuje. Mialo byc przelamanie, bylo. Teraz gramy dalej.
Niezaleznie co by sie dzialo jak druzyna ma 5 underow a druga nawet 12 overow to over poniewaz on jest zgodny z celem obu druzyn (strzelaniem goli).
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Myślałem nad stawkowaniem wg poziomu serii...
Np. seria 3 under to okazja grania over za 1j.
4 under to 2j
5 under to 3j
itd.
Ale pomysł zwryfikował mi mecz z Indonezji, Mitra Kukar - Sigli, gdzie ten pierwszy ma serię 8 over, czyli miałbym zaryzykować 6j. A jak nie wejdzie to w kolejnym meczu miałbym powód by grać 7j a potem 8j, trafiłbym to ostatnie nawet po kursie 2,5 czyli byłbym zdecydowanie stratny na Mitra.
Co to tradycyjnej progresji tudzież tej minimalnej bądzcie ekstremalnie ostrożni, jak spojrzeć na mój blog to wg miałem serie 6 porażek jeśli to rozpatrywać wg daty dodania...
http://qpa.obstawia.com/archiwum/lipiec-2012.html
 
M 135

mhm

Użytkownik
szczerze mowiac to nigdy sie w takie rzeczy nie bawilem. Moge w tym temacie dalej to podawac. Nie lubie dodatkowo klepac w blogi. Ja sobie gram rozne rzeczy a tutaj podaje stricte przelamania. Najlepiej jak sobie sam to zrobisz i bedziesz wpisywal mecze na przelamanie trzymajac sie scisle zalozen tzn:
gramy np po 4 underze albo 5 (sam ustal, ja gram na przyslowiowe &quot;oko&quot;)
gramy overa po 3 wspolnych underach obu druzyn
gramy na przelamanie serii 3 lose home albo away druzyny, ktora jest w okolicach 1-5 miejsca w tabeli (tak zagralem ost Chicago Fire, 3 lose away to czas na przelamanie x2)
gramy bts po 3 wspolnych nobts.
Sprobuj sam wychwycic takie zaleznosci.
Do takiego systemu mozna tez wrzucic granie przeciwko druzynie, ktora ma dobra serie win i dodatkowo grala puchar czy europejskie puchary (aczkolwiek tu juz trzeba miec doswiadczenie bo ostatnio po polfinale uefa wszystkie 4 druzyny wygraly potem swoje mecze ligowe).
Sam zainwestuj troche czasu, tym bardziej ze zakladam, ze jestes mlody (bo masz budzet 100zł) i go masz.

Kolejna technika to granie value przeciwko tendencji.
Zobaczcie mecz Volandriego w tennisa. Chlopaki na forum pisza, ze gral super po czym jest skok z 1,56 na 2.00! Ludzie szukaja walka. Jak wiadomo 95% ludzi przegrywa u buka, mysle ze tutaj jest zla tendencja i ludzie za nia podazaja. Ktos gdzies cos napisal i teraz kazdy gra przeciwko.
Gram na Volandriego. Jezeli byl kurs 1,56 matematyczny a teraz jest 2,00 to mamy value i grzech nie zagrac. Bardzo czesto sie to sprawdza, ze owcy ped przynosi porazke. Pojdize falszywe info czy sugestia a ludzie graja na slepo a potem graja dlatego ze sa spadki wiec dla nich spadki=bedzie walek czy tam bedzie wygrana. Nie mowie, ze ten konkretny przypadek wygra ale value to value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
gramy np po 4 underze albo 5 (sam ustal, ja gram na przyslowiowe &quot;oko&quot;)
gramy overa po 3 wspolnych underach obu druzyn
gramy na przelamanie serii 3 lose home albo away druzyny, ktora jest w okolicach 1-5 miejsca w tabeli (tak zagralem ost Chicago Fire, 3 lose away to czas na przelamanie x2)
gramy bts po 3 wspolnych nobts.
Wszystko fajnie, ale wątpię, że zespół z czołówki dostaje podpórkę w okolicy kursu 2,00 i wyzej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom